Cayenne/Alessia/Tequila/Caprice

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Caprice/Alessia
03 wrz 2016, 16:29


Re: Caprice/Alessia
03 wrz 2016, 19:54
Oj tak cudownie dziewczę o pięknych oczach! Polecam chodź chyba jeszcze priva nie odebrałem ;p :yes2:
Awatar użytkownika
ukosnik211
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2015, 21:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ukosnik211


Re: Caprice/Alessia
04 wrz 2016, 12:00
Wygrałam u niej priv tylko cóż z tego jak o nim wspominam na chacie ona nie potrafi go włączyć.
Jakbym dała pewnie 10 to by dopiero zauważyła moją wypowiedź.
sensiGOLD


Re: Caprice/Alessia
04 wrz 2016, 15:47
sensiGOLD pisze:Wygrałam u niej priv tylko cóż z tego jak o nim wspominam na chacie ona nie potrafi go włączyć.
Jakbym dała pewnie 10 to by dopiero zauważyła moją wypowiedź.


Nie przypominam sobie, by taka akcja miala miejsce, bo u mnie z odbiorem, ustawieniem wygranych privkow nie ma zadnego problemu :) Ba, ustawiam je nawet podczas szczytowej aktywnosci na ogolnym :) Najwidoczniej czat szybko sie przewijal i nie doczytalam prosby o ustawienie privka :-)
Pozdro :)
Alessia


Re: Caprice/Alessia
04 wrz 2016, 16:41
Wiesz nie chodzi nawet o te żetony, że podarowałam :) chodzi o sam fakt, może zapomniałaś trudno się mówi.
sensiGOLD


Re: Caprice/Alessia
04 wrz 2016, 18:49
Nie jest to kwestią zapominania. Jeśli ktoś wylosował minuty, wystarczy, że napisze z prośbą o ich ustawienie, ewentualnie o zapisanie ich w 'kapowniku'. Może się jednak zdarzyć, że w trakcie transmisji akurat robię jakiś pokaz, jednocześnie ktoś kupuje losy, do tego na ogólnej trans czat się przewija jak szalony - wówczas nie nadążam z odpowiadaniem na to, co piszecie :) Dobrym sposobem jest wysłanie PW, aby ustawić żądanego privka :)
Jak tylko SU będzie funkcjonować tak, jak wcześniej, będę znów nadawać i ustawiać zaległe privki (na dzień dziejszy nie ma sensu odbywania trans, gdy rozłącza, nie działa dźwięk lub obraz, czy w ogóle nie mogę odpalić - czerwony ekran) :evil:
Alessia


Re: Caprice/Alessia
04 wrz 2016, 20:02
Proszę nie łączyć mojego postu z niniejszym wątkiem ale bardzo często widze na innych transmisjach z topu następującą sytuacje:
Wpada na chat jakiś janusz. Zwykle zaczyna od buźki :*, następnie nieśmiało pyta czy może odebrać wcześniej wygrany privek, robi to tak delikatnie aby tylko nie zdenerwować modelki jakby to była jakaś gwiazda. Modelka zwykle tnie w uja i udaje że go nie widzi. Jeśli go już jakimś cudem dojrzy(tu pomaga rzucenie napiwku), to go klasycznie spławia, że dziś nie może (choć płatne privy ma ustawione) albo w innym terminie itd. Na ogół chodzi modelce o to, by janusz najlepiej zapomniał już o tym privku i nie truł dupy.
To mam do niektórych modelek pytanie: Po jakiego uja robicie te wszytkie losy, konkursy , kasujecie żetony a potem ściemniacie z odbiorem wygranych?
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice/Alessia
04 wrz 2016, 21:29
SliskiTroll, bywa i tak. System z rodzaju: "żeby się nie narobić, a troche zarobić" :) Dalej nie skomentuję 8-)

Ukośnik: łooo, dawno Cię nie widziałam :acute:
Alessia


Re: Caprice/Alessia
04 wrz 2016, 21:35
ukosnik211 pisze:Oj tak cudownie dziewczę o pięknych oczach! Polecam chodź chyba jeszcze priva nie odebrałem ;p :yes2:

ukosnik to Ty bywales u NELUSZKI?
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: Caprice/Alessia
04 wrz 2016, 22:09
Mr.B pisze:
msn pisze:
Mr.B pisze:a i żeton.. tfu.. dukat tańszy :D


Po ile tam mają, panie Prezesie?


Panie.. od 15 zeta za 100 dukatów :)


Były nawet takie portale, na których 100 żetonów kosztowało tylko 12 zł ale prawie nikt nie robił na nich transmisji.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice/Alessia
04 wrz 2016, 22:20
sliskiTroll pisze:Po jakiego uja robicie te wszytkie losy, konkursy , kasujecie żetony a potem ściemniacie z odbiorem wygranych?


U jednej z transmitujących spotkałem się z sytuacją, gdzie max privek do wygrania był 3min, a jak ktoś chciał odebrać to tekst "odbiór od 4(lub 5) min.." :D Więc, albo trzeba grać dalej, albo wybrać priv gdzie można doliczyć te min :D
Ja w sumie odkąd jestem na SU nigdy u żadnej z Pań, nie miałem problemu z odbiorem wygranych... ;)

Książe_showupa pisze:Były nawet takie portale, na których 100 żetonów kosztowało tylko 12 zł ale prawie nikt nie robił na nich transmisji.


Widocznie pozycja SU jest/była na tyle mocna, że nawet tak tanie żetony nie skusiły ludzi... :P
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice/Alessia
05 wrz 2016, 08:31
Na dzień dzisiejszy na SU widać tendencję spadkową, mniej transmisji, o wiele spadła też oglądalność. Nie wspomnę o pogarszającej się funkcjonalności pod kątem technicznym, czy, jak sądzę, mniejszym zaufaniu ludzi do kierujących portalem (czytaj: poprzez nagminne olewanie ludzi). No, oby wszystko wróciło do normy, bo całkiem fajnie się czas spędzało na trans :) :ok:
Alessia


Re: Caprice/Alessia
05 wrz 2016, 09:40
Alessia pisze:No, oby wszystko wróciło do normy, bo całkiem fajnie się czas spędzało na trans :) :ok:


Oby wszystko wróciło do normy, bo całkiem fajnie się zarabiało na transmisjach. Nie wstydźmy się nazywać rzeczy po imieniu.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: Caprice/Alessia
05 wrz 2016, 09:49
Pisz za siebie panie wszędobylski ;-)
Alessia


Re: Caprice/Alessia
05 wrz 2016, 21:29
Jako, że na razie nie będę transmitować na SU ze względów technicznych i o ile mnie czytają Ci, którzy u mnie wylosowali privki - zapraszam na www.tv.showup.com.pl, będę tam do ok. północy. Będzie możliwość odbioru swoich fantów lub po prostu pogadać :)

Kisss
Alessia


Re: Caprice/Alessia
06 wrz 2016, 08:16
Heja. Bylem ostatnio na trans prywatnej na http://tv.showup.com.pl i przy okazji odebralem priv.bylo. tak mi sie spodobala ze postanowilem dokupic dukaty aby jeszcze raz wejsc. Naprawde polecam byc z Alessia sam na sam to co wyprawia na priv to zostaje w glowie na dlugo:)
Awatar użytkownika
Eagle
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Alessia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice/Alessia
11 wrz 2016, 21:00
Alessia pisze:SliskiTroll, bywa i tak. System z rodzaju: "żeby się nie narobić, a troche zarobić" :) Dalej nie skomentuję 8-)

Ukośnik: łooo, dawno Cię nie widziałam :acute:



Alessia, wypłacili Ci z Redhouse24?
Awatar użytkownika
palla
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 03 wrz 2016, 14:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice/Alessia
12 wrz 2016, 10:55
palla pisze:
Alessia pisze:SliskiTroll, bywa i tak. System z rodzaju: "żeby się nie narobić, a troche zarobić" :) Dalej nie skomentuję 8-)

Ukośnik: łooo, dawno Cię nie widziałam :acute:



Alessia, wypłacili Ci z Redhouse24?


Tak, w dwa dni po zleceniu przelew doszedł bez problemu
Alessia


Re: Caprice/Alessia
12 wrz 2016, 22:57
Alessia a gdzie robisz teraz tran? Jest opcja, żeby gdzieś Cie złapać?
Awatar użytkownika
Hartman
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2016, 22:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Alessia.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice/Alessia
12 wrz 2016, 23:23
Heloł :)
Jak już wcześniej pisałam, ostatnio pojawiam się na innym portalu, a mianowicie na redhouse24. Złapać mnie też można za cycka, tfu... na skypie (dla wtajemniczonych) :) Z aktualności dodam tyle, że planuje zrobić też z koleżanką obiecany moim bywalcom show, najprawdopodobniej też na rh24, bo jak na razie nie widzę innej opcji. Pracuję tez nad swoją stroną-blogiem, gdzie będziecie mieli dostęp np. do mojej bielizny, bloga, czy pisanych przeze mnie erotyków :)

Ciao :*
Alessia


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: akuku123, buick92, Nicola85 i 56 gości