Kokainka23/Princesss24 / Kokaina8387 (ZB)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

tomoxx pisze:jak to tej pory nie zrobiła to już nie zrobi, chyba za mało ogarnięta jest na to, albo kasę za bardzo wydaje i nie może odłożyć. Facet uprawiający boks to może być równie dobrze random który chodzi na treningi i boksuje tylko na nich. Więc równie dobrze może być gruby i tak spędzać tylko wolny czas.

W necie są jego pojedynki i na kilka sekund można nawet ją tam zobaczyć. Uważam, że przy mniejszym budżecie można zadbać o siebie tylko wystarczą chęci a już kilka podejść miała bo chwaliła się dietami oraz ćwiczeniami z trenerem na jej FB były filmy z jej treningu oraz jej diety po czym na transmisji wcinała batona.

https://showup24.tv/Kokainka23
https://showup24.tv/profile/Kokainka23
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Ja tam nigdy nie widziałem u niej diety, raczej z biegiem czasu sukcesywnie się zapuszczała. Natomiast na jej transmisji niejednokrotnie widziałem kubełek KFC :sarcastic:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Nick na ShowUp.tv:

No kilka osób już jej napisało, że przytyła itp. Nawet ostatnio koleś w dość kulturalny sposób napisał, że jest większa niż wcześniej (bez jakiś ataków, wyzwisk itp. normalne stwierdzenie faktu) on się oburzyła, zaczęła wypisywać, że koleś kieruje się stereotypami i nie każda dziewczyna musi być wieszakiem i że to pewnie przez hormony itp typowe tłumaczenie zaniedbanie i lenistwa bo choroba a to, że chwilę wcześniej wcinała batona to nie ma nic do rzeczy. Widać, że ją to boli, że się roztyła ale nic z tym nie robi tylko wcina słodycze, popija colą a opakowanie od śmieciowego żarcia też widziałem przy czym się tłumaczy w pokraczny sposób i oczywiście leci w skrajność czyli albo się zapuścić albo być wieszakiem bo nie ma nic pośrodku. Śmiem twierdzić, że "karma" do niej wróciła bo sama nie raz wyśmiewała się z innych dziewczyn tym bardziej jak miały spore sumy na koncie albo cieszyły się sporym zainteresowaniem, że są zaniedbane i grube (wyglądały o wiele lepiej niż ona teraz) jednej zarzuciła operację nosa (nie wiem co w tym złego skoro czuła taką potrzebę i nie przedobrzyła z poprawkami) bo nikt nie chciał jej "ruchać" no ale fakt przeszło 1000zł za nic nie robienie i pokazywanie w jakich zajebistych warunkach żyje to już boli, innej zarzuciła kopiowanie jej nicku bo dziewczyna miała nick Princess :lol:
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Czy tylko mi jej cycki przypominają gębę jej psa ? :) i czy tylko mi brakuje jej słowotoku ? kiedyś gadała jak najęta i zapewne przez to miała taką oglądalność, dziś, pewnie po występie w TV pary z gęby nie puszcza :/
Awatar użytkownika
ted
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Coś słabe ma te grupowej jak już ludzie na jej profilu ostrzegają, że lipa. Na Kokaince komęntarze już zablokowała bo i tam miała kilka niepochlebnych uwag na Prinsesss jeszcze są widoczne.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Najbardziej mnie dziwi jej upór w tym że Kokainka i Princess to dwie inne osoby, czasem mam wrażenie że tylko ona w to wierzy :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

tomoxx pisze:Najbardziej mnie dziwi jej upór w tym że Kokainka i Princess to dwie inne osoby, czasem mam wrażenie że tylko ona w to wierzy :)

Tyle czasu wszystkim to wmawiała, że pewnie w końcu sama w to uwierzyła :mocking:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 343 razy
Podziękowano mu: 73 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia