ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Może nie stricte na SU, ale z "działalności" na forum od listopada ubiegłego roku, parę żetonków wpadło (200). :girl_haha:

http://pp.showup.com.pl

:wavemulticolor:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


transmitujaca na SU pisze:Pewien pan a własciwie dzieciak o nicku ,,jurek-chujek,, twierdzi ze my panny z ShowUp.tv które zazdroscimy Annpearl cytuje
,,Ale jak widzą że annpearl siedzi w ciuchach za 1000zł (nawet pomimo że ciągle w tych samych), to je chuj strzela z miejsca. One sobie wibratory wsadzają a annpearl za pokazanie samych cycków więcej dostanie. A wibratora to ona nawet sobie nie wsadza, nie dlatego że nie ma, ale dlatego że nie musi. A do tego nie siedzi w jakiejś norze tylko w typowym mieszkaniu,,
hmmm wiesz jurku-chujku ja za miesiąc nie pokazując twarzy,bez celi,bez sztucznej oglądalności i bez sztucznego obiegu zetonów, nie swiecąc cyckami sztucznymi na ogólnym zgarniam od 5 do 7 tys.Tak owszem zabawiam sie i rozbieram,taka jest logika tego portalu bys ty sie zabawił i ja.Na ShowUp.tv nie siedze czesto 3 x tyg. po 6,7 godz. Gdybym chciała to bym wiecej zgarniała,ale brak czasu na to gdyz pracuje.Widzisz jurku-chujku my panny z ShowUp.tv nie utrzymujemy sie tylko z ShowUp.tv jak ty to twierdzisz.Mam nadzieje ze zaspokoiłam twoja ciekawość.


Co tutaj się dzieje? Gdzie posty pana ''jurek-chujek'' (czy jaki on miał nick) i wasza ''dyskusja'' o ann.
???
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


abradababra pisze:
transmitujaca na ShowUp.tv pisze:Pewien pan a własciwie dzieciak o nicku ,,jurek-chujek,, twierdzi ze my panny z ShowUp.tv które zazdroscimy Annpearl cytuje
,,Ale jak widzą że annpearl siedzi w ciuchach za 1000zł (nawet pomimo że ciągle w tych samych), to je chuj strzela z miejsca. One sobie wibratory wsadzają a annpearl za pokazanie samych cycków więcej dostanie. A wibratora to ona nawet sobie nie wsadza, nie dlatego że nie ma, ale dlatego że nie musi. A do tego nie siedzi w jakiejś norze tylko w typowym mieszkaniu,,
hmmm wiesz jurku-chujku ja za miesiąc nie pokazując twarzy,bez celi,bez sztucznej oglądalności i bez sztucznego obiegu zetonów, nie swiecąc cyckami sztucznymi na ogólnym zgarniam od 5 do 7 tys.Tak owszem zabawiam sie i rozbieram,taka jest logika tego portalu bys ty sie zabawił i ja.Na ShowUp.tv nie siedze czesto 3 x tyg. po 6,7 godz. Gdybym chciała to bym wiecej zgarniała,ale brak czasu na to gdyz pracuje.Widzisz jurku-chujku my panny z ShowUp.tv nie utrzymujemy sie tylko z ShowUp.tv jak ty to twierdzisz.Mam nadzieje ze zaspokoiłam twoja ciekawość.


Co tutaj się dzieje? Gdzie posty pana ''jurek-chujek'' (czy jaki on miał nick) i wasza ''dyskusja'' o ann.
???


Dyskusja o Ann jest w temacie o Ann, a nie tutaj.
Oto wszystkie posty Jurka: search.php?author_id=2617&sr=posts
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


ostatnio rozmawiałem na priv z pewną laską która jest 3 razy w tygodniu i mowila ze jak zarobi 150 zl na dzien to jest szczęśliwa i kończy transmisje... podejrzewam ze nie jedna laska by marrudziła bo w porownaniu do 500 zł za trans to niewiele ale jak w godzine ktos zgarnie 150 zl to nie ma zle :beach:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na SU można sporo wyciągnąć ale nie jest to stały zarobek, jednego dnia wpadnie 1000zł a następnego ledwo 50zł. Jest trochę portali z kamerkami i jeżeli ktoś zna język zawsze może wejść na zagraniczne portale gdzie dziewczyny praktycznie robią to zawodowo, otwarcie mówią że zarabiają na kamerkach i pokazują buzie od tak gdzie w Polsce wiele się ukrywa i traktuję to jako coś wstydliwego.
Moim zdaniem SU a raczej szybki i łatwy zarobek uzależnia i trzeba mieć jakieś granice. Jednego miesiąca masz 10 tys zł i więcej ale z czasem zarobki spadają a ciężko jest czasami przejść z wyższego na niższy standard życia więc cele i privy idą w dół aż z czasem można się spotkać z taka dziewczyną na coś więcej niż tylko na kawę. Zauważyłem to u kilku lasek, np Kokainka/Princess która swego czasu wyciągała sporo kasy teraz zaczęła kombinować aby coś wpadło, wiele osób twierdzi, że się spotyka za kasę.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


teraZ juz jakby showup mniej popularny niz kiedys
Awatar użytkownika
Sobolekk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2016, 10:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja tam w sumie nigdy nikomu do portfela staram się nie zaglądać ale jakoś ciężko mi zawsze było uwierzyć że showup może być taką stałą pracą.
Awatar użytkownika
nieustraszony16
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2016, 00:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dianaa_95
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nieustraszony16 pisze:Ja tam w sumie nigdy nikomu do portfela staram się nie zaglądać ale jakoś ciężko mi zawsze było uwierzyć że showup może być taką stałą pracą.

ciężko to cenić, biorąc pod uwagę zamknięte obiegi, gdzie co chwilę ktoś podstawiony sypnie żetonem :P ale myślę, że te osoby z TOP trochę kasy zarabiają ;)
Awatar użytkownika
malyjohn691
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 11 lut 2016, 16:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xXCzarnaKotkaXx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mayjohn69


Ta cała Princessa, a teraz Kokainka (mogę pomyli pisownie nicku :) ) kiedyś w Tv mówiła, że 16tys. na miesiąc miała.
Także są takie co wyciągną kilka tysięcy,a są takie które mają "grosze". Wszystko zależy od zaangażowania i popularności.
Taki KOCUREK272 też sporo dziennie wyciąga choć się nie rozbiera. Zajrzę raz na jakiś czas do niej i ma pod 1000PLN zawsze.



https://showup24.tv/KOCUREK272
Awatar użytkownika
gregoryn
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 11 lut 2016, 21:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Generalnie zarobić jest bardzo łatwo, większość ludzi tam przesiadujacych to stulejki:D
Awatar użytkownika
babysitme
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 14 lut 2016, 09:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ~
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gregoryn pisze:Ta cała Princessa, a teraz Kokainka (mogę pomyli pisownie nicku :) ) kiedyś w Tv mówiła, że 16tys. na miesiąc miała.
Także są takie co wyciągną kilka tysięcy,a są takie które mają "grosze". Wszystko zależy od zaangażowania i popularności.
Taki KOCUREK272 też sporo dziennie wyciąga choć się nie rozbiera. Zajrzę raz na jakiś czas do niej i ma pod 1000PLN zawsze.



https://showup24.tv/KOCUREK272?



Ale skąd wiadomo, że to co mówi, to prawda?:)
Awatar użytkownika
malyjohn691
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 11 lut 2016, 16:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xXCzarnaKotkaXx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mayjohn69


Mówię co mówiła u Młynarskiej i Wellman w programie.
Czy to prawda nie wiem i nie planuję sprawdzać :)
Awatar użytkownika
gregoryn
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 11 lut 2016, 21:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Były z nią wtedy jeszcze 2 inne i tez mówiły ze sporo zarabiały, przez jakiś czas można na pewno sie dorobić na show up ale jak już nie będzie co pokazać i latka przyjdą to już nie będą tyle zarabiały. Coraz mniej ludzi już wchodzi do Kokainki wiec na pewno nie zarabia tyle co kiedyś
Awatar użytkownika
owl92
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 lis 2015, 17:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kokainka23
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W ogóle SU jakieś biedniejsze ostatnio. W sobotę obleciałem kilka czołowych kamerek i prawie wszędzie żetonowa bieda, nie było gdzie nawet sobie kulturalnie przysępić. Może to efekt biedy w kraju bądź SU wzieło się za lewe obiegi. A może Janusze byli spłukani i są jeszcze przed wypłatą :). Tak więc nie wiem czy któraś laska przekroczy te mityczne 10 tys zł w lutym.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W innym wywiadzie około rok temu Kokainka mówiła, że zarabia około 25tys zł w miesiąc jak nie więcej, szczerze nie chcę mi się w to wierzyć tak jak innym komentującym te wyznania. Kokainka to pozerka, z rok temu na każdej transmisji chwaliła się butami za 500zł, wróciła z spaceru z psem położyła się w tych butach na łózko i zaczęła (miało chyba wyjść przypadkowo) je prezentować ale nikt nic nie skomentował to wyszła z tekstem, że wieśniaki się nie znają na drogich butach. Innym razem chwaliła się stanikiem niby z skóry za 200zł a okazało się, że tak naprawdę kosztował 40zł w sieciówce. Zauważyłem też, że często ma ból dupy u lasek, które trochę zarabiają.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja podziwiam tych co sypia po 500 lub lepiej :)
Awatar użytkownika
fedfdsaf
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2015, 13:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: riri
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mnie to zastanawia, że nikt nie zaczął jeszcze być forumowiczem na cały etat :P
Walić milion kont, miliony postów, otrzymywać żetony iiii wypłacać potem :D :mrgreen:
Awatar użytkownika
malyjohn691
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 11 lut 2016, 16:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xXCzarnaKotkaXx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mayjohn69


Ja znam osobiście dziewczynę z SU która wyciąga 1000 dziennie jak ma ochotę. Ale nie chce jej sie siedzieć wiec średnio kończy dzień z 500 zł.
Awatar użytkownika
Lopes
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 03 paź 2015, 19:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jestem w stanie uwierzyć autorce tematu w jej zarobki. Głównie ze względu na to, że wiele kobiet, które mam w ulubionych częściej przebywają na privach niż na ogólnych transmisjach. Ba, nawet przypuszczam, że topowe "zawodniczki" są w stanie co najmniej podwoić tę kwotę :) A ogólne pokazy są tylko dopełnieniem privów.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Bardziej niż ile zarabiają występujący jestem ciekaw ile zarobił na portalu jego właściciel, a suma musi być ładna skoro wiele osób twierdzi że miesięcznie potrafi zarobić ok 16k
Awatar użytkownika
prosty
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 28 lut 2016, 15:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość