Sąsiedzi, a praca na kamerkach

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dziewczyny, czy stosujecie jakieś dodatkowe metody wyciszania pomieszczeń, w których pracujecie?
Wkrótce wyprowadzam się z mojej kamienicy do nowego budownictwa, a nawet teraz- mimo grubych ścian - słyszę moich sąsiadów, gdy rozmawiają i oglądają TV.
Lubię kamerkować w nocy, puszczam muzykę, rozmawiam z widzami - macie jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby dźwięki związane z pracą na kamerkach (szczególnie w porze nocnej) nie przeszkadzały waszym sąsiadom?
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Jak masz tam mieszkać na stałe to wycisz ściany, jak wynajmujesz i na chwile potrzebujesz to kup piankę akustyczną. Nic na szybko więcej nie ogarniesz. Btw, wejdź sobie do łazienki i posłuchaj czy nie słyszysz sąsiadów w rurach, w niektórych nowych blokach przy grawitacyjnej wentylacji słyszysz tych z dołu tak jakby byli obok Ciebie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Pianka akustyczna chyba nie jest jakoś szczególnie wyciszająca. Do tego są chyba takie specjalne grube panele wyciszające. Do tego trzeba opancerzyć całe pomieszczenie :lol: najlepiej by było poprosić sąsiadów o opinie czy nie jest za głośno no ale głupio tak trochę :mocking: sama jestem ciekawa czy są jeszcze jakieś alternatywy, których można skorzystać
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Halo Policjaa pisze: najlepiej by było poprosić sąsiadów o opinie czy nie jest za głośno


Nie będę się wychylać :).
A co myślicie o takich matach : https://allegro.pl/oferta/mata-wyglusza ... o0QAvD_BwE ?

Widziałam kiedyś coś podobnego u znajomych, którzy grali na instrumentach (nie wiem tylko, czy grubość była taka sama). Zamontowali to na jednej ścianie i z tego co mówili, nie zebrali żadnych skarg od sąsiadów, a grywali wieczorami.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Lepsza będzie ostra niż ta falowana. Ale tez nie spodziewaj się wyciszenia całkowitego, bo do tego faktycznie powinnaś być ze wszystkich stron wyciszona. W przypadku jak dzielisz tylko jedna ścianę z sąsiadami a sufit i podłoga jest w miarę cicha powinno być Ok

https://allegro.pl/oferta/pianka-gabka- ... 6846057773

https://allegro.pl/oferta/panele-akusty ... 7025082830
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Zle kombinujecie... po pierwsze te wszystkie piramidki, fale itp NIE sluza do wyciszania pomieszczen, ewentualnie wyciszenie robią w baaaardzo minimalnym stopniu zaleznym wprost od ich grubosci a nie ksztaltu... krotko mowiac, zadaniem piramidki poliuretanowej jest przede wszystkim eliminacja poglosu i rozproszenie odbicia fali dzwiekowej. Dla wyciszenia decydujacym czynnikiem jest gestosc i grubosc materialu ktorym wykladamy sciane i w tym celu uzywa sie przeroznych mat, plyt, konstrukcji... Takie najprostsze rozwiazanie to specjalne maty wygluszajace o gestosci okolo 140 kg/m szescienny naklejone na sciane... idealnie byloby na taka mate polozyc jeszcze plyte g-k, ale to juz grubszy remont i koszty. Piramidki z poliuretanu maja zaledwie max 25kg/m3 i jak pisalem maja inne zadanie.
Najtansze rozwiazanie budzetowe to gruba wykladzina dywanowa na calej podlodze i na scianach zgodnie z radzieckim stylem wieszamy duzo dywanow ;)
Najdrozsze rozwiazanie to takie na ktore zadna z transmitujacych nie zechce wydac pieniedzy, wiec nie bede sie rozpisywal ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Zle kombinujecie... po pierwsze te wszystkie piramidki, fale itp NIE sluza do wyciszania pomieszczen, ewentualnie wyciszenie robią w baaaardzo minimalnym stopniu zaleznym wprost od ich grubosci a nie ksztaltu... krotko mowiac, zadaniem piramidki poliuretanowej jest przede wszystkim eliminacja poglosu i rozproszenie odbicia fali dzwiekowej. Dla wyciszenia decydujacym czynnikiem jest gestosc i grubosc materialu ktorym wykladamy sciane i w tym celu uzywa sie przeroznych mat, plyt, konstrukcji... Takie najprostsze rozwiazanie to specjalne maty wygluszajace o gestosci okolo 140 kg/m szescienny naklejone na sciane... idealnie byloby na taka mate polozyc jeszcze plyte g-k, ale to juz grubszy remont i koszty. Piramidki z poliuretanu maja zaledwie max 25kg/m3 i jak pisalem maja inne zadanie.
Najtansze rozwiazanie budzetowe to gruba wykladzina dywanowa na calej podlodze i na scianach zgodnie z radzieckim stylem wieszamy duzo dywanow ;)
Najdrozsze rozwiazanie to takie na ktore zadna z transmitujacych nie zechce wydac pieniedzy, wiec nie bede sie rozpisywal ;)


To już lepiej i taniej wpaść do hotelu na weekend :laugh3: :yahoo:
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Halo Policjaa pisze:To już lepiej i taniej wpaść do hotelu na weekend :laugh3: :yahoo:


No nie wiem, pianka 140kg/m3 wyjątkowo droga nie jest :).

https://soundsolutions.pl/pianki-akusty ... anie-scian
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości