Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Pojawił się na viewtopic.php?f=8&t=2521&start=60 z chęcią publikacji danych. Tego zachowania nie ma co komentować bo raczej się zgadzamy że takie dane jak ktoś ma to powinien zachować dla siebie. Nie wiem czym wytłumaczyć, że dziewczyna za 500 zet i jakieś drobne daje nr telefonu. Przecież teraz każdy nr jest rejestrowany, jak ktoś bardzo będzie chciał to właściciela ustali. Zastanawia mnie też czy przez takie zachowania nie nadające nie przesuwają coraz dalej granicy do jakiej się można posunąć aby mieć widzów. Niby to jeden przypadek na o którym tu mowa, ale ona często na ogólnym mówi jak ktoś jej pyta o to skąd jest itp , że informacje prywatne na PW, myślałem że to takie naciąganie na żetony z wiadomości, teraz to już sam nie wiem. Za chwilę się może okazać że widzowie będą chcieć numery do nadających żeby u nich być, bo będą myśleć że dziewczyna która daje numer jest bardziej warta uwagi niż ta co go nie daje. Jakby nie patrzeć ta o której mowa jest na głównej dosyć wysoko, a niektóre nadające traktują SU jako jedyną pracę którą chcą wykonywać w pełnym wymiarze, i jak skalkulują że to im może przynieść korzyść to też mogą tak zacząć robić. Wiem że kontakty się podaje zaufanym widzom, ale nie wiem czy nie zaczyna się tworzyć precedens , że nr będzie częścią SU i relacji widz, transmitująca. To akurat dla SU było by bardzo nie na rękę.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Niech dziennie poda 5 razy nr telefonu, to masz 250 zł, za 10 dni - to już 2500. Spokojnie ją stać na utrzymywanie "bezużytecznej" dodatkowej komórki i jeszcze na "waciki" zostaje.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia