Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jesteś hard upośledzonym debilem największa kurwa dwulicową która prędzej czy późnej sprzeda kurwiszczu każdego ze podlizać się panci.Wyłącznie dzięki tobie kurwiu Pauli dziewczyny nie lubią. Jebany dwulicowa kurwa stara co nawet na plucie w mordę nie zasługuje. Wypierdalaj dwulicowa kurwo pisowska
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


R29 pisze:ciebie w lizaniu dupy nikt nie pobije jesteś przemistrzem...

Widzisz knypku ja liże jedna uroczą dupinką a ty prawie każdemu i tym się różnimy.
A teraz żegnam pizdusiu bo i tak za dużo poświeciłem swojego czasu takiemu NIKIM jak Ty :biggrin:
A ty spajki spierdalaj idź płakać gdzie indziej jebana cipo życiowa jak to pisałeś :laughingnew:
Obrazek
Chwila prawdy co nie :mocking:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard tu są same przegrywy życiowe a ty z nimi dyskutujesz.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek pisze:Hard tu są same przegrywy życiowe a ty z nimi dyskutujesz.



Miło, że siebie też zaliczasz do przegrywów :)
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


su_obserwator pisze:
SlodkiRozek pisze:Hard tu są same przegrywy życiowe a ty z nimi dyskutujesz.



Miło, że siebie też zaliczasz do przegrywów :)

Nie, każdy wie o których przegrywach mówię.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Hardaszian pisze:
R29 pisze:ciebie w lizaniu dupy nikt nie pobije jesteś przemistrzem...

Widzisz knypku ja liże jedna uroczą dupinką a ty prawie każdemu i tym się różnimy.
A teraz żegnam pizdusiu bo i tak za dużo poświeciłem swojego czasu takiemu NIKIM jak Ty :biggrin:
A ty spajki spierdalaj idź płakać gdzie indziej jebana cipo życiowa jak to pisałeś :laughingnew:
[ Obrazek ]
Chwila prawdy co nie :mocking:


A jakieś dowody na to masz czy tylko znowu pomawiasz mnie tak samo jak ze sprzedażą danych?
Chcesz znowu przepraszać jak ostatnio?

Mam ci kurwiu dwulicowy przypomnieć jak błagałeś bym ci załatwił odbanowanie u twojej "uroczej dupci"?
A może ci przypomnieć co twoja "urocza dupcia" myśli o tobie i jak cię nazywa i do czego jej służysz?

Wszędzie gdzie się pojawisz siejesz zamęt i ferment.

I jeszcze ci zacytuję Rożka... "śmierdzisz starością", przygłupie z psią zabawką w zębach :lol2:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dexter, na grupie byłem. Zmarnowałem te 100 zetków żeby zobaczyć jak tam Malwina odwala numer z pizzą. Chciałem porównać z tym co jest u Adusi. Cofnij się jakoś do wiosny w tym temacie to zobaczysz moje posty o tym.

I tak masz rację też czasem zmieniam zdanie na tym forum. Jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ale się tego nie wypieram jak niektóre osoby tutaj. Zmieniają zdanie co kilka tygodni jak chorągiewka i wyzywają innych od dwulicowych. Szczególnie jeden ma tak dużo do powiedzenia w temacie dwulicowości a sam chciał wypierdalać drzwi żeby odebrać kota itd.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A co ma kurwa wypierdalanie drzwi do dwulicowej kurwy?. Ze mnie ktoś oszukał to kurwa oznacza ze jestem dwulicowy. Przechuj przestan pierdolic bo widze ze masz oczy zasłonięte. Większej kurwy która prefabrykuje dane nie ma No forum hard z każdym miesiącem dostaje gorszych spięć kory mózgowej. Jak tam jeszcze cos zostało hektolitrach amareny. Jego w przedszkolu powinni dziecia pokazywać jakie są skutki picia. :D :D :D
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Nie jestem fanem tato tak licznych na kobiecym ciele, ale u niej w niektóych meijscah nawet mi nie przeszkadzają, napewno jej dłonie wyglądają lepiej od Paris, bo to co jej facet zrobił na dłoni to cos odpychającego i mrocznego, Cristal nie idz nigdy tą droga co Paris, nawet ostatnio zpogodniałaś na transmisji i miło się u ciebie na chwile zatrzymać :)
Awatar użytkownika
sew.day
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 21 gru 2020, 16:18
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimii:*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Black_naughtyangel
SU-holik
SU-holik
Posty: 137
Rejestracja: 15 lis 2020, 01:04
Podziękował: 106 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hahaha spójrz na siebie xD prawda dzis zabolała jeśli chcesz mnie obrazić? To postaraj się bardziej a nie tylko o ,,roksie " no to jest mega słabe ;). Wgl ty mnie do sb porównujesz? Proszę Cię nie ośmieszaj się ja taka zadbana ,szczupla. A Ty ? Wieloryb z twarzą nie będę kończyć jaką pozostawie to dla siebie :D .

I Ty śmiesz mnie nazywać pasztetem ? :laughingnew: hahaha to Ci przypomnę jak Ty wyglądasz xD . Spójrz w lustro albo nie bo szkoda lustra :biggrin:

Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


malwinka to ona?

malwinka dawaj jeszcze która to ta łoboda, bo raz zwaliłem na nią a nie wiem pod co
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


o Malwinie można powiedzieć wiele ale to laska 9/10 więc tym razem stane po jej stronie. Naughty to trochę słabe jak sama jesteś 5/10 a się przypierdalasz do wyglądu laski 9/10 :laugh3: Trochę ten twój awatar nie zgadza się z twoim wyglądem faktycznym
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj pisze: Szczególnie jeden ma tak dużo do powiedzenia w temacie dwulicowości a sam chciał wypierdalać drzwi żeby odebrać kota itd.

Kota to on ma ale w głowie :)
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 17:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Wydziarana96 pisze:Hahaha spójrz na siebie xD prawda dzis zabolała jeśli chcesz mnie obrazić? To postaraj się bardziej a nie tylko o ,,roksie " no to jest mega słabe ;). Wgl ty mnie do sb porównujesz? Proszę Cię nie ośmieszaj się ja taka zadbana ,szczupla. A Ty ? Wieloryb z twarzą nie będę kończyć jaką pozostawie to dla siebie :D .

I Ty śmiesz mnie nazywać pasztetem ? :laughingnew: hahaha to Ci przypomnę jak Ty wyglądasz xD . Spójrz w lustro albo nie bo szkoda lustra :biggrin:


Wiesz co, myslalam, ze jestes spoko, ale zamieszczanie takich zdjec nie jest w porzadku. Mysle,z e admin powinien to zdjecie usunac, szczegolnie ze widac buzie. Wczesniej byl stary filmik ze sweetie i zostal usuniety, czemu to zdjecie dalje wisi?
Kwestia tego, kto jest 10/10 czy 5/10 uwazam, ze zalezy tylko i wylacznie od gustu ogladajacego. Jestescie zupelnie roznymi osobami i przyciagacie inna widownie, po co sobei robic pod gore i napierdalac na siebie bez powodu. Kazda z nas bedzie jebac na druga dziewczyne, bo gruba bo brzydka, bo za chuda, bo ma doczepy, bo sie nie maluje, bo sie maluje, ale koniec koncow to widzowie decyduja czy wchodza czy nie, po co sie klocic
Juz pomijajac fakt, ze jest mnostwo facetow, ktorych kreca laski majace wiecej cialka, zreszta widac to po tym jak czesto takie laski chodza n a priv.
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:
Wydziarana96 pisze:Hahaha spójrz na siebie xD prawda dzis zabolała jeśli chcesz mnie obrazić? To postaraj się bardziej a nie tylko o ,,roksie " no to jest mega słabe ;). Wgl ty mnie do sb porównujesz? Proszę Cię nie ośmieszaj się ja taka zadbana ,szczupla. A Ty ? Wieloryb z twarzą nie będę kończyć jaką pozostawie to dla siebie :D .

I Ty śmiesz mnie nazywać pasztetem ? :laughingnew: hahaha to Ci przypomnę jak Ty wyglądasz xD . Spójrz w lustro albo nie bo szkoda lustra :biggrin:


Wiesz co, myslalam, ze jestes spoko, ale zamieszczanie takich zdjec nie jest w porzadku. Mysle,z e admin powinien to zdjecie usunac, szczegolnie ze widac buzie. Wczesniej byl stary filmik ze sweetie i zostal usuniety, czemu to zdjecie dalje wisi?
Kwestia tego, kto jest 10/10 czy 5/10 uwazam, ze zalezy tylko i wylacznie od gustu ogladajacego. Jestescie zupelnie roznymi osobami i przyciagacie inna widownie, po co sobei robic pod gore i napierdalac na siebie bez powodu. Kazda z nas bedzie jebac na druga dziewczyne, bo gruba bo brzydka, bo za chuda, bo ma doczepy, bo sie nie maluje, bo sie maluje, ale koniec koncow to widzowie decyduja czy wchodza czy nie, po co sie klocic
Juz pomijajac fakt, ze jest mnostwo facetow, ktorych kreca laski majace wiecej cialka, zreszta widac to po tym jak czesto takie laski chodza n a priv.

Dokładnie, ta gruba jest nawet ładniejsza od upiora Cristal.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


bbb pisze:
Wydziarana96 pisze:Hahaha spójrz na siebie xD prawda dzis zabolała jeśli chcesz mnie obrazić? To postaraj się bardziej a nie tylko o ,,roksie " no to jest mega słabe ;). Wgl ty mnie do sb porównujesz? Proszę Cię nie ośmieszaj się ja taka zadbana ,szczupla. A Ty ? Wieloryb z twarzą nie będę kończyć jaką pozostawie to dla siebie :D .

I Ty śmiesz mnie nazywać pasztetem ? :laughingnew: hahaha to Ci przypomnę jak Ty wyglądasz xD . Spójrz w lustro albo nie bo szkoda lustra :biggrin:


Wiesz co, myslalam, ze jestes spoko, ale zamieszczanie takich zdjec nie jest w porzadku. Mysle,z e admin powinien to zdjecie usunac, szczegolnie ze widac buzie. Wczesniej byl stary filmik ze sweetie i zostal usuniety, czemu to zdjecie dalje wisi?
Kwestia tego, kto jest 10/10 czy 5/10 uwazam, ze zalezy tylko i wylacznie od gustu ogladajacego. Jestescie zupelnie roznymi osobami i przyciagacie inna widownie, po co sobei robic pod gore i napierdalac na siebie bez powodu. Kazda z nas bedzie jebac na druga dziewczyne, bo gruba bo brzydka, bo za chuda, bo ma doczepy, bo sie nie maluje, bo sie maluje, ale koniec koncow to widzowie decyduja czy wchodza czy nie, po co sie klocic
Juz pomijajac fakt, ze jest mnostwo facetow, ktorych kreca laski majace wiecej cialka, zreszta widac to po tym jak czesto takie laski chodza n a priv.


Mogla nie zaczynać. Sama debilka zaczęła a Ty się tak nie sraj wielka obrończyni. Xd Poza tym czemu ma zostać usunięty? Ale jak ona nawiązała do jednego to wszystko wporzadku, zalosna jestes :D. Nie odpowiadaj mi mnie nie musisz ty czy wy lubić bo nie jestem zupą pomidorową xd. Ale nie bd mnie jakiś tłuścioch wyzywał pierwszy wpierw niech spojrzy na siebie !
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Grupowa z odbiorem pizzy na plusik :good3: chyba pierwszy raz widziałem tak autentyczną akcje jak u Cristal
koleś miał przy sobie możliwość płacenia kartą czyli Terminal i torbę na pizze :ok:
Awatar użytkownika
belmondo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 03 sty 2021, 13:04
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bo u mnie zawsze są prawdziwe ;) miło, że się podobało zapraszam kiedyś na następną. :D
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96 pisze:Bo u mnie zawsze są prawdziwe ;) miło, że się podobało zapraszam kiedyś na następną. :D


Kupiłem bilet z czystej ciekawości sam pokaz to nuda trochę, 3 min stania w przedpokoju i rozmowa z dostawcą takich odbiorów na SU jest już za dużo i moim zdaniem to się przejadło, szkoda że nie masz lepszego pomysłu na siebie to może i został bym fanem takich pokazów, a tak wszedłem żeby zaspokoić ciekawość czy nie robisz wałku jak Rafatusowa, no i chyba u ciebie jest ok.
Ale czy mi się to podoba? nie zrobiło to na mnie wrażenia
bo tak jak pisałem wszystko już było i nie zaskoczyłaś niczym, czy warto wchodzić na pokaz który trwa 4 min tylko po to żeby zobaczyć jak naga laska odbiera pizze? to niech każdy sobie odpowie.
Awatar użytkownika
belmondo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 03 sty 2021, 13:04
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości