Jak ustawic obraz 16:9?

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jak ustawic obraz 16:9?
19 lip 2018, 10:00

Mam taki problem , możliwe że był on już poruszony ,ale nie doszukałam .

Jak mam ustawić obraz z kamerki na 16:9 a nie 4:3 ? 16:9 jest tylko wtedy kiedy dam na pelen ekran a nie w normalnym okienku .

Mam c920 i oprogramowanie do tego , w LWS ustawione mam 16:9 szeroki obraz, jak odpalam na SU , to mi sie zmienia na 4:3 . W nowej wersji SU ,kotra byla dostepna wskakiwal mi od razu ten szeroki obraz , czasami prowadze transmisje na innym portalu ,gdzie rowniez jest ten nowy player i tez od razu bez zadnych udziwnien wskakuje mi szeroki obraz ,a na SU klęska :) To jest jakiś problem z playerem czy gdzieś mozna to przestawić?

W panelu HD- ustawia mi sie automatycznie bardzo dobra jakosc albo dobra , ale zmiany nie widze . Tylko na chrome mi pali SU .
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Re: Jak ustawic obraz 16:9?
19 lip 2018, 12:25

Nie da się zrobić byś widziała 16:9, gdyż geniusze z SU nie potrafią edytować kilku atrybutów na stronie, by zmienić obszar widoczności playera...
Oczywiście umieją, ale zamiast zrobić to teraz i zmienić kilka linijek, każą Wam czekać 2 miesiące od zrobienia nowego playera...

Do tego ustawienie kamerki ma tu tyle do rzeczy, ile będą ludzie widzieć. Dasz 4:3, będą widzieli 4:3 nawet na pełnym ekranie.
Będzie 16:9 to będą widzieć 4:3 Ci, którzy nie dają pełnego ekranu, a 16:9 Ci, co mają zbugowane video (ściśnięte), korzystają z pełnego ekranu lub specyficznej przeglądarki lub innego narzędzia.

PS: Złota porada, zacznij przeczesywać forum zanim zadasz pytanie...
Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli...)
Dodatki do SU (usunięte z winy SU) | Mój ban na SU (<= kliknij by dowiedzieć się więcej)
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)