Mokra_Kasia/Mokra__Kasia/Mokra___Kasia

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Mokra_Kasia
28 kwie 2016, 17:21
Ja tam od jakiegoś czasu mam wywalone na to czy odbywają się obiegi czy nie, co mnie to obchodzi skoro mogę przysępić na fajny pokaz :mocking: Ogólnie to dziwię się ludziom, że się o to spinają. Załóżmy, że nawet był ten obieg... I co z tego? Dzięki temu mogliście doczekać się na cel, który w innym przypadku prawdopodobnie nie zostałby zrealizowany. Co innego gdyby dziewczyny się wymigały od wykonania celu, ale tego nie zrobiły, więc według mnie nie ma żadnego problemu. Dziękuję i pozdrawiam :hi:


https://showup24.tv/Mokra_Kasia?
https://showup24.tv/profile/Mokra_Kasia?
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Mokra_Kasia
28 kwie 2016, 17:32
udało mi się zobaczyć wczoraj ich wspólną transmisję i określiłbym to tak:
przybyłem, zobaczyłem, bez szału :D
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Mokra_Kasia
28 kwie 2016, 17:38
sadistik pisze:Ogólnie to dziwię się ludziom, że się o to spinają. Załóżmy, że nawet był ten obieg... I co z tego?


Pewnie dlatego, bo wielu by chciało jeszcze widzieć Fajną po-30 na trans, a jak by dostała/dostały bana to pa pa ;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Mokra_Kasia
28 kwie 2016, 17:48
msn pisze:Pewnie dlatego, bo wielu by chciało jeszcze widzieć Fajną po-30 na trans, a jak by dostała/dostały bana to pa pa ;)


W takim razie miejmy nadzieję, że jeśli moderacja się tym w ogóle zajęła to uwierzy w wersję Ani i wszystko będzie ok, bo ja również z chęcią bym jeszcze pooglądał sobie jej transmisje, zarówno solo, jak i w duecie z Kasią.

BTW
Mr.B pisze:Fajnie jest pooglądać wspólną trans dziewczyn nadających solo na ShowUp.tv. Jeszcze jak pojawi sie jakiś ciekawy pomysł na taką transmisję. Tylko zastanawia mnie jedno- czy dziewczyny pojawiając się 3(?) raz od bodajże niedzieli nie obawiają się, że to za szybko spowszechnieje i ludzie się znudzą? Efekt "wooow" osiągnięty przy pierwszym wejściu, na dłuższą metę to spowszechnieje :) A takie transmisje raz na jakiś czas mają spory potencjał :D


Zgadzam się z tą opinią. Takie wspólne transmisje są świetnym urozmaiceniem, ale jednak co za dużo to nie zdrowo. Lepiej raz na jakiś czas, ale porządnie niż często, tak żeby się nam nie znudziło :)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Mokra_Kasia
28 kwie 2016, 18:30
Nie dotrwałem do końca ale doceniam koleżanki za fajny pomysł i ciekawą transmisję, było na czym oko zawiesić choć na priv raczej bym się nie skusił tym bardziej ze ceny były bardzo wysokie.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Mokra_Kasia
28 kwie 2016, 19:21
transmisja ostatnia mnie zaskoczyła.
pozytywnie zaskoczyla
Awatar użytkownika
misieek92
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 06 paź 2015, 08:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Mokra_Kasia
28 kwie 2016, 20:07
msn pisze:
sadistik pisze:Ogólnie to dziwię się ludziom, że się o to spinają. Załóżmy, że nawet był ten obieg... I co z tego?


Pewnie dlatego, bo wielu by chciało jeszcze widzieć Fajną po-30 na trans, a jak by dostała/dostały bana to pa pa ;)


Bana nie dostały:P

Kwestie "marketingu" wśród dziewczyn już wyjaśniłem. Każda ma inny pomysł na siebie, jedna reklamuje się jako "exclusiv camgirl", druga jest carycą ShowUp.tv i "rozmawia po włosku", a jeszcze inne mają taki sposób. Kwestia jak się sprzedasz...dziewczyny zaszalały z celem, musiało się coś dziać, ceny za priv wysokie i trzeba było pomóc:P Przed wejściem na priv pały muszą furczeć, a źle to wygląda jak panie robią coś za pół darmo przy tym ile sobie liczą:P Co prawda wykonanie amatorskie, ale liczą się chęci:P Ja tam czekam na kolejne transmisje, kolejne niespodzianki od gutiego i być może jakiegoś faceta do trójkąta:P Takim laską nie trudno będzie znaleść chętnego więc kto wie, duety mogą się szybko przejeść a show must go on i trzeba kosić hajs i ruchać frajerów:P

Ważne, że dzięki temu nauczyliśmy się jednej ważnej lekcji w życiu, mianowicie: żeby mieć fun za darmo wystarczy po wszystkim fajną ostro wkurwić:P Nie wiem jak daleko jako transmitująca można zajść na ShowUp.tv z takim podejściem, ale widocznie się to opłaca. Pamiętajcie: nie wszystkie kombinują:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Mokra_Kasia
28 kwie 2016, 21:08
sadistik pisze: Załóżmy, że nawet był ten obieg... I co z tego? Dzięki temu mogliście doczekać się na cel, który w innym przypadku prawdopodobnie nie zostałby zrealizowany. Co innego gdyby dziewczyny się wymigały od wykonania celu, ale tego nie zrobiły, więc według mnie nie ma żadnego problemu. Dziękuję i pozdrawiam :hi:


https://showup24.tv/Mokra_Kasia?
https://showup24.tv/profile/Mokra_Kasia?


Wszystko racja tylko szkoda, ze chlopak, ktory byl liderem przed wizyta gutiego na silce o 23 nie wygral zdjecia:P no ale skad mogl wiedzieć, ze ktos "lubiany i szanowany" przez fajna zechce zrobic Jej niespodzianke?:P wazne, ze byla slina i mozna bylo zwalic:P czekam na kolejne pokazy z wypiekami na twarzy, ale powstrzymam sie z walkami o nagrody, bo a noz guti znow bedzie mial chwilke przed silka:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Mokra_Kasia
28 kwie 2016, 22:42
No cóż, czy to była promocja czy nie jedno jest pewne -teraz już każdy stały bywalec forum i ShowUp.tv będzie wiedział, że przed walką u Fajnej/Mokrej o lidera trzeba sprawdzić najpierw plan treningowy Gutiego bo a nuż zechce wpaść na 10 minut przed siłką i wjebac 4,5 kafelka :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Mokra_Kasia
28 kwie 2016, 23:21
plan treningowy dla zainteresowanych mam prosty: poniedziałek środa i piątek siłka, wtorek czwartek i sobota bieganie. co do rzucania żetonami to na biedę nie narzekałem i prędko nie będę. pracowałem już w kilku firmach jeszcze na studiach i po obronie magistra byłem już managerem z 3 letnim doświadczeniem pracy w korpo. obecnie mam 29 lat i jestem kierownikiem działu it w jednym z wiekszych niemieckich banków, przeprowadziłem się z Polski do stanów, kupiłem mieszkanie w nowym yorku na brooklynie(spłacam kredyt) a do pracy dojezdzam fordem mustangiem wyprodukowanym w zeszlym roku. Moja miesięczna wypłata z pewnością przekracza roczne dochody wielu z Was i nawet na tle USA źle nie wypadam. nie mam oporów przed tym żeby wyjebać 4,5 tysiąca żetonów bo poprostu mnie na to stać i jak mi się pokaz podoba to lubię sypnąć żetonami.

Poza tym kiedyś miałem nick new_guti22 i Ci co bywali regularnie na ShowUp.tv i wpadli kiedyś na mnie wiedza ze bylem w stanie sypnac nawet 8k żetonów.

z fajną znam się niestety tylko wirtualnie od dłuższego czasu to fakt i już parę razy zdarzyło mi się ja obrazić. raz tak jak z resztą pisała oddała mi cały napiwek jaki poprzedniego dnia jej przelałem a dokładniej było to skromny podarek z okazji świąt. nie raz musiałem ją przepraszać za swoje grubiańskie zachowanie ale wątpię żeby ktokolwiek z Was mógł to pojąć, gdyż czytając tą dyskusję można stwierdzić, że jakiekolwiek zasady dobrego wychowania są Wam obce.

po prostu żal......
Awatar użytkownika
new_guti222
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: fajna-po30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: new_guti222


Re: Mokra_Kasia
29 kwie 2016, 01:12
Spokojnie, przecież nie musisz pisac nam całego życiorysu, ale jak już napisałeś to nawet ciekawa historia, powodzenia tam:)

new_guti222 pisze:nie mam oporów przed tym żeby wyjebać 4,5 tysiąca żetonów bo poprostu mnie na to stać


mój ziomek co teraz mieszka w UK, tydzień temu rzucił dziewczynie 10.000 żet w ciągu 30 min, bo też go stać.

ale to nie w tym rzecz, po prostu gdyby ktoś nie przyczaił na Twoim profilu napiwków od Fajnej, a potem te tysiące żet poleciały na transmisji i nagle na Twoim profilu ten napiwek też zniknął (został zasłonięty 10-ątkami) to pewnie by nie było tematu.
takie różne akcje to niektórzy tutaj znają od podszewki, to jest forum dyskusyjne o tym co się dzieje na ShowUp.tv, nikt też nikogo nie oskarża, po prostu trochę mało wiarygodnie to wyglądało, a nie musiało.

a Ruger też wyłapał dobry szczegół.

ruger44 pisze:Definicja lewego obiegu to oddawanie żetonów które raz już zostały podarowane transmitującej, to co opisałaś, ta cała wędrówka żetonów od "kogoś kogo lubisz i szanujesz" do Ciebie a potem, po małej kłótni, powrotu tej kwoty na jego konto i znowu podarowanych Tobie tylko że w mistyczny i niezrozumiały sposób nie przed/po trans tylko akurat w trakcie i akurat w wysokości prawie równej celu
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Mokra_Kasia
29 kwie 2016, 01:18
to jak ruger taki mądry to niech sprawdzi konkretne daty kiedy te żetony były przelewane. jeżeli sam nie potrafi niech poprosi adminów, krola showupa wladze wyzsze czy nie wiem kogo i niech sprawdzi kiedy jakie zetony i w jakiej wysokosci zostaly przelane albo kiedy doladowywalem konto:

new_guti222 pisze:Szanowny Panie Ruger44. Skoro już tak bardzo fachowo podchodzisz do tematu to może wyjaśnisz mi skąd wiesz kiedy dokładnie fajna przelała mi żetony i kiedy z powrotem do Niej wróciły? Może jak dokładnie sprawdzisz te daty (chociaż nie wiem jakim cudem) to okaże się, że tych żetonów już dawno nie było u mnie na koncie ale przecież Ty wiesz lepiej co i jak robiłem ze swoimi pieniędzmi/żetonami!!! Może przytoczysz mi jeszcze jakiś ciekawy fragment z moich rozmów z fajną albo fragment z priva, gdzie przesiadywałem u niej na pogaduchach??

new_guti222 pisze:plan treningowy dla zainteresowanych mam prosty: poniedziałek środa i piątek siłka, wtorek czwartek i sobota bieganie. co do rzucania żetonami to na biedę nie narzekałem i prędko nie będę. pracowałem już w kilku firmach jeszcze na studiach i po obronie magistra byłem już managerem z 3 letnim doświadczeniem pracy w korpo. obecnie mam 29 lat i jestem kierownikiem działu it w jednym z wiekszych niemieckich banków, przeprowadziłem się z Polski do stanów, kupiłem mieszkanie w nowym yorku na brooklynie(spłacam kredyt) a do pracy dojezdzam fordem mustangiem wyprodukowanym w zeszlym roku. Moja miesięczna wypłata z pewnością przekracza roczne dochody wielu z Was i nawet na tle USA źle nie wypadam. nie mam oporów przed tym żeby wyjebać 4,5 tysiąca żetonów bo poprostu mnie na to stać i jak mi się pokaz podoba to lubię sypnąć żetonami.

Poza tym kiedyś miałem nick new_guti22 i Ci co bywali regularnie na ShowUp.tv i wpadli kiedyś na mnie wiedza ze bylem w stanie sypnac nawet 8k żetonów.

z fajną znam się niestety tylko wirtualnie od dłuższego czasu to fakt i już parę razy zdarzyło mi się ja obrazić. raz tak jak z resztą pisała oddała mi cały napiwek jaki poprzedniego dnia jej przelałem a dokładniej było to skromny podarek z okazji świąt. nie raz musiałem ją przepraszać za swoje grubiańskie zachowanie ale wątpię żeby ktokolwiek z Was mógł to pojąć, gdyż czytając tą dyskusję można stwierdzić, że jakiekolwiek zasady dobrego wychowania są Wam obce.

po prostu żal......


Nie napisałbym ani jednego posta na tym forum gdyby nie moja sympatia do fajnej. Nie mam też zamiaru się przed Wami tłumaczyć ze wszystkiego bo po co - przecież wiecie lepiej co i jak było. Chcecie to poproście admina o sprawdzenie. Ja nie miałem/nie mam i nie będę miał nic do ukrycia.
Awatar użytkownika
new_guti222
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: fajna-po30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: new_guti222


Re: Mokra_Kasia
29 kwie 2016, 01:31
new_guti222 pisze:to jak ruger taki mądry to niech sprawdzi konkretne daty kiedy te żetony były przelewane. jeżeli sam nie potrafi niech poprosi adminów, krola showupa wladze wyzsze czy nie wiem kogo i niech sprawdzi kiedy jakie zetony i w jakiej wysokosci zostaly przelane albo kiedy doladowywalem konto


od tego jest moderacja na SU, a nie my, my sobie tylko dyskutujemy:)

jeśli masz kaprys, to możesz zerknąć tutaj na stronę nr. 2 na screeny.
ostatnio Polskasunia też wpadła, a całkiem fajna dupa.

viewtopic.php?f=8&t=1650&hilit=polskasunia&start=20

i takich przypadków było sporo.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Mokra_Kasia
29 kwie 2016, 01:42
Dziewczyny nie miały obiegu dlatego też nie mają bana jak pani o której wspominałes, fajna tłumaczyła już ze oddała napiwek, a wy ciągle dociekać chcecie? Daliście chociaż złotówkę że się upierdoliliscie, pewnie na sepa :fap: a i tak marudza, mam tylko nadzieję że jutro będą tylko priv żeby nie karmić pasożytów ;)
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Mokra_Kasia
29 kwie 2016, 01:49
O kurwa czlowieku kladziesz mnie na nogi:P ja mam nadzieje, rowniez ze beda, ale zaufaj mi...konkretniejsze szanse masz na wygrana w totka niz, ze nie bedzie nic na ogole:P oczywiscie "dla fanow":P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Mokra_Kasia
29 kwie 2016, 02:00
maq pisze:O kurwa czlowieku kladziesz mnie na nogi:P ja mam nadzieje, rowniez ze beda, ale zaufaj mi...konkretniejsze szanse masz na wygrana w totka niz, ze nie bedzie nic na ogole:P oczywiscie "dla fanow":P



Kasa musi się zgadzać_ wiadomo, doskonale rozumiem konstrukcje mechanizmu który kręci Żeton, :drag: tylko po co ploszyc??
jak wiadomo o co chodzi, a jeśli nie wiadomo to wiadomo że o żeton ;# :biggrin:
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Mokra_Kasia
29 kwie 2016, 05:42
Rozpierdalasz mnie kolego w dalszym ciagu:P Nie ma takiej mozliwosci zeby je speszyc - za duzo idzie w gre. Znam mokra ponad 2 lata i w tym czasie wiele razy potrafila mnie wkurwic:P nie chce nikomu szkodzic wiec nie mowie o konkretach, ale powiedzmy, ze ten "zbieg okolicznosci" trafil na akurat zla osobe:P

Troche godnosci jak juz mowilem...to ze maja fajne dupy nie znaczy, ze nie maja nic za uszami...

Co do argumentu z administracja to znow tylko przemilcze i przypomne znany banal, iz tonacy brzytwy sie chwyta.

Historia z kolega managerem rzeczywiscie wygodna...ale co 3 (lub 4) glowy to nie jedna:P Jak sie chce to mozna wszystko:P ogolnie zabawna sytuacja:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Mokra_Kasia
29 kwie 2016, 07:14
Dzis wieczorem z kasia odbedzie sie kolejne show.A wszystkich tych co maja jakies watpliwosci to prosze pisac do ShowUp.tv to oni sa od tego by osadzac nie wy.Zreszta jak bedziemy nadawaly to prosze mozecie przywolac admina i wolajcie do skutku.Ja tam nie mam nic do ukrycia , to co ukrywalam przed wami juz pokazalam.Tak wiec roger i cala reszta niedowiarkow zrobcie cos dla mnie i przywolajcie admina bede wam niezmiernie wdzieczna.Ale jezeli po waszej interwencji admin sie nie zjawi to prosze nie miec o to zalu do mnie.Bo to nie jest moja wina ze admin na to wyjebane.Tak na marginesie skoro watek tyczy sie mnie to po co zasmiecacie w temacie mokrej kasi.Nie widze w tym zadnej logigi.Ponad polowa z was siedzi wali konia i czeka na afere i powtorze po raz kolejny nie kazda kobieta na ShowUp.tv jest oszustka , tak ciezko wam to zrozumiec.
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Mokra_Kasia
29 kwie 2016, 08:14
new_guti222 pisze:plan treningowy dla zainteresowanych mam prosty: poniedziałek środa i piątek siłka, wtorek czwartek i sobota bieganie. co do rzucania żetonami to na biedę nie narzekałem i prędko nie będę. pracowałem już w kilku firmach jeszcze na studiach i po obronie magistra byłem już managerem z 3 letnim doświadczeniem pracy w korpo. obecnie mam 29 lat i jestem kierownikiem działu it w jednym z wiekszych niemieckich banków, przeprowadziłem się z Polski do stanów, kupiłem mieszkanie w nowym yorku na brooklynie(spłacam kredyt) a do pracy dojezdzam fordem mustangiem wyprodukowanym w zeszlym roku. Moja miesięczna wypłata z pewnością przekracza roczne dochody wielu z Was i nawet na tle USA źle nie wypadam. nie mam oporów przed tym żeby wyjebać 4,5 tysiąca żetonów bo poprostu mnie na to stać i jak mi się pokaz podoba to lubię sypnąć żetonami.

Poza tym kiedyś miałem nick new_guti22 i Ci co bywali regularnie na ShowUp.tv i wpadli kiedyś na mnie wiedza ze bylem w stanie sypnac nawet 8k żetonów.


O ja pierdziele, no to po usłyszeniu takiej pięknej życiowej historii człowieka sukcesu kolejnym krokiem jest chyba weryfikacja tego co napisałeś i prośba o zdjęcia z timestampem z Brooklynu ale coś czuje że się ich nie doczekam i usłysze kolejną porcję ciekawych historii i wymówek uniemożliwiających zrobienie jednego głupiego zdjecia z NY z karteczką "Ruger44 pierdol się lamusie" :)

Jak zwykle w takiej sytuacji wypada zapytać - czemuż to taki człowiek sukcesu, opływający w złoto i luksusy zawraca sobie głowę pisaniem do pani mieszkającej na drugiej półkuli? Czemu nie poderwie sobie jakiejś młodej, dwudziestoletniej njujorkowej golddiggerki w klubie tylko zawraca głowę, może i fajnej ale jednak po 30stce, pani z portalu erotycznego? A skoro lubi tak kamerki - czemu nie siedzi np. na CB, gdzie zarówno uroda pań jak i jakość pokazów wyprzedza Polskę o lata świetlne, tylko traci czas na zapyziałym polskim portalu? Czekam na jakieś konstruktywne wyjaśnienie :)

fajna-po30 pisze:...Tak wiec roger i cala reszta niedowiarkow zrobcie cos dla mnie i przywolajcie admina bede wam niezmiernie wdzieczna.


Ja byłbym niezmiernie wdzięczny jakbyś pisała mój nick z wielkiej litery i bez błędów ortograficznych - w myśl zasady "nie ważne jak piszą, ważne żeby nie przekręcali nazwiska" :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Mokra_Kasia
29 kwie 2016, 09:06
ruger sruger mam to gdzies jak sie pisze i wypowiada twoj nick , jak chce bede pisala w co drugim wyrazie z bledem ortograficznym. Na to wszystko co piszesz mam jedno wytlumaczenie siedzisz tu , szukasz afery bo cie to kreci , a swiadczy o tym liczba twoich postow . To jest moj ostatni post w tym temacie bo nie mam tak narabane w bani zeby tu z wami siedziec , przekamarzac sie i udowadniac kto ma racje a kto nie . Macie ochote snujcie sobie dalej teorie .

PS drogi maq bylybam ci niezmiernie wdzieczna gdybys przestal do mnie wypisywac wiadomosci na pw ja tego nie potrzebuje ani twoich zetonow ani twoich madrosci chcesz odzyskac swoje zetony za pw to pisz do showup-a bo ja ci nie kazalam do siebie pisac . Zapraszamy wszystkich na show i mam nadzieje ze bedziemy sie dobrze bawic pozdrawiam
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości