Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
niuniu pisze:oj tam oj tam, dla mnie wczorajszy pokaz do bani. I droga VIKI pamiętaj żeby kręcić dupką trzeba ją najpierw mieć :D szczerze smutny był to widok bardzo się dziewczyna starała wykrzesać coś momentami rzucała się jak by miała padaczkę, ale jak mówię trzeba mieć na czym siedzieć :beg:


Zeby wyrobic sobie takie doleczki na posladkach jak ma Vika trzeba naprawde duzo treningu i samozaparcia a wielkie dupsko to jedynie efekt czestych wizty w MacDonaldzie, co wcale nie nobilituje jej posiadaczki bo wielkie dupsko moze miec kazdy bez ZADNEJ pracy nad soba. Ale cos mi mowi, ze jakby Viki wyrobila sobie wielkie murzynskie dupsko to tez bys narzekal
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


niuniu pisze:oj tam oj tam, dla mnie wczorajszy pokaz do bani. I droga VIKI pamiętaj żeby kręcić dupką trzeba ją najpierw mieć :D szczerze smutny był to widok bardzo się dziewczyna starała wykrzesać coś momentami rzucała się jak by miała padaczkę, ale jak mówię trzeba mieć na czym siedzieć :beg:

Dobra ma dupeczke i wycwiczona mi sie bardzo podoba ;)

https://showup24.tv/vikivu?
https://showup24.tv/profile/vikivu?
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dzień dobry.
No cóż powiem tylko tyle, Vikivu może być mądra, głupia, tępa, zła, dobra czy też podła. Wszystkie kombinacje dozwolone o ile nie generują jaskrawych sprzeczności. Lecz jakie to ma znaczenie? Mam wrażenie, że niektórzy ludzie zapominają o kontekście w jakim powinni oceniać użytkowników udzielających się na tej stronie (nie dotyczy to tylko oceniania Vikivu). Kontekst jest wyznaczony przez to, czym jest ten portal. Sądzę, że jest to portal erotyczny, a nie sympozjum naukowe czy fotel u psychiatry. Wydaje się, że uczciwiej byłoby milczeć na temat czyichś osobistych przymiotów a skupić się tylko na tym czy ów ktoś nam podoba się fizycznie i czy podobają się nam jego pokazy. Co prawda nie wiem w jakich niekórzy są relacjach, może spotykają się na kawę po pracy, ale sądzę jednak, że większość za słabo zna się by pisać o drugim rzetelenie i ucziciwe.
Żeby było jasne, nie jestem wyznawcą Vikivu, rzadko oglądam pokazy, nawet bardzo, ponieważ nie jarają mnie takie portale. Przynam jednak, że u Viki i jeszcze jednej dziewczyny (nie transmituje już) bywałem i czasami sobie patrzyłem co robi. Moim zdaniem ona jest bardzo ładna, przynajmniej bardzo ładne i zadbane jest jej ciało, w które włożyła chyba wiele pracy, by wyglądało właśnie tak. Nie oceniam jak się rusza, bo mnie to mało obchodzi, choć ktoś może oczywiście mieć odmienną opinie w tej kwestii. Jak wracam zmęczony po pracy i chcę sobie popatrzeć po prostu na ładne proporcje, krzywe, proste i kąty to patrzę czy jest Vikivu i tyle:) Myślę, że gdyby przyjąć urodę "od podłogi do szyi" jako główne kryterium oceny atrakcyjności, to na tle pozostałych wypadłaby mimo wszystko bardzo dobrze. Ciekawy zawsze byłem czy buzia też jest tak ładna jak reszta. Tyle, można powiedzieć, by być ucziciwym. jasne, że opinia może być odmienna od mojej i komuś Vikivu może się najzwyczajniej w świecie nie podobać. To równocześnie uważam, że o pozostałych sprawach, o którcych wspomniałem w pierwszym zdaniu, chyba wypadałoby milczeć, ponieważ to nie jest odpowiednie miejsce i jak sądzę odpowiednich danych tez jest brak.
Awatar użytkownika
timtim
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2016, 11:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:
Zeby wyrobic sobie takie doleczki na posladkach jak ma Vika trzeba naprawde duzo treningu i samozaparcia a wielkie dupsko to jedynie efekt czestych wizty w MacDonaldzie, co wcale nie nobilituje jej posiadaczki bo wielkie dupsko moze miec kazdy bez ZADNEJ pracy nad soba. Ale cos mi mowi, ze jakby Viki wyrobila sobie wielkie murzynskie dupsko to tez bys narzekal



A moze ja lubie wielkie dupsko i co? A moze chodzi o to że od 1410 roku na transmisji u niej jest to samo i co? A może pokazała ze nie nalezy jej traktowac powaznie i co? Niech będą i PRAWDZIWE KOMENTARZE a nie same propsy z dupy!!! :acute:
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jak ktoś lubi duże dupy to idzie do posiadaczek dużych dup na trans raczej, to trochę tak jakbyś był fanem Mercedesa ale łaził tylko i wyłącznie po salonach BMW i Audi i narzekał, że żaden z nich nie ma gwiazdy na masce a przecież "bez gwiazdy nie ma jazdy" :) Podobnie jest z rozbieraniem i zabawami - jedni chcą orgzmów, anali, orali a inni lekką erotykę, te dwa obozy się nigdy nie dogadają jeżeli chodzi o upodobania ale też nikt rozsądny nie podkrada się nocą do drugiego obozu i nie bazgroli im na murach "wasze modelki są do dupy bo nie ładują sobie wibro do cipek" - należy respektowac, że niektóre modelki nie chcą być traktowane jak pospolite modelki i nie wpuszczają NIKOGO do swojego intymnego świata, a zwłaszcza sępów na ogólnym :) a też sama Viki nikomu nie obiecuje że zobaczy coś "ekstra" na którymś z kolejnych pokazów, zawsze jest to samo i fani orgzmów i palcowania ZAWSZE odchodzą zawiedzeni
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ale Wy się spinacie, :smoke: przecież tu chodzi o rozrywkę a nie kto i kiedy komuś (tu powinno być słowo, które i tak moderator usunie). Miejscie swoje zdanie i upodobania, nie jesteście zadowoleni, ok, ale pamiętajcie tylko spokój może nas uratować, aaaa no i terminator :biggrin:
Awatar użytkownika
tofik_415
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2015, 23:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tofik415


Dla Mnie za chuda odstajace zebra i cienki tylek. Typ anorektycznej ANI Rubik .Najbardziej śmieszy MNIE to jak robi się z niej wielka modelkę bo nie używa dido i się nie nie bawi :D Prawda jest taka że siedzi na takim marnym portalu erotycznym i rozbiera się za kasę i niczym się nie różni od innych dziewczyn. A najbardziej żałosne jest to że sama zakłada konta na takim forum żeby udowadniać że inne to zwykle Panie lekkich obyczajow bo lubią się zabawić zabawkami na priv a ona to wielka modelka :lol:
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A jednak napinki ciąg dalszy :nono:
Awatar użytkownika
tofik_415
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2015, 23:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tofik415


Dziewczyna sama sobie zasłuzyła na taką opinie i akurat o jej inteligencji mozna sie wypowiedziec,nieraz wykazała jej brak na tym forum. Ciało ładne ale co z tego? liczy sie całokształt a dziewczyna jest już raczej przegrana na showup.tv.
Awatar użytkownika
Kendy78
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 02 lut 2016, 00:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


dooooooooooooookøadnie wyczuwam ogromna aktywność wiki tyle ze podpisane innym nickiem, oraz jej przydupasków niech to będą szczere, bezstronne opinie, i mało wiesz o wyćwiczonych pośladkach koleś :laughingnew: I tak zgadza się każdy pokaz jest kurwaaaaa to samo :meeting: i czy to jest na miłość boską moja wina , że ja umiem i mam odwagę to przyznać. Nie sądzę :dance3:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 03:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Wreszcie słowa prawdy , propsy dla kolegów i koleżanek nade mną, podpisuję się ryncami i nogami!!!!
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


niuniu nie posikaj się czasem, napisz raz czy dwa krytyczną opinie skoro tak uważasz, a nie wałkujesz.

Było, minęło na uj to drążyć, przeprosiła i tyle.
Są tu osoby co też odyebały i nie przeprosiiły nawet.
Nie ciągnijcie tego dawnego wątku na każdej stronie.
W tematach powinny być normale opinie odnośnie transmisji a nie jakieś nieustanne docinki, nie mówię tu o laniu cukru, ale niektóre tematy modelek to chyba już zeszły z dobrej drogi.

Oczywiście wyjątkiem wg. mnie są: Ann, Tox czy Anka92, które same sobie zapracowały na ten marny 'blichtr'.

Więcej entuzjazmu w tych tematach, bo to forum ma cieszyć a nie smucić. :yes4:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Smutek jest piękniejszy niż radość i to ze smutku tworzą się arcydzieła. :geek: A więc smućmy się starannie.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


msn pisze:niuniu nie posikaj się czasem, napisz raz czy dwa krytyczną opinie skoro tak uważasz, a nie wałkujesz.

Było, minęło na uj to drążyć, przeprosiła i tyle.
Są tu osoby co też odyebały i nie przeprosiiły nawet.
Nie ciągnijcie tego dawnego wątku na każdej stronie.
W tematach powinny być normale opinie odnośnie transmisji a nie jakieś nieustanne docinki, nie mówię tu o laniu cukru, ale niektóre tematy modelek to chyba już zeszły z dobrej drogi.

Oczywiście wyjątkiem wg. mnie są: Ann, Tox czy Anka92, które same sobie zapracowały na ten marny 'blichtr'.

Więcej entuzjazmu w tych tematach, bo to forum ma cieszyć a nie smucić. :yes4:

Będę sikać, jak będę mieć ochotę, póki co szczam na Ciebie :biggrin: . Po to jest kurwa forum żeby wyrażać swoje zdanie, więc szczym ryj :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 03:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


niuniu pisze:
msn pisze:niuniu nie posikaj się czasem, napisz raz czy dwa krytyczną opinie skoro tak uważasz, a nie wałkujesz.

Było, minęło na uj to drążyć, przeprosiła i tyle.
Są tu osoby co też odyebały i nie przeprosiiły nawet.
Nie ciągnijcie tego dawnego wątku na każdej stronie.
W tematach powinny być normale opinie odnośnie transmisji a nie jakieś nieustanne docinki, nie mówię tu o laniu cukru, ale niektóre tematy modelek to chyba już zeszły z dobrej drogi.

Oczywiście wyjątkiem wg. mnie są: Ann, Tox czy Anka92, które same sobie zapracowały na ten marny 'blichtr'.

Więcej entuzjazmu w tych tematach, bo to forum ma cieszyć a nie smucić. :yes4:

Będę sikać, jak będę mieć ochotę, póki co szczam na Ciebie :biggrin: . Po to jest modelka forum żeby wyrażać swoje zdanie, więc szczym ryj :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Pewnie że tak, tutaj masz wolną rękę przecież.. to już świadczy o Tobie:)
i nie mam na myśli tylko wątku Viki, chodzi o kilka głównych tematów z 'modelkami'. Trochę za dużo złośliwości a za mało merytoryki, no ale w sumie czym ja się przejmuje, tez pewnie mam swoje za uszami. :beach:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:Pewnie że tak, tutaj masz wolną rękę przecież.. to już świadczy o Tobie:)
i nie mam na myśli tylko wątku Viki, chodzi o kilka głównych tematów z 'modelkami'. Trochę za dużo złośliwości a za mało merytoryki, no ale w sumie czym ja się przejmuje, tez pewnie mam swoje za uszami. :beach:


''Fryteczka'' nie masz czym się przejmować bo Viki też ma swoje za uszami i pewnie o tym wiesz albo udajesz że nie wiesz.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


abradababra pisze:
msn pisze:Pewnie że tak, tutaj masz wolną rękę przecież.. to już świadczy o Tobie:)
i nie mam na myśli tylko wątku Viki, chodzi o kilka głównych tematów z 'modelkami'. Trochę za dużo złośliwości a za mało merytoryki, no ale w sumie czym ja się przejmuje, tez pewnie mam swoje za uszami. :beach:


''Fryteczka'' nie masz czym się przejmować bo Viki też ma swoje za uszami i pewnie o tym wiesz albo udajesz że nie wiesz.


heheh dobre dobre.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:
abradababra pisze:
msn pisze:Pewnie że tak, tutaj masz wolną rękę przecież.. to już świadczy o Tobie:)
i nie mam na myśli tylko wątku Viki, chodzi o kilka głównych tematów z 'modelkami'. Trochę za dużo złośliwości a za mało merytoryki, no ale w sumie czym ja się przejmuje, tez pewnie mam swoje za uszami. :beach:


''Fryteczka'' nie masz czym się przejmować bo Viki też ma swoje za uszami i pewnie o tym wiesz albo udajesz że nie wiesz.


heheh dobre dobre.


hehehe no dobre, dobre.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tego co Wy tu piszecie nie da się już czytać, w kółko to samo, jak baby na targowisku, 23 strony wątku i same pierdoły, zapiszcie się do partii albo ruchu społecznego , potem kandydujcie do sejmu, tam będziecie czuć się jak ryby w wodzie. zaczynam żałować, że wogóle kiedyś się tu zarejestrowałem, bo uświadczacie mnie tylko w opini, że polak musi zbesztać drugiego by samemu poczuć się lepiej. Haaaa i piszcie sobie o mnie co chcecie, mam to w głębokim poszanowaniu. Życzę wam wszystkim udanego weekendu.
Awatar użytkownika
tofik_415
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2015, 23:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tofik415


byłem widziałem, szału nie ma, bardzo przecietne ciało nawet do top pierwszej 10 bym jej nie wrzucił. brak tyłka i piersi jak dla mnie zero kobiecosci, powinna zaczac ciwczyc bardzo zaniedbane ciało :dontknow: z takim na kamerki? no nie bardzo!
Awatar użytkownika
dudum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 lut 2016, 04:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dbmajingohan i 41 gości