Usuwanie filmików z Camwhores

Tutaj możesz zgłosić skargę oraz wyrazić zgodę lub sprzeciw na publikacje
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Siemanko od pewnego czasu u niektórych transmitujących wieje chujem bo kilku z nich ktoś zrobił psikusa i wstawił privy/transmisje ogólne na Camwhores... sądzę że jeśli ktoś na ogólnym transmistuje i ogląda go ponad 1k osób to musi się z tym liczyć, że nagranie może trafić do sieci, ale privy? dla mnie gruba przesada, w związku z tym podaje link do stronki http://www.blogdoox.com/2018/01/deletar ... restv.html jest tam zawarta instrukcja jak pozbyć się nagrań, niestety narazie niewiem czy to dziala. Ktoś ma jeszcze jakieś inne sprawdzone sposoby?
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Takim sposobem można sobie zgłaszać filmiki, admin camwhores ma wyjebane na to nawet jak postraszysz go sądem czy cuś bo serwer strony pewnie jest w zimbabwe czy na innym zadupiu.
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Nick na ShowUp.tv:

Słyszałem, że czasami usuwa i moja rada, aby załatwiać to grzeczną prośbą - wtedy jest szansa, bo jeśli groźbą, to otrzymamy odpowiedź podobną do poniższej:
camwhores.tv pisze:Lemme explain a bit.Those direct links to videos DOESN'T WORK out of main website becuase of protection script.Main website located in bulletproof hosting company,they never ever sent me abuses.SO No videos on direct links - nothing to complaint.Is that clearly undertstand whore?
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Twoja ulubienica z SU: Licealistka
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

tajemniczysu pisze:Siemanko od pewnego czasu u niektórych transmitujących wieje chujem bo kilku z nich ktoś zrobił psikusa i wstawił privy/transmisje ogólne na Camwhores... sądzę że jeśli ktoś na ogólnym transmistuje i ogląda go ponad 1k osób to musi się z tym liczyć, że nagranie może trafić do sieci, ale privy? dla mnie gruba przesada

No nagrywanie i upublicznianie privów to już jakaś masakra. Trzeba mieć na prawdę nieźle zryty beret żeby takie rzeczy odwalać. :facepalm:
Niestety, robili to, robią i robić będą, dziadostwo nigdy nie zginie :evil:

https://blogsu.pl/
Przez życie idę sam .........
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 66 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Twoja ulubienica z SU:
Nick na ShowUp.tv:

pusty_nick pisze:
tajemniczysu pisze:Siemanko od pewnego czasu u niektórych transmitujących wieje chujem bo kilku z nich ktoś zrobił psikusa i wstawił privy/transmisje ogólne na Camwhores... sądzę że jeśli ktoś na ogólnym transmistuje i ogląda go ponad 1k osób to musi się z tym liczyć, że nagranie może trafić do sieci, ale privy? dla mnie gruba przesada

No nagrywanie i upublicznianie privów to już jakaś masakra. Trzeba mieć na prawdę nieźle zryty beret żeby takie rzeczy odwalać. :facepalm:

Jak dla mnie każdy kto wrzuca w neta nagrania to chory łeb
i nieważne czy pochodzą z one transmisji ogólnych czy prywatnych.
Choć muszę się zgodzić, że w przypadku tych drugich do czynienia mamy po prostu ze skurwysyństwem.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Twoja ulubienica z SU: KOCUREK272
Nick na ShowUp.tv:

ragazzo_fresco pisze:
pusty_nick pisze:

Choć muszę się zgodzić, że w przypadku tych drugich do czynienia mamy po prostu ze skurwysyństwem.

Nie, tutaj nie chodzi o robienie na złość. Psychofani są w stanie zapłacić za nieoglądany wcześniej priv prawdziwymi pieniędzmi. To raczej podchodzi pod chorobę, a jeśli chodzi o nagrywających to chęć zarobienia ewentualnie wymiany.
Awatar użytkownika
Edmund
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: ohiach

ragazzo_fresco pisze:
pusty_nick pisze:

Tak zgadzam się, moze troche zle napisalem ale nie popieram ani nagrywania privów ani transmisji ogólnych, jedynie dla mnie nagrywanie privów to juz wogóle szczyt skur*ysyństwa, licze że stronka zniknie za jakiś czas i nic takiego nie będzie powstawać bo jeszcze troche to kazda z dziewczyn będzie boi dupą przez takie cwelostwo
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

chucky pisze:Takim sposobem można sobie zgłaszać filmiki, admin camwhores ma wyjebane na to nawet jak postraszysz go sądem czy cuś bo serwer strony pewnie jest w zimbabwe czy na innym zadupiu.

A on też mieszka w Zimbabwe?:>
To nie takie proste, gdyby tak było 99% światka pirackiego by swoje strony tam przeniosło, jak życie pokazuje niewiele to pomaga:P A filmiki jak widać są usuwane, zresztą jak praktycznie na każdej stronie, jeśli wie się gdzie zapukać i w jaki sposób.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek

Pisalam mailowalam ,straszylam ,grozilam film jak byl tak jest, na szczescie bez buzki :) ani uzytkownik niechce tego wywalic ,ani samo camwhores ma w dupie usuniecie tego ,mimo moich interwencji .Nawet nie raczyli odpowiedziec na maila
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Pisalam mailowalam ,straszylam ,grozilam film jak byl tak jest, na szczescie bez buzki :) ani uzytkownik niechce tego wywalic ,ani samo camwhores ma w dupie usuniecie tego ,mimo moich interwencji .Nawet nie raczyli odpowiedziec na maila

Niestety z tego co sie dowiedzialem to sam uzytkownik bez administratora nie jest w stanie usunąć wrzuconego filmiku na Camwhores. Uwazam to za celowe dzialanie admina ale ewentualnie mozesz poprosic tego gnojka co cię wrzucil o zmienienie nazwy filmiku na np. abcde, wtedy zdecydowanie trudniej bedzie cie znalezc no chyba ze taki masz nick xD
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli)
Kontakt: fapka.master[małpa]gmail[kropka]com
Dodatki do SU | Zbanowany na SU (<= kliknij by dowiedzieć się więcej)
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 82 razy
Twoja ulubienica z SU: Google
Nick na ShowUp.tv: FAPirat

Filmy na ten moment nie do usunięcia, wg moich informacji portal jest prawdopodobnie prowadzony przez osoby z Białorusi, co wyklucza właściwie ingerencję europejskich ścigania, a administratorzy ignorują wszystkie sposoby kontaktu z nimi (podejrzewam że nawet nie czytają tego co na skrzynkę spływa
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv: tomoxx