lipa na show up czy wypalanie zawodowe?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Bo parę lat temu żetony były na allegro taniej i było tego pełno i zarobki były większe.Nerwy ze stali jak piszesz beznadzieja i to prawda wie tylko ta osoba co tam była jako nadająca transmisje jaki to jest stres.

Gorąco pozdrawiam wszystkie kobiety showup. Może będzie lepiej czas pokarze co dalej nam zafundują właściciele showup wymaga zarobku a ludzie wymagają zmian nas lepsze. :taunt.:

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
CYCOREK5000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich sporo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie posiadam konta

Biustwo pisze:Parę lat temu panowie sypali setkami złotych za pokazanie jednego cycka. Teraz "płacą i wymagają" więc "pracuj dziewczyno, zachęć, zabawiaj nas to może coś damy". Żeby było miło to obie strony muszą dać coś od siebie.

beznadzieja pisze:cięzko nie zgodzić się z tym, że jest to forma pracy ,więc idąc analogicznie tym tokiem myślenia - zachowują się jak w pracy , bo są w pracy

Idac analogicznie tym tokiem myslenia Biustwo, skoro jestes w pracy to mnie zabawiaj bo stara zasada mowi "klient nasz pan" ;) choc przyznam ze jesli faktycznie sie napracujesz a klient nie zaplaci (tak bywa na SU) no to jest to lekko mowiac slabe...
Zgodze sie z Beznadzieja ze kilka lat temu podejscie obydwu stron bylo zupelnie inne, wiekszosc z Was nie bylo wtedy "w pracy", klimat byl luzniejszy... teraz juz sie opatrzylo, kazdy wie ze to chodzi o zetona tylko.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 223 razy
Podziękowano mu: 329 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

ale ja nie powiedzialam, ze dostaniesz coś za wysiedziane godziny jak na etacie ;) Showup to specyficzny format pracy, niema nic za darmo, trzeba sie przede wszystkim nakombinować jak zrobić/co zrobić żeby zarobić. Showup się zmienia, Panowie wymagają i owszem i to calkiem naturalne, ale mam porównanie z innymi kamerkami/skypem i na SU wymagają najwięcej niekoniecznie płacąc najwięcej. Taki format, albo sie wpasujesz w rynek, albo możesz zwijać manele.

Jak to mówią, kto nie idzie do przodu, stoi w miejscu, ten właściwie sie cofa.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj
Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
beznadzieja
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 80 razy
Podziękowano mu: 147 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Idac analogicznie tym tokiem myslenia Biustwo, skoro jestes w pracy to mnie zabawiaj bo stara zasada mowi "klient nasz pan"

W pracy to ja jestem od 8 do 16 i tam mam klientów, którym z uśmiechem wchodzę w dupę. Na SU mam towarzyszy zabaw i traktuję to jako zabawę... Choć może lepszym określeniem byłoby "dochodowe hobby". Nigdy nie traktowałam facetów z kamerek jak klientów, nie uważam się za towar i mam ten komfort, że jak na coś nie mam ochoty to odmawiam.

komin pisze:choc przyznam ze jesli faktycznie sie napracujesz a klient nie zaplaci (tak bywa na SU) no to jest to lekko mowiac slabe...

Nie ma u mnie takiej opcji. Płatne z góry. ZA DARMO UMARŁO ;)

PS
Tęskniłam za Wami :)
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 55 razy
Podziękowano mu: 125 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Wy dwie macie bardzo odmienne podejscie do SU... Beznadzieja uczciwie przyznaje ze jest w pracy, szanuje ;) natomiast Ty Biustwo caly czas cos kombinujesz...tam o towarzyszach, o dochodowym hobby... a z drugiej strony to bezwzgledne
Płatne z góry. ZA DARMO UMARŁO
no i ja sie gubie ;) ALE ze przeciez czasem musze wywlec kurwy z reala (tak mi czasem Beznadzieja przypomina) to w takim razie Biustwo Ty mnie pasujesz na e-cichodajkę :lol: tudziez typ panny bawiacej sie w sponsoring... One bardziej wybredne, wiecej wymagan co do partnera itd i bron buku do nich cos powiedziec ze to tez prostytucja ;) za to tez niema nic za darmo.... chociaz z gory placic nie trzeba. No ale powiedzmy ze na potrzeby SU rozumiem to wymaganie ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

komin,cichodajka? Oj zapewniam Cię, że jak już daję, to jest głośno.

Nie było mnie jakiś czas i prawie już zapomniałam, jak bardzo lubisz mnie łapać za słówka... Nie napisałam, że nie robię tego dla pieniędzy. Nie uważam świecenia cipką do kamery za pracę, bo to nie jest stałe i pewne źródło dochodów. Przyjdą goście, dostanę okres czy tak jak teraz zachoruję i co? I dupa, nie nadaję = nie zarabiam. A rachunki płacić trzeba.

Nie wiem skąd masz informacje o moich wymaganiach co do partnerów? Czyżbym Cie kiedyś niemiło "obsłużyła"? Co do tej prostytucji powiem po raz nie wiem który - jak ktoś chce, niech mnie nazywa kurwa, dziwką, cichodajką, prostytutką. Tylko to działa w dwie strony.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

Nie no Biustwo, luz ;) moze malo subtelny jestem ale nie mialem zamiaru Cie obrazac...ot takie skojarzenia mi wyszly ze jestes e-cichodajka ;) i nie myslalem zupelnie o poziomie halasu jaki sie wydziela gdy "dajesz" :P raczej o tym wlasnie ze Ty na SU nie pracujesz tylko masz dochodowe hobby...ale whatever, detale i generalnie zartowalem...
Chociaz jesli juz byc precyzyjnym to jak najbardziej SU moze byc praca jak kazda inna...Zarejestrujesz dzialalnosc i problem z glowy. Przyjada goscie - wychodzisz do pracy, okres? no wszystkie panny maja i jakos daja rade...mozna zrobic i tak zeby nie miec..., zachorujesz? chorobowe jak przy kazdej innej dzialalnosci.
O Twoich wymaganiach co do partnerow tez nic nie wiem...to sie wzielo wprost z mojej rozkminy o cichodajkach bo one tez jakby wiekszy odsiew robia podobnie jak Ty dobierasz sobie "towarzyszy zabaw".
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

komin, dobry żart. Dzięki, dawno się tak nie uśmiałam :D
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze:Nie no Biustwo, luz ;) moze malo subtelny jestem ale nie mialem zamiaru Cie obrazac...ot takie skojarzenia mi wyszly ze jestes e-cichodajka ;) i nie myslalem zupelnie o poziomie halasu jaki sie wydziela gdy "dajesz" :P raczej o tym wlasnie ze Ty na SU nie pracujesz tylko masz dochodowe hobby...ale whatever, detale i generalnie zartowalem...

wszystkie majaa takie hobby, ale i tak platne z gory :D

komin pisze:Zarejestrujesz dzialalnosc i problem z glowy. Przyjada goscie - wychodzisz do pracy, okres? no wszystkie panny maja i jakos daja rade...mozna zrobic i tak zeby nie miec..., zachorujesz? chorobowe jak przy kazdej innej dzialalnosci.

No komin na temat zabawy z przesuwaniem okresu to bym sie tak na twoim miejscu nie wdawała, bo chyba nie znasz konsekwencji zabawy z hormonami.

Biustwo pisze:
Nie było mnie jakiś czas i prawie już zapomniałam, jak bardzo lubisz mnie łapać za słówka... Nie napisałam, że nie robię tego dla pieniędzy. Nie uważam świecenia cipką do kamery za pracę, bo to nie jest stałe i pewne źródło dochodów. Przyjdą goście, dostanę okres czy tak jak teraz zachoruję i co? I dupa, nie nadaję = nie zarabiam. A rachunki płacić trzeba.

A ja tam uważam, że mimo to, że nie jest to pewne i stałe źródło dochodów można pogodzić wszystko. Gości, okres itd. Ja tam sobie raczej planuje takie rzeczy, co kto gdzie. Wolne od "kamerek" tez planuję na menstruację. Jedyne czego nie zaplanujesz to choroba, tutaj ratuje cie albo odlozona kasa, dzialalnosc albo fakt, ze pracujesz gdzies indziej jeszcze i możesz chociaż na chorobowe liczyć.Wiadomo, że goście mogą ci wbić tez niezapowiedzianie i twój caly plan kamerkowy na dany dzien idzie w pizdjet, ale jak "poszarpiesz" kolejnego dnia (kilka dni) to nadrobisz ten "stracony" dzien.

Nie można liczyć na ten zarobek przez cale zycie. Nie można w sumie wcale liczyć ile sie zarobi, bo to zgubne troche. Zresztą ilu jest takich ludzi, ze prace na umowie niby mieli, kredytów nabrali, roboty już niema a długi są. W życiu jest bardzo malo pewnych rzeczy. Ja tam wychodzę z założenia korzystaj ile się da, ale jednocześnie zaplanuj sobie lepsze jutro.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj
Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
beznadzieja
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 80 razy
Podziękowano mu: 147 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Najlepsza opcja to mieć pracę i do tego bywać na SU, na SU to co zarabiasz wydajesz na życie, pieniądze z etatu odkładasz lub inwestujesz. Jak nie wydajesz na pierdoły to nadwyżki z SU legalizujesz jakimś szybkim obrotem i też dokładasz do oszczędności. Jeśli tak jest jak się czyta że średnio na SU można wyciągnąć bez większych problemów te 200-300 złotych dziennie, nawet licząc 25 dni nie z maxem to 6tysi można wyciągnąć, do tego pensja więc jeśli mieszka się w mieście typu Łódź, Gdynia, Częstochowa , aglomeracja śląska itp gdzie ceny mieszkań nie są jeszcze wywalone w kosmos tam gdzie kawalerkę 30 metrów można kupić za 90000 to po 8 latach można ich mieć kilka i całkiem spokojnie sobie żyć z bycia rentrierem, o ile się ni wydaje 10K miesięcznie na pierdoły które są nietrwałe
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

beznadzieja, może i da się zaplanować. Tylko jak czasem czytam Twoje posty o "odsiadywaniu dniówki" to zastanawiam się ile tak można. Ja niestety nie mogę sobie zaplanować regularnego siedzenia. Wchodzę kiedy mi na to czas pozwala. Nie zawsze też mam ochotę. Wiem, że Ty z uśmiechem służbowym potrafisz "wyrabiać dniówkę", ale ja jak nie mam "weny" to po prostu odpuszczam. Wkurzy mnie chłop - nie nadaję. Jestem zmęczona po pracy - nie nadaję. Mam zły humor i zabijam spojrzeniem - nie nadaję. Może tracę na tym finansowo, ale świat na tym przynajmniej nie cierpi.

Druga sprawa - dzień do dnia niepodobny. Raz wchodzisz i żeton się sypie, innym razem ciężko zebrać ten tysiąc do wypłaty. Ja w takich dniach nie siedzę na siłę. Jest tyle lepszych sposobów na zmarnowanie dnia.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

Cichodajka... mowilem :biggrin:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Bardzo chcesz mnie sprowokować, ale tym razem się nie dam ;)
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper

Poprzednia