Antenka wystająca z cipy - czy tak wygląda przyszłość branży

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Pamiętam jak jakiś czas temu na rynku pojawiły się pierwsze zabawki erotyczne z serii OhMiBod. Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale z założenia miały one służyć do dyskretnej zabawy, ukryte pod ubraniami i sterowane zdalnie lub dźwiękiem. Sterowanie dźwiękiem, z założenia muzyką, niby niewinna funkcja - kobieta aplikuje sobie taką zabawkę, włącza Barry White'a i siada do kolacji ze swoim facetem. Są wersje, które zależnie od dźwięku, jaki się im dostarczało, wysyłały wibracje o odpowiedniej sile. Tą funkcję zaradne camgirl z zagranicznych portali, na których różne wysokości napiwków były odpowiednio intonowane, zaczęły wykorzystywać. Na początku nieśmiało kilka z nich, potem już większość to podłapała i zapadł szał OhMiBodowy. Wchodziłeś na cb czy inny portal i prawie każda miała tą funkcję, miotało nimi przy każdym napiwku, przyznam niektóre nawet mądrze to wykorzystywały, w plenerze czy w zaimprowizowanych biurach. Niestety większość nadużywała tego ustrojstwa co szybko doprowadziło do mojego znudzenia się tym wynalazkiem, innym chyba się to podobało, skoro dziewczyny dalej tego używały. Minęło trochę czasu i zaczęły pojawiać się inne warianty i aplikacje, ale idea pozostawała ta sama - sterowanie dźwiękiem. Doszło do tego, że dzisiaj wchodząc na cb widzę same automatrony z antenką wystającą z cipy - czyli z najnowszym wynalazkiem jakim jest Lovense. Przyznam, że śmiesznie to wygląda nawet i niektóre dziewczyny pociesznie wyglądają, z takim różowym batem wychodzącym spod majtek, ale ileż można wałkować ten sam temat? Jasne, nawet OhMiBoda można zabierać w plener, dac komuś hasło do sterowania apką i już mamy ciekawą transmisję, lato idzie, dziewczyny w sukienkach, spod których wystaje taka antenka to byłby piękny widok, ale niech tym ktoś steruje z głową, a nie tak jak to jest na tych portalach: pozamykane w pokojach podrygują na dźwięk rzucanych tokenów.

Tutaj pomysł do posiadaczek takich zabawek transmitujących na szołapie: jeśli chcecie urozmaicić transmisję, to proponuję zrobić jakieś losowanie, wygrany dostanie login i hasło do apki i będzie sterował urządzeniem podczas następnej trans, nie musi być cała trans, może być godzina, czy pół. Ale najlepszy efekt to i tak wyjście na miasto i miłe spędzenie czasu na transmisji plenerowej z jakiegoś ogródka kawiarnianego podczas gdy zwycięzca konkursu wibruje wam w majtkach. Pomyślcie nad tym, gwarantuję świetną zabawę i to czego często brakuje na transmisjach szołapowych - urozmaicenie.
Awatar użytkownika
laik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 69
Rejestracja: 26 sie 2017, 10:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Dla mnie to żałosny widok, często śmieszny :?
Ja staram się omijać takie trans w ogóle, chociaż niedługo nie będę miał gdzie wchodzić :lol2:
No ale jest popyt to i jest podaż...
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Widok żałosny i każdy się z niego śmieje ale token się zgadza, ciężko jest na pierwszej stronie czaturbejta choćby kilka transmisji bez antenki znaleźć, nawet pary go stosują
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Kobiety mocno przesadzają z udawaniem wrażeń... Sama akurat nie próbowałam tej zabawki ale miałam podobną... nie najtańszą ani nie najsłabszą... wrażenia ? Coś tam czuć. Na pewno nie latałam po łóżku jak to na Chaturbie ;)
Awatar użytkownika
mala_miii_98
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2017, 21:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Żadna zabawka nie podnieci kobiety bardziej niż pieniądz:P



Blog ShowUp.tv
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




tomcio_paluszek pisze:Żadna zabawka nie podnieci kobiety bardziej niż pieniądz:P



Blog ShowUp.tv

No wiesz, phi.... :acute:

A odnośnie tematu, to nie dawno zakupiliśmy ten gadżet :) Lovense - Lush.
Jeśli chodzi o te ruchy znane z CB to nawet na najmocniejszych obrotach nie są one aż takie aby brykać jak modelki z wiadomej strony. Ta zabawka sprawia, że kobieta zaczyna się więcej wić ,ale wiadomo chcica nadciąga hehehe. Można choćby podczas codziennych obowiązków domowych się powygłupiać np. przy myciu naczyń partnerce zapodać wibracje ;) znienacka, w sumie bez śmiechu się nie obejdzie przy takich akcjach. Polecam szczególnie parą, do gry wstępnej zwłaszcza minetki, tylko antenkę odwróćcie w druga stronę bo oczy sobie wydzióbiecie. :lol:
Również mogę powiedzieć, ze antenka w cipkę a kutasek w pupę dają mega doznania.
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex




Uzupełnienie tematu...


Fapka pisze:
ruger44 pisze:Widok żałosny i każdy się z niego śmieje ale token się zgadza, ciężko jest na pierwszej stronie czaturbejta choćby kilka transmisji bez antenki znaleźć, nawet pary go stosują
Ruger, słusznie prawie (co robi często)...

Na SU to za bardzo chyba nie robi furory, i dobrze, bo takie coś w ogóle nie wygląda ciekawie dla mnie... ale ja mam swoje zboczenia :laughingnew:
Niewiele też osób jest co umie to skonfigurować pod SU... i oby tak pozostało.
Z max. 10 ich jest?


beznadzieja pisze:Trend mocno zachodni , ciekawy ,ale na showup jest duzo mniejsza publika niz na zagranicznych portalach , znudzi sie tak szybko jak sie pojawilo . Z drugiej jednak strony przynosi spory przychod na ten moment , bo jest szal na te lovensy odkad pojawil sie na nowym SU ,dzwiek napiwka


kornel85 pisze:Teraz już widać, ze trend na dobre zagości na showupie. Dziewczyny widzą zarobki innych na ogólnym i coraz częściej dokładają to do listy swoich niezbędników. Jeszcze chwila i pierwsze dwa rzędy będą z antenkami.


Fapka pisze:Niestety, coraz więcej osób to ma - a i tak wiadomo, które osoby z tym skończą. Te co robią pokazy na ogóle.
Czasami jest to pokaz aktorstwa, a czasami faktycznie zabawa...
Ale najważniejszy jest w tym hajs...

Niestety swoim dźwiękowym dodatkiem przyłożyłem się nieco do tego trendu, mimo iż go nie lubię. Ale niech decyduje większe grono - czyli pozostali widzowie, których tutaj w większości nie ma.


NoMoreMoney pisze:
Fapka pisze:Czasami jest to pokaz aktorstwa, a czasami faktycznie zabawa...
Ale najważniejszy jest w tym hajs
Rzekłbym, że przeważnie jest to pokaz aktorzenia ;)
Aczkolwiek zgodzę się, że zdarzają się dziewczyny czerpiące przyjemność z tej zabawy i co ważne bez zbędnego udawania.
A co do hajsu, to wiadomo jak jest ;)

Ogólnie zabawka nie jest zła - zawsze to jakieś urozmaicenie transmisji.
Tylko aby nie poszło to w tym kierunku jak np. na czaturbejcie, gdzie na większości avków jest laska/parka z wystającą antenką z cipki,
bo tym sposobem wszystkie te transmisje wyglądają podobnie.


beznadzieja pisze:tak tak niedlugo to bedzie po 3 w cipce i 3 w tylku jak u azjatki .Żenulka :D


Fapka pisze:
beznadzieja pisze:tak tak niedlugo to bedzie po 3 w cipce i 3 w tylku jak u azjatki .Żenulka :D
Z tego co wiem, tylko 2 zabawki mogą być podłączone do jednego telefonu (zdalnie). Nie wiem jak lokalnie. Ale wysyp Lushy będzie się zwiększał cały czas.
Za 2 miesiące, to już bez mojej ingerencji będą mogły z jajkami biegać.


NoMoreMoney pisze:
beznadzieja pisze:tak tak niedlugo to bedzie po 3 w cipce i 3 w tylku...:D
Uchroń nas borze :shock2:


omnibus102 pisze:TO się pojawiło wcześniej na chaturbate widziałęm i nie trzeba było długo czekać jak nasze panny z tym ruszyły myśle że mają z tego żetony przyjemność i szybko im się to zwraca


gracjano pisze:Jak widzę antenkę to uciekam, odstrasza mnie to wygląda jakby obcy chciał się wydostać mam nadzieję, że to chwilowa moda i wrócą tradycyjne palce, dildosy, itp


od_taaki pisze:Lush i jemu gadżety erotyczne z możliwością zdalnego sterowania odpowiednio użyte tają spore możliwości zabawy.
Niestety jak to widujemy ostatnimi czasy na showupku lush z ciekawego gadżetu erotycznego przekształcił się w maszynkę do wyciągania żetonów od napalonych januszy, którym
się chyba zdaje, że sypiąc żetony mające uruchamiać lusha wyruchają zdalnie pannę.
Tyle, że najczęściej to oni są tak na prawdę ruchani, bo częstokroć lush nawet nie jest włączony.
Już Fapka o tym wielokrotnie wspominał ale przypomnę showup nie ma integracji z lushem jak i inne zabawki od Lovense
a standardowa apka do Lovensa do sterowania głosem reaguje nieselektywnie na dźwięk w związku z tym lush uruchamiany byłby
zarówno przez muzykę jak i głos transmitującej.
Oczywiście jest możliwości sterowania lushem po przez napiwki ale wymaga to użycia odpowiedniego userskryptu.
Niestety najczęściej mamy do czynienia z tragikomicznymi żenująco wyglądającymi nieudolnymi pokazami aktorskimi.
Gdy tylko panna zauważy lub usłyszy, że padł napiwek zaczyna wyć wniebogłosy i się miotać co najmniej jakby jej ktoś włoży w cipkę jeżą.
Nie wiem jak dla innych ale dla mnie to ma więcej wspólnego z żenującym marnej klasy kabarecikiem niż z erotyzmem.

Dziewczyny nie idźcie tą drogą bo tylko śmiech budzicie takimi pożałowania godnymi pokazami marnego aktorstwa!


NoMoreMoney pisze:Kiedyś już się wypowiedziałem na temat lusha..w jednym z tematów.
Dla mnie osobiście gadżet sam w sobie jest ok... może dostarczyć dużo fajnych, przyjemnych wrażeń obu stronom.
Jednak w ogóle nie kupuję tego teatrzyku jaki można niestety niejednokrotnie zauważyć na ShowUp`ie (zresztą na innych sexcam także). Rzucanie się niejako w konwulsjach jak gdyby podczas rażenia prądem tudzież w trakcie odprawiania egzorcyzmów jest w mojej ocenie nie tylko komiczne, ale i aseksualne.
Zabawka spoko, ale jak jest wykorzystywana przez uczciwe osoby.. bez ściem.


tomoxx pisze:Myślę że przyszłość takich zabaw na kam pójdzie innym kierunku, pokazywali na jakiś targach powiedzmy erotyczno technicznych zabawkę dla 2ki, gdzie facet zakłada na penisa taką niby nasadkę (coś podobnego jak masturbator) i jak on tym rusza na sobie, to w taki sposób elektryczny penis się rozciąga i rusza w pochwie. Jeśli to wyjdzie, i nie będzie dla Polaków do zaakceptowania cenowo, będzie działało na zasadzie że paruję się dowolną nakładkę z tym wibratorem i zyska popularność na zagranicznych sexkamerkach, to i tu się pewnie pojawi. Bo jak będzie miał somsiad namiastkę że tak się wibrator rusza jak on, to dużo wyda na takie zabawki pewnie.


Fapka pisze:
tomoxx pisze:Myślę że przyszłość takich zabaw na kam pójdzie innym kierunku, pokazywali na jakiś targach powiedzmy erotyczno technicznych zabawkę dla 2ki, gdzie facet zakłada na penisa taką niby nasadkę (coś podobnego jak masturbator) i jak on tym rusza na sobie, to w taki sposób elektryczny penis się rozciąga i rusza w pochwie. Jeśli to wyjdzie, i nie będzie dla Polaków do zaakceptowania cenowo, będzie działało na zasadzie że paruję się dowolną nakładkę z tym wibratorem i zyska popularność na zagranicznych sexkamerkach, to i tu się pewnie pojawi. Bo jak będzie miał somsiad namiastkę że tak się wibrator rusza jak on, to dużo wyda na takie zabawki pewnie.
Przeca można sparować Lovense Max i Lovense Nora xd (Sztuczna cipa z wibratorem).


kopia google`a:
- str. 1-sza
kopia archive.today:
- str. 1-sza

tomoxx pisze:sprawdziłem to co napisałeś, no to coś w ten deseń, tylko że tamto wibro było bardziej pokazane jako takie które się kurczy i rozciąga co ma symulować posuwisty ruch w środku (ale w sumie nie wiem jak ta nora się rusza, może też podobnie)


Mateusz103 pisze:było fajne jak kilka dziewczyn je miało
a teraz to każda to ma
po prostu nudne monotonne


kopia google`a:
- str. 2-ga
kopia archive.today:
- str. 2-ga
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości