Uwaga na Rosjanki i inne oszustki

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
Kamil pisze:
Witam. Od pewnego czasu jedna z użytkowniczek utrzymywałem że mną kontakt poza serwisem. Wyciągła odemnie dużo pieniędzy. Jej konto zostało zablokowane bo podała dane do przelewów na stronie. Mimo tego nadal korzysta z SU poprzez VPN. Teraz chciała znów pieniądze na święta a kiedy odmówiłem zaczęła straszyć mnie i moją rodzinę śmiercią . Co mam zrobić w tej sytuacji. Czy jest jakiś sposób aby usunęli ja ze strony i już nigdy nikogo nie naciągnęła na pieniądze? Napomne tylko ,że według niej byłem już trzecia osoba która dała się naciągnąć.
Jest to Rosjanka i czuję się zupełnie bezkarnie.


Joanna pisze:
@Kamil
Dużo - to znaczy ile konkretnie? Jak to straszyć? Aż tak? Masz na to jakieś dowody? W sumie to dość mocne stwierdzenia. Może warto coś z tym zrobić?


Kamil pisze:
@Joanna
W pół roku prawie 80 000PLN Do tego jeszcze żetony około 45000 .Dowodami są zrzuty ekranu z naszej konwersacji. Jeżeli chodzi o straszenie to życzy mi śmierci a jeżeli gdzieś z tym pójdę mówi że upiększy nasze rozmowy i wyślę je do polskich instytucji państwowych jak to niby wspierałem finansowo separatystów. Wiem ,że brzmi to niedorzecznie , lecz to prawda.


Renata pisze:
@Kamil
To spore pieniądze. Zgłaszałeś to gdzieś? W jaki sposób się to stało, jak wyglądał cały proces?


Kamil pisze:
@Renata
Zgłaszałem to firmie. Znalazłem gościa który twierdzi , że wyciągnęła od niego 5000 złotych a później zniknęła na parę miesięcy. To właśnie te miesiące kiedy ciągnęła moje pieniądze. Jest to przykre lecz niestety prawdziwe. Policja woli łapać pijanych rowerzystów i pilnować kota prezesa. Tak jest łatwiej.


Renata pisze:
@Kamil
A zgłaszałeś to w firmie? Czy tylko tak sobie tutaj piszesz z nadzieją że ktoś to przeczyta? Co ta kobieta pisała że udało jej się tyle pieniędzy wyciągnąć? Daj znać na co uważać


Kamil pisze:
@Renata
Tak zgłaszałem firmie. Co mówiła? Pierwsze prosiła o pomoc dla matki. Później obiecywała przyjazd do PL. Trzeba było wyrobić nowy paszport , naprawić auto . Ktoś mi pisał ,że obiecywała spotkanie , podawała dane na telegram a gdy dostała żetony usowala konto na Telegramie. Jeden 5k żetonów inny 14k żetonów i tak się gra toczy.


Zródło: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21704367
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość