Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ja nic nie chce mówić ale ktoś miał skasować konto :scratch_one-s_head:



https://showup24.tv/RudaLisiczkaa_
https://showup24.tv/profile/RudaLisiczkaa_
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:Ja nic nie chce mówić ale ktoś miał skasować konto :scratch_one-s_head:



Heh i to właśnie jest to foro... No nawet pierwszych kilku linijek nie chciało się przeczytać tylko najlepiej napisać komentarz :-)


R29 pisze:Tak napisałem do admina by skasował moje konto. Nie wiem czemu jeszcze tergo nie zrobił, ale skoro tego nie zrobił to Ci odpiszę.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wybacz na cholerne czytać jak nic nowego nie napisałeś
No tak nie wiem jak to sie stało ale jest nie usunięte to sobie odpisze :D tak sobie tłumacz:D że nawet na moją wiadomość szybko odpisałeś osoba która chce usunąć konto :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:Wybacz na cholerne czytać jak nic nowego nie napisałeś
No tak nie wiem jak to sie stało ale jest nie usunięte to sobie odpisze :D tak sobie tłumacz:D że nawet na moją wiadomość szybko odpisałeś osoba która chce usunąć konto :scratch_one-s_head:


No tak po co czytać, od razu z góry skomentować, zrugać, opierdolić, oczernić, zmieszać z błotem, albo pomówić (niepotrzebne skreślić).
Tak właśnie działa większość na tym forum. Brawo!

Ale spokojnie admin skasuje moje konto to nie będę pisał.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W tym problem ze ja nic obrażającego nie napisałam tylko stwierdził fakt , po drugie to ty obrażasz cały czas , niby facet ale zachowuje się gorzej niż dziecko.
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


No jasne stwierdziłaś fakt nie racząc zapoznać się ze sprawą... No super, jeszcze dodaj, że dałaś mi kosza i się na Tobie mszczę! Brawo!
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:
Jumpsuits pisze:Wybacz na cholerne czytać jak nic nowego nie napisałeś
No tak nie wiem jak to sie stało ale jest nie usunięte to sobie odpisze :D tak sobie tłumacz:D że nawet na moją wiadomość szybko odpisałeś osoba która chce usunąć konto :scratch_one-s_head:


No tak po co czytać, od razu z góry skomentować, zrugać, opierdolić, oczernić, zmieszać z błotem, albo pomówić (niepotrzebne skreślić).
Tak właśnie działa większość na tym forum. Brawo!

Ale spokojnie admin skasuje moje konto to nie będę pisał.


A daje o zakład, że chuja usuniesz!
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


OK, zaproponuj zakład nie ma problemu.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A bez zakładu juz nie masz zamiaru ? Po prostu pokaz,że słowo się rzekło a nie rzucasz słowa na wiatr .. .. Ty tylko tak kłapiesz mordą a chuja robisz... Napeno nikt nie będzie tęsknił.
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale sama zaproponowałaś zakład... co już zmieniłaś zdanie.

Proszę bardzo...ja dotrzymuję słowa! A tobie powodzenia życzę mimo wszystko, wygrałaś 6:0 Karyna... :laughingnew:
Obrazek
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:Tak napisałem do admina by skasował moje konto. Nie wiem czemu jeszcze tergo nie zrobił, ale skoro tego nie zrobił to Ci odpiszę.

Patrz jaki pech i szczęście zarazem :D ale ja wiedzialem ze odpiszesz :D fajnie tak z nieboszczykiem pare zdan zamienic ;)

R29 pisze:Tak Malvina mnie pokonała bo ty wydałeś taką opinię, Ty jej przydupas i odwieczny dupoliz.
Wygrała bo więcej razy mnie wyzwała, zbluzgała gdy ja podawałem prawdziwe argumenty, typu wpisy na garsonierze, prostytucja, roksa itp.
Skoro uważasz, że wygrał to gratuluję Ci, widać pasujecie do siebie skoro pasuje Ci laska która klnie jak szewc, kłamie, tworzy fakty...
Brawo dla niej! Nawet 3:0

No wydalem i co mi zrobisz? :P
O dupolizaniu pomine bo juz Cie wyjasnilem.
Argumenty? te ktore powtarzasz od kilku miesiecy w kolko? do znudzenia? helou misiu...tu Ziemia... wszyscy wiedza od dawna o wystepach Malviny na Roksie... ona tez nie zaprzeczala, i chuj z tego? tylko ty sie podniecasz tym codziennie jakby to bylo cos nowego.
Ze laska klnie jak szewc? a czego sie spodziewasz skoro nie jestes lepszy? sam prowokowales i sie doczekales. Boli ze sie odszczekala? Jeszce bardziej boli ze jak ona smiala do szanownego Pana Robinka tak brzydko? No kurwa... jak Kuba Bogu tak Bog Kubie...dorosnij wreszcie a nie tupiesz nozka jak dzieciak w piaskownicy.
Wygrala i chuj, moze ci sie nie podobac, tak to widze.


R29 pisze:Tak sobie przypominam, prawiłeś, że masz żonę i dzieci, bardzo to ciekawe, skoro wolną niedzielę spędzasz od rana na forum dla przegrywów, a nie z rodziną?

Noooo jak zawsze niespecjalnie mam ochote sie zwierzac na tym foro z moich prywatnych spraw. Ale wez kurwa uzyj logiki troche...skoro jestem jak sam piszesz "starym capem" to przyszlo Ci do glowki ze moze dzieci juz nie mieszkaja z tatusiem? ze moze nawet nie w tym samym kraju? istnieje taka szansa? czy nie ogarniasz?
Gdybys byl ciut bystrzejszym obserwatorem to nawet moglbys sie domyslec kiedy spedzam czas solo a kiedy z rodzina. Z drugiej strony, na szczescie chuj Cie to obchodzi bo to juz by bylo niezdrowe.

R29 pisze:A swoje opowieści jaki to ruchacz jesteś, że na miesiąc wpadasz do "polandi" pozwiedzać burdele to pamiętasz? Czy już zapomniałeś?

Oczywiscie ze pamietam, potwierdzam i nawet powiem ze milo wspominam...niestety pandemia popsula mi zabawe. Prostuje tylko...nie uwazam sie za "ruchacza" to raz, bo moje "przygody" z laskami nie polegaja na naruchaniu sie "na zapas", a dwa to nie "po burdelach" ale to detale i nie widze potrzeby zebys zglebial temat.

R29 pisze:Jak to jest jesteś takim nieudacznikiem, że musisz płacić za seks?

Wybacz Robinku...argument slaby jak jej glowny zwolennik KiciaNiunia. Bo przeciez jak ktos placi za seks to MUSI, a skoro MUSI to musi byc nieudacznikem. No to jest tak kurwa niedorzeczne zalozenie ze tylko skonczony debil moze je forsowac. Uzyj mózgu. Albo chociaz daruj sobie wyciagania argumentow w ktore sam nie wierzysz.


R29 pisze:W pisaniu i tworzeniu otoczki wokół siebie jesteś mocny jak 99% przegrywów z tego forum.

Ba! jestem duzo lepszy :D pytanie w czym Ty jestes lepszy od tych 99% przegrywow? :lol:


R29 pisze:
komin pisze:To ze niby jak ten wiatr wieje teraz? Jakie interesy zalatwiam?

A to akurat proste, jesteś przydupasem Malviny ot cała prawda. Robinek źle pisze o Karynie, zniszczyć Robinka HArd lepszy...

Hehe :D ten sam argument w kolko. Juz ci tlumaczylem ale jak grochem o sciane... To ze nie jestem wobec niej takim chujem jak Ty nie czyni mnie automatycznie przydupasem. Gosciu.. ja nawet na jej transmisjach jestem od wielkiego swieta, choc przyznaje ze sama Malwine lubie i to jako osobe/czlowieka a nie camgirl. Generalnie nie przesiaduje na transmisjach gdzie sa tlumy...


R29 pisze:A tak a propos Harda, to Ty jako jednym z pierwszych zacząłeś po nim jeździć na forum. Ale Ty jesteś mistrzem w płodzeniu faktów
potrafisz zawsze odwrócić kota ogonem. W tym jesteś mistrzem!

Dziekuje :D Niestety faktow nie da sie plodzic, one sa albo ich nie ma... Po Hardzie to nie wiem czy jako jeden z pierwszych... ciezko powiedziec..odkad pamietam Hard tu byl "od zawsze" i wszyscy po nim jezdzili- Nawet smiem watpic czy jako jeden z piewrszych.... bo u Pauli to ja zaczalem bywac dopiero jak poznalem Harda na foro..zeby zobaczyc co on tam odwala. Ale nieistotne... nie zaprzeczam ze po nim jezdzilem, ale chodzi o to jak...juz o tym pisalem...nie bede sie powtarzal.

R29 pisze:Bajki powinieneś pisać, a nie udzielać się na forum o kurwidołku... I znowu że dostałem kosza... Kurwa od kogo pytam się setny raz!

Sluchaj...ja juz nie mam sily a Ty tkwisz w zaprzeczeniu... Spytaj sie na czacie i zobacz co ci ludzie odpowiedza o Twoich koszach...


R29 pisze:Tu nie ma się co śmiać, tu trzeba płakać i bić się w pierś, że jesteś przegrywem tylko strugasz wielkiego Komina, a tak na na poważnie,
to siedzisz tu bo nikt inny nie chce już z Tobą być... jesteś SAM! Zostało Ci tylko wirtualne granie gieroja.
A na zakończenie powiem Ci wyjebane mam na to co Ty tam sobie w tej główce wraz z Karyną roicie.
Moje wpisy poparte są faktami, wasze wyssane z palca.

ahh te FAKTY...wszedzie FAKTY i tylko fakty :biggrin: :beg:


R29 pisze:No tak po co czytać, od razu z góry skomentować, zrugać, opierdolić, oczernić, zmieszać z błotem, albo pomówić (niepotrzebne skreślić).
Tak właśnie działa większość na tym forum. Brawo!

No kurwa patrz... straszne te ludzie tu....TYLKO Blogoslawiony Swietojebliwy Robinek29 tak nie robi...zawsze pelna kulturka, prawdomownosc, empatia i zrozumienie dla kazdego...zero hejtu i czysta milosc dla calej ludzkosci... Takie sa zapewne FAKTY :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


W związku z tym, że mam wolne i trochę czasu, postanowiłem wyrazić swoje skromne zdanie o owej wirtualnej prostytutce.
Oglądając ostatnie 3 pokazy, doszedłem do wniosku, że ta panna ma mózg wyprany od ćpania i alkoholu, to widać na transmisjach jak się jąka, mota, po jej zajebanych oczach, czasami się nie potrafi nawet wysłowić. Skacze ze szczęścia, za chwilę płacze.
Alkohol i dragi pomagają jej przykryć rozpacz , depresję i smutek z samotności. Nikt poważny nigdy takiej osoby nie weźmie na serio do związku.
Uważam, że ona potrzebuje specjalistycznej pomocy.
Nie jestem tu od umoralniania, ale widać, że dziewczyna się strasznie stacza, niedługo uroda minie i zostanie jej tylko ulica...
Awatar użytkownika
alfredcommer
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 07 mar 2021, 10:52
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: suka99
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hahaha dobre :biggrin: to nie oglądaj mnie przecież szkoda twoich oczu przystojniaku i twoich mądrosci oraz inteligencji xD. Przecpany to ty jesteś :bad: ,na trzezwo nie da się transmitowac i czytać takich idiotow I wypocin podobnych do twoich xD. Tobie nawet izolatka nie pomoże tylko utylizacja ! A twoja ulubienica suka widac jakie ma mniemanie o sb nazywając siebie tak xD. Skad się tutaj debile biorą...?!? A w dalszą dyskusje nie mam zamiary z tb wchodzić!
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96 pisze:Hahaha dobre :biggrin: to nie oglądaj mnie przecież szkoda twoich oczu przystojniaku i twoich mądrosci oraz inteligencji xD. Przecpany to ty jesteś :bad: ,na trzezwo nie da się transmitowac i czytać takich idiotow I wypocin podobnych do twoich xD. Tobie nawet izolatka nie pomoże tylko utylizacja ! A w dalszą dyskusje nie mam zamiary z tb wchodzić!


Rzeczywiście, szkoda moich oczów, żal mi ciebie,aż tak nisko się stoczyć, został ci jeden krok i wylądujesz na ulicy. Wi
Sięgnęłaś dno dna. Widać to było wczoraj i przedwczoraj, nawet zwykłego dostawce pizzy odstraszasz.
Współczuję ci kiedyś jak będziesz matką, a twoje dziecko będzie słuchało jak ich matka się stoczyła.
Weź przykład ze swojego sobowtóra POPKA, on też już wytrzeźwiał.
Ja nie chcę z tobą dyskutować bo nie widzisz nic prócz czubka własnego nosa, dlatego nie masz nikogo w swoim życiu prócz stulejarzy z showupa.
Awatar użytkownika
alfredcommer
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 07 mar 2021, 10:52
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: suka99
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pierdolisz @alfredcommer jak nie ma nikogo?
Ma mnie, na mnie zawsze może liczyć!
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I mnie. Co prawda kocham tylko Anię ale przecież mogę mieć koleżanki :D
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Moi :heart:
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No jak przez okno lukała czy jest już dostawca, to tak fajnie się jej włosy potargały, aż mi "potargało" co innego... :fap:
Nie ma co świetnie dziś wyglądała :heart: Tylko ten płacz nie był potrzebny...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dostała bana ostrzegawczego za bonusy do odbiorów w opisie grupowej.

Moderator: ale nie może być czegoś takiego jak bonus
Moderator: ja już wyczerpałem odpowiedź, kilkukrotnie z Tobą na ten temat rozmawiałem i tłumaczyłem
Moderator: no właśnie dawno a i tak robisz to dalej
Moderator: blokada na 2h, pozdrawiam
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2095
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek, Tommmy000 i 39 gości