CuteCalypso/OneMoreTime86

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: CuteCalypso
04 mar 2016, 17:39
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: CuteCalypso
04 mar 2016, 21:53
A co to ma do rzeczy? Jest różnica między założeniem tematu luźno powiązanego z tematem portalu a rozpisywaniu się na temat życia prywatnego camgirl lub jaraniu się jakimiś aferami jak jakiś pojeb, dla którego sensacja jest ważniejsza od cudzej prywatności. Pewnie rzeczy są zdrowe, a pewnie nie.
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
04 mar 2016, 21:59
Dlatego niektóre dziewczyny dbają o swoją prywatność a inne nie, i potem są tego efekty.

A temat o 'wyrywaniu gąsek' i to co Ty tam wypisałeś, może być dla niektórych równie żałosny jak dla Ciebie wiedza Jurka o pewnych dziewczynach. A to, że ją trochę ujawnia, no to cóż... trochę masz też racji.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: CuteCalypso
04 mar 2016, 22:02
W takim razie zapraszam do wypowiedzi w odpowiednim temacie:P Póki co zdobył fanów.
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
05 mar 2016, 15:27
Szkoda, że ta jej koleżanka nie robi transmisji. Znacznie naturalniejsza.
Awatar użytkownika
Maczuga_Lang
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 05 mar 2016, 15:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
05 mar 2016, 17:49
Maczuga_Lang pisze:Szkoda, że ta jej koleżanka nie robi transmisji. Znacznie naturalniejsza.

Jej koleżanka robiła wcześniej transmisje na nicku https://showup24.tv/profile/niebieskaa Teraz jej coś nie widać.
Awatar użytkownika
Mięsny_Jeż
SU-holik
SU-holik
Posty: 126
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
06 mar 2016, 23:01
msn pisze:Pisze to Maq, ktory zalozyl temat 'jak wyrywac gąski' viewtopic.php?f=33&t=865 :lol2:



To jest nic w porównaniu to tego co zaraz napisze, ale dzięki za troskę.
Jeśli kogoś nie rozśmieszyły słowa Maq to podam wam wskazówki żeby sie to zmieniło. Bo pisać to sobie mogę, łatwo będzie zarzucić mi kłamstwo. Popytajcie ludzi o następujące rzeczy o Maq:
1. Jaką propozycję Maq napisał o Mokra_Kasia w komentarzu u tzw blokera? Jak dobrze poszukacie to może nawet to znajdziecie lub jakiś screen, mi się nie udało tak na szybko.
2. Co tam takiego było że usłyszał odpowiedź typu spierdalaj?
3. Dlaczego niedługo potem poleciał do annpearl która miała wojenke z blokerem?
4. Co potem pisał o blokerze u ann?
5. Co Maq pisał na PW ann? Z odpowiedzi ann wywnioskowałem że rozmowa dotyczyła Mokra_Kasia. Ale niech ann sie wypowie. Najlepiej od razu niech zweryfikuje moje słowa o wycieku na temat cutecalypso.
6. Co odpowiedziała ann Maqowi?
7. Dlaczego Maq teraz broni cutecalypso która ma wojenke z annpearl?

Myśle że poznacie odpowiedzi na te pytania. To będziecie tak jak ja zlewali posty Maqa. A to jest tylko mała część histori o Maq.
A Maq niech pamięta że zaprzeczając moim słowom o cute. Zaprzecza też temu co za jakiś czas będzie mówiła ann.


Wracając do tematu...
Mięsny_Jeż pisze:
Maczuga_Lang pisze:Szkoda, że ta jej koleżanka nie robi transmisji. Znacznie naturalniejsza.

Jej koleżanka robiła wcześniej transmisje na nicku https://showup24.tv/profile/niebieskaa? Teraz jej coś nie widać.


Wpisz sobie w google fraze tasiaaaaa showup. Poprzeglądaj nicki i znajdź twarz bo na profilu SU nie ma. Ocene czy to ta sama laska była u cute pozostawiam tobie. Bo znów nazwą mnie kłamcą. Chociaż stawiam 1000 żetonów że wiem co odpowiesz.
Nic dziwnego że jak zapraszała do swojego mieszkania to teraz ucieka z SU :sarcastic:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
07 mar 2016, 14:46
Ja pierdole czlowieku...
siedzę sobie walę konia i nawet nie myślałem, że ktoś to notuje...bez kitu
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
07 mar 2016, 16:12
Że ludziom się chce bawić w te wszystkie afery, to całe szpiegowanie, gdy założenia SU są bardzo proste i jasne :shock2:
Awatar użytkownika
debsix
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2016, 00:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lucky
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
09 mar 2016, 19:16
za chwile będziecie CBś wzywać żeby rozwiązało afery na SU :D
Awatar użytkownika
paluch1990
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 09 mar 2016, 18:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Imagine_cherry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
12 mar 2016, 17:47
I co, to już był ten pożegnalny show, już można zapalać świeczki ? :geek: ..trochę szkoda że to koniec, i szkoda, że ostatnie show było bez większego boom... chyba, że coś przegapiłem ;/

https://showup24.tv/profile/CuteCalypso?
https://showup24.tv/CuteCalypso?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: CuteCalypso
12 mar 2016, 17:58
Jej prywatne sprawy powinny zostac prywatne. Bedzie mi jej brakowac. Potrafila zrobic swietne show.Oby jej sie ulozylo!
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


Re: CuteCalypso
12 mar 2016, 18:00
Nic nie przegapiłeś. Ostatnia transmisja była w atmosferze stresu, z powodu tego co wypływa na światło dzienne.

CDN...
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
12 mar 2016, 20:05


To ja Wam powiem już dziś..................cutecalypso jest z kosmosu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Albo koleś ma guza na mózgu, albo niektórym się jebie w głowach od SU....
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
12 mar 2016, 21:26
Rany... O tym jak Maq jarał sie prywatnym życiem Mokra_Kasia, pisałem kilka postów wyżej. Więc nie będę się powtarzał, kto inteligentny znajdzie i przeczyta.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
12 mar 2016, 21:38
maq pisze:cutecalypso jest z kosmosu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:o
A teraz zapomnijcie o wszystkim co przeczytaliście w tym temacie :blind:
Obrazek
Awatar użytkownika
cygańskie_kubaro
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 23 lut 2016, 19:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
12 mar 2016, 22:20
jurek_chujek pisze:Rany... O tym jak Maq jarał sie prywatnym życiem Mokra_Kasia, pisałem kilka postów wyżej. Więc nie będę się powtarzał, kto inteligentny znajdzie i przeczyta.


Różnica jest taka, że z Mokrą łączyły Nas pewne sprawy, którymi się sam zajarałeś a nie powinny Cię obchodzić...pewne rzeczy są zdrowe inne nie jak już napisałem.
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
14 mar 2016, 23:29
maq pisze:Różnica jest taka, że z Mokrą łączyły Nas pewne sprawy, którymi się sam zajarałeś


Dawno nie widziałem tak żałosnego gościa jak Ty :lol:

Po pierwsze, to Mokra_Kasia jest dla mnie obleśna. Z grzeczności o tym wcześniej nie wspominałem bo to chamskie wytykać kobietom że są obleśne. Ale skoro już rzucasz w moją stronę tak zjebany zarzut że jaram się Mokra_Kasia. To postanowiłem to skomentować.
Jak wyglądają cycki Mokra_Kasia i jaka ona chuda to każdy wie. Twarz też dupy nie urywa, a o jej inteligencji to zamilczę z grzeczności. Jak poszukać to można zobaczyć nawet na jednym blogu jej rozczapierzone cipsko. Ale odradzam pozostałym czytelnikom ten widok dla własnego dobra.
Ja dostaje ataku śmiechu na samą wiadomość że Ty do niej uderzałeś.

Po drugie, to Ty sie jarasz laskami na ekranie. Co i wcale mnie nie dziwi bo co wejdę na forum to widzę Twój nick. Może zamiast jarać sie cyckami na ekranie, wyjdź do ludzi i poczuj smak prawdziwej cipy. Bo od lizania ekranu może Cie pierdolnąć prąd.
Pamiętasz jeszcze jak smakuje cipka Maq? Czy siedzisz na SU i wzdychasz do Mokra_Kasia?
Od forum też mógłbyś odpocząć, a nie siedzisz na nim non stop i przeżywasz że za kase jakaś laska sie tobą zainteresowała.
Teraz wiem dlaczego ludzie na SU mają o tobie dość specyficzną opinię :D Uważasz się za cwaniaka ale większość ludzi na SU ma z Ciebie bekę.

Po trzecie, wiesz jak się nazywa facet który przyjaźni sie z laską a potem ją obsmarowuje? Bardzo prosto - PSYCHOL.
Takich pojebów wyróżnia to że nie mają koleżanek czy kochanek. Dlatego poszukują różnych innych źródeł lasek do stalkowania.


A teraz koniec tego pierdolenia o niespełnionej miłości wirtualnego podrywacza. I przejdźmy do konkretów bo coś mi sie przypomniało jak Maq o tym wspomniał. Na tym wspomnianym blogu jest opisana niezła historia o Mokra_Kasia, polecam przeczytać :lol: Ale najlepsze jest to że mam wrażenie. Jakoby ten artykuł powstał w czasie gdy Maq latał do ann. Nie będę rzucał oskarżeń, spytajcie ann i porównajcie daty. Nie mówie że ann to pisała, po prostu wystarczy że powiedziała na transmisji z 2000 widzów i już każdy wiedział.
A jak Maq mnie jeszcze troche podkurwi to pójdę do ann i jej sypne to co słyszałem o cutecalypso. Ona w rewanżu na pewno chętnie się wypowie o tym co gadał jej Maq.
Bo wiecie, bardzo zastanawia mnie fakt. Dlaczego do chuja, Maq tak fanatycznie broni cutecalypso. Najpierw próbował mnie ośmieszyć sugerując że moja wiedza jest gówniana. I ogólnie nie warto sobie zawracać głowy tym co pierdolę. Ale natychmiast pogrążyłem go i jego słowa, wypierdalając cała opowieść tego co robił na przestrzeni 2 lat. Teraz próbował mi wcisnąć jeszcze bardziej durny zarzut. Jakobym zazdrościł mu tego że jakaś laska wątpliwej atrakcyjności z SU, sie nim zainteresowała. To jest wręcz psychiczne atakowanie pewnych faktów. Tu musi być coś więcej. Tym bardziej że cutecalypso zawsze działała w ten sposób. Zawsze ktoś inny zapierdalał z jej propagandą. Bo przecież jakby sam przylazła to raz dwa roznieśliby ją w pył, faktami o jej dawnych blogach o ann. Kłamcy zawsze działają w ten sposób że wystawiają pionka. Żeby mógł pierdolić kłamliwą propagandę, i jednocześnie zasłaniać sie niewiedzą gdy pojawiają się upakażające fakty.
Przypomnijmy chociażby ile razy treść bloga cutecalypso była kasowana? Po co kasować tekst? Bo jedyne sensowne wyjaśnienie, to kasowanie aby kłamstwa w nich zawarte nie mogły być zdemaskowane.
Obawiam się że to co ostatnio wyciekło o cutecalypso, to jedynie wierzchołek góry lodowej.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
15 mar 2016, 10:44
Lahahahahahahahahhahahahaha

Człowieku jak to przeczytałem to nie wiedziałem przez chwilę czy się śmiać, czy dzwonić dla ciebie po karetkę:P Wole walić konia, niż zawracać sobie głowę takimi aferami jak Ty:P Chuj mnie obchodzi co zrobisz gamoniu, bo to tylko jak napisałeś wirtualne cipki, ale gratuluje hobby:P widzę wiesz o mnie więcej, niż ja sam:P Pomijam zarzut na temat tego,że poświęcam wirtualnym cipą za dużo czasu, bo nie sądzę, iż twoja wybranka w spokoju przygląda się temu jak produkujesz te swoje spiski i ślinisz do dup na necie....sporo musiałeś temu czasu poświęcić skoro taką "wiedzą" dysponujesz, sporo samotnych wieczorów, smutne...nawet nie wiem w 90% o czym bazgrolisz a jestem rzekomo bohaterem tych opowieści:P

Rozjebałeś mnie w skrócie, dałeś pokaz, że jesteś i przyjebany i nawiedzony...aha i chuj mnie obchodzi co kto i gdzie o mnie gada na SU:P

Kombinuj dalej co tam z cutecalypso, "produktywne" zajęcie:P

A i zajebste są zwroty typu "jak dobrze poszukacie" itp....Nikt nie będzie szukał, bo każdy ma to w dupie...ale to musi wesoło być wariatem:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
19 mar 2016, 14:20
kto sie ze mna zalozy, ze CC wroci?
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości