Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
zxcvbn pisze:mam czasem wrazenie ze ma totalnie wyjebane na zetony, widac ze zajebiscie sie bawi, bez celu zatanczyla i nieziemsko kusila cialem w oliwce-prezentuje sie nieziemsko w niej-najlepsze cialko na ShowUp.tv jak dla mnie.
zabawa w balsamie byla dzis zacna, mialem taki ubaw hahahaha
zajebista laska z poczuciem humoru do tego bardzo bysta

i te jej ruchy<3 1400 widzow dzis miala, do momentu jak skusila sie na privka, bylo co ogladac na ShowUp.tv:)


Nie ma raczej wyjebane na żetony, zauważ, że na luzie miłym pokazem dobrze zarobi, nie musi wołać dajcie żet, no dajcie jak do kapelusza, tylko pokaże trochę pięknej bielizny na cudnym ciałku i żetony lecą, privki są. Ma swój sposób...lepszy niż wpychanie dildo za 50 żet na ogólnym. No ale nie każda ma tego typu atuty by umiejętnie poprowadzić takie show.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 15:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Vikivu mnie za każdym razem rozwala.Bielizna wow.Ale chętnie bym ją w jakimś ciuszku na transmisji zobaczyl,sukienka podkreslajaca jej cudowne ciało na przykład.Albo szorty odkrywające jej idealna pupę.Mogłoby byc ciekawie

https://showup24.tv/profile/vikivu
https://showup24.tv/vikivu
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Piekna i szalenie sympatyczna. Ma ten szczegolny rodzaj figury-szczupla, drobna a zarazem mocna i umiesniona. Jedyny minus - to podebrane z internetu zdjecia na profilu-wygladaja brzydko nad klauzulka o poszanowaniu wizerunku. Kobieta o takim ciele naprawde nie musi robic takich rzeczy.
Takti


Takti pisze:[...] Jedyny minus - to podebrane z internetu zdjecia na profilu-wygladaja brzydko nad klauzulka o poszanowaniu wizerunku. [...]


He he, no wreszcie Panie zaczynają wbijać sobie drobne szpileczki :D . Oby tak dalej, nie krępujcie się , to jest wpisane w waszą kobiecą naturę :D . Drogie transmitujące, lepsze to niż te wasze wysilone dyplomatyczne wypowiedzi na temat innych pań ;D .
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sliskiTroll pisze:
Takti pisze:[...] Jedyny minus - to podebrane z internetu zdjecia na profilu-wygladaja brzydko nad klauzulka o poszanowaniu wizerunku. [...]


He he, no wreszcie Panie zaczynają wbijać sobie drobne szpileczki :D . Oby tak dalej, nie krępujcie się , to jest wpisane w waszą kobiecą naturę :D . Drogie transmitujące, lepsze to niż te wasze wysilone dyplomatyczne wypowiedzi na temat innych pań ;D .

Tez sie tego po Takti nie spodziawalem sadzilem ze ma wiecej Taktu niz zajmowanie sie takimi pierdolami jak zdjecia?
Takti oj Takti sporo tym tracisz, tu sie podlizuje ze sliczna, a tu szpilka musi byc;)
zenujace;]
Awatar użytkownika
mufinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 30 lis 2015, 07:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takti nie wierze potrafisz byc zolzom?:P

vikivu zaczyna byc nie wygodna, bo jest faworyzowana i spore zaintereowanie wokol niej sie robi!
jest bardzo lubiana i piekna dziewczyna co wyroznia sie w czolowce top, do tego ostatanio robi calkie niezle show ze smakiem bez pruderii.
a konkurencji to sie nie podoba :)oj kobietki kobietki ta wasza zawisc :P jestem ciekaw co dalej bedzie:D

zamiast jedna druga wspierac, to robi sie nie fajna atmosfera.:)
Awatar użytkownika
szlachcic_cyc
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2015, 15:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dla mnie tekst Takti to zwykły donos na siłę opakowany w komplementy dla niepoznaki :lol: . Równie dobrze mogłaby od razu napisać:
Spieszę donieść że użytkowniczka Vikivu podjeba..ła zdjęcia z netu do swojego profilu
:laughingnew: .
Przecież jak na dłoni widać, że to była jedyna intencja tego postu. :lol:
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sliskiTroll pisze:Dla mnie tekst Takti to zwykły donos na siłę opakowany w komplementy dla niepoznaki :lol: . Równie dobrze mogłaby od razu napisać:
Spieszę donieść że użytkowniczka Vikivu podjeba..ła zdjęcia z netu do swojego profilu
:laughingnew: .
brak slow, takie zachowanie jest bardzo slabe, bo pokazuje prawdziwe oblicze czlowieka, szkoda ze akurat Takti, bo robi wrazenie rozsadnej
a swoja deoga swietne show u vikivu bylo:D
Awatar użytkownika
beka.bek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 09 lis 2015, 06:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: vikivu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moze byc nie wygodna ale prawda jest taka ze krazdziez zdjec modelek zarabiajacyxh w modelingu jest troche nie wporzadku i wstawianie na taki tani portal erotyczny .Chyba kazdy z nas by sobie tego nie zyczyl zeby ktos wykorzystywal jego wizerunek bez zgody . Wogole to jest karalne . Widac teraz jaka ta panna musi byc pusta :D

A najlepszym tego przykladem jaka ta panienka jest pusta jest to ze sama na swojm profilu swieci paragrafami . CYTAT
Kopiowanie, nagrywanie, przepisywanie, reemisja, powielanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku bez zezwolenia jest karalne i podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (Art.191a.)
Każdy przypadek jest zgłaszany organom ścigania. Wnioskowana Sądowa kwota zadośćuczynienia to 10 000zł za każdy dzień istnienia publikacji w Internecie, za każdy materiał osobno oraz zwrot kosztów zastepstwa procesowego reprezentującej mnie kancelarii prawnej

hehe
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


fantomas pisze:Moze byc nie wygodna ale prawda jest taka ze krazdziez zdjec modelek zarabiajacyxh w modelingu jest troche nie wporzadku i wstawianie na taki tani portal erotyczny .Chyba kazdy z nas by sobie tego nie zyczyl zeby ktos wykorzystywal jego wizerunek bez zgody . Wogole to jest karalne . Widac teraz jaka ta panna musi byc pusta :D


ta panna nie jednego polyka na sniadanie swim intelektem, jej umysl jest jej najwieksza sila i za to wlasnie przyciaga swoich fanow, wiec Z szacunkiem prosze sie wyrazac o ludziach ktorzy na niego zasluguja.
Ona z pewnoscia zdaje sobie sprawe z tego jakie moze poniesc konsekwencje i swiadomie dodala zdjecia z pewnych przyczyn.
nie rozumiem po co ta krytyka?
:)

nie ma sie do czego przyczepic to zawsze znajdzie sie pretekst:)
Awatar użytkownika
szlachcic_cyc
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2015, 15:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No to jak mozna wstawic kogos zdjecia w profil i jednoczesnie swiecic paragrafami co grozi za wykorzystywanie wizerunku bez kogos zgody ? Juz jej tak nie broncie bo nie myslaca panienka to jest :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Panowie. Dla Was naprawde kazda opinia inna niz ohy i ahy to donos? kazde ohy i ahy to sztuczne podlizywanie sie? Juz kiedys poruszany byl temat na starym forum (przy okazji hahaany, ktora osmielila sie wyrazic swoja opinie). Wam wolno w swoich opiniach wytykac nam najdrobniejsze potkniecia, niedociagniecia figury etc? Ale jesli miedzy nogami nie mam czlonka to juz, waszym zdaniem Vikivu jest dla mnie niewygodna? Zdawalo mi sie, ze forum jest dla kazdego? Wolnosc slowa rowniez.
Panowie, to nawet nie moja liga. Ja robie soft-wyglupy-ocierajace sie o erotyke a Vikuvu erotyczne show z nagoscia i privami. Nawet gdybysmy chcialy stawac, do jakiej kolwiek konkurencji-Ona to balet, a ja kabaret.
Podtrzymuje swoja opinie: Vikuvu to jedna z piekniejszych kobiet jakie mialam tu okazje ogladac. Ale nie podoba mi sie fakt wstawiania podbieranych zdjec z internetu czy to przez Vikuvu czy przez jaka kolwiek inna pania na tym portalu. Mozecie mnie za to besztac - przyjme z pokora ale rowniez uniesiona glowa.
Takti


wlasnie jest sie do czego przyczepic i ja zgadzam sie z Takti. To ze dziewczyna wstawila zdjecia jakiejs modelki na profilu i jeszcze wszem i wobec oglasza ze to ona to jest dla was w porzadku? inne dziewczyny odrazu byscie skrytykowali a w tym wypadku chyba jestescie zaslepieni. Vikivu ma ladne cialo ale bardzo bacznie sie przygladalem jej wypowiedziom i smiem twierdzic ze ma wysokie mniemanie o sobie i nie umie przyjac krytyki..jeszcze ten opis Vikivu 90 60 90.. od kiedy to w imieniu wpisuje sie wymiary?:D Nie sadze zeby Takti musiala sie obawiac konkurencji bo pod kazdym wzgledem przesciga Viki, nie ma porównania pod wzgledem intelektualnym. Poza tym Takti nie neguje tylko napisała prawdę,bo to jest widoczne gołym okiem,że Viki wstawiła nie swoje zdjecia i kreuje się na kogoś kim nie jest.
Awatar użytkownika
pieter
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


i Takti dobrze wiesz, ze trzeba uwazac na to co sie mowi bo mozna rozpetac fale niepotrzebnej dyskusji malego incydentu dla niektorych jest to pozywka zeby tylko doszukiwac sie ze nie jest az taka bezbledna. i moza smialo ja zdeptac tak jak pan powyzej urzywajac okreslenia pusta w tak prozaicznych sytuacjach.
jesli cos Ci sie nie podoba moze lepiej napisac jej to w prost a nie na forum gdzie nie ma konta i wszytsko dzieje sie za jej plecai:) tyle w temaci.

pieter pisze:wlasnie jest sie do czego przyczepic i ja zgadzam sie z Takti. To ze dziewczyna wstawila zdjecia jakiejs modelki na profilu i jeszcze wszem i wobec oglasza ze to ona to jest dla was w porzadku? inne dziewczyny odrazu byscie skrytykowali a w tym wypadku chyba jestescie zaslepieni. Vikivu ma ladne cialo ale bardzo bacznie sie przygladalem jej wypowiedziom i smiem twierdzic ze ma wysokie mniemanie o sobie i nie umie przyjac krytyki..jeszcze ten opis Vikivu 90 60 90.. od kiedy to w imieniu wpisuje sie wymiary?:D Nie sadze zeby Takti musiala sie obawiac konkurencji bo pod kazdym wzgledem przesciga Viki, nie ma porównania pod wzgledem intelektualnym. Poza tym Takti nie neguje tylko napisała prawdę,bo to jest widoczne gołym okiem,że Viki wstawiła nie swoje zdjecia i kreuje się na kogoś kim nie jest.

viki nigdy nie potwierdzala ze to sa jej zdjecia, mowila ze jest podobna ale nie sa jej.
dla mnie to absurd zeby robic z tego taka fale krytyki:)
Awatar użytkownika
szlachcic_cyc
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2015, 15:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


szlachcic_cyc pisze:
pieter pisze:wlasnie jest sie do czego przyczepic i ja zgadzam sie z Takti. To ze dziewczyna wstawila zdjecia jakiejs modelki na profilu i jeszcze wszem i wobec oglasza ze to ona to jest dla was w porzadku? inne dziewczyny odrazu byscie skrytykowali a w tym wypadku chyba jestescie zaslepieni. Vikivu ma ladne cialo ale bardzo bacznie sie przygladalem jej wypowiedziom i smiem twierdzic ze ma wysokie mniemanie o sobie i nie umie przyjac krytyki..jeszcze ten opis Vikivu 90 60 90.. od kiedy to w imieniu wpisuje sie wymiary?:D Nie sadze zeby Takti musiala sie obawiac konkurencji bo pod kazdym wzgledem przesciga Viki, nie ma porównania pod wzgledem intelektualnym. Poza tym Takti nie neguje tylko napisała prawdę,bo to jest widoczne gołym okiem,że Viki wstawiła nie swoje zdjecia i kreuje się na kogoś kim nie jest.

viki nigdy nie potwierdzala ze to sa jej zdjecia, mowila ze jest podobna ale nie sa jej.
dla mnie to absurd zeby robic z tego taka fale krytyki:)



bylem swiadkiem jak mowila ze to ona na zdjęciach i ze robila je w wakacje.
Awatar użytkownika
pieter
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


pieter pisze:
szlachcic_cyc pisze:
pieter pisze:wlasnie jest sie do czego przyczepic i ja zgadzam sie z Takti. To ze dziewczyna wstawila zdjecia jakiejs modelki na profilu i jeszcze wszem i wobec oglasza ze to ona to jest dla was w porzadku? inne dziewczyny odrazu byscie skrytykowali a w tym wypadku chyba jestescie zaslepieni. Vikivu ma ladne cialo ale bardzo bacznie sie przygladalem jej wypowiedziom i smiem twierdzic ze ma wysokie mniemanie o sobie i nie umie przyjac krytyki..jeszcze ten opis Vikivu 90 60 90.. od kiedy to w imieniu wpisuje sie wymiary?:D Nie sadze zeby Takti musiala sie obawiac konkurencji bo pod kazdym wzgledem przesciga Viki, nie ma porównania pod wzgledem intelektualnym. Poza tym Takti nie neguje tylko napisała prawdę,bo to jest widoczne gołym okiem,że Viki wstawiła nie swoje zdjecia i kreuje się na kogoś kim nie jest.

viki nigdy nie potwierdzala ze to sa jej zdjecia, mowila ze jest podobna ale nie sa jej.
dla mnie to absurd zeby robic z tego taka fale krytyki:)



bylem swiadkiem jak mowila ze to ona na zdjęciach i ze robila je w wakacje.


moze gdybys nie wyciagal slow z kontekstu wiedzial bys ze powiedzial, ze to sa zdjecia z nad morza, ale nie jej:D
nie raz mowila jasno ze nie sa jej, i czy widac podobienstwo. Po co siejesz taka propagande :)?
Awatar użytkownika
szlachcic_cyc
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2015, 15:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


słowa nie byly wyciagniete z kontekstu, bylo jedno proste pytanie i jej odpowiedz, to wy siejecie propagande idealizujac ja na wszystkie sposoby,chyba mamy do czynienia z jej stalkerami,kazdy ma prawo do wyrazania swoich opinii a Takti poruszyla to slusznie ;)
Awatar użytkownika
pieter
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Takti , Chciało ci się tracić czas i analizować profil Vikivu w poszukiwaniu na nią haka ?
Co innego ocenianie lasek przez facetów, a całkiem co innego ocenianie przez inne transmitujące, czyli np ciebie. Wówczas ta twoja szpileczka czy donosik wygląda na takie zwalczanie konkurencji.

Pieter, donosik jednej transmitującej na inną jest słuszny? no cóż....
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zdjęcia na plaży usunęła hmmmm...
https://showup24.tv/profile/vikivu?
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sliskiTroll pisze:Takti , Chciało ci się tracić czas i analizować profil Vikivu w poszukiwaniu na nią haka ?
Co innego ocenianie lasek przez facetów, a całkiem co innego ocenianie przez inne transmitujące, czyli np ciebie. Wówczas ta twoja szpileczka czy donosik wygląda na takie zwalczanie konkurencji.

Tego typu uwago nie maja sensu, bo tylko podkreca ta dyskusje ktora sie nie skonczy:)
dajcie juz spokoj:D bo to zalosne, o jakies zdjecia tyle szumu.
Viki jest swietna dziewczyna, osobiscie bardzo lubie u niej przebywac i takie blache sytuacje nie sa naszczescie wstanie zmienic mojego podejscia do osob ktore cenie:)
Awatar użytkownika
emili
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości