MALUTKAAa25/sexkotka21

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
MALUTKAAa25/sexkotka21
11 lut 2017, 23:34

stanowczo odradzam :P sytuacja wygladala tak, ze po privie ( 00:00 ) odrazu wyszla i auto bana dostalem. Chociaz przez privem sei spytalem czy zrobi squirt powiedziala tak... a na privie zaczela odstawiac scenki cycki- 50 zetonow :p to potem dozuce ci gratis... :d bylem z ciekawosci i odradzam :nono:

https://showup24.tv/MALUTKAAa25
https://showup24.tv/profile/MALUTKAAa25
Awatar użytkownika
sam123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz zznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sam123

Re: MALUTKAAa25
22 lut 2017, 19:26

Dokładnie taka sama sytuacja, obiecanki ze squirtem i przedłużanie priva, na koniec wyszła bez wykonania całej usługi i zbanowała mnie na chacie. Stanowczo odradzam.
Awatar użytkownika
unrealmen
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: White...
Nick na ShowUp.tv:

01 mar 2017, 22:31

unrealmen pisze:Dokładnie taka sama sytuacja, obiecanki ze squirtem i przedłużanie priva, na koniec wyszła bez wykonania całej usługi i zbanowała mnie na chacie. Stanowczo odradzam.

Niemalże identycznie jak u mnie, z tym że bana dostałem po zwróceniu uwagi, że zostałem oszukany.

Awatar użytkownika
DoubleB
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Dianaa_95
Nick na ShowUp.tv:

13 kwie 2017, 12:53

Odradzam :p kiedyś byłem na privkui cel wykonała tak w 1/4. Do tego wstawiła niekonkretny opis, co pozwalał jej na odjebanie maniany i robienie tego czego nie bardzo chciałem.
Potem jeszcze w trakcie pisała, że jak dorzucę to będzie niespodzianka, ale nie miałem i nie dorzuciłem, więc jak 0:00 wybiło to po kilku sekundach już jej nie było.
Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli...)
Dodatki do SU (usunięte z winy SU) | Mój ban na SU (<= kliknij by dowiedzieć się więcej)
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 113 razy
Podziękowano mu: 113 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

MALUTKAAa25
21 maja 2017, 17:13

Częste licytacje priwów oczywiście z buzią i orgazmem.Jak to wygląda?Podobnie jak u innych choć z drobą różnicą.
Opis Lider wygra priw 10 min buzia orgazmem.Co ciekawe nie trzeba mieć nawet vipa :D Oczywiście janusze licytują a potem niespodzianka:D Dzisiaj koleś wylicytował 200 żet a dupa mówi brawo wygrałeś już ustawiam.Koleś po chwili podnosi alarm że nie widzi wygranego priwa.Widocznie szukał na dole za 10 żetonów :D Ja zaglądam a priw jest tylko wyżej :D Opis cytuje WYGRANY PRIW 10 min 500 żet ahaha No ja pierdole ta gimbaza się nie nauczy żeby w żadnych licytacjach nie brać udziału :D Tak to generalnie u niej wygląda.Licytujesz dajesz np 100 czy 200 żetonów i wygrywasz priwa za którego musisz słono zapłacić.Potem jest szybka piłka i dupa jest mega arogancka.Wchodzisz czy nie?Jak nie to się bujaj nie będę czekała.Szybko robi reset transmisji i wraca jakby nic się nie stało.Oczywiście banuje natychmiastowo

Awatar użytkownika
Peja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: zadna
Nick na ShowUp.tv:

05 cze 2017, 21:34

Witam, nie polecam tej panny, jest milutka i robi piękne oczy jak mowa o dawaniu zet i braniu priv. Wziąłem kiedyś ją na priv, przez większość czasu nie było obrazu, chyba na 20 kilka sekund przed końcem pojawiła się więc zgłosiłem, SU zwróciło mi zet i dosłownie po kilku sekundach wiad prywatna od niej z pretensją i ban. Wygląda tylko sympatycznie..... . Kiedys jak zapytalem ją o priv napisał mi priva koleś z ostrzeżeniem , że niby rozmawiał z nią czy poznanie poza SU ją interesuje, jeśli tak to weźmie priv, odpowiedziała że tak i podał jej maila i odpisala ze po trans sie odezwie, kilka dni milczenia i napisal do niej czemu sie nie odezwala to ban , miał screen z rozmowy z nią na swojim profilu na SU . Uwaga na tę naciągaczke
Awatar użytkownika
wredol
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

MALUTKAAa25
25 cze 2017, 22:00

Witam,
miałem dzisiaj "nie"przyjemność wzięcia privka u MALUTKAAa25 ( priv Orgazm). Na początku wszystko świetnie, bo cel privów to tylko dorzucanie żetonów - na samym wstępie "jak chcesz piersi daj - 50 zet" - dałem - "jak chcesz głos daj 50 zet" - dałem - podczas "negocjacji" pokazała piersi i ustawiała transmisję .. minęła większość czasu, po czym została nie cała minuta, ale i tak nic nie zobaczyłem bo zacinało makabrycznie i głos tak jak obraz.. lipa. Pisałem, żebyśmy odświeżyli, ale koleżanka poczekała do końca czasu, wyszła z trans i dostałem jeszcze bana ? dlaczego ? aaa bo zapomniałbym, do tego orgazmu to nawet się nie zbliżyła. Tyle w temacie. Najgorzej wydane 200 zet.

Edi

Twice_desir

28 cze 2017, 18:02

Pani dosyć znana, często zmienia nicki co wskazuje na to że lubi robić ludzi w ....

Nie polecam.
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv: fixu20

02 sie 2017, 16:22

Transmituje w plenerze, ma ponad 200 widzów (co u niej jest rzadkością) :D
Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli...)
Dodatki do SU (usunięte z winy SU) | Mój ban na SU (<= kliknij by dowiedzieć się więcej)
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 113 razy
Podziękowano mu: 113 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

23 gru 2017, 09:00

Peja pisze:Częste licytacje priwów oczywiście z buzią i orgazmem.Jak to wygląda?Podobnie jak u innych choć z drobą różnicą.
Opis Lider wygra priw 10 min buzia orgazmem.Co ciekawe nie trzeba mieć nawet vipa :D Oczywiście janusze licytują a potem niespodzianka:D Dzisiaj koleś wylicytował 200 żet a dupa mówi brawo wygrałeś już ustawiam.Koleś po chwili podnosi alarm że nie widzi wygranego priwa.Widocznie szukał na dole za 10 żetonów :D Ja zaglądam a priw jest tylko wyżej :D Opis cytuje WYGRANY PRIW 10 min 500 żet ahaha No ja pierdole ta gimbaza się nie nauczy żeby w żadnych licytacjach nie brać udziału :D Tak to generalnie u niej wygląda.Licytujesz dajesz np 100 czy 200 żetonów i wygrywasz priwa za którego musisz słono zapłacić.Potem jest szybka piłka i dupa jest mega arogancka.Wchodzisz czy nie?Jak nie to się bujaj nie będę czekała.Szybko robi reset transmisji i wraca jakby nic się nie stało.Oczywiście banuje natychmiastowo

Wczoraj robiła to samo - super hot orgazm dla lidera... a później lider musiał za wygrany (3 minutowy) prv płacić 100ż. A co gdyby licytował się do ostatniego niemalże żetona i zostawił sobie te 10 czy 20 żeby odebrać nagrodę? Byłby płacz i zgrzytanie zębów a zwrotu by nie dostał bo przecież panna nigdzie nie deklarowała, że wygrany prv będzie za free :D
Awatar użytkownika
Biustwo
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

23 gru 2017, 13:37

dzięki za info. to dlatego nei ma klientów którzy wracają ;>
Awatar użytkownika
Alucard
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv: gg 47624000

03 sty 2018, 04:33

Witam :))

I ja sie skusiłem,nie czytajac wczesniej opinii hihihi :D Mądry polak po szkodzie hehe,ale jak pisali panowie wyżej,sytuacja z wygranym privem i mokrym orgazmem,gdzie w trakcie jak już byliśmy padło hasło,cycki za 50 dorzuce bo warto hehehe,a owy priv niby wygrany była płatny za 100+ moje 190 co wpłaciłem aby wygrac=290,a na prośbe oddać moje 100 za priv bo też o dziwo wybiło 00.00 i znikła po czym nastepny konkurs wyodrębniła,mimo mojej pseudo ''reklamy'' dostałem bananka :))

Od dziś jestem ''ulubiencem'' tej pani i dziwi mnie jak mozna za 10 zl sie sprzedac hehe,żałosne jak dla mnie ale może juz za stary jestem aby coś jeszcze pojąć :D

Generalnie uprzedzam,i potwierdzam wczesniejsze wpisy,nie warto,a jak dobrze sie przyczaii to na ogóle cos pokaze,dobrego oka życzę :))
Awatar użytkownika
Johny255
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: ona wie :)
Nick na ShowUp.tv: domyśl się :)

03 sty 2018, 04:42

Zdecydowane NIEE... :hypnotized: Nie dość że wygrana licytacja to dodatkowe koszta (priv za 100) to trwał aż 4 min :D Z czego 2 to pisanie dorzuć właśnie 50 za piersi hehe,bo warto,owszem ja nie dopłaciłem i pokazałą,ale robi to też na ogóle :P :sarcastic_blum:

Co do czasu,wybija 00.00 i znika jak kamfora,bez hey,czes i pocałuj mnie w zad np ;] Moze i sa tu tacy fanatycy,ale juz na kilku privach byłem,a ten mna wstrząsnął jak tak mozna z zegarkiem i licznikiem w oczach podchodzić do tematu... :D :mrgreen:

Jakosc 5/10
Opis w trakcie 2/10
:blush2:
Awatar użytkownika
Johny255
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: ona wie :)
Nick na ShowUp.tv: domyśl się :)

17 sty 2018, 23:53

Uwaga zmieniła nick na ciasna szparka 20
Awatar użytkownika
Biustwo
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

16 lut 2018, 16:54

Miałem z nią 3 privy. Pierwszy był chyba na zachętę, bo było wszystko w miarę poprawnie. Takie 7/10. Każdy kolejny to było gorzej i hasła "dorzuć żeton to"... ogólnie laska nawet spoko, ale nastawiona na szybki zysk. I najlepsze hasło z jej ogólnej transmisji "nie muszę iść z tobą na priv, bo dziś wystarczająco zarobiłam".
Awatar użytkownika
jan_wol
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

17 lut 2018, 08:02

jan_wol pisze:I najlepsze hasło z jej ogólnej transmisji "nie muszę iść z tobą na priv, bo dziś wystarczająco zarobiłam".

Padłam :biggrin:
Aż sobie chyba zapiszę ten tekst. A tak serio - nie rozumiem troche tej dziewczyny. Bardzo dużo pokazuje za free na ogólnym a na priv każe sobie za to samo dopłacać? To tak jakby na wejściu do knajpy dawali całą flaszkę, sadzali do stołu i kazali zapłacić za kielicha.
Awatar użytkownika
Biustwo
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

11 mar 2018, 22:23

Mnie też oszukała ta Pani. Skusiłem się na jej losowanie ponieważ na ogólnej transmisji pokazywała się z dobrej strony i dawała dużo od siebie. Wylicytowałem priva za 300 żetonów, musiałem za niego dopłacić kolejne 100, ale myślę ok, fajna laska, wezmę na 2kam. Miał być orgazm i super zabawa, ku mojemu zaskoczeniu priv trwał 5 minut. Dziewczyna nawet nie dotknęła cipki, a z końcem czasu po prostu wyszła.

Nie zgłosiłem tylko dlatego, że bardzo mi się ta pani podobała... :oops:
Awatar użytkownika
xshowseu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: lovesex2012
Nick na ShowUp.tv: xshowseu

03 maja 2018, 10:45

Awatar użytkownika
xxxturboxxxx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

03 maja 2018, 14:10

xxxturboxxxx pisze:Teraz nadaje na nicku sexkotka21.

https://showup24.tv/sexkotka21
https://showup24.tv/profile/sexkotka21

Witam dziś miałem z panią o niku sexkotka21 kilka priv i przez przypadek pokazała buzie i to nie jest Malutkaaa25 co prawda pani podobna z budowy ciała ale to nie ona :)
Awatar użytkownika
fargo89
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

Re: MALUTKAAa25/sexkotka21
03 maja 2018, 14:12

To nie ona miałem z nią priv wczoraj i to nie Malutkaaa25 tak mi się wydaje ze to nie ona
Awatar użytkownika
Niko1989
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Nick na ShowUp.tv:

Następna