PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
to taka nadintepretacja ale jasne na forum jestem a na SU bywam tylko nie o tym jest mowa... :yes4:



https://showup24.tv/PARIS_
https://showup24.tv/profile/PARIS_
Awatar użytkownika
semt3x
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Lokalizacja: nibylandia
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zydzi do gazu
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Hardaszian


semt3x pisze:to taka nadintepretacja ale jasne na forum jestem a na SU bywam tylko nie o tym jest mowa... :yes4:


Dobra dobra, już się nie tłumacz. Jesteś jednym z nas, oczekuj wezwania na przesłuchanie :lol:
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 126
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dobrynick pisze:
semt3x pisze:to taka nadintepretacja ale jasne na forum jestem a na SU bywam tylko nie o tym jest mowa... :yes4:


Dobra dobra, już się nie tłumacz. Jesteś jednym z nas, oczekuj wezwania na przesłuchanie :lol:


coz,

nie wiem kto to wy w twoich/waszych stwierdzeniach ale mnie ani zycie ani dramki ekurew nie interesuje :dontknow:
Awatar użytkownika
semt3x
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Lokalizacja: nibylandia
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zydzi do gazu
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Hardaszian


semt3x,

To nie wiem po co jesteś na tym forum i po co w ogóle się wypowiadasz w tematach :scratch_one-s_head: :dontknow:
I pan będziesz jej następnym wrogiem numer jeden. To kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:No ładnie promujecie koleżankę, bez maski na TV "słynna" AngelChloex :cool3: a nas tu hejtują za wrzucanie zdjęć, a tam wprost na SU na transmisji Limita bez maski :ok:

[ Obrazek ]




Co za szczyt głupoty i prymitywizmu. Włączcie jak suzanka liże dupę, będziecie miały większą oglądalność niżeli Stella w teledysku. Połechtałyście tym swojego ego narkomanki?
Awatar użytkownika
Psikuta
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2024, 22:36
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:semt3x,

To nie wiem po co jesteś na tym forum i po co w ogóle się wypowiadasz w tematach :scratch_one-s_head: :dontknow:


bo moge? a do tego jak pewnie nie zauwazyles to forum nie dotyczy prywaty tychze pan czy ich dram :winkextra:
Awatar użytkownika
semt3x
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Lokalizacja: nibylandia
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zydzi do gazu
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Hardaszian


Obrazek
Pożyczone od Mistrz81, na bodajże dzisiejszej transmisji z IRL. Pomijając kwestię komentarza to co jak co ale prędzej bym uwierzył w to, że nowym papieżem zostanie czarnuch z Ugandy niż w prawdziwy orgazm na transmisji u takiej osobistości jak Paris.W obu przypadkach szanse są takie same.

semt3x pisze:to forum nie dotyczy prywaty tychze pan czy ich dram :winkextra:

To forum przede wszystkim ma służyć do wyrażania swej opini na temat poszczególnych tranmisji czy osób nadających oraz różnych porad czy pisania pierdów w dziale Off-Topic. Nie popieram robienia jakiś głębokich wycieczek w życie prywatne dziewczyn bo jest to zwykłe taplanie się w gównie, NATOMIAST dramy/afery jeden chuj, nazywaj jak chcesz są potrzebne jeśli, którejś pierdolnie coś głupiego do łba ( np. Limita niech będzie ) - odjebała srakę, dostała po dupie od chłopaków z forum, może coś do niej dotarło albo i nie. Jeśli tylko wyciąganie prywaty na światło dzienne przynosi jakieś rezultaty w przypadku gdy dana koleżanka połasi się o kilka żetonów więcej a prośby i trzymanie jakiegoś poziomu kultury nie dają żadnego skutku to trzeba sięgnąć po coś "mocniejszego". Szkoda tylko, że do pewnych osób dociera fakt, że dało się dupy po całości gdy ich prywatne życie tj.dane rodziny, zdjęcia, dane wydostają się na światło dzienne ale jak widać najprostsze rzeczy przynoszą często najlepsze rezultaty.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 315
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dla mnie wiara ze te panie jakkolwiek interesuje co tutaj zostanie napisanie na ich temat i ma to jakis wplyw na nie to taka sama abstarkcja jak i zainteresowanie osob tu piszacych zyciem prywatnym tych pan. one maja to w dupie (no moze paroma wyjatkami co maja slaba psyche no ale czas SU minal juz dawno tak samo jak i "swietnosc" tego forum wiec jest jak jest) zreszta nawet kiedys te co walily w chuja mimo obsmarowania robily to dalej przeciez :D

a dramy showupowe nie sa dla mnie atrakcyjne poprostu i ostatecznie tez jedynie wyrazam swoja opinie z ktora kazdy moze sie zgodzic badz nie a nawet olac.
Awatar użytkownika
semt3x
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Lokalizacja: nibylandia
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zydzi do gazu
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Hardaszian


I pan będziesz jej następnym wrogiem numer jeden. To kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ale one są żałosne ustawiły specjalnie grupową o tej samej godz co Bitchimacow żeby zabrać jej widzów ! żenada ! nic nowego Paris robi tak często jak widzi że ona ustawia grupową to zawsze ustawiał tej samej porze :dontknow: :shock2: szkoda mi Bitch mam nadzieję że się nie przejmuje tym bez zasad szonem!
Majumaj_


Majumaj_ pisze:ale one są żałosne ustawiły specjalnie grupową o tej samej godz co Bitchimacow żeby zabrać jej widzów ! żenada ! nic nowego Paris robi tak często jak widzi że ona ustawia grupową to zawsze ustawiał tej samej porze :dontknow: :shock2: szkoda mi Bitch mam nadzieję że się nie przejmuje tym bez zasad szonem!


Przepraszam, ale nie rozumiem czegoś, mam pytać innych dziewczyn czy mogę zrobić grupową? To chyba logiczn, że na tej stronie jest konkurencja. Trzeba robić swoje i tyle. A kto będzie chciał to przyjdzie do mnie. Nikt nikomu nic nie zabiera, nie bój się.
Awatar użytkownika
katris_8888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2024, 00:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Katris_8888
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:
Majumaj_ pisze:ale one są żałosne ustawiły specjalnie grupową o tej samej godz co Bitchimacow żeby zabrać jej widzów ! żenada ! nic nowego Paris robi tak często jak widzi że ona ustawia grupową to zawsze ustawiał tej samej porze :dontknow: :shock2: szkoda mi Bitch mam nadzieję że się nie przejmuje tym bez zasad szonem!


Przepraszam, ale nie rozumiem czegoś, mam pytać innych dziewczyn czy mogę zrobić grupową? To chyba logiczn, że na tej stronie jest konkurencja. Trzeba robić swoje i tyle. A kto będzie chciał to przyjdzie do mnie. Nikt nikomu nic nie zabiera, nie bój się.


ile by kosztowalo bym mogl Cie zerznac? mam ochote na ciebie
Awatar użytkownika
spo90
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 09 lis 2015, 01:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: malawrdna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:Przepraszam, ale nie rozumiem czegoś, mam pytać innych dziewczyn czy mogę zrobić grupową? To chyba logiczn, że na tej stronie jest konkurencja. Trzeba robić swoje i tyle. A kto będzie chciał to przyjdzie do mnie. Nikt nikomu nic nie zabiera, nie bój się.

Pytać to może nie, ale można przecież ustawić swoją grupę na kilkanaście minut po grupowej innej laski. Zresztą czasem słychać, że w trakcie transmisji swojej odwiedzacie innych lasek transmisje i nie mówię, że celowo ale dziwnym przypadkiem często ustawiacie grupowe w momencie jak inne laski właśnie ustawiły u siebie.


spo90 pisze:ile by kosztowalo bym mogl Cie zerznac? mam ochote na ciebie

Z tego co się orientuje to 500zł, no chyba że chcesz na cały weekend ją porwać na jakiś wypad gdzieś to 5k zł, takie stawki słyszałem od kogoś :yes4:
I pan będziesz jej następnym wrogiem numer jeden. To kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hhaaha Kaśka nie pierdol farmazonów bo stworzyłyście sobie kółeczko wzajemnej adoracji na SU gdzie liżecie sobie dupska wzajemnie, latacie po randomowych transmisjach innych nadających, jeśli widzicie, że typiara ma w kurwę widzów i jeszcze ustawioną grupę tak jak Bitchimacow przykładowo to akurat w tym samym czasie po raz kolejny robicie również grupę. I to nie jest pierwszy raz ani drugi raz tylko już któryś raz z rzędu tak odpierdalacie.

Swoją drogą to ogarnęłaś swoje Audi czy dalej jebie w nim wódką na podsufitce?
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 315
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:
katris_8888 pisze:Przepraszam, ale nie rozumiem czegoś, mam pytać innych dziewczyn czy mogę zrobić grupową? To chyba logiczn, że na tej stronie jest konkurencja. Trzeba robić swoje i tyle. A kto będzie chciał to przyjdzie do mnie. Nikt nikomu nic nie zabiera, nie bój się.

Pytać to może nie, ale można przecież ustawić swoją grupę na kilkanaście minut po grupowej innej laski. Zresztą czasem słychać, że w trakcie transmisji swojej odwiedzacie innych lasek transmisje i nie mówię, że celowo ale dziwnym przypadkiem często ustawiacie grupowe w momencie jak inne laski właśnie ustawiły u siebie.


spo90 pisze:ile by kosztowalo bym mogl Cie zerznac? mam ochote na ciebie

Z tego co się orientuje to 500zł, no chyba że chcesz na cały weekend ją porwać na jakiś wypad gdzieś to 5k zł, takie stawki słyszałem od kogoś :yes4:



Będę ustawiać kiedy będę miała na to ochotę. I moja dobra rada, zajmij się sobą i swoim życiem, a nie życiem dziewczyn z SU, co ty adwokat jesteś :mocking:
Awatar użytkownika
katris_8888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2024, 00:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Katris_8888
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:
katris_8888 pisze:Przepraszam, ale nie rozumiem czegoś, mam pytać innych dziewczyn czy mogę zrobić grupową? To chyba logiczn, że na tej stronie jest konkurencja. Trzeba robić swoje i tyle. A kto będzie chciał to przyjdzie do mnie. Nikt nikomu nic nie zabiera, nie bój się.

Pytać to może nie, ale można przecież ustawić swoją grupę na kilkanaście minut po grupowej innej laski. Zresztą czasem słychać, że w trakcie transmisji swojej odwiedzacie innych lasek transmisje i nie mówię, że celowo ale dziwnym przypadkiem często ustawiacie grupowe w momencie jak inne laski właśnie ustawiły u siebie.


spo90 pisze:ile by kosztowalo bym mogl Cie zerznac? mam ochote na ciebie

Z tego co się orientuje to 500zł, no chyba że chcesz na cały weekend ją porwać na jakiś wypad gdzieś to 5k zł, takie stawki słyszałem od kogoś :yes4:



„Z tego co się orientuję” :lol: Już wiem, że za mną nie przepadasz, ale po co rozpowiadać takie bzdury, to jest słabe, typie.
Awatar użytkownika
katris_8888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2024, 00:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Katris_8888
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:
Mistrz81 pisze:
katris_8888 pisze:Przepraszam, ale nie rozumiem czegoś, mam pytać innych dziewczyn czy mogę zrobić grupową? To chyba logiczn, że na tej stronie jest konkurencja. Trzeba robić swoje i tyle. A kto będzie chciał to przyjdzie do mnie. Nikt nikomu nic nie zabiera, nie bój się.

Pytać to może nie, ale można przecież ustawić swoją grupę na kilkanaście minut po grupowej innej laski. Zresztą czasem słychać, że w trakcie transmisji swojej odwiedzacie innych lasek transmisje i nie mówię, że celowo ale dziwnym przypadkiem często ustawiacie grupowe w momencie jak inne laski właśnie ustawiły u siebie.


spo90 pisze:ile by kosztowalo bym mogl Cie zerznac? mam ochote na ciebie

Z tego co się orientuje to 500zł, no chyba że chcesz na cały weekend ją porwać na jakiś wypad gdzieś to 5k zł, takie stawki słyszałem od kogoś :yes4:



„Z tego co się orientuję” :lol: Już wiem, że za mną nie przepadasz, ale po co rozpowiadać takie bzdury, to jest słabe, typie.


to odpowiedz, no wez, bo moj penis wariuje jak Ciebie widze
Awatar użytkownika
spo90
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 09 lis 2015, 01:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: malawrdna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:„Z tego co się orientuję” Już wiem, że za mną nie przepadasz, ale po co rozpowiadać takie bzdury, to jest słabe, typie.


Nie ja się z Tobą umawiałem, więc nie mogę napisać, że to wiem na 100%, pewna osoba która się z Tobą spotykała/spotyka podała mi Twój "cennik" :biggrin:
I pan będziesz jej następnym wrogiem numer jeden. To kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:
katris_8888 pisze:„Z tego co się orientuję” Już wiem, że za mną nie przepadasz, ale po co rozpowiadać takie bzdury, to jest słabe, typie.


Nie ja się z Tobą umawiałem, więc nie mogę napisać, że to wiem na 100%, pewna osoba która się z Tobą spotykała/spotyka podała mi Twój "cennik" :biggrin:


No to kolega się okłamuje, może dlatego, ze chce być fajny. :blink:
I nie 500 zł tylko, 5 zł i dobrego loda truskawkowego z Sowy, w słodkim wafelku. Jak na takie rzeczy Cię nie stać, to nie pogadamy. :cool3:
Awatar użytkownika
katris_8888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2024, 00:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Katris_8888
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


katris_8888 pisze:I nie 500 zł tylko, 5 zł i dobrego loda truskawkowego z Sowy, w słodkim wafelku. Jak na takie rzeczy Cię nie stać, to nie pogadamy.


Cristal ma w swoim ogłoszeniu zawsze w ofercie butelkę whisky czy butelkę szampana, Ty masz lody truskawkowe, co kto lubi :whistle3:
I pan będziesz jej następnym wrogiem numer jeden. To kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości