CuteCalypso/OneMoreTime86

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: CuteCalypso
29 lut 2016, 22:58
Tiago pisze:
abradababra pisze:
Tiago pisze:Swoją drogą co za pomysł robić pożegnalną transmisję o takiej godzinie...


Raczej zrobiła transmisje o godzinie której jej pasowało.
Jak ktoś chce obejrzeć to musi się dostosować a nie na odwrót.



Wiem ale większość osób,fanów zajrzy wieczorem tym bardziej, że to ostatnia transmisja, a też Cute nigdy albo jeśli już to bardzo rzadko o tej porze nadawała. Nie widziałem no cóż trudno.


Też nie widziałem znaczy byłem tylko chwile. Większość czasu odpowiadała na pytania dlaczego odchodzi i cały czas priv'y miała to wyszedłem.

https://showup24.tv/profile/CuteCalypso
https://showup24.tv/CuteCalypso
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
29 lut 2016, 23:08
abradababra pisze: Też nie widziałem znaczy byłem tylko chwile. Większość czasu odpowiadała na pytania dlaczego odchodzi i cały czas priv'y miała to wyszedłem.

https://showup24.tv/profile/CuteCalypso?
https://showup24.tv/CuteCalypso?


Tez byłem chwilę i wyglądało to dokładnie tak samo ;)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
29 lut 2016, 23:47
abradababra pisze:Też nie widziałem znaczy byłem tylko chwile. Większość czasu odpowiadała na pytania dlaczego odchodzi i cały czas priv'y miała to wyszedłem.


hahahah, dokładnie ta sama reakcja i te same odczucia, być może wpadłem/wpadliśmy w złym momencie ...też nie widziałem nic ciekawego niestety. Jeszcze jak powiedziała, że 'wy zamiast pisac na czacie i pytac czemu odchodze to moglibyście sie bawić w jakąs tam nagrode czy coś' to już jakoś w ogóle mnie zasmuciła. Lubię ją ale nie z przesadyzmem.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: CuteCalypso
01 mar 2016, 00:56
Spokojnie panowie mówiła, że jeszcze wróci i jest https://showup24.tv/CuteCalypso Ostatnie wejście. Szable w dłoń :)
Awatar użytkownika
Krystyna_z_Gazowni
SU-holik
SU-holik
Posty: 86
Rejestracja: 23 lut 2016, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Lusesita
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
01 mar 2016, 02:17
Jest teraz, myślałem.że ostatnia transmisja to będzie jakieś mocne uderzenie, że wymyśli coś nietypowego, a transmisja nie różniła się w sumie od innych w jej wykonaniu.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
01 mar 2016, 05:44
Szkoda że musiałem wyjść z chaty no ale cóż :P
Awatar użytkownika
bolotrolo
SU-holik
SU-holik
Posty: 99
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: parę ruchawic ;P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tajny


Re: CuteCalypso
01 mar 2016, 10:59
Nic ciekawego sie nie dzialo ale mam wrazenie ze powod odejscia mozna wlozyc miedzy bajki.Mimo dobrej miny do zlej gry dalo sie wyczuc ze raczej ktos albo cos po prostu zmusilo ja do odejscia z SU.Tylko nie wiem dokladnie co.Sytuacja zyciowa?Praca?Ten jej facet?
Awatar użytkownika
Bialy
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 16 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wrednapaula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
01 mar 2016, 11:37
NIe wiem czy była wieczorna trans. Niestety obowiązki mnie pochłonęły i nie miałam możliwości śledzić SU, ale cieszę się, że trafiłam na pożegnalną popołudniową transmisję. Mimo iż sama nadawałam w tym samym czasie, to miałam okazję (już po wyłączeniu mojej kamerki) wpaść do Kasi i się pożegnać (kulturalnie, na privie :blush: ). Jak napisałam wczoraj u siebie na trans: "luty miesiącem pożegnań". Chains i Calypso powiedziały "bye-bye", czy ktoś jeszcze odszedł, o kim nie wiem? Mam nadzieję, że nie. Na szczęście luty sie skończył. Za 3 tygodnie wiosna. A wiosna to dobra pora, by zaczynać nowe rzeczy. Dlatego życzę Kasi, by była szczęśliwa, by osiągnęła to, co planuje osiągnąć, by wszystko jej się w życiu poukładało tak, jak sobie tego życzy. SU bez CC to (dla mnie) nie będzie to samo SU... ale może dlatego, że znam ją osobiście i odbierałam ją trochę inaczej niż Wy. Nie tylko jako pełną seksapilu i mega uwodzicielską kobietę, ale jako ciepłą i bardzo przyjazną osobę, z którą można pogadać o wszystkim i o niczym, taką do tańca, i do różańca. I mimo iż mamy kontakt poza SU, to będę za nią cholernie tęsknić. I na pewno jeszcze przez jakiś czas będę wypatrywać jej transmisji na górze strony (kwestia przyzwyczajenia) :)
Awatar użytkownika
mia3bit
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 13 lis 2015, 15:27
Lokalizacja: Kraina Deszczowców :)
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: mia3bit


Re: CuteCalypso
01 mar 2016, 15:03
Może pozazdrościła kariery Rawanie? :D
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
01 mar 2016, 16:12
sirpsychosexy pisze:Może pozazdrościła kariery Rawanie? :D

Raczej nie. Czego tu zazdrościć :D Cute sama kręciła i montowała swoje filmy. Chyba wychodziła z założenia, że nie ma sensu by ktoś zarabiał na jej ciałku :)
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
01 mar 2016, 16:56
exxxtra pisze:
sirpsychosexy pisze:Może pozazdrościła kariery Rawanie? :D

Raczej nie. Czego tu zazdrościć :D Cute sama kręciła i montowała swoje filmy. Chyba wychodziła z założenia, że nie ma sensu by ktoś zarabiał na jej ciałku :)


To były inne filmy co robiła Cute - solo.
Ale będzie mi jej trochę brakować.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
01 mar 2016, 17:58
Zobaczymy też czy to jest definitywny koniec. Mimo zarzekań już wiele lasek wracało na showapowe pielesze z powrotem :) . SU podobno bardzo uzależnia i oderwanie się z tego kurwidołka wcale nie jest łatwe :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
01 mar 2016, 19:58
widać, że znalazła inne dochodowe zajęcie, bo coraz mniej pokazów było, wypromowała się się i póki co może kończyć, ale kto wie jak będzie, może ją jeszcze zobaczymy
https://showup24.tv/profile/CuteCalypso
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
01 mar 2016, 20:53
Cute wieje z SU bo ją sprzedał ktoś z reala. Pisałem o tym pośrednio jakieś 20 postów wyżej. To co wyszło to prawdziwa bomba. Ale ja mam już ostrzeżenie od admina za treść moich postów. Więc musicie obejść sie tylko tak skąpymi informacjami.
Zauważcie że zaledwie 4 miechy temu znikły wszystkie materiały broniące Cute przed annpearl. Sami sobie odpowiedzcie co musiało o niej wypłynąć że nastąpiła tak drastyczna zmiana. Blog Cute też został wyczyszczony z poprzednich postów a przecież to już drugi z kolei :lol: Ann twierdzi nawet że to już 3 z kolei :lol:
A teraz Cute wieje z SU, bo wie że lada moment rozpęta sie piekło. Rzecz jasna z powodu informacji jakie wypuszcza ktoś znający ją z reala :lol: Już nawet na swoim blogu przyznała się pośrednio do prawdziwego wieku. Nikt na SU nie ma teraz bardziej przejebane niż Cute :lol:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
03 mar 2016, 02:13
Prawdziwego ? Tzn. Ile ma, bo w profilu na SU podaje, ze 29 :-k
Awatar użytkownika
toraczejto
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 11 lis 2015, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hmmm
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
03 mar 2016, 17:02
Też nie wierzyłem w śpiewu typu mam inne cele,nie mam czasu itd.Stawialem na jakiś przypadł,że ktoś ją poznał albo na ciążę :cool3:
Awatar użytkownika
Bobasek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 lut 2016, 19:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
03 mar 2016, 20:22
toraczejto pisze:Prawdziwego ? Tzn. Ile ma, bo w profilu na ShowUp.tv podaje, ze 29 :-k


W dowód jej nie patrzyłem, ale mam wystarczająco wiarygodne info że ma znacznie mniej. Cofam twierdzenie że zaczęła sie przyznawać. Reszta jej tekstów temu zdecydowanie przeczy. Widocznie chciała napisać że nie wyobraża sobie siedzieć na SU za 10 lat. Tylko policzyła to z wieku z dowodu a nie profilu :lol:
Ja tam nic nie pisze bo mam knebel od admina, i nie chce zaliczyć bana za kogoś takiego jak cute. Niewarte to jest dla mnie zachodu.
Ale za dłuższy lub krótszy czas zacznie o tym bębnić ann. I mówie wam że jak mieliście z ann beke, to informacje które wyleciały o cute spokojnie to przyćmią.
I to są tak grube rzeczy że już nikt za cute sie nie wstawi. Zauważcie że nawet jej ex, już sie do niej nie przyznaje.

Bobasek ciąża to była 4 lata temu :P
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
03 mar 2016, 21:26
jurek_chujek pisze:
toraczejto pisze:Prawdziwego ? Tzn. Ile ma, bo w profilu na ShowUp.tv podaje, ze 29 :-k


W dowód jej nie patrzyłem, ale mam wystarczająco wiarygodne info że ma znacznie mniej. Cofam twierdzenie że zaczęła sie przyznawać. Reszta jej tekstów temu zdecydowanie przeczy. Widocznie chciała napisać że nie wyobraża sobie siedzieć na ShowUp.tv za 10 lat. Tylko policzyła to z wieku z dowodu a nie profilu :lol:
Ja tam nic nie pisze bo mam knebel od admina, i nie chce zaliczyć bana za kogoś takiego jak cute. Niewarte to jest dla mnie zachodu.
Ale za dłuższy lub krótszy czas zacznie o tym bębnić ann. I mówie wam że jak mieliście z ann beke, to informacje które wyleciały o cute spokojnie to przyćmią.
I to są tak grube rzeczy że już nikt za cute sie nie wstawi. Zauważcie że nawet jej ex, już sie do niej nie przyznaje.

Bobasek ciąża to była 4 lata temu :P



Jak czytam te Twoje wypowiedzi to brzmi to jak teczki z szafy Kiszczaka :shock2:. Bardzo tajemniczo i wzbudzająco ciekawość.
Ciąża ciążą ale co się stało z dzieckiem? Kiedyś ktoś zadał takie pytanie na ogólnym nie zaprzeczyła ale więcej nie powiedziała.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
03 mar 2016, 22:56
Teczki Kiszczaka to na 95% podróbki. Gdyby były prawdziwe to by je wyciągnął już dawno temu i upierdolił Wałęse. Jeszcze by komuna wróciła i dalej żyliby długo i szczęśliwie z Jaruzelskim. A tak to Kiszczak trup, Jaruzelski trup, nikt w sądzie nie będzie się tłumaczył co to za teczki. A to oni byli głową PRL i tylko oni wiedzą. Dojebali Wałęsie zza grobu :lol: :lol: :lol: To dopiero są cwaniaki!


A wracając do tematu ciąży, to właśnie że ona kiedyś mówiła że dziecko umarło. Ale to było wtedy co poszła durna plota że ona je zajebała. Więc w gębe miała wsadzone co powiedzieć.
Szczerze mówiąc to musiałbym podpytać o to dziecko żeby się wypowiedzieć. Bo słyszałem zupełnie inną historię gdzie jest dziecko, ale nie wiem czy to prawda. Pytaj ann ona napierdalać będzie o tym jak radio. Tylko że jej to nawet jak dać teczke Bolka, to i tak tym swoim móżdzkiem nawymyśla pojebanych dodatków i poprzekręca tak mocno że nikt w to nie uwierzy. Ale za to nadaje o wszystkim jak kablówka w abonamencie premium.
Najciekawsze jest to dlaczego cute nie pozwała ann. Wyszłoby wtedy coś co by ją pogrążyło na SU, i dlatego cute ann nigdy nie pozwie :D
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
04 mar 2016, 10:02
jurek_chujek pisze:.
Szczerze mówiąc to musiałbym podpytać o to dziecko żeby się wypowiedzieć.


Kurwa człowieku Ty znajdź sobie żonę albo zacznij grać w szachy, bo widzę masz ewidentnie jakieś kłopoty w zorientowaniu się jaki profil ma ten portal. Co to kogo kurwa obchodzi? Serio jesteś tak nawiedzony? Nie wiem facet, ale co to ma do rzeczy, do tego czy komuś podobają się Jej cycki, czy dla romantyków czy miło się z Nią rozmawia? Dziewczyny są po to byś za odpowiednią opłatą miło spędził czas, owszem zdarzy się, iż z którąś uda się zakolegować czy tam "zaprzyjaźnić" i chcesz wiedzieć coś więcej, ale to nie są rzeczy przeznaczone na fora chyba że to coś nie szkodliwego, jakaś ciekawostka. Jesteś tak pojebany, by wyciągać publicznie jakieś brudy z przeszłości osoby, której działalność jest dosyć niszowa i może owszem w skali SU być może jest gwiazdą, ale nie urażając nikogo, są ciekawsze osoby, których życie może kogoś interesować. Nie wiem Gandhi np.

I nie mówię tu jedynie o Calypso, ale cała Twoja twórczość na tym forum polega na wypisywaniu jakiś farmazonów, które niczemu konkretnemu nie służą. Kurwa agent KGB się nam odnalazł na forum, wszystowiedzący pan Jurek, który w gruncie rzeczy jest pionkiem, który ma za dużo wolnego czasu wieczorami po zwaleniu konia i tworzy powieści szpiegowskie w swojej głowie. Naprawdę człowieku...są ciekawsze hobby na tym świecie, a akurat takie jest dosyć żałosne... Serio, chcesz być zajebisty pokazując jak głęboko "siedzisz" w tematach SU, a jesteś jedynie żałosny:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI, Steve'o i 31 gości