Izabela_Dream / Dr_Isabel

Archiwum XXX
Izabela_Dream / Dr_Isabel
27 lis 2022, 23:47
Pierwsza reakcja widząc, że transmitująca uczy ludzi jak robić dobrze Lushem:
Przecież można zrobić skryptem, by jak ktoś nie steruje, to robiło samo takie zmiany...
Przecież niektórzy zapominają w ogóle o sterowaniu. Plus jak ciągle wibruje tak samo, to jest monotonnie.


Druga myśl:
Ale ona i tak nie ma sociali to jej o tym nie napiszę... Ty, a jaki ona nick miała poprzednio?

Trzecia myśl:
No przynajmniej ma kontakt z widzami. Gdyby miała skrypt, to by nie mogła wykorzystywać tego jako powód do gadania.
A tak ma wykres z którego można się pośmiać, pokazać. Zagadać o niego


Także daleką drogę przeszedłem jeżeli chodzi o "szydzenie" :D

Obrazek

A co do samej panny niewiele mogę napisać. Nadaje dość często, beztwarzowo. Pupens ok, ale zazwyczaj w jeansach, a nie legginsach.
Zmieniałą nick już, czego nie lubię.
Używa głosu...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Doczekałam się i ja swojego tematu na tym forum :hi:

Dziękuję moim gościom za poinformowanie mnie o poruszonym wątku.

Panie Fapka, już "spieszę" z "wyjaśnieniem" Panu, poruszonych przez Pana kwestii.
1. Tak, "wykres" został dawno stworzony ze śmiechem na transmisji, po to, żeby goście widzieli jak mają sterować. Dlaczego? Dlatego, że kiedy gość X wrzucił 10 żetonów na sterowanie lush'em, zapytał "Dlaczego nie stękasz?", odpowiedziałam w formie pytania "Mam udawać?", odpowiedział, że tak :shock: :laugh3:, spontanicznie narysowałam "wykres", który będzie instruował moich gości, jak robić, żeby było mi dobrze :-)
Natomiast Pan z pewnością wie lepiej niż ja, jak zabawka oddziałuje na moje ciało skoro użył Pan stwierdzenia "jak ciągle wibruje tak samo to jest monotonnie". Wytłumaczę jak dziecku - w moim odczuciu/w odczuciu mojego ciała, monotonnie jest wtedy kiedy zabawka działa cały czas na tym samym niezmiennym poziomie i pasek wskazujący intensywność wibracji wygląda tak: __________________________________. To jak podczas uprawiania seksu proszę Pana :-) Trzeba zmieniać zakres wykonywanych ruchów, ich intensywność etc. po to, żeby sprawiało przyjemność ;-)

2. Skąd przekonanie, że nie mam profili na portalach społecznościowych ;-)? Dopuścił Pan do siebie myśl, że mam ale nie są dostępne dla widzów z Polski? ;-) BTW, myślę, że jeśli jest Pan tak dobroduszny, że chciał mi Pan napisać o swoich spostrzeżeniach to wystarczyło kliknąć w wiadomość prywatną na ShowUp'ie;-)

3. Zbyt poważnie potraktował Pan mój "wykres" w swojej wypowiedzi. Pojawia się on raz na jakiś czas przez 30 sekund (bardzo naciągane byłoby twierdzenie, że widnieje on choćby minutę :D). Mam wrażenie, że stosunkowo do całego czasu transmisji, która trwa zazwyczaj kilka godzin to jest naprawdę "niewiele", a opisał Pan to w sposób jakbym kontakt z widzem miała tylko i wyłącznie dzięki mówieniu o "wykresie" ;-) Ponadto wszyscy się z niego śmiejemy jak już się pojawia, gdyż jak wyżej wspomniałam został stworzony ze śmiechem. Dlaczego w swojej wypowiedzi nie zaznaczył Pan, że to stali bywalcy pisali, żeby nowym "sterującym" pokazać wykres, aby wiedzieli jak robić to dobrze? :-)
Ponadto miałam prawo nie wiedzieć, że na ubogim technicznie ShowUp'ie można ustawić tak samo jak na Chaturbate 1-10tk - niskie wibracje, 10-100tk - średnie wibracje, 100-2000tk - mocne wibracje? Miałam prawo, prawda? Dowiedziałam się teraz tego od Pana, że istnieje taki skrypt ;-) Mimo wszystko, mamy z gośćmi przy tym ubaw oprócz przyjemności, więc nie zmienię tego, bo Panu się to nie podoba ;-)

4. Nadaję bez udostępniania twarzy, gdyż na tyle cenię swoja prywatność, że nie posunę się do tego nawet na zagranicznych stronach ;-) Myślę, że jest to indywidualna sprawa każdej transmitującej czy ma ochotę być rozpoznawalna przechodząc ulicą, czy nie ma ochoty, bo czułaby się zażenowana gdyby któryś z gości ją zaczepił. Prawda? ;-)

5. Chyba większość dziewczyn zmienia swoje nicki z różnych powodów. Mój był jeden... Kiedy mój gość, z którym mam bardzo dobry kontakt, wysłał mi link z nagraniami z moich transmisji, przeraziło mnie to i usunęłam się z życia w sieci. Usunęłam wszystkie konta na wszystkich sex kamerach. Tak, tak to na mnie zadziałało - miałam prawo? Miałam :-) Kiedy postanowiłam wrócić - gdyż jest to dla mnie forma rozrywki i relaksu - nie mogłam założyć już konta o tej samej nazwie (można było to zrobić dopiero po upływie określonego czasu), stąd inny nick.

Pana uwagi o tym, że zazwyczaj nadaje w jeansach, a nie w legginsach, nawet nie skomentuję ;-)

Dodam dla Pana informacji, że dla mnie ShowUp i inne tego typu strony są formą rozrywki, relaksu i miłego spędzania czasu oraz zbierania doświadczeń, a nie głównym źródłem utrzymania.

Pozdrawiam serdecznie
Izka

https://showup24.tv/Dr_Isabel
https://showup24.tv/profile/Dr_Isabel
Awatar użytkownika
Dr_Isabel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2022, 01:22
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dr_Isabel


Dr_Isabel pisze:Doczekałam się i ja swojego tematu na tym forum :hi:

Dziękuję moim gościom za poinformowanie mnie o poruszonym wątku.

Panie Fapka, już "spieszę" z "wyjaśnieniem" Panu, poruszonych przez Pana kwestii.
1. Tak, "wykres" został dawno stworzony ze śmiechem na transmisji, po to, żeby goście widzieli jak mają sterować. Dlaczego? Dlatego, że kiedy gość X wrzucił 10 żetonów na sterowanie lush'em, zapytał "Dlaczego nie stękasz?", odpowiedziałam w formie pytania "Mam udawać?", odpowiedział, że tak :shock: :laugh3:, spontanicznie narysowałam "wykres", który będzie instruował moich gości, jak robić, żeby było mi dobrze :-)
Natomiast Pan z pewnością wie lepiej niż ja, jak zabawka oddziałuje na moje ciało skoro użył Pan stwierdzenia "jak ciągle wibruje tak samo to jest monotonnie". Wytłumaczę jak dziecku - w moim odczuciu/w odczuciu mojego ciała, monotonnie jest wtedy kiedy zabawka działa cały czas na tym samym niezmiennym poziomie i pasek wskazujący intensywność wibracji wygląda tak: __________________________________. To jak podczas uprawiania seksu proszę Pana :-) Trzeba zmieniać zakres wykonywanych ruchów, ich intensywność etc. po to, żeby sprawiało przyjemność ;-)

2. Skąd przekonanie, że nie mam profili na portalach społecznościowych ;-)? Dopuścił Pan do siebie myśl, że mam ale nie są dostępne dla widzów z Polski? ;-) BTW, myślę, że jeśli jest Pan tak dobroduszny, że chciał mi Pan napisać o swoich spostrzeżeniach to wystarczyło kliknąć w wiadomość prywatną na ShowUp'ie;-)

3. Zbyt poważnie potraktował Pan mój "wykres" w swojej wypowiedzi. Pojawia się on raz na jakiś czas przez 30 sekund (bardzo naciągane byłoby twierdzenie, że widnieje on choćby minutę :D). Mam wrażenie, że stosunkowo do całego czasu transmisji, która trwa zazwyczaj kilka godzin to jest naprawdę "niewiele", a opisał Pan to w sposób jakbym kontakt z widzem miała tylko i wyłącznie dzięki mówieniu o "wykresie" ;-) Ponadto wszyscy się z niego śmiejemy jak już się pojawia, gdyż jak wyżej wspomniałam został stworzony ze śmiechem. Dlaczego w swojej wypowiedzi nie zaznaczył Pan, że to stali bywalcy pisali, żeby nowym "sterującym" pokazać wykres, aby wiedzieli jak robić to dobrze? :-)
Ponadto miałam prawo nie wiedzieć, że na ubogim technicznie ShowUp'ie można ustawić tak samo jak na Chaturbate 1-10tk - niskie wibracje, 10-100tk - średnie wibracje, 100-2000tk - mocne wibracje? Miałam prawo, prawda? Dowiedziałam się teraz tego od Pana, że istnieje taki skrypt ;-) Mimo wszystko, mamy z gośćmi przy tym ubaw oprócz przyjemności, więc nie zmienię tego, bo Panu się to nie podoba ;-)

4. Nadaję bez udostępniania twarzy, gdyż na tyle cenię swoja prywatność, że nie posunę się do tego nawet na zagranicznych stronach ;-) Myślę, że jest to indywidualna sprawa każdej transmitującej czy ma ochotę być rozpoznawalna przechodząc ulicą, czy nie ma ochoty, bo czułaby się zażenowana gdyby któryś z gości ją zaczepił. Prawda? ;-)

5. Chyba większość dziewczyn zmienia swoje nicki z różnych powodów. Mój był jeden... Kiedy mój gość, z którym mam bardzo dobry kontakt, wysłał mi link z nagraniami z moich transmisji, przeraziło mnie to i usunęłam się z życia w sieci. Usunęłam wszystkie konta na wszystkich sex kamerach. Tak, tak to na mnie zadziałało - miałam prawo? Miałam :-) Kiedy postanowiłam wrócić - gdyż jest to dla mnie forma rozrywki i relaksu - nie mogłam założyć już konta o tej samej nazwie (można było to zrobić dopiero po upływie określonego czasu), stąd inny nick.

Pana uwagi o tym, że zazwyczaj nadaje w jeansach, a nie w legginsach, nawet nie skomentuję ;-)

Dodam dla Pana informacji, że dla mnie ShowUp i inne tego typu strony są formą rozrywki, relaksu i miłego spędzania czasu oraz zbierania doświadczeń, a nie głównym źródłem utrzymania.

Pozdrawiam serdecznie
Izka

https://showup24.tv/Dr_Isabel
https://showup24.tv/profile/Dr_Isabel


A ja na koniec dodam, piękną i gustowną Izabela nosi bieliznę :heart: co nie zostało uwzględnione w opinii powyżej, hm a to przecież jest tak ważne na większosci Panów bardzo działa, polecam zrobic lepszy research za nim ktoś zacznie zakładać temat o dawnej dziewczynie, nie wiele zostało uwzględnioch rzeczy a szkoda. Bo według mnie są wartosciowe:)
pa. Moze niektorzy Panowie powinni sobie wsadzic w dupe lusha zeby sprawdzic czy dziala, moze wtedy obiektywnijej podeszli by do temat:)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dr_Isabel pisze:BTW, myślę, że jeśli jest Pan tak dobroduszny, że chciał mi Pan napisać o swoich spostrzeżeniach to wystarczyło kliknąć w wiadomość prywatną na ShowUp'ie;-)


Genialna myśl - wydawać żetony na coś co mógłby zrobić w inny sposób za darmo. To się nazywa niegospodarność :geek: No chyba, że jesteś z tych co prawilnie zwracają żetony za PW, ale o tym kol. fapka mógł w momencie pisania wiadomości nie wiedzieć.
Awatar użytkownika
ArekHej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2022, 13:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ArekHej pisze:
Dr_Isabel pisze:BTW, myślę, że jeśli jest Pan tak dobroduszny, że chciał mi Pan napisać o swoich spostrzeżeniach to wystarczyło kliknąć w wiadomość prywatną na ShowUp'ie;-)


Genialna myśl - wydawać żetony na coś co mógłby zrobić w inny sposób za darmo. To się nazywa niegospodarność :geek: No chyba, że jesteś z tych co prawilnie zwracają żetony za PW, ale o tym kol. fapka mógł w momencie pisania wiadomości nie wiedzieć.

Nie róbmy zamieszania o nic nie znaczących 5 żetonów za wiadomość, których nawet nie zauważę :-)
Awatar użytkownika
Dr_Isabel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2022, 01:22
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dr_Isabel


Kinia pisze:
Dr_Isabel pisze:Doczekałam się i ja swojego tematu na tym forum :hi:

Dziękuję moim gościom za poinformowanie mnie o poruszonym wątku.

Panie Fapka, już "spieszę" z "wyjaśnieniem" Panu, poruszonych przez Pana kwestii.
1. Tak, "wykres" został dawno stworzony ze śmiechem na transmisji, po to, żeby goście widzieli jak mają sterować. Dlaczego? Dlatego, że kiedy gość X wrzucił 10 żetonów na sterowanie lush'em, zapytał "Dlaczego nie stękasz?", odpowiedziałam w formie pytania "Mam udawać?", odpowiedział, że tak :shock: :laugh3:, spontanicznie narysowałam "wykres", który będzie instruował moich gości, jak robić, żeby było mi dobrze :-)
Natomiast Pan z pewnością wie lepiej niż ja, jak zabawka oddziałuje na moje ciało skoro użył Pan stwierdzenia "jak ciągle wibruje tak samo to jest monotonnie". Wytłumaczę jak dziecku - w moim odczuciu/w odczuciu mojego ciała, monotonnie jest wtedy kiedy zabawka działa cały czas na tym samym niezmiennym poziomie i pasek wskazujący intensywność wibracji wygląda tak: __________________________________. To jak podczas uprawiania seksu proszę Pana :-) Trzeba zmieniać zakres wykonywanych ruchów, ich intensywność etc. po to, żeby sprawiało przyjemność ;-)

2. Skąd przekonanie, że nie mam profili na portalach społecznościowych ;-)? Dopuścił Pan do siebie myśl, że mam ale nie są dostępne dla widzów z Polski? ;-) BTW, myślę, że jeśli jest Pan tak dobroduszny, że chciał mi Pan napisać o swoich spostrzeżeniach to wystarczyło kliknąć w wiadomość prywatną na ShowUp'ie;-)

3. Zbyt poważnie potraktował Pan mój "wykres" w swojej wypowiedzi. Pojawia się on raz na jakiś czas przez 30 sekund (bardzo naciągane byłoby twierdzenie, że widnieje on choćby minutę :D). Mam wrażenie, że stosunkowo do całego czasu transmisji, która trwa zazwyczaj kilka godzin to jest naprawdę "niewiele", a opisał Pan to w sposób jakbym kontakt z widzem miała tylko i wyłącznie dzięki mówieniu o "wykresie" ;-) Ponadto wszyscy się z niego śmiejemy jak już się pojawia, gdyż jak wyżej wspomniałam został stworzony ze śmiechem. Dlaczego w swojej wypowiedzi nie zaznaczył Pan, że to stali bywalcy pisali, żeby nowym "sterującym" pokazać wykres, aby wiedzieli jak robić to dobrze? :-)
Ponadto miałam prawo nie wiedzieć, że na ubogim technicznie ShowUp'ie można ustawić tak samo jak na Chaturbate 1-10tk - niskie wibracje, 10-100tk - średnie wibracje, 100-2000tk - mocne wibracje? Miałam prawo, prawda? Dowiedziałam się teraz tego od Pana, że istnieje taki skrypt ;-) Mimo wszystko, mamy z gośćmi przy tym ubaw oprócz przyjemności, więc nie zmienię tego, bo Panu się to nie podoba ;-)

4. Nadaję bez udostępniania twarzy, gdyż na tyle cenię swoja prywatność, że nie posunę się do tego nawet na zagranicznych stronach ;-) Myślę, że jest to indywidualna sprawa każdej transmitującej czy ma ochotę być rozpoznawalna przechodząc ulicą, czy nie ma ochoty, bo czułaby się zażenowana gdyby któryś z gości ją zaczepił. Prawda? ;-)

5. Chyba większość dziewczyn zmienia swoje nicki z różnych powodów. Mój był jeden... Kiedy mój gość, z którym mam bardzo dobry kontakt, wysłał mi link z nagraniami z moich transmisji, przeraziło mnie to i usunęłam się z życia w sieci. Usunęłam wszystkie konta na wszystkich sex kamerach. Tak, tak to na mnie zadziałało - miałam prawo? Miałam :-) Kiedy postanowiłam wrócić - gdyż jest to dla mnie forma rozrywki i relaksu - nie mogłam założyć już konta o tej samej nazwie (można było to zrobić dopiero po upływie określonego czasu), stąd inny nick.

Pana uwagi o tym, że zazwyczaj nadaje w jeansach, a nie w legginsach, nawet nie skomentuję ;-)

Dodam dla Pana informacji, że dla mnie ShowUp i inne tego typu strony są formą rozrywki, relaksu i miłego spędzania czasu oraz zbierania doświadczeń, a nie głównym źródłem utrzymania.

Pozdrawiam serdecznie
Izka

https://showup24.tv/Dr_Isabel
https://showup24.tv/profile/Dr_Isabel


A ja na koniec dodam, piękną i gustowną Izabela nosi bieliznę :heart: co nie zostało uwzględnione w opinii powyżej, hm a to przecież jest tak ważne na większosci Panów bardzo działa, polecam zrobic lepszy research za nim ktoś zacznie zakładać temat o dawnej dziewczynie, nie wiele zostało uwzględnioch rzeczy a szkoda. Bo według mnie są wartosciowe:)
pa. Moze niektorzy Panowie powinni sobie wsadzic w dupe lusha zeby sprawdzic czy dziala, moze wtedy obiektywnijej podeszli by do temat:)

Dzięki Madd ❤️
Awatar użytkownika
Dr_Isabel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2022, 01:22
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dr_Isabel


ArekHej pisze:
Dr_Isabel pisze:BTW, myślę, że jeśli jest Pan tak dobroduszny, że chciał mi Pan napisać o swoich spostrzeżeniach to wystarczyło kliknąć w wiadomość prywatną na ShowUp'ie;-)


Genialna myśl - wydawać żetony na coś co mógłby zrobić w inny sposób za darmo. To się nazywa niegospodarność :geek: No chyba, że jesteś z tych co prawilnie zwracają żetony za PW, ale o tym kol. fapka mógł w momencie pisania wiadomości nie wiedzieć.

On by sie prędzej zesral :P tu na forum jak czegos nie napisze to jest chory byle by najebac postow
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dr_Isabel pisze:
ArekHej pisze:
Dr_Isabel pisze:BTW, myślę, że jeśli jest Pan tak dobroduszny, że chciał mi Pan napisać o swoich spostrzeżeniach to wystarczyło kliknąć w wiadomość prywatną na ShowUp'ie;-)


Genialna myśl - wydawać żetony na coś co mógłby zrobić w inny sposób za darmo. To się nazywa niegospodarność :geek: No chyba, że jesteś z tych co prawilnie zwracają żetony za PW, ale o tym kol. fapka mógł w momencie pisania wiadomości nie wiedzieć.

Nie róbmy zamieszania o nic nie znaczących 5 żetonów za wiadomość, których nawet nie zauważę :-)


Nie łapiesz, ale mnie to nie dziwi. Tu nie chodzi o Twój punkt widzenia, ale o punkt widzenia nadawcy. Tak jak do Ciebie wchodzi wiele osób, tak każde z tych osób pewnie wchodzi do kilkudziesięciu modelek. I jakby każdy miał pisać PW do każdej z nich, to już uzbiera się tych żetonów dużo więcej. Nie mówiąc już o tym, że na jednej wiadomości się nie skończy, bo często po Twojej odpowiedzi byłaby kolejna wiadomość nadawcy, itd. No i płacenie za rozmowy jest idiotyzmem jak stąd do Japonii, ale to chyba każdy wie.

Ale dobrze wiedzieć, że nie zauważasz żetonów za PW, a skoro ich nie zauważasz, to pewnie nie masz oporów bo je oddawać.
Bo niby czemu ich nie oddawać, skoro nawet ich nie zauważasz, nie? :geek:
Awatar użytkownika
ArekHej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2022, 13:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale ścianka tekstu...

Generalnie to już na start mam problem, bo niczego nie trzeba wyjaśniać.
Post miał być raczej o mnie samym, o tym jak kiedyś bym z góry hejtował, a teraz wykazuję się empatią XD próbą zrozumienia innych stron sytuacji. Innych odbiorów.
Nie pisałem faktów w pierwszej części.
W drugiej napisałem parę słów, odnośnie transmitującej. Bo tak wypada, skoro się już zakłada o kimś temat - napisać, gdyby ktoś nie znał. Może, któraś z informacji zachęci/zniechęci do oglądania transmisji.

1. Przecież się cieszę z dystansu na transmisji.
1B. No nie rozumiem Twojego wyjaśniania "monotonnej wibracji". IMO napisałem dokładnie to samo XD

2. Na Showupie w PW nie można pewnych rzeczy pisać.
2B. Nie zależy mi na socjalach. Ktoś będzie chciał to się uwidoczni.

3. Nie siedzę na Twoich transmijach - w zasadzie na żadnych. Czasem coś kliknę, jak internet pozwoli XD
Nie traktuję zbyt poważnie... to jest post z dawką humoru.
Ale taki ewenenent w prowadzeniu transmisji zasłużył na postową pochwałę

Reszty chyba nie chce mi się komentować. Bo tutaj to chyba Ty już za poważnie bierzesz pisanie na Twój temat :D
Forum jest wyrażaniem opinii XD widzę za mocno na poważnie wzięto mój post.

Chociaż z drugiej strony, fajnie, że się na swój temat rozpisałaś, dajesz możliwość poznania Ciebie innym osobom. Jak dla mnie wrażenie robi stosowanie poprawnie interpunkcji.
(Ale "pliska", nie cytuj całych postów, rozciągasz mocno temat)


A co do postu Kini to tylko dwie rzeczy:
a) tak, bielizna fajna, całkiem... zapomniałem w momencie pisania - ale od tego są inni forumowicze
b) tak, jakbym zrobił "research" to znowu by mi wyzywano jak to wszystko śledzę XD
Weź się kurwa w końcu od mojej osoby odpierdol XD Ja Ci na dywan nie sram.
Przez takie bezsensowne nagonki z Twojej strony nie ma się co dziwić, że na forum ludzie nie chcą pisać. Albo powstają setki troll kont na oficjalnym forum... -.-
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka pisze:Ale ścianka tekstu...

Generalnie to już na start mam problem, bo niczego nie trzeba wyjaśniać.
Post miał być raczej o mnie samym, o tym jak kiedyś bym z góry hejtował, a teraz wykazuję się empatią XD próbą zrozumienia innych stron sytuacji. Innych odbiorów.
Nie pisałem faktów w pierwszej części.
W drugiej napisałem parę słów, odnośnie transmitującej. Bo tak wypada, skoro się już zakłada o kimś temat - napisać, gdyby ktoś nie znał. Może, któraś z informacji zachęci/zniechęci do oglądania transmisji.

1. Przecież się cieszę z dystansu na transmisji.
1B. No nie rozumiem Twojego wyjaśniania "monotonnej wibracji". IMO napisałem dokładnie to samo XD

2. Na Showupie w PW nie można pewnych rzeczy pisać.
2B. Nie zależy mi na socjalach. Ktoś będzie chciał to się uwidoczni.

3. Nie siedzę na Twoich transmijach - w zasadzie na żadnych. Czasem coś kliknę, jak internet pozwoli XD
Nie traktuję zbyt poważnie... to jest post z dawką humoru.
Ale taki ewenenent w prowadzeniu transmisji zasłużył na postową pochwałę

Reszty chyba nie chce mi się komentować. Bo tutaj to chyba Ty już za poważnie bierzesz pisanie na Twój temat :D
Forum jest wyrażaniem opinii XD widzę za mocno na poważnie wzięto mój post.

Chociaż z drugiej strony, fajnie, że się na swój temat rozpisałaś, dajesz możliwość poznania Ciebie innym osobom. Jak dla mnie wrażenie robi stosowanie poprawnie interpunkcji.
(Ale "pliska", nie cytuj całych postów, rozciągasz mocno temat)


A co do postu Kini to tylko dwie rzeczy:
a) tak, bielizna fajna, całkiem... zapomniałem w momencie pisania - ale od tego są inni forumowicze
b) tak, jakbym zrobił "research" to znowu by mi wyzywano jak to wszystko śledzę XD
Weź się kurwa w końcu od mojej osoby odpierdol XD Ja Ci na dywan nie sram.
Przez takie bezsensowne nagonki z Twojej strony nie ma się co dziwić, że na forum ludzie nie chcą pisać. Albo powstają setki troll kont na oficjalnym forum... -.-


Wystarczy się też skupić na pozytywach dla równowagi...
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


: Pokazuje ręką na te wszystkie wypracowania powyżej :

Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fapka oberwal tym razem za niewinnosc... a przysiengom kurwa ze się staroł byc dowcipny, ino niektórych ajkiu nie pusco... :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:niektórych ajkiu nie pusco


No i teraz musisz wytłumaczyć co to jest to ajkju...
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fapka pisze:Ale ścianka tekstu...



W ogólnym rozrachunku, Pana pierwsza wypowiedź ma cała negatywny wydźwięk. I nie tylko ja odebrałam to w ten sposób ;-)

Kinia najlepiej to spuentowała: "Wystarczy się też skupić na pozytywach dla równowagi..."

Nie mam do dodania nic ponadto co już napisałam.
Awatar użytkownika
Dr_Isabel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2022, 01:22
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dr_Isabel


Obrazek
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kobieta uśmiechnięta, otwarta, zabawna, szczera i inteligentna. Jej naturalność, uśmiech i ciepło sprawiają, że czas u niej spędzony nigdy nie jest stracony, można z nią gadać godzinami. Co do fizyczności to po prostu petarda, ciało bogini do tego zawsze opakowane w piękną bieliznę albo seksowne ciuchy. A jak zacznie się ruszać do muzyki to już kompletny odlot! Na priwach najwyższa jakość, show zawsze wart swojej ceny, człowiek ma ochotę na jeszcze jeden i tak bez końca :twisted:

Post całkowicie nieobiektywny, bo dla Izy straciłem resztki rozumu :D
Awatar użytkownika
Kal_Rande2
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2022, 13:36
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dr_Isabel
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kal_Rande2


Kal_Rande2 pisze:
Post całkowicie nieobiektywny, bo dla Izy straciłem resztki rozumu :D



Hahaha Kaaaaal, dziękuję pięknie ❤️
Awatar użytkownika
Dr_Isabel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2022, 01:22
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dr_Isabel



Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości