oszust nr gg 1694543

Archiwum XXX
oszust nr gg 1694543
09 cze 2023, 15:08
wieloletni gracz na rynku handlujacy zetonami zrobil wyjebke na drobne. nick na SU ten glowny mial pilka83 czy cos podobnego. wiele kont na SU do handlu. nr gadu gadu to 1694543. sprzedawal tez przez whatsapp discord i pewnie wiele innych kanalow. uwazajcie.

nick z ktorego przelal zetony to cipkabrzoskwinka ale konta sprzedazowe ciagle zmienia. na imie ma Lukasz w gg ma wpisane ze 38lat i z Lodzi.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Re: oszust nr gg 1694543
09 cze 2023, 21:29
Znalazłem więcej jego danych:

https://showup24.tv/profile/Lukasso84
https://showsu.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=4238

Gadu-Gadu: 1694543 (zmiana nr)
SKYPE: Lukasso_89
Snapchat: Lukasso84
WhatsApp: 697456310
Telegram: https://t.me/SULukas
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: oszust nr gg 1694543
09 cze 2023, 23:14
e-Laski pisze:Znalazłem więcej jego danych:

https://showup24.tv/profile/Lukasso84
https://showsu.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=4238

Gadu-Gadu: 1694543 (zmiana nr)
SKYPE: Lukasso_89
Snapchat: Lukasso84
WhatsApp: 697456310
Telegram: https://t.me/SULukas

Gostynin


tak dokladnie to ten smiec ludzki. dzieki
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Re: oszust nr gg 1694543
13 cze 2023, 01:17
po uswiadomieniu mu ze jest zlodziejska kurwa jak i pewnie odebraniu kilku telefonow i sms na temat lodzika za 50 zl jak i zalogowaniu sie tutaj i przeczytaniu tego tematu zlodziej postanowil oddac te drobne. niesmak pozostaje i oddanie po czasie nic nie zmienia bo gdybym nie wykonal zadnej rekacji tych drobnych by nie oddal zapewne skoro pierwsza rekcja byla taka ze no chujowo wyszlo takie zycie i mam spierdalac...
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Re: oszust nr gg 1694543
21 cze 2023, 00:19
semt3x pisze:po uswiadomieniu mu ze jest zlodziejska kurwa jak i pewnie odebraniu kilku telefonow i sms na temat lodzika za 50 zl jak i zalogowaniu sie tutaj i przeczytaniu tego tematu zlodziej postanowil oddac te drobne. niesmak pozostaje i oddanie po czasie nic nie zmienia bo gdybym nie wykonal zadnej rekacji tych drobnych by nie oddal zapewne skoro pierwsza rekcja byla taka ze no chujowo wyszlo takie zycie i mam spierdalac...


typie jesteś tu 8 lat a wyglądasz na typa co robi szpagat na komendzie. Nie kupujesz żetonów z oficjalnego źródła, tylko przez typa co je ogarnia. Zacznę od tego, że dostałeś zwrot po 2 dniach. A nie musiałeś frendzlu
Robie z tym typem jakieś transakcje od wielu lat, dlatego pisze- często było tak że wysyłał mi np 20k żet a kase tam mu na drugi dzień wysłałem, także kurwo, bo inaczej cie nazwać nie potrwafie. Jak nie umiesz wytrzymać jednego dnia (bo często są przypały i bloki na konta) jeden z drugim janusze, to nie kupujcie żetonów z lewych źródeł. Nie bierzcie się też za szermierke i tai chi.
i chuj wam w harda!
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: oszust nr gg 1694543
21 cze 2023, 12:53
:shock2:
gruby pisze:
semt3x pisze:po uswiadomieniu mu ze jest zlodziejska kurwa jak i pewnie odebraniu kilku telefonow i sms na temat lodzika za 50 zl jak i zalogowaniu sie tutaj i przeczytaniu tego tematu zlodziej postanowil oddac te drobne. niesmak pozostaje i oddanie po czasie nic nie zmienia bo gdybym nie wykonal zadnej rekacji tych drobnych by nie oddal zapewne skoro pierwsza rekcja byla taka ze no chujowo wyszlo takie zycie i mam spierdalac...


typie jesteś tu 8 lat a wyglądasz na typa co robi szpagat na komendzie. Nie kupujesz żetonów z oficjalnego źródła, tylko przez typa co je ogarnia. Zacznę od tego, że dostałeś zwrot po 2 dniach. A nie musiałeś frendzlu
Robie z tym typem jakieś transakcje od wielu lat, dlatego pisze- często było tak że wysyłał mi np 20k żet a kase tam mu na drugi dzień wysłałem, także kurwo, bo inaczej cie nazwać nie potrwafie. Jak nie umiesz wytrzymać jednego dnia (bo często są przypały i bloki na konta) jeden z drugim janusze, to nie kupujcie żetonów z lewych źródeł. Nie bierzcie się też za szermierke i tai chi.
i chuj wam w harda!


wiesz ruro kurwa to kurwa i widac ty jestes jednia z nich tak samo jak ten typ ktorego bronisz.

twoja opinia nijak ma sie do rzeczywistosci wiec idz wal konia z tymi swoimi 20k zetonami.

z typem tez przez lata prowadzilem wymianki z tym ze to ja zawsze najpierw wysylalem hajs ba nawet mu paru klientow nakrecilem lecz przyszedl dzien ze poprostu mnie okradl ruro i to ze wczesniej byl uczciwy czy to ze po zrozumieniu bledu oddal hajs nie zmienia tego ze jest zwykla zlodziejska kurwa skoro robi walek na drobne.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Re: oszust nr gg 1694543
21 cze 2023, 14:00
semt3x,
Nie do końca jest tak jak piszesz, on Cię nie okradł lecz po prostu SU Was przyłapało na handlu i jemu konto zbanowali, a ostatnio przy takich banach SU praktykuje odbieranie żetonów ostatnio wysłanych przez zbanowanego. Co nie zmienia faktu, że nie oddając kasy wychodzi na złodzieja, lecz w tym przypadku skoro chciałeś kupić żetony to podejmowałeś jak zawsze ryzyko z tym związane i on poniekąd też i poprzez Waszą transakcję dostał bana czyli ma zamrożone przez to żetony, więc moim przynajmniej zdaniem najuczciwszą opcją byłoby jakbyś poczekał, aż mu odbanują konto i wtedy prześle Ci wcześniej zakupione żetony raz jeszcze.

Handel żetonami nigdy nie będzie w 100% bezpieczny, zawsze istnieje ryzyko bana.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 282
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: oszust nr gg 1694543
21 cze 2023, 15:57
Mistrz81 to co piszesz jest poprostu twoja subiektywna nadinterpretacja.

zetony dostalem za transmisje prywatna i te zetony nie zniknely a zostaly zwrocone nadawcy. mowiac o ryzyku to on oferuje jakas usluge i ryzyko jest po jego stronie a nie mojej. prawda jest taka ze mnie okradl i dopiero po paru dniach sie zreflektowal i to nie bylo tak ze oddal to sam z siebie albo ze w ciagu tych dni nie bylo miedzy nami kontaktu. komunikacja byla caly czas tylko jego narracja byla taka ze chujowo wyszlo ale takie zycie i mam spierdalac.

e.
wiecie tak ostatecznie to ten typ ma tu konto i wie ze ten temat powstal i sam najlepiej wie jak sie zachowal. gdyby chcial zawarlby glos w temacie...
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Re: oszust nr gg 1694543
21 cze 2023, 17:11
semt3x,
Tak żetony do niego wróciły, ale on nie ma do nich pewnie obecnie dostępu bo ma bana i to nie on sobie je zwrócił tylko tak teraz postępuje SU, że zwraca nadawcy żetony i banuje konto. Jakby nie patrzeć to on Tobie żetony wysłał, usługa zakończona, a co się potem z nimi stało to już inna sprawa. Nie chce go bronić, bo mógł inaczej sprawę rozwiązać i zaproponować na poczekanie na odbanowanie i ponowne wysłanie żetonów.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 282
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: oszust nr gg 1694543
21 cze 2023, 22:26
Mistrz81 pisze:semt3x,
Tak żetony do niego wróciły, ale on nie ma do nich pewnie obecnie dostępu bo ma bana i to nie on sobie je zwrócił tylko tak teraz postępuje SU, że zwraca nadawcy żetony i banuje konto. Jakby nie patrzeć to on Tobie żetony wysłał, usługa zakończona, a co się potem z nimi stało to już inna sprawa. Nie chce go bronić, bo mógł inaczej sprawę rozwiązać i zaproponować na poczekanie na odbanowanie i ponowne wysłanie żetonów.


ruro, tak ty! to do kolesia jak ty pasuje tylko to określenie! deal za 40 zł i jak nie poszło rozpruwasz się na forach, niczym hard u palety. Tak z tego co wiem deal na 40 zł nie zrobiłeś. (Ale dostałeś zwrotke na te grosze)
A dalej to nie chce mi się pisac, jak janusz za 40 zł jak ty, robi tu pod górke komuś, kto jest powszechnie szanowany.
kup se za te 40 zł 3 kostki masła i smaruj dupe, w kryminale lub poza nim. Ciecie jak ty muszą być ruchane.
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: oszust nr gg 1694543
21 cze 2023, 23:06
podkreślam tylko, op robił deal na 40 zł, zostało mu to oddane jak przypał wleciał. Ale czujcie temat, typ robi tu afere za 40 zł bo rzekomo został oszukany, chuj ci w wątrobe smiertex
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: oszust nr gg 1694543
22 cze 2023, 02:03
urzekla mnie twoja historia, idz splakac sie komus kogo to zainteresuje xD

btw

jak masz ciaguty do wieziennych klimatow to poprostu idz se pierdziec w derke albo przestan grypsowac na wolnosci bo to zalosne :D
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Re: oszust nr gg 1694543
22 cze 2023, 22:16
gdzie tu grypsera cepie?
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: oszust nr gg 1694543
22 cze 2023, 22:36
debil xD
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure



Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości