Uciekanie z privow

Dział poświęcony na temat panów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Uciekanie z privow
17 maja 2016, 18:30

U mnie zawsze jest tak, że staram się zrozumieć tego, który przerywa transmisję i uwierzcie mi, że warto. Niejednokrotnie otrzymałam PW z przeprosinami, bo akurat coś się wydarzyło. Nawet podczas samych prywatnych transmisji panowie potrafią przeprosić, ponieważ z jakiegoś powodu muszą uciekać. Najlepiej nie myśleć o tym, że ktoś robi to celowo...

ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Mama_Stiflera
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Jest ich wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Mama_Stiflera

20 cze 2016, 10:43

Mama_Stiflera pisze:U mnie zawsze jest tak, że staram się zrozumieć tego, który przerywa transmisję i uwierzcie mi, że warto. Niejednokrotnie otrzymałam PW z przeprosinami, bo akurat coś się wydarzyło. Nawet podczas samych prywatnych transmisji panowie potrafią przeprosić, ponieważ z jakiegoś powodu muszą uciekać. Najlepiej nie myśleć o tym, że ktoś robi to celowo...

ShowUp.tv

tajemniczysu pisze:ja uciekam w 3 przypadkach: 1 gdy priv jest tak kiepski że szkoda mojego czasu a nie wypada sie kłócić o żetony 2 gdy już dojdę a do zakończenia privu zostało jeszcze dużo czasu 3 gdy nagle okazuje sie że nie jestem już sam w domu :D

Niestety ostatnio zdarzył mi się przypadek nr 3. Nie zawsze wszystko uda się zaplanować.
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny

30 cze 2016, 11:11

Mama_Stiflera pisze:U mnie zawsze jest tak, że staram się zrozumieć tego, który przerywa transmisję i uwierzcie mi, że warto. Niejednokrotnie otrzymałam PW z przeprosinami, bo akurat coś się wydarzyło. Nawet podczas samych prywatnych transmisji panowie potrafią przeprosić, ponieważ z jakiegoś powodu muszą uciekać. Najlepiej nie myśleć o tym, że ktoś robi to celowo...

ShowUp.tv

Mi sie bardziej wydaje że takie przeprosiny bardziej służą temu żeby dziewucha zaproponowała priva w ramach rekompensaty za 10 żetonow dzieki czemu koles moze za pomocą jednego priva dojsc dwa razy ;) ale moze sie myle, chociaz w suie po co mają pprzepraszać jak i tak dostajesz zetony nawet jak uciekli?
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

27 mar 2017, 11:23

ruger44 pisze:Kobietom łatwo jest mówić bo Wy zawsze możecie ale spróbujcie się wczuć w posiadacza typowego penisa - typowy penis jest kapryśny jak panna na wydaniu, przez pół godziny jak laska ma privy wyłączone to stoi jak głupi, stoi też przez pierwsze 2-3 minuty priv a potem, jak za dotnięciem czarodziejskiej różdzki, różdzka czarodzieja klapnie i koniec, żadna magia jej nie rusza :) Wtedy facet ze wstydu zawija się i znika bo mu zwyczajnie po ludzku wstyd a przeciez z oklapłym pysiorem nie będzie siedział a i też nie ma przeważnie o czym gadać z transmitującą no bo jakie można mieć wspólne tematy z kimś, kogo się traktuje jak worek na spermę?

Najlepsza wypowiedź :) Sam bym tego lepiej nie ujął.
Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli...)
Kontakt: [email protected]

Konkrety!... brak konkretów = trolling, wkurwienie lub gorzej. Dojdź szybko i sprawnie do porozumienia.
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 164 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

30 mar 2017, 05:55

tajemniczysu pisze:...ale moze sie myle, chociaz w suie po co mają pprzepraszać jak i tak dostajesz zetony nawet jak uciekli?

Przeprosiny z zasady nie są po to, żeby coś ugrać i wykombinować tylko po to, żeby przeprosić, przepraszają ludzie kulturalni zawsze kiedy zrobią coś źle a największym zyskiem jaki spodziewają się otrzymać w zamian jest usłyszeć "Przeprosiny przyjęte".
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 311 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

30 mar 2017, 16:04

ruger44 pisze: a i też nie ma przeważnie o czym gadać z transmitującą no bo jakie można mieć wspólne tematy z kimś, kogo się traktuje jak worek na spermę?

Serio worek na spermę??? Tylko tyle, nawet nie gadające cycki?
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex

30 mar 2017, 23:17

...na przykład jak żona wchodzi i trzeba szybko chować fiuta i wyłączać monitor :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...

07 kwie 2017, 18:10

Facet kończy to co miał do zrobienia i wychodzi z priva.
Awatar użytkownika
Darth_Vader
SU-holik
SU-holik
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

23 sty 2018, 11:47

Moderator pisze:Mam takie pytanie do facetów czemu 1/3 privkow uciekacie>?
Mija połowa czasu i uciekacie bez słowa, albo jeszcze gorzej bierzecie 4 min i jak zostanie 30 sekund to uciekacie i potem ja 3 minuty muszę czekać aż powrócę na ogólny :D

bo liczą frajerzy ze im się żetony wrócą. Ale chyba nawet nie są świadomi ze to nic nie daje
Zenchir_GAY

23 kwie 2018, 10:45

Wg mnie są dwa powody, ktoś ucieka bo się spuścił albo ktoś ucieka bo ten priv to nie jest to, na co liczył.
Często też jest tak że gdy dochodzi do priva z twarzą bo figura to nie wszystko, a jest wiele takich transmitujących które na ogólnym bez twarzy prezentują się świetnie, a z twarzą beznadziejnie.
Dla mężczyzny jest ważny ten aspekt, żeby buzia była ładna równie jak figura.
Awatar użytkownika
kodkreskowy|||||
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: wiele
Nick na ShowUp.tv:

17 maja 2018, 15:56

kodkreskowy||||| pisze:Wg mnie są dwa powody, ktoś ucieka bo się spuścił albo ktoś ucieka bo ten priv to nie jest to, na co liczył.
Często też jest tak że gdy dochodzi do priva z twarzą bo figura to nie wszystko, a jest wiele takich transmitujących które na ogólnym bez twarzy prezentują się świetnie, a z twarzą beznadziejnie.
Dla mężczyzny jest ważny ten aspekt, żeby buzia była ładna równie jak figura.

Zdecydowanie opieram. Bardzo często twarz psuje priva
Awatar użytkownika
Londoner1
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 2 razy
Nick na ShowUp.tv:

07 lip 2018, 21:55

ostatnio showup strasznie sie zacina nawet podczas privow :( tez tak macie?
Awatar użytkownika
18sweet
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv: 18sweet

08 lip 2018, 12:52

18sweet pisze:ostatnio showup strasznie sie zacina nawet podczas privow :( tez tak macie?
Tak. Zwłaszcza w godzinach szczytu, tj. między 21 do 1 godziną.
Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli...)
Kontakt: [email protected]

Konkrety!... brak konkretów = trolling, wkurwienie lub gorzej. Dojdź szybko i sprawnie do porozumienia.
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 164 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

Poprzednia

Wróć do Mężczyźni

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości