Cayenne/Alessia/Tequila/Caprice

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Caprice
07 gru 2015, 15:33
fon.fann pisze:Dla mniie jako adminstrator tej str bez urazy ale mogl bys sie lepiej przylozyc do swjej pracy oraz wizerunek forum oraz Pan:)
to forum powinno byc pod nadzorem specjalistow z ShowUp.tv a nie prowadzi go banda malolatow co szukaja sensacji i wylewaja swoje zale, bez urazy ale zamiast stanac po stronie Pan i dbac o ich wizerunek, mozna tu wszystko wypisywac i zrobic z rego sprawe na potenge rangi ZBRODNI WOJENNEJ:d
bezpieczenstwo? pozwalasz na liczne obrazanie na tym forum oraz komentarze ktore nie wplywaja na ich dobry stan psychiczny, nie mowiac o konszachty z chlopakami :D
z forum.
Twoje zdanie jako admianistratora tej strony nie powinno miec miesca. jestesw pracy i chyba zapomiales, a teks tez wole naturalne? co to ma znaczyc?jestes w tym momencie niekompetentny, wiec skoro kierujesz swoimi upodobaniami, jaki wiec dajesz przyklad? mowisz ze fani viki popsulu temat hahahaha sory ale to u niej w temacie [rzez 4 strony byla negatywnia reakcja na temat zalosnych zdjec, przez 3 osoby, ktorzy nie sa rzadnym autorytetem oraz specjalista od takich spraw. Gimbusy :D
SZARY tez dowalil sie do capryce, a Aministrator sie z tym zgadza.?:D gdy ktos napisaal u pauli od vikivuu od razu wylaczoy byl post, da sie da?
chcecie potrafile interweniowac.


Ja nie traktuje tego jako pracę tylko jako hobby, forum jest nieoficjalne - prywatne, którego jestem właścicielem i czuję się tu jak w domu.
O mnie możecie pisać co wam się podoba i się nie obrażę, usuwając posty czy zamykając forum.
Natomiast właśnie dbam o dobry wizerunek Pań które szczególnie na to zasługują,
celowo nie wymienię które i mam nadzieję, że obejdzie się bez dalszego hejtu.
Niestety, vikivu sama sobie zaszkodziła i powinna się z tym pogodzić.

Wspominasz, że pozwalam na obrażanie, a przecież to ekipa vikivu obraża wszystkich,
jednak jest demokracja i nie mogę usuwać takich postów.
Natomiast nie mogę być na to wszystko obojętny, dlatego wielokrotnie zareagowałem w kilku tematach.
Dziwisz się krytyki za wstawienie zdjęć innej modelki na swój profil?
Oczywiście należało pochwalić vikivu za dobry pomysł. :sarcastic:
Fani vikivu, jeśli dalej chcecie dyskutować na ten temat, to proszę powrócić do jej wątku,
a nie skakać po tematach innych dziewczyn i atakować niewygodnych dla siebie forumowiczów.

Szary nie dowalił Capri, a ja się tylko nie zgodziłem ze stwierdzeniem, że Szary zaniża poziom forum.
Wystarczy zobaczyć na jego posty, które nie są głupie.
Oczywiście, każdy może mieć swoje odmienne zdanie i właśnie od tego jest forum, aby prowadzić dyskusję na odpowiednim poziomie,
w przeciwieństwie do ekipy vikivu, która wprowadziła wiele niepotrzebnego zamieszania na forum.

Odnośnie mojego zdania, że wolę naturalne piersi, tak jak większość,
ale silikony też nie są złe - lubię jedne i drugie, ale mogę jedne bardziej, prawda?
Mogę być Bi i mogę bardziej preferować facetów, co oczywiście nic nie ujmuje kobietom, czyż nie?
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: Caprice
07 gru 2015, 19:15
Takti pisze:Piekna i zmyslowa-ale takich na ShowUp.tv nie brakuje. To co wyroznia Capri to jej osobowosc,energia i spojrzenie-zielony absolut.

też tak myślę

https://showup24.tv/profile/Caprice
https://showup24.tv/Caprice
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: Caprice
07 gru 2015, 23:28
Caprice pisze:Nie mam ochoty dalej tkwic w tym padołku, bo nie widze sensu, wole juz poczytac najprostszy na swiecie blog, ktory prowadzi ShowUp.tv :)

Trzymajcie się i owocnych produkcji na forum :)

Capri


To już Caprice nie napisze mi na forum kiedy ma zamiar eksplodować na SU :(
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
08 gru 2015, 00:11
Caprii wzięła chyba zbyt do siebie, ech... szkoda.. ;/

jednak np. gdy ja bym robił transmisję, to wiadomo, że jednym by się mogło podobać innym nie, a też nikt tutaj nie napisał czegoś aż tak złośliwego, Caprii, więc BEZ CIŚNIEŃ TAM, jesteś dużą dziewczynką ;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Caprice
08 gru 2015, 00:18
Caprice, najwazniejsze ze znasz swoja wartosc. A fale krytyki hm... powinna splynac bez najmiejszego zawachania, na niektore rzeczy nie masz wplywu, rob swoje i nie przejmuj sie w koncu jestes dla swoich fanow Oni zawsze beda Cie rozpieszczac, zdanie innych nie wlynie na ich gusta rowniez nie sa wstanie zienic o tobie zdania, bo ktos wylal co mysli:)
Awatar użytkownika
beka.bek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 09 lis 2015, 06:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: vikivu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
08 gru 2015, 00:49
Oczy to Ona ma, jeszcze tak zielonych nie widzialem u nikogo, lubie ja oglada potrafi dobrze poprowadzic swoje trans.
Awatar użytkownika
morfinaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
08 gru 2015, 01:14
Eee... Spokojna głowa, ja się nie przyjmuję tego typu pierdołami :) Śmieszne jest po prostu zachowanie cwaniaczków (czytaj: 2 zł w kieszeni i opinie rodem hrabi z Monte Carlo na wagę światową :) )
Pozdrowionka zboki :)
Alessia


Re: Caprice
08 gru 2015, 01:24
Caprice pisze:Eee... Spokojna głowa, ja się nie przyjmuję tego typu pierdołami :) Śmieszne jest po prostu zachowanie cwaniaczków (czytaj: 2 zł w kieszeni i opinie rodem hrabi z Monte Carlo na wagę światową :) )
Pozdrowionka zboki :)


i o to chodzi, przewaznie ci co krytykuja sa zakompleksieni ale to wiesz i dobrze, to znaczy ze osiagnelas wysoki poziom na SU.
dziwne bylo by gdyby laska z czolowki nie miala hejta lub ktos do czegos by sie nie przyczepil, czesto jest tak ze ludzie musza zniszczyc to co dobre, wtedy czuja sie lepiej? musiala bys bys z modeliny zeby wszystkim dogodzic.

Uwazam ze takie opinnie nie maja wplywu na szczescie na ludzi ktorzy dobrze Ci zycza i swietnie czuja sie w twoim otoczeniu, reszta nie ma znaczenia bo nic nie wnosza do twojeo zycia-chca marudzeniem dowartosciowywac sie, pokazac ze Sa istnieja, a ich zdanie sie liczy, ze maja cos do powiedzenia. Ze sa kims!?
Bo w zyciu nik ich nie slucha, sa nikim i nic nie osiagneli.

tylko Ci zawistni maja najwiecej do powiedzenia Ci dla ktorych jestes zagrozeniem i niedostepna :)
Nie mowiac o tych co groszem nie smierdza, zlamanego zetona nie maja i tylko wylewaja swoje zale, :)
Capri badz soba dla mnie jestes swietna prawdziwa dziewczyna, a to ze masz nowe piersi to na plus, w koncu je pokazujesz i zrobilas to tez dla nas:)
a to ze ktos woli nature? kogo to obchodzi, nie znaczy ze musi zazaczac ze twoje sa miej atrakcyjniejsze. Wiedzac ze kobiety sa wyczulone na krytyke, ale co go to obchodzi?egoizm bierze gore i musi dowalic bo tak byl by chory. Ale wiesz co jest smieszne? ze dla niego to konstruktywna opinnia? jakby to byl dzial o swoich upodobaniach.:)
Awatar użytkownika
morfinaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
08 gru 2015, 15:50
Śmieszne jest po prostu zachowanie cwaniaczków (czytaj: 2 zł w kieszeni i opinie rodem hrabi z Monte Carlo na wagę światową


Ubóstwo finansowe, bieda i dziurawe kieszenie automatycznie pozbawiają mnie prawa do posiadania własnego zdania? Tylko potencjalny dostarczyciel żetonów ma tu coś do powiedzenia?
No jasne, to skandal, że mogłem pomyśleć inaczej!
Nie dość, że gołodupiec, to jeszcze ma czelność się nie zachwycać.
A to łachmaniarz jeden!

Szkoda, że większość z Was -transmitujących traktuje wszystkich facetów - obserwujących, jak totalnych kretynów, którymi można manipulować na wszelkie możliwe sposoby, a do jednego, do czego się według Was nadajemy, to do utrzymywania Was, komplementowania i spełniania Waszych zachcianek.
Jeśli jeden z drugim nie zastosują się do wymogów i oczekiwań Księżnych Pań - to won!
Jest jeszcze drugi wariant (mały szantażyk), zagrożenie odejściem, często się sprawdza i nigdy nie zaszkodzi go użyć.

ps. Na zaczepki przydupasów i psychofanów nie odpowiadam, ja wam w nabijaniu sobie postów nie mam zamiaru pomagać. Wysilcie się sami, trochę inwencji twórczej nikomu jeszcze nie zaszkodziło.
Zatem kutachy z łapsk! - i do książek, celem kształcenia intelektu, charakteru i umiejętności samodzielnego myślenia.
szary


Re: Caprice
08 gru 2015, 17:22
rozkrecila sie dziewczyna w porownaniu do transmisji z poczatkow swojeje kariery. Wpadam do niej coraz czesciej
Awatar użytkownika
Dr Wagina
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 07 gru 2015, 15:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
08 gru 2015, 17:34
nie ma sie do czego przyczepic !wszystko na plus!
najladniejsze oczy na SU uwielbiam jej kocie oczy :D :oops:
Awatar użytkownika
boloxi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
13 gru 2015, 22:03
kocie ciałko, wszystko na plus
Awatar użytkownika
keewayatv
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 30 lis 2015, 13:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: puredream
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
14 gru 2015, 10:29
Swietna jest i te okularki :) Dzialaja na mnie
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
14 gru 2015, 22:59
świetna dziewczyna;d
Awatar użytkownika
kandaju
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2015, 20:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
03 sty 2016, 00:05
Showup mnie się znudził, wchodzę teraz tylko na jej transmisje. Kiedyś wchodziłem popatrzec to tamto. Teraz tylko wchodzę około 18-21 wejrzeć czy jest Caprice jak nie ma wychodzę. Czasami do południa w weekend.

Co mnie w niej pociąga??? na 100% twarz. Ile ja bym dał aby na nią trysnąć. :cool:

Sposób bycia. Specyficzny i pociągający. Aczkolwiek dostałem u niej juz 2 bany,(gorsze dni po pracy) lecz zawsze mnie odblokowała. Może ma słabość do mnie? ;) heh

Ogólnie ciałko boskie. Nie dał bym jej w życiu 32 lat bo tyle ma.

Jedyną rzeczą, która ostatnio mnie się nie spodobała to cycki. :cry: Takie jakie miała przedtem to był co do wielkości i kształtu mój ideał. (każdy ma swój gust) :|

Jeszcze jedną rzeczą, która ją wyróżnia to indywidualne podejście na privkach. Na privku czuje się z nią nie jak z kochanką czy nieznajomą ale z partnerką jakkolwiek to brzmi. :mrgreen: Przynajmniej na moich privkach wygląda to tak, że się stara, wie co już lubię, nie przycina z czasem, gdyż praktycznie każdy privek był zawsze dłuższy.

To w sumie tyle. Na koniec dodam, że jest to jedyna Camgirl do której bym podszedł w realu zagadał koło reszty przeszedł bym obojętnie a Caprice to laska, z którą by się pogadało o tym i o tamtym. :D

:bye:
Awatar użytkownika
lastyh
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 gru 2015, 23:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
04 sty 2016, 06:06
lastyh pisze:Na koniec dodam, że jest to jedyna Camgirl do której bym podszedł w realu zagadał koło reszty przeszedł bym obojętnie


a to ciekawe.. :scratch_one-s_head:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Caprice
04 sty 2016, 14:50
Jedyna wada Capri to to że czasem zbyt bardzo bierze do siebie to co piszę się tutaj i nie tylko tutaj.Więcej dystansu do własnej osoby :good3:
Ja i tak będę ją :heart: :air_kiss:
Capri u mnie zawsze będzie na pudle :hi:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
04 sty 2016, 19:23
szary pisze:
Najwidoczniej mnie nie znasz :) Jesli bylbys na mojej trans, zauwazylbys moje calosciowe podejscie do trans, ludzi itd :) Na luzie.
Moje podejscie na forum jest juz raczej przesmiewcze, rozrywkowe bo inaczej sie nie da :)


A jaka chciałabyś być na własnej transmisji? Niemiła i opryskliwa? Przecież ShowUp.tv, to dla Ciebie źródło sporych zarobków. Kiedyś się mówiło "Klient nasz Pan", albo "frontem do Klienta". Jeśli w życiu realnym, byłabyś paskudną zołzą, to chcąc mieć zyski na ShowUp.tv, musiałabyś udawać panienkę na luzie. Jaka jest prawda, wiesz tylko Ty.

Rzucacie się na moje komentarze, jak byki na czerwoną płachtę, ponieważ często uderzają w sedno sprawy. Niewiele osób znosi uzasadnioną krytykę, a co dopiero krytykę w ogóle. Trochę to dziwne, bo podejmując się takiego zajęcia, ludzie powinni być gotowi na to, że oprócz ochów i achów, mogą pojawić się też i nieprzychylne komentarze. W końcu tak jak już pisałem "jeszcze się taki nie urodził..."

Osobiście nic do Ciebie nie mam, nie założyłem Ci przecież tego wątku. Gdyby odbywało się w nim tylko i wyłącznie wazeliniarstwo, nadal byłabyś zadowolona. Rozumiem, urażona ambicja. Mam przepraszać wszystkich w koło za to, że nie lubię zbyt "podrasowanych" kobiet? Mam nie mieć własnego zdania w tej kwestii? Mam milczeć? - A niby z jakiej racji?

Chcesz mnie zbesztać? - Proszę bardzo, ale zrób to sama. Twoje święte oburzenie jest uzasadnione urażoną ambicją i jestem to w stanie zrozumieć, ale nie pojmuję tych wszystkich fanów, którzy byliby mnie w stanie zagryźć, tylko za to, że ośmieliłem się mieć inne zdanie.
Jeśli piszesz o hejcie, to sama zobacz... jak zachowują się Twoi i Vikivu fani, są tak zaślepieni, że nic do nich nie trafia, a to co robią, to jest dopiero hejt, co sie zowie!.


Szary mistrz!! Celnie punktuje, pomimo całej sympatii do Caprice;)
Awatar użytkownika
Jurgen44
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 07 lis 2015, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: uleglaMezatka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
05 sty 2016, 12:53
mega cycuszki dobrze jej zrobiła ta operacja ;)
Awatar użytkownika
młodym131
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 05 sty 2016, 12:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiernasuka75
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tom1985r


Re: Caprice
05 sty 2016, 13:50
Akurat nie każdej dziewczynie służy operacja powiększenia piersi ale tej pani na pewno nie można tego powiedzieć :D
Cudowne zielone oczy w które można wpatrywać się bez końca :D W sumie to jestem ciekaw jakby wyglądała w rudym kolorze włosów :mrgreen:
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 22:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości