Taśmy z restauracji Słodka i Przyjaciele

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

a co powiecie o ostatniej chorej akcji spikela w temacie Pauli ? szmata na szmacie leżała.Kurwa się kurwa pokrywała. Tylko admin jak ten słup . Wyzwisk w każdym poście bez końca?Czemu to ma służyc? TO nie była dyskusja to był hejt na który przyzwalacie ...
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 86 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Beznadziejo
Więc tak
Temat Pauli i Spikela - miał już tyle zwrotów, że naprawdę te furiackie ataki jego, poprzeplatane z miłością są normalne
po drugie
Nie zastanowił Cię, że Paula nawet nie to, że ma wyjebane, ale to, że ten fejm jej służy?
Że jest przyzwolenie na tego typu zachowania ze strony Pauli?
Zobacz jej reakcje na róże zachowania - jest powściągliwa, dość wyważona nawet
Raz się Paula wkurwiła i to o wizerunek Tory...heh
Więc spokojnie, mimo wszystko jakieś granice są tu utrzymywane
Natomiast Słodka - to jest zupełnie inna sprawa, mająca inny kontekst i przybierająca niestety chujowy kierunek i to dla niej samej.
Toksik to też już historia, trochę było przepychanek, ale jak sama widzisz jest spokój
Poza tym, fejm a co za tym idzie - czasem żeton - bierze się tez dla modelek z takich akcji, że
Mówi się,
że włazi się
także calm down.. nikt tu nie hejtuje
A Spikel Pauli z tymi atakami tez się przydaje...jest jakieś przyzwolenie z jej strony na takie zachowania
Tym bardziej, że po każdym fisiofaniu - nadchodził okres przepraszania żetonem... czy tez przelewem (tu już mój domysł)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 131 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

HenryChinaski1 pisze:Nie zastanowił Cię, że Paula nawet nie to, że ma wyjebane, ale to, że ten fejm jej służy?
Że jest przyzwolenie na tego typu zachowania ze strony Pauli?
Zobacz jej reakcje na róże zachowania - jest powściągliwa, dość wyważona nawet
Raz się Paula wkurwiła i to o wizerunek Tory...heh

Ja już jakiś czas temu doszłam do wniosku, że aferka na forum jest tańszą formą reklamy niż ogłoszenia. Nie ważne czy mówią o Tobie dobrze, czy źle. Byle poprawie pisali nazwisko ;)
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 34 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Pany sobie róbcie co checie . Nie mój cyrk nie moja bajka .

Jak powiedziałam, wszystko ma swoj początek i swój koniec i odpowiedzialnośc

1.To ,że Pauletta przyzawala na hejt - nie oznacza ,ze zarząd forum powinien na ten hejt przyzwalać
2. Słodka to inna bajka i rozumiem towarzystwo dlaczego jest hejt -ale dalej nie rozumiem dlaczego publikujece jakies nagrania i to napędzacie?
3.Troche twój zapał do hejtowania Tox już kiedyś zdusiłam . A może po prostu czytelnicy byli zmęczeni już tym tematem i rozszedł się po kościach.

Serio Henry nie masz sobie nic do zarzucenia ? W kazdym z tych 3 Top tematow hejterstwa widze twoj udzial ...no ,ale Pany kto bogatemu zabroni

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

To, że trochę mącę - to jest jasne
ale nie hejtuje
staram się wyśmiewać bardziej
dla mnie zresztą jest to trochę bekowa sprawa
Zapędy na Toksa nie zdusiałaś, tylko faktycznie stało się to nudne a i Tox się mocno uspokoił, po prostu każdemu i Toksowi pewnie też - znudziło się to
i tak samo będzie z Paulą
i kolejnymi aferami
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Słodka po prostu poszła ze swoimi chorymi teoriami i zarzutami na policję
nie pierwszy raz
pozyskuje dane, za cash
zgłasza ich na policje w zawiadomieniach
a serio
ja pamiętam jak to się zaczęło i jak to się rozwineło
rozmawiałem z nią kilka razy, nawet na tej sympatii
i wiem jakie były deklaracje itp
a później się okazuje, że to kolejna jej gra, żeby robić scereeny, podawać na policje
ja wiem w jakim kierunku szła jej rozmowa ze mną i co chciała uzyskać
I naprawdę uważam, że jest to osoba chora, chora z nienawiści
zresztą sam prosiłem admina, żeby było przystopowanie, żeby traktować ją jako osobę po prostu chora i tak było
aż Kocuras został wezwany na policje
A nagrania są po to, żeby było widać kim jest, co nią kieruje, jak się zachowuje
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

To smutne, ale zaczynam myśleć, że jak słodka i Paula się skończą to to forum umrze. I gdzie ja będę odreagowywała kamerki? :(
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

beznadzieja, przesadzasz a przede wszystkim masz zbyt wysokie oczekiwania wobec tego forum i bloga Henia. To nie jest forum poswiecone medycynie paliatywnej gdzie wypadaloby zachowac powage, wysoki poziom merytoryczny i delikatnosc wypowiedzi na bardzo delikatne tematy. To forum o kurwidolku jakim jest SU, miejscu gdzie najczesciej czytanym tekstem na czacie jest "pokasz cipem", gdzie bywa ze gornolotny komplement to "fajna masz pizde". Poziom jest dopasowany do miejsca jakiemu jest poswiecony.
Naprawde spodziewasz sie ze Dzozef bedzie mowil np "w romantycznych zaroslach nad pieknym jeziorem odbylem niesatysfakcjonujacy mnie stosunek analny z osoba transeksualna poniewaz pod koniec wspolzycia moj kochanek defekowal"? nie, Dzozef mowi: "W Kryspinowie ruchalem transa w dupe, Skurwysyn jebany sie zesral". Jakos to mi bardziej pasuje do tego foro.
Hejt? Tak naprawde to gdzie ty widzisz hejt? To glownie sa wieksze lub mniejsze spiny gdzie uzywa sie niewyszukanego jezyka... nic wiecej. Jesli jakakolwiek dziewczyna miala tu dluzsza wojenke to bylo o wylacznie na jej zyczenie. Chciala powojowac to wojowala dopoki jej badz nam sie nie znudzilo... Z reguly bylo to w kategoriach beki.. piaskownica dla doroslych i wojna o zabawki.
Jak dlugo tutaj jestem to nie przypominam sobie zeby ktos z forum poszedl na SU i zapraszal jakas modelke na pyskowki tutaj. Same przychodzily. Czasem bo mialy ochote popyskowac w obowiazujacej tutaj formule a czasami bo sie ktorejs czyjas opinia nie spodobala. Nikt nie hejtowal, to ze ktos zamiast slow "nie jestes zbyt ladna i masz nieciekawie piersi" powiedzial "jestes pasztetem z chujowymi wiszacymi cyckami" to nie hejt....po prostu tu taki styl obowiazuje.
To forum to tylko loza szydercow, przesmiewcow, nic poza tym...bywaja tu tematy ciut bardziej serio ale z reguly umieraja bardzo szybko, kilka rozsadnych tematow technicznych, ale przede wszystkim towarzystwo siedzi tu dla beki... Hejterow szybciej znajdziesz na onecie niz tu.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 183 razy
Podziękowano mu: 270 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:Naprawde spodziewasz sie ze Dzozef bedzie mowil np "w romantycznych zaroslach nad pieknym jeziorem odbylem niesatysfakcjonujacy mnie stosunek analny z osoba transeksualna poniewaz pod koniec wspolzycia moj kochanek defekowal"? nie, Dzozef mowi: "W Kryspinowie ruchalem transa w dupe, Skurwysyn jebany sie zesral".

Właśnie sobie wyobraziłem jak to Jose romantycznie opisuje na forumku namiętny choć nieudany seks z transem
i dostałem takiego ataku głupawki, że sąsiedzi pewnie się zastanawiają "czego on się naćpał, że chichocze".

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 212 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Koleżanko beznadziejo, niestety - kolega komin ma (jak prawie zawsze) rację. To jest forum, które powstało dla panów. To tak jakbyśmy weszły do knajpy gdzie panowie piją, pierdzą i przeklinają i miały pretensje, że nie podchodzą do nas z bukietem róż, w wyprasowanym fraku, białych rękawiczkach i z wierszem na ustach. Wlazłyśmy między widzów, kraczmy jak oni. Nie wiem jak Ciebie, mnie to czasem odpręża :)

Jak chcesz babskich rozmów (na poziomie), to wiesz, gdzie mnie szukać :P
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

beznadzieja pisze:a co powiecie o ostatniej chorej akcji spikela w temacie Pauli ? szmata na szmacie leżała.Kurwa się kurwa pokrywała. Tylko admin jak ten słup . Wyzwisk w każdym poście bez końca?Czemu to ma służyc? TO nie była dyskusja to był hejt na który przyzwalacie ...

beznadzieja, Spikel wielokrotnie na przemian przejawiał objawy zakochania i nienawiści do Pauli (trafny fragment z wikipedii: nienawiść bywa przeciwstawiana miłości i opisywana jako męczące uczucie, następujące w wyniku bólu związanego z uczuciem zranienia, zemsty, wrogości i oszukania). Zauważ również, że Paula nawet po jednej z takich chorych akcji Spikela, przyjechała do niego, aby spędzić z nim weekend w SkyTower, co można zobaczyć na tych nagraniach - https://showsu.org/viewtopic.php?f=31&t=6148.

Wielu nieszczęśliwie zakochanych w modelkach oczerniało je, jednak sporo z nich później prosiło o usunięcie tych postów. Odnośnie postów Spikela, to osoby zainteresowane nie zgłosiły tych postów, ani Paula, ani Spikel, który już dogadał się z Paulą i napisał oświadczenie, ani beznadzieja, którą to tak bardzo razi. Nie zrobili tego również inni czytelnicy, podczas gdy jej temat miał aż 344 tysiące odsłon.

Wczoraj prosiłem o zgłaszanie postów, jednak bezskutecznie, więc ponawiam prośbę - zapewniam, że odpowiednio reagujemy na każde zgłoszenie.

Wróćmy do tematu - zastanawia mnie, za co ja mam płacić Słodkiej odszkodowanie, za każdy dzień czego?

brzydka_slodka987 mówi:

ale ten administrator i tak poleci, ja to obiecuję
...
a administrator też za współudział beknie
...
a te jebane forum żeby padło i ten administrator płacił mi odszkodowanie za to wszystko, za każdy dzień
...
zobaczymy czy administrator jest taki cwany jak zaczną ich pizde maglować
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Administrator
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 92 razy
Twoja ulubienica z SU: liveshow
Nick na ShowUp.tv: showsu

Admin pisze:Wróćmy do tematu - zastanawia mnie, za co ja mam płacić Słodkiej odszkodowanie, za każdy dzień czego?

brzydka_slodka987 mówi:

ale ten administrator i tak poleci, ja to obiecuję
...
a administrator też za współudział beknie
...
a te jebane forum żeby padło i ten administrator płacił mi odszkodowanie za to wszystko, za każdy dzień
...
zobaczymy czy administrator jest taki cwany jak zaczną ich pizde maglować

Też ciężko mi pojąć o co jej chodzi, najpewniej zrodził jej się w głowie nowy kodeks karny wg. słodkiej.

"Art. § 1 Słowo słodka i wszelkie jego mutacje a także wspominanie o słodkiej w jakimkolwiek kontekście po wsze czasy zakazane będzie.
§ 2 Kto ośmieli się zakaz ten złamać za każdy dzień będzie płacił słodkiej 10 tysięcy żebratonów"
CDN. Obecnie trwają intensywne prace nad projektem w komisji eksperckiej pod przewodnictwem mecenasa Kartona.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 212 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Admin nie pytaj za co? Tylko płać :evil:
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 42 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Generalnie to ja to widze tak...
Admin -czapa i przepadek majatku na rzecz gorzkiej
Gold I Heniu po 10 lat i jakies tam drobne 10 tysi dziennie na rzecz "poszkodowanej"
Kocurro -10 lat przymusowej pracy na SU oczywiscie tylko nago i oczywiscie wszystkie zarobione zety dla gorzkiej
Reszta foro - zawiasy ale obowiazek codziennej godzinnej transmisji na kolanach na ktorej modlimy sie do i wychwalamy nasza gwiazde.
Za co? To proste... za rzekome zniszczenie wspaniale zapowiadajacej sie kariery eromodelki na SU... lata studiow Luszyzmu wireless i doktorat z dildoizmu o napedzie elektrycznym zmarnowane... odszkodowania i kary jak najbardziej sluszne.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 183 razy
Podziękowano mu: 270 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

napisze tak
Teraz żałuje, ze miałem wyjebane i że nie przekopiowałem tej rozmowy ze Słodka z Sympatii a była naprawde długa
sporo by wujasniłą,
ale kurła raczej nie screenuje i nie kopiuje
olałem temat i napisałem jej że nie opublikuje tego...
no i zlałem sprawe,
myślałem, ze sie jakos tam porozumielismy ...
żal mi sie jej zrobiło, bo serio zobaczyłem w jej głowie jakis dramat.. no bo w sumie tam jest nadal dramat, jakby tego nie oceniac....
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Tak już niestety mam . Wymagam od innych dużo ,a od siebie jeszcze więcej . Co poradzisz ;)
Zreszta piszcie sobie co tam chcecie ja swojego zdania w tej kwestii mam niezmienne .

Show must go on.

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Kelner z Słodka & Friends pisze:"maglowanie pizdy na komendzie"

:D :D :D :lol: mnie ato rozjebalo xde
Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy
Awatar użytkownika
opium01
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: E.W
Nick na ShowUp.tv:

opium01 pisze:
Kelner z Słodka & Friends pisze:"maglowanie pizdy na komendzie"

:D :D :D :lol: mnie ato rozjebalo xde

No, ładnie wyzywa Kocurka i sprawiła, że już ją maglowali na komendzie.

Wczoraj jak zwykle u Słodkiej, pojawił się stalker transmitującej KOCUREK272 i po kilku minutach odegrała scenkę zamieszczoną pod screenem z jej czata. Jak widać czyta forum i to była jej odpowiedź na zarzut współpracy ze stelkerem Kocurka.

Obrazek

i frajer powoli też zaczynam myśleć że
y ty też specjalnie robisz tak żeby podłudzić tą atmosferę i też wiem że jesteś od niej
ale z drugiej strony powiem ci tak
do czasu kiedy ty mi nie szkodzisz
ja będę ciebie olewać i tolerować
ale jak zaczniesz mi szkodzić
niestety ale znam układy i układziki
tyle
i y pa
i się już dawno tego domyśliłam ale z drugiej strony
y czasami lepiej pewne rzeczy przemilczeć
to pa

Moja analiza i komentarz:

Domysły Słodkiej: stalker Kocurka jest nasyłany przez Kocurka do Słodkiej, żeby dawał jej żetony nawet o wartości bliskiej 1000 zł (10k żetonów) jednorazowo i wielokrotnie hejtował Kocurka. Przecież to absurdalne.

Słodka będzie go tolerowała, dopóki nie będzie jej szkodził. Jak ma jej szkodzić, skoro to stalker Kocurka i tylko pomaga Słodkiej w nękaniu Kocurka.

Jak widać starała się odwrócić kota ogonem, żeby się odciąć od stalkera Kocurka i mieć alibi, jednak zupełnie bezskutecznie.
Według mnie, gdyby nie miała z nim nic wspólnego, to powinna go zbanować, a nie wygłaszać przemowy usprawiedliwiające jej działania czyli tolerowanie na swoich transmisjach hejtowania Kocurka przez stalkera. Zwłaszcza w sytuacji, gdy Słodka również ją nęka i zgłasza na policję, żeby zaczęli "pizde maglować ".

A Wy jak sądzicie, czy stalker Kocurka współpracuje ze Słodką, czy nękają ją każdy z osobna?
Czy ta scenka Was przekonuje i co sądzicie o mojej analizie?

Przypomnijmy jeszcze:
Admin pisze:
HenryChinaski1 pisze:W sumie zastanawia mnie kwalifikacja prawna działań Słodkiej
Np. pozyskanie danych od Stalkiera, w celu nękania przez instytucje państwowe, takiego Kocurasa -
Przecież każdy z nas wie, że otrzymanie zawiadomienia o stawieniu się na Komendę nie jest niczym przyjemną, zwłaszcza gdy przyniesie np dzielnicowy..
Nie wiadomo o co chodzi..nerwy, stres
Albo jak mówi - pozyskanie adresu jednego z użytkowników, że "Sporo kasy mnie to kosztowało" - czyli opłaciła jakiegoś stalkiera albo inną psią pompę - czyli uczestniczy w procederze

Wg informacji które otrzymałem, to brzydka_slodka987 zna się prywatnie ze stalkerem KOCUREK272 i nawet sama dała mu 10k żetonów na tego priva, którego chcieli nagrać, żeby ją ośmieszyć, jednak Kocurek nic nie pokazała. Rozmawiali o tym na transmisji ukrytej, na którą wszedł również nasz informator.

oraz np. wypowiedzi Słodkiej pod nickiem taka_sobie_slodka na transmisji u KOCUREK272:

Obrazek
Awatar użytkownika
Kelner z Słodka & Friends
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: brzydka_slodka987
Nick na ShowUp.tv: agent_007

Obrazek

Też tak uważam i już nawet po samym tym obrazku widać, że się świetnie znają i lubią.
Dodatkowo trzymanie kogoś na transmisji na nicku dedykowanym do stalkowania transmitującej, z którą Słodka jest na wojennej ścieżce już ponad 2 lata, jest raczej jednoznaczne. To tak jakby np. Malinks (domniemany stalker Słodkiej) założył sobie nick pizda_slodkiej i chodził do Kocurka, sypał jej grubymi żetonami i hejtował tam Słodką.

Jeśli Słodka chce być czysta, to niech już sobie nawet trzyma tego stalkera Kocurka, ale na normalnym nicku i niech nie pozwala mu hejtować Kocurka. Szkoda, że nikt nie nagrał jak wcześniej frajer_kocurka wszedł do Słodkiej na nicku _272_, to Słodka niby myślała, że to Kocurek i napierdalała na nią, pod przykrywką nicku wprowadzającego w błąd, ale każdy odrobinę myślący wie o co chodzi. Jak to tak dalej ma wyglądać, to niech od razu założy sobie nick PIZDA272 i niech się bawią ...

_272_: wczoraj znowu mi chcieli opdlozy swinie na kompa
...
_272_: ok nie chcesz zemna popisac to porozmawiamy jutro na uczelni
_272_: xD

Czy to przypomina wypowiedzi Kocurka czy może raczej jej stalkera?

Mam nadzieję, że w końcu Słodka da spokój Kocurkowi, ale raczej nie obejdzie się bez interwencji organów ścigania.
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

heh.. cała Słodka... :D

Obrazek

Napisała mi, ze jak coś opublikuje z naszej rozmowy, to naruszę tajemnice korespondencji, podałem jej stosowny paragrf, żeby zanalizowała, ale to nic nie dało :D
Kochana mała :)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna