PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Widzisz i sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.
Awatar użytkownika
katris_8888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2024, 00:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Katris_8888
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:Widzisz i sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.


odpowiedz na moje pytanie

https://showup24.tv/PARIS_
https://showup24.tv/profile/PARIS_
Awatar użytkownika
spo90
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 09 lis 2015, 01:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: malawrdna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:
Majumaj_ pisze:ale one są żałosne ustawiły specjalnie grupową o tej samej godz co Bitchimacow żeby zabrać jej widzów ! żenada ! nic nowego Paris robi tak często jak widzi że ona ustawia grupową to zawsze ustawiał tej samej porze :dontknow: :shock2: szkoda mi Bitch mam nadzieję że się nie przejmuje tym bez zasad szonem!


Przepraszam, ale nie rozumiem czegoś, mam pytać innych dziewczyn czy mogę zrobić grupową? To chyba logiczn, że na tej stronie jest konkurencja. Trzeba robić swoje i tyle. A kto będzie chciał to przyjdzie do mnie. Nikt nikomu nic nie zabiera, nie bój się.


Chyba ruszyło skoro odpisała - uderz w stół a nożyce się odezwą. myślałaś, że ludzie tego nie widzą, że wbijacie na inne transmisje i udajecie głupio miłe rzucając żetony na transmisjach gdzie jest najwięcej widzów? narkotyki wyżarły ci doszczętnie mózg ćpunko?
Awatar użytkownika
Psikuta
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2024, 22:36
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:
Mistrz81 pisze:
katris_8888 pisze:„Z tego co się orientuję” Już wiem, że za mną nie przepadasz, ale po co rozpowiadać takie bzdury, to jest słabe, typie.


Nie ja się z Tobą umawiałem, więc nie mogę napisać, że to wiem na 100%, pewna osoba która się z Tobą spotykała/spotyka podała mi Twój "cennik" :biggrin:


No to kolega się okłamuje, może dlatego, ze chce być fajny. :blink:
I nie 500 zł tylko, 5 zł i dobrego loda truskawkowego z Sowy, w słodkim wafelku. Jak na takie rzeczy Cię nie stać, to nie pogadamy. :cool3:


Tanio jak opierdalasz gałę za 5 zł i loda truskawkowego. To nawet galerianki chciały jeansy. Widać zarabiasz tyle na SU, że lachę możesz obrabiać hobbystycznie, zamiast zarobkowo.



Ale z drugiej strony nie wiem czy jest on warty więcej niż te 12-15 PLN. Postarzałaś się na tym SU szybciej niż ustawa przewiduje.
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 136
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Psikuta pisze:Chyba ruszyło skoro odpisała - uderz w stół a nożyce się odezwą. myślałaś, że ludzie tego nie widzą, że wbijacie na inne transmisje i udajecie głupio miłe rzucając żetony na transmisjach gdzie jest najwięcej widzów?


Zgadzam się, typowe zagranie, wejść do laski co ma najwięcej widzów i milutko się przywitać albo rzucić trochę żetonów żeby zwrócić na siebie uwagę i przypadkiem akurat odpalić własną transmisję :acute:
Paris jest już doświadczona na SU w tych cwaniackich zagrywkach, nadawała już z tyloma innymi laskami, że nabrała doświadczenia jak robić żeby ściągnąć szybko do siebie widzów. No bo po co po odpaleniu transmisji siedzieć i czekać aż ludzie zobaczą, że się weszło na SU jak można to samemu przyśpieszyć.
I pan będziesz jej następnym wrogiem numer jeden. To kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Słuchajcie, po pierwsze musiałabym mieć wasz charakter, żeby się tak zachowywać. A po drugie KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA. :air_kiss:
Awatar użytkownika
katris_8888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2024, 00:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Katris_8888
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Pamiętajcie jedną rzecz, wino im starsze tym lepsze, a pindol jak konar im starszy tym bardziej spróchniały. Brawo. Buziaki cwaniaki :D
Awatar użytkownika
katris_8888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2024, 00:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Katris_8888
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:pindol jak konar im starszy tym bardziej spruchniały


Czyli Ty lubisz te spróchniałe(tak ten wyraz piszemy przez ó), skoro Twój były niejaki Kozioł był dużo starszy od Ciebie :laugh3:
I pan będziesz jej następnym wrogiem numer jeden. To kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:Pamiętajcie jedną rzecz, wino im starsze tym lepsze, a pindol jak konar im starszy tym bardziej spruchniały. Brawo. Buziaki cwaniaki :D


80-letni Robert De Niro jeszcze wydał kolejnego potomka na świat a współczesne kobiety sypią się jak tani tynk jeszcze przed 35 rokiem życia
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 136
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81,
a najzabawniejsze jest to, że te laski myślą,
że one są piękne, śliczne i w ogóle zajebiste, że co to nie one.

A prawda jest taka, że gdyby nie to, że świecą cipą to mało kto wiedziałby,
że w ogóle istnieją i chciałby mieć z nimi coś wspólnego.

Wygrały życie :sarcastic:
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 213
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:Wygrały życie :sarcastic:

Jesteś pewny, że ONE a nie ich pizdy? Bo tak po prawdzie: kto by chciał być z NIMI a nie z ich pizdami? Czy poza gołą pizdą mają walory, których się nie znajdzie IRL?
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 136
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:A po drugie KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA.


HAHAHAHAHAHAHAHAH Kaśka powtarzam - skończ pierdolić. Wyszoruj podsufitę w Audi bo dalej jebie tą wódą jak skurwysyn. Królową czego jesteś? Żadna z Ciebie modelka ( to, że za taką siebie uważasz to nie czyni z Ciebie modelki, jakieś 80% kobiet na świecie wstawia swe zdjęcia w social media to też są modelkami? ). Doskonale wiesz, że przez twój języczek nie przejdzie to cudowne określenie profesji, jednej z najstarszej w dziejach ludzkości. Milionerką również nie jesteś, intelektualistką również a nawet w kurwieniu się nie jesteś królową bo są po prostu lepsze kobiety od Ciebie i tyle.

PS. Sorry, wiem iż nie lubisz jak ktoś nazywa Ciebie kurwą dlatego napisałem, że przez twój język nigdy to określenie nie padnie.
PS 2. Aha, skoro upierasz się przy byciu modelką to wstaw chociażby na IG dla jakiej agencji pracujesz bądź z kim masz kontrakt. Tylko nie wyskakuj mi z bycia modelką kamerkową bo sex kamery nie mają nic wspólnego z modelingiem. Koło modelek żeście nie stały, im co najwyżej to te jebane kosmetyki możecie podawać przed wyjściem na wybieg.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 315
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:
katris_8888 pisze:A po drugie KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA.


Królową czego jesteś?


Oj, bo nie zrozumiałeś, mordo. Ona jest Królową BŁAZNÓW. Kretynkę z siebie robi że mwah, chef's kiss.
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 136
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:Słuchajcie, po pierwsze musiałabym mieć wasz charakter, żeby się tak zachowywać. A po drugie KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA. :air_kiss:


Kurwa suko, odpowiadaj w koncu na moje pytanie!!!
Awatar użytkownika
spo90
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 09 lis 2015, 01:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: malawrdna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:Słuchajcie, po pierwsze musiałabym mieć wasz charakter, żeby się tak zachowywać. A po drugie KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA. :air_kiss:



Królową możesz zostać jedynie wtedy gdy powąchasz pałę pięciu typom, bo nawet do dzioba nikt by ci nie dał ćpunko i w ramach grzeczności zostałabyś wjebana do bagażnika i odwieziona do domu. Wtedy możesz być królową bagażnika i faktycznie jedyną :laugh3:
Awatar użytkownika
Psikuta
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2024, 22:36
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:Pamiętajcie jedną rzecz, wino im starsze tym lepsze, a pindol jak konar im starszy tym bardziej spróchniały. Brawo. Buziaki cwaniaki :D


:laughingnew: porównujesz siebie do wina? :laughingnew: pamiętaj że wszyscy widzieliśmy cię bez makijażu bez kilograma tapety, nie stałaś nawet obok sprzątaczki królowej pustaku
Awatar użytkownika
Psikuta
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2024, 22:36
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Psikuta pisze::laughingnew: porównujesz siebie do wina? :laughingnew:


Technicznie amarena to też wino...

Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 136
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:
Psikuta pisze::laughingnew: porównujesz siebie do wina? :laughingnew:


Technicznie amarena to też wino...



Ej, ale proszę nie mieszać porządnego markowego trunku z byle laskami z kamerek!
AMARENA to jest ulubiony trunek naszego wieszcza Hardzisława II Wielkiego, obecnie panującego.
Hard weź im coś powiedz... :sarcastic:
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 213
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze: którejś pierdolnie coś głupiego do łba ( np. Limita niech będzie ) - odjebała srakę, dostała po dupie od chłopaków z forum, może coś do niej dotarło albo i nie. Jeśli tylko wyciąganie prywaty na światło dzienne przynosi jakieś rezultaty w przypadku gdy dana koleżanka połasi się o kilka żetonów więcej a prośby i trzymanie jakiegoś poziomu kultury nie dają żadnego skutku to trzeba sięgnąć po coś "mocniejszego".


Że też takie pojeby mogą swobodnie funkcjonować na tym forum. Nie dziwota, że umarło. Kim Ty kurwa jesteś, żeby oceniać czy ktoś coś odjebał, czy też nie :D? Nasrane w głowie to za mało powiedziane. To są tylko kamerki... zawód, rozrywka(w tym role play), pokazywanie cipy. To że ktoś kłamie? Może i ja nawet bym zachęcał do tego, jeśli po drugiej stronie są tacy spermiarze, którzy jeśli odkryją dane osobowe danej "e-kurwy" to zaczną ją stalkować, a za główne zadanie postawią sobie zniszczenie życia takiej dziewczynie/kobiecie, bo go orżnęła na kilka(/naście/dziesiąt/set) żetonów. Serio? Jak Ci ktoś zarysuje auto, to katujesz takiego człowieka na ulicy? Chłopie o bardzo niskim IQ, masz coś takiego jak obsługa portalu. Jeśli coś Ci nie pasuje, to możesz dochodzić swoich racji u nich, a jeśli oni to mają w dupie, to zrezygnuj z showupa i przenieś się na inna platformę. Pisanie wiadomości do rodziny, przyjaciół, znajomych, upubliczniane danych, powinno kończyć się srogim wpierdolem.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_,

Praca na kamerkach to taka sama praca jak każda inna, jakby mnie w sklepie czy restauracji orżnęli na kasę też bym robił aferę. Nie działa grzeczne zwracanie uwagi, to trzeba czasem wytoczyć większe działa.
I tak to właśnie my widzowie możemy oceniać czy laska coś odjebała na kamerkach czy nie. Tak samo jak Ty możesz wystawić złą ocenę restauracji jak Ci żarcie nie smakowało. My widzowie jesteśmy dla nich klientami i dostarczycielami kasy i powinniśmy być chociaż traktowani uczciwie, a jak nawet tego nie potrafią to potem obrywają na forum. Życie.
I pan będziesz jej następnym wrogiem numer jeden. To kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości