CuteCalypso/OneMoreTime86

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 18:35
Tam zaraz nie chcę, raczej mnie to bawi, że dla ludzi tak ważne jest to i niesłychane, na co ktoś chce wydawać swoje pieniądze.


https://showup24.tv/CuteCalypso
https://showup24.tv/profile/CuteCalypso
Awatar użytkownika
Trollosiewicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 20 paź 2016, 17:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: N & R
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Trollosiewicz


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 18:38
Trollosiewicz pisze:Tam zaraz nie chcę, raczej mnie to bawi, że dla ludzi tak ważne jest to i niesłychane, na co ktoś chce wydawać swoje pieniądze.


https://showup24.tv/CuteCalypso?
https://showup24.tv/profile/CuteCalypso?


Dokładnie.
Też mnie zawsze wku.wia urząd skarbowy.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 18:41
Trollosiewicz pisze:Tam zaraz nie chcę, raczej mnie to bawi, że dla ludzi tak ważne jest to i niesłychane, na co ktoś chce wydawać swoje pieniądze.


Ja tam nie mam z tym żadnego problemu ani nie potrzebuje żadnych tłumaczeń czy wyjaśnień. Może nawet tak to jest że Ty czy Emper robicie to też dlatego, że owszem macie kasę i chcecie ją komuś dać ale macie też ubaw właśnie z tych osób co się tak dziwią i szukają sensacji w tym wszystkim.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 18:51
Tiago pisze:
Trollosiewicz pisze:Tam zaraz nie chcę, raczej mnie to bawi, że dla ludzi tak ważne jest to i niesłychane, na co ktoś chce wydawać swoje pieniądze.


Ja tam nie mam z tym żadnego problemu ani nie potrzebuje żadnych tłumaczeń czy wyjaśnień. Może nawet tak to jest że Ty czy Emper robicie to też dlatego, że owszem macie kasę i chcecie ją komuś dać ale macie też ubaw właśnie z tych osób co się tak dziwią i szukają sensacji w tym wszystkim.

Coś w tym jest ;)
Awatar użytkownika
emper
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2016, 18:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Atlas
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 18:52
Syty głodnego nigdy nie zrozumie :) Dla kogoś, dla kogo 300 czy 500 żet za priv jest ceną zaporową (bo stanowi jakiś tam dość istotny % jego dziennych zarobków) na pewno jest niezrozumiałe, że ktoś moze rzucić "ot tak" kilka tysięcy żetonów komuś, kto się nawet nie rozbiera. A dla rzucającego, formalnie, te kilka tysięcy żetonów też może stanowi jedynie drobny % dziennych dochodów i nie jest sumą imponującą. Z drugiej strony - wielkie sumy zawsze rodzą podejrzenie o nieczystą grę w zamknięty obieg, którego istnienie znowuż podważa całą idee rzucania napiwków. Jeżeli pojawiają się podejrzenia - warto je rozwiać, w przeciwnym wypadku nie pozbędziesz się łatki cwaniaka i kombinatora
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:04
ruger44 pisze:Syty głodnego nigdy nie zrozumie :) Dla kogoś, dla kogo 300 czy 500 żet za priv jest ceną zaporową (bo stanowi jakiś tam dość istotny % jego dziennych zarobków) na pewno jest niezrozumiałe, że ktoś moze rzucić "ot tak" kilka tysięcy żetonów komuś, kto się nawet nie rozbiera. A dla rzucającego, formalnie, te kilka tysięcy żetonów też może stanowi jedynie drobny % dziennych dochodów i nie jest sumą imponującą. Z drugiej strony - wielkie sumy zawsze rodzą podejrzenie o nieczystą grę w zamknięty obieg, którego istnienie znowuż podważa całą idee rzucania napiwków. Jeżeli pojawiają się podejrzenia - warto je rozwiać, w przeciwnym wypadku nie pozbędziesz się łatki cwaniaka i kombinatora


Zgadzam się w 100 % mistrzu :) . Możliwe, że panowie nieźle zarabiają lub sprzedali właśnie pole albo opla i się napinają. Ale skoro się już ujawnili to poprosimy o dowód zakupu żetonów (zrzut ekranu lub filmik :) ), wówczas zamkniemy jadaczki. Póki co, jak zauważył ruger44, sprawa śmierdzi i podchodzimy do tego z dystansem :) .
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:08
ruger44 pisze:że ktoś moze rzucić "ot tak" kilka tysięcy żetonów komuś, kto się nawet nie rozbiera.


I tu być może jest pies pogrzebany, widzisz, dla mnie Kasia jest bardzo atrakcyjna, ale atrakcyjnych dziewczyn na ShowUp.tv jest sporo, więc może należy się zastanowić czym się ona wyróżnia na tle innych? Może nie golizna jest tu kluczowa, a osobowość Kasi...
Awatar użytkownika
Trollosiewicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 20 paź 2016, 17:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: N & R
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Trollosiewicz


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:10
o prosze i znowu w jednym czasie jak i na transmisji tak i tu pojawili sie sponsorzy emper i trolosiewicz i tylko po to by napisac ze ich kasa i ich sprawa oczywiscie ze tak ,chyba spodziewaliscie sie ze wątek cute po tej transmisjii urosnie o kilkanascie stron gdzie ta sensacja bedzie szeroko omawiana hahaa


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
jsmipk11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 13 wrz 2016, 17:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:16
jsmipk11 pisze:o prosze i znowu w jednym czasie jak i na transmisji tak i tu pojawili sie sponsorzy emper i trolosiewicz


Trzeba poprosić moda żeby sprawdził IP, czy aby to nie ta sama osoba.

chyba spodziewaliscie sie ze wątek cute po tej transmisjii urosnie o kilkanascie stron gdzie ta sensacja bedzie szeroko omawiana hahaa


Jeśli mam być szczery, to dopiero wczoraj emper powiedział mi, że takie forum istnieje ;)
Awatar użytkownika
Trollosiewicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 20 paź 2016, 17:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: N & R
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Trollosiewicz


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:19
Prawdziwi sponsorzy to by raczej się nie ujawniali na tym forum. Mieliby wyjebane na to. Prędzej ów "sponsorzy" to drobni napinacze, co wydali pół renty a teraz nad tym faktem się spuszczają :).

Ponawiam apel : zrzut ekranu albo filmik, jak zrobił to pasterz86 i zamykamy jadaczki :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:20
sliskiTroll pisze:Ale skoro się już ujawnili to poprosimy o dowód zakupu żetonów (zrzut ekranu lub filmik :) ), wówczas zamkniemy jadaczki. Póki co, jak zauważył ruger44, sprawa śmierdzi i podchodzimy do tego z dystansem :) .


Może jeszcze akt urodzenia matki? :smoke:
Awatar użytkownika
Trollosiewicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 20 paź 2016, 17:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: N & R
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Trollosiewicz


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:20
Pojawily się zarzuty wobec panów więć pojawili się i panowie... Choć mam nadzieje, że Admin dopełni minimum formalności związanych z rejestrowaniem nowych, pardon, członków forum i sprawdzi czy "przypadkiem" nie mają tego samego IP :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:24
hahaa tak trolosiewicz i specjalnie sie tu rejestrowałes by napisac ze Twoje zetony i jaka Kasia jest cudowna haha no nie wiem czy tak sie zachowuje sponsor dał a teraz wszystkich przekonuje ze naprawde dał, malo powazne to i raczej próba promocjii Cute,sensacjii moze bedzie powrot , nie wiem nie wnikam ale smieszne to no chyba ze sprzedaliscie naprawde tego opla
Awatar użytkownika
jsmipk11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 13 wrz 2016, 17:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:25
A ja się wypowiem jak ja to widzę.
Weszłam do Cute jakoś po 20 przywitałam się z nią i z arielem i wyszłam. Później ktoś na czacie napisał, że był modek u Kasi w sprawie tego privu z filmami, prawda jest taka, że większość ludzi na ShowUp.tv była, będą i są zawistni i tego się nie zmieni, ktoś mógł podjebać Kasie o te privy tak samo jak ktoś mógł podjebać Trolla czy empera w sprawie obiegu. Czy Panowie mają bana na ShowUp.tv? Wiadomo nie od dziś, że obiegi są szybko wykrywane, a osoby stosujące tą formę ,,zabawy'' banowane. Nie ma bana? Nie ma o czym gadać.
Druga sprawa to transmisja tych chłopaczków co ktoś wrzucił link, że tam im emper żetonami spamował. Gdyby to był obieg to te chłopaczki nie robili by tego co robili. Ja już stara jestem i korzenie na kurwidołku zapuściłam, a i na ludziach się trochę znam i moim skromnym kokowym okiem obaj Panowie są ,,czyści''. A kasa cóż, jedni mają, drudzy nie mają.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:25
sliskiTroll pisze:Ponawiam apel : zrzut ekranu albo filmik, jak zrobił to paterz86 i zamykamy jadaczki. Jak nie to wypad ulungi :)


Nie mów mi co mam robić i powstrzymaj zapędy z wyzwiskami ;)



ruger44 pisze:Pojawily się zarzuty wobec panów więć pojawili się i panowie... Choć mam nadzieje, że Admin dopełni minimum formalności związanych z rejestrowaniem nowych, pardon, członków forum i sprawdzi czy "przypadkiem" nie mają tego samego IP :)


No o tym już napisałem, jeszcze musicie tylko zweryfikować czy my to aby na pewno MY :biggrin:
Awatar użytkownika
Trollosiewicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 20 paź 2016, 17:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: N & R
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Trollosiewicz


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:28
ruger44 pisze:Pojawily się zarzuty wobec panów więć pojawili się i panowie... Choć mam nadzieje, że Admin dopełni minimum formalności związanych z rejestrowaniem nowych, pardon, członków forum i sprawdzi czy "przypadkiem" nie mają tego samego IP :)


Maję inne adresy IP - jeden neostrada, a drugi chyba radiówka, więc są :ok:
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:32
KoKo21 pisze:A ja się wypowiem jak ja to widzę.
Weszłam do Cute jakoś po 20 przywitałam się z nią i z arielem i [...]

No proszę, to się nazywa głos rozsądku :)


jsmipk11 pisze:hahaa tak trolosiewicz i specjalnie sie tu rejestrowałes by napisac ze Twoje zetony i jaka Kasia jest cudowna haha

Otóż tak też uczyniłem.


no nie wiem czy tak sie zachowuje sponsor dał a teraz wszystkich przekonuje ze naprawde dał, malo powazne to

Gdzie jest zdanie w którym przekonuję, że naprawdę dałem?


i raczej próba promocjii Cute,sensacjii moze bedzie powrot ,

Chyba na ShowUp.tv nie ma co jej promować, po co?


nie wiem nie wnikam ale smieszne to no chyba ze sprzedaliscie naprawde tego opla

Nie, opel jest kultowy i zostanie do końca z nami.
Awatar użytkownika
Trollosiewicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 20 paź 2016, 17:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: N & R
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Trollosiewicz


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:35
Administrator pisze:Maję inne adresy IP - jeden neostrada, a drugi chyba radiówka, więc są :ok:


Światłowód ma 100 mega, a nie radiówkę ;) Jedna zagadka rozwikłana, teraz czas na dowody zakupu żetonów, a co jeśli emper jest grafikiem? :o
Awatar użytkownika
Trollosiewicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 20 paź 2016, 17:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: N & R
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Trollosiewicz


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:39
Nie trzeba było się trudzić, żeby nawet sprawdzać czy to są 2 różne osoby czy jedna ta sama bo ja to wiedziałem bez żadnego sprawdzania :)



www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: CuteCalypso
20 paź 2016, 19:43
KoKo21 pisze:Wiadomo nie od dziś, że obiegi są szybko wykrywane, a osoby stosujące tą formę ,,zabawy'' banowane. Nie ma bana? Nie ma o czym gadać.


Taaa... Taką samą argumentacje stosowali obrońcy Carycy Ann i jej wielotysięcznych, nierealnych obiegów - "skoro modzi ich nie banują znaczy, że obiegu nie ma". Sęk w tym, że modom bardzo na rękę jest promowanie portalu, nawet kosztem przejrzystości czego dowodem jest właśnie niezbanowanie Cute za posiadanie privu na którym była możliwość zakupu filmów (co każdy z 2k widzów widział chyba wyraźnie i co do czego nie ma wątpliwości), za to bardzo nie na rekę jest im tracenie gwiazd z topki przez bany


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości