ToxicAngel/ToxicAngel-FromHell/Angel_From-Hell

Archiwum XXX
Loka32 pisze:
SlodkiRozek pisze:Zazwyczaj tylko leży na łóżku i rzuca sarkastycznymi tekstami, dziwi mnie że nie szkoda jej na to czasu już w normalnej pracy więcej by zarobiła niż pokazując się na takim portalu.

Raz mówiła ze tu zarabia 4-6 tys zł, i ze starcza jej to w zupełności na wynajem stancji, jedzenie i czasem nawet zabiegi kosmetyczne. Poza tym on już jest chyba w wieku przed emerytalnym piec lat temu miała 47 wiec jak ma lata normalnej pracy zaliczone to niezła sumka jej się uzbiera.


To jest już po 50? Nieżle. Ciekawe,czy ma na samozatrudnienie pokazywanie się tutaj.
Awatar użytkownika
akuku123
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2020, 01:51
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przeszła sama siebie po prostu :hypnotized: :hypnotized: podobno Karol Wojtyła często bywał w jej rodzinnym domu, gdy była mała :shock2:
Awatar użytkownika
Loka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: analnadia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


"W łóżku z TOXIC......"

Należy zapytać: "Co takiego tam schowała, że się tak ludzie zbiegli?" :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

https://showup24.tv/ToxicAngel-FromHell
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel-FromHell
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 18:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


Przecieram oczy ze zdumienia, wielka wojna, procesy sądowe, zdrady i afery zakończone. Modelka Toxic zakopała topór wojenny z Szalona19latt, tego bym się nie spodziewał
Awatar użytkownika
Loka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: analnadia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Poznalem na SU mnostwo dziewczyn, zdarzyl sie nawet roczny zwiazek. Dzisiaj po kilku latach obserwacji chętnie rozmawiam z trzema, reszta dość szybko pokazała prawdziwą twarz. Toxic numero uno del mundo, nigdy nie zrobiła wobec mnie żadnej krzywej akcji. Osoba godna zaufania, nie muszę kłamać bo wiem, że wszystko chowa dla siebie. Nie udawała zainsteresowania moją osobą z powodu prezentów/żetonów. Spotkaliśmy się na kawę, poznać się, porozmawiać. Przepiękna kobieta, wygląd i styl doskonale wpisuje się w mój gust. Lubię zadbane dziewczyny, to dobry znak. Zaskoczyła mnie ilość i treść niepochlebnych komentarzy pod jej adresem, odwrotnie do moich doświadczeń. Jaki jest ich prawdziwy powód? Poświęcać czas na pisanie negatywnych komentarzy, brzmi jak złamane serce. Zazdrość i frustracja z powodu odrzucenia? Małoletni sojusznicy wrogich jej profili?
anal_terror
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 14 paź 2017, 13:34
Lokalizacja: ES
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ToxicAngel-FromHell
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: detodounpoco2-0


Zauważyliście te transmisje ? Co lecą często w nocy ? Na tych transmisjach ktoś puszcza filmik nagrany z transmisji Toxic przy czym na tym zarabia dziwne że faceci na SU nie widza że to filmik i dają się nabierać na to że to nie Toxic. Ostatnio widziałam jak leciał jej filmik jak leży na łóżku i do tego priv były ustawione i wykupywali dziwni ci faceci że nabierają się na takie coś
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


-Messua- pisze:Zauważyliście te transmisje ? Co lecą często w nocy ? Na tych transmisjach ktoś puszcza filmik nagrany z transmisji Toxic przy czym na tym zarabia dziwne że faceci na SU nie widza że to filmik i dają się nabierać na to że to nie Toxic. Ostatnio widziałam jak leciał jej filmik jak leży na łóżku i do tego priv były ustawione i wykupywali dziwni ci faceci że nabierają się na takie coś

Nie widzialem i pierwszy raz o tym slysze. O nagrywaniu i publikowaniu tak, niektore filmy byly do pobrania za oplata co mnie szczerze mowiac rozjebalo bo zarabiac w ten sposob czyims wizerunkiem to trzeba miec niezle polamany kregoslup moralny. Puszczanie nagran bez zgody na SU i jeszcze pobieranie za to zetonow to kolejny poziom. Ciekawe czy to ten sam czlowiek czy juz kolejni nasladowcy i co jeszcze wymysla...
anal_terror
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 14 paź 2017, 13:34
Lokalizacja: ES
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ToxicAngel-FromHell
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: detodounpoco2-0


anal_terror pisze:
-Messua- pisze:Zauważyliście te transmisje ? Co lecą często w nocy ? Na tych transmisjach ktoś puszcza filmik nagrany z transmisji Toxic przy czym na tym zarabia dziwne że faceci na SU nie widza że to filmik i dają się nabierać na to że to nie Toxic. Ostatnio widziałam jak leciał jej filmik jak leży na łóżku i do tego priv były ustawione i wykupywali dziwni ci faceci że nabierają się na takie coś

Nie widzialem i pierwszy raz o tym slysze. O nagrywaniu i publikowaniu tak, niektore filmy byly do pobrania za oplata co mnie szczerze mowiac rozjebalo bo zarabiac w ten sposob czyims wizerunkiem to trzeba miec niezle polamany kregoslup moralny. Puszczanie nagran bez zgody na SU i jeszcze pobieranie za to zetonow to kolejny poziom. Ciekawe czy to ten sam czlowiek czy juz kolejni nasladowcy i co jeszcze wymysla...



Ostatnio widziałam
Ten filmik z toxic praktycznie co noc leci nad ranem tylko coś słabo nagrane bo ścina im bardzo ten filmik.
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dzięki za ostrzeżenie, będę się pilnował żeby w to nie wdepnąć.
Toxic ma unikalny styl i docenia go według mnie najlepsza widownia na SU.
Są nawet pajace do zabawiania gości, dziewczyna myśli o wszystkim, PRO.

Ludzie biorą nawet nagranie, cokolwiek jak nie ma live :D
anal_terror
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 14 paź 2017, 13:34
Lokalizacja: ES
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ToxicAngel-FromHell
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: detodounpoco2-0


Można o niej wiele napisać ale jakiś tam poziom trzyma jak na swój wiek,no i piersi też ma dobre! Dobrze ze odpusciła z aferami i przestała wdawać się w niepotzrebne dyskuje i wciągać w niepotrzebne plotki bo czasem nie dało się jej juz suchać, zamiast robić transmisję podjemowała się tematów które odpychały od niej.
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Toxic zapomniała wyłączyć dźwięk na trans i nawijała z jakim gościem o jej zabiegach które niedawno miała wykonane tłumaczy się że siniaki jeszcze zejdą hehe tak patrze na nią dzisiaj i wygląda jakoś inaczej dziwacznie spuchnięta na twarzy ciekawe czy to tak ma być czy jej to zejdzie?
Awatar użytkownika
Rambo 666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 08 sty 2021, 14:37
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czy ktoś wie o która dokładnie dziewczynę chodziło, Toxic wspominała ostatnio, że pewna dziewczyna z Topki jest uwikłana w „umowę sutenerską” i jest zmuszana do występów na kam
Awatar użytkownika
Loka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: analnadia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja wiem, ale nie powiem.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja już też wiem... trzeba przyznać, że Toxic to nie mała skarbnica wiedzy na temat showupa... i wielki szacunek jej za to, że sprawę tej dziewczyny osobiście zgłosiła do FUNDACJI „La strada”! Brawo! Gratuluje Ci postawy!
Awatar użytkownika
Loka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: analnadia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ona sama jest jak ''LaStrada''.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z tego co się orientuje to la strada z włoskiego to ulica. Czyli chciałeś nadać negatywny wydźwięk tego słowa nazywając tak w/w modelkę! Nie życzę sobie obyś tak nazwał! To Kobieta doświadczona przez życie, bardzo życiowa! Poukładane ma w głowę bardziej niż nie powiem kto!
Jest naturalna, mądra, zaradna! Kieruje się w swoim życiu zasadami, o których nie jeden z nas może pomarzyć! Ma wysoki morle i większe jaja niż nie jeden facet !
Awatar użytkownika
Loka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: analnadia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Loka32 pisze:Z tego co się orientuje to la strada z włoskiego to ulica. Czyli chciałeś nadać negatywny wydźwięk tego słowa nazywając tak w/w modelkę! Nie życzę sobie obyś tak nazwał! To Kobieta doświadczona przez życie, bardzo życiowa! Poukładane ma w głowę bardziej niż nie powiem kto!
Jest naturalna, mądra, zaradna! Kieruje się w swoim życiu zasadami, o których nie jeden z nas może pomarzyć! Ma wysoki morle i większe jaja niż nie jeden facet !


Z tego co zdążyłem się zorientować, to owa kobieta nie ma męża, dzieci itd., więc mówienie o niej, że jest "życiowa" może być lekkim nadużyciem. Piszę "może być", ponieważ mogę się mylić. Prawdopodobnie zna życie tylko z jednej strony, a to zdecydowanie za mało, by korzystać z jej "doświadczenia". ;)
Awatar użytkownika
Tatowiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2020, 14:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ojciec8


Tatowiec pisze:
Loka32 pisze:Z tego co się orientuje to la strada z włoskiego to ulica. Czyli chciałeś nadać negatywny wydźwięk tego słowa nazywając tak w/w modelkę! Nie życzę sobie obyś tak nazwał! To Kobieta doświadczona przez życie, bardzo życiowa! Poukładane ma w głowę bardziej niż nie powiem kto!
Jest naturalna, mądra, zaradna! Kieruje się w swoim życiu zasadami, o których nie jeden z nas może pomarzyć! Ma wysoki morle i większe jaja niż nie jeden facet !


Z tego co zdążyłem się zorientować, to owa kobieta nie ma męża, dzieci itd., więc mówienie o niej, że jest "życiowa" może być lekkim nadużyciem. Piszę "może być", ponieważ mogę się mylić. Prawdopodobnie zna życie tylko z jednej strony, a to zdecydowanie za mało, by korzystać z jej "doświadczenia". ;)
z tego co się orientuje jest wdową od 9 lat oraz matka co prawda chrzestna wielu dzieci jej licznych przyjaciół. Także myśle, że się mylisz... poza tym na matkę chrzestna wybiera się osobę, która jest w stanie przekazać jakieś wartości, także to jak wiele
osob jej w tej kwestii zaufało o czymś świadczy !
Awatar użytkownika
Loka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: analnadia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Loka32 pisze:
Tatowiec pisze:
Loka32 pisze:Z tego co się orientuje to la strada z włoskiego to ulica. Czyli chciałeś nadać negatywny wydźwięk tego słowa nazywając tak w/w modelkę! Nie życzę sobie obyś tak nazwał! To Kobieta doświadczona przez życie, bardzo życiowa! Poukładane ma w głowę bardziej niż nie powiem kto!
Jest naturalna, mądra, zaradna! Kieruje się w swoim życiu zasadami, o których nie jeden z nas może pomarzyć! Ma wysoki morle i większe jaja niż nie jeden facet !


Z tego co zdążyłem się zorientować, to owa kobieta nie ma męża, dzieci itd., więc mówienie o niej, że jest "życiowa" może być lekkim nadużyciem. Piszę "może być", ponieważ mogę się mylić. Prawdopodobnie zna życie tylko z jednej strony, a to zdecydowanie za mało, by korzystać z jej "doświadczenia". ;)
z tego co się orientuje jest wdową od 9 lat oraz matka co prawda chrzestna wielu dzieci jej licznych przyjaciół. Także myśle, że się mylisz... poza tym na matkę chrzestna wybiera się osobę, która jest w stanie przekazać jakieś wartości, także to jak wiele
osob jej w tej kwestii zaufało o czymś świadczy !


Czyli wiele się nie pomyliłem. Dla Ciebie oczywiście może być "życiowa", wcale nie mam zamiaru deprecjonować Twojego stanowiska. Nie mam również na celu obrażania tej kobiety. Fakty są niestety nieubłagane - zna życie wyłącznie od jednej strony. Dlatego też dla mnie osobiście jakimkolwiek autorytetem nie jest/nie będzie. Ale tak jak piszę - Tobie może to pasować. Pozdrawiam. :D
Awatar użytkownika
Tatowiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2020, 14:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ojciec8


Widziałem ją ostatnio na Mokotowskiej, wysiadała z czarnego porsche , o dziwo z pozycji kierowcy, nie wiem dokładnie jaki model ale na pewno nie było to 911, na żywo faktycznie mocno nadgryziona zębem czasu ale widać dorobiła się chociaż takiego auta na showup, wątpię aby jako modelce jakaś wypożyczalnia luksusowych autu użyczyła go w ramach reklamy
Awatar użytkownika
Loka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: analnadia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości