Para - proszę o porady

Dział na temat wszystkich par (w tym less), trójkątów itd ...
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Para - proszę o porady
09 sty 2024, 09:52
Drodzy Szołapowicze,

niespodziewanie dość pojawiła się możliwość współpracy i dobrej zabawy z (nowym) znajomym przed kamerką. Ja tu działam od kilku miesięcy. Wyszło w rozmowie, że oboje mamy szalone pomysły... Ja na spontanie zaproponowałam, że jeśli on nie ma nic przeciwko to możemy zrobić przy okazji dobry live :cool3:
Ale tak - ja tu się czuję jak ryba w wodzie, on jest nowy, wcześniej nie pokazywał się na SexCam poza jednym pokazem ze mną niedawno :) zależy mi na autentyczności, a krążą słuchy że pary robią słabe ustawki, że ktoś kogoś wykorzystuje. Czy macie jakieś swoje opinie na ten temat? Czy rzeczywiście są przypadki nadużyć? W tej sytuacji ja jestem bardziej zorientowana w SU, on nie wie jakie siano tu można skosić :P no i właśnie, ja nie chce mieć jakiegoś parcia na szkło i byle się dorobić przesuwając i naginając swoje granice. A z drugiej strony... :cool3: podejrzewam że kolega chce mieć w sumie darmowe ruchanie :meeting: a ja chcę na tym biznesy robić :yahoo: urozmaicając swoje pokazy. Nie powiem, jest to kuszące, ale i budzi wątpliwości. Równie dobrze mogę robić to solo i też będzie git i będę niezależna.
Pytanie jest takie jak się chronić? Jak stawiać te granice w takim układzie żeby nie zrobić w konia kogoś i siebie samej? :meeting:

Lubicie oglądać fisting? :laughingnew:
https://showup24.tv/malalysasuczka

Miłośniczka transmisji publicznych :dance3:

Lubię prowadzić lekcje wychowania seksualnego dla prawiczków :blush:
Awatar użytkownika
dziewczynawkapeluszu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 03 sty 2024, 15:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SuzyBloow
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: malalysasuczka


Re: Para - proszę o porady
09 sty 2024, 13:45
dziewczynawkapeluszu pisze: a krążą słuchy że pary robią słabe ustawki, że ktoś kogoś wykorzystuje.

O wykorzystaniu nie słyszałem, jak już to kiedyś były akcje między dwiema panienkami, że jedna drugą ojebała ze wspólnej transmisji etc. A co do ustawek przez pary na SU to jest prawda, kiedyś było więcej - teraz to chyba są obecnie 2 pary od paru lat, które naciągają biednych januszy i spermiarzy na tanie grupowe, wstawiając opisy np. "otwieram drzwi dostawcy i się z nim rucham, kolega taty, taksówkarz"" etc...Marketing na miarę odbiorców SU :sarcastic: . Problem, że owy dostawca, taksówkarz, kurier to ciągle ten sam facet - ktoś powie, że to RP no i git, osobiście nie jestem fanem takich zabaw ale są koneserzy...Problem z czymś takim jest, że te 2 pary nadają z kilku kont, ruchając dużą część betonu SU na żetony i pierdolą, że to nie oni a jak się ciągnie temat to leci ban xD. Chodzi mi o gwiazdę SU czyli Nitę vel LivięLarose oraz Emmaxes/Streeamgirl21(to jest jedna para, 2 konta). Wiadomo, dla SU są to osoby, które przynoszą korzyści więc administracja ma ich w dupie.

Z porad oprócz dymania ludzi na żetony jak wyżej wspomnieni, to po prostu być sobą, dobrze się bawić - nie udawać przekupki na targu a ludzi będziecie mieli, po prostu bądźcie ludzcy i tyle a dla niektórych to AŻ tyle.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 233
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 48 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Para - proszę o porady
09 sty 2024, 14:03
Lubicie oglądać fisting?


Nie wiem jak inni, ale ja nie. Dla mnie to już jest przesada, a nie coś erotycznego/sensualnego. Tak się składa, że byłem na owej Twojej grupowej z tym facetem. Jeśli mam być szczery to więcej bym na taką już nie poszedł.

Pytanie jest takie jak się chronić? Jak stawiać te granice w takim układzie żeby nie zrobić w konia kogoś i siebie samej?


Jeśli nie dzielisz się z nim zyskiem z występów, a chłopak zgodził się brać w tym udział za sam seks no to masz problem z głowy.

zależy mi na autentyczności


Jeśli tak to na pewno nie rób żadnych grupowych typu: odbiór pizzy(no chyba że zrobisz prawdziwy, a nie z tym kumplem i jego podstawisz jako dostawcę), grupowych takich jak kolega wyżej wspomniał co robią Nita czy Emmaxes. Ja polecałbym zajrzeć zwłaszcza do jednej parki z SU, a mianowicie LoveRedAss, ona robi grupowe z partnerem, które bardzo przyjemnie się ogląda.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 279
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Para - proszę o porady
09 sty 2024, 18:01
Przed chwilą byłam u nich (Loveredass) - super, było wszystko co ma być, dziewczyna przepiękna, nie było ściemy że będzie orgazm i nie ma jednak

No nasza grupka była dość tania (65 żet), bo to pierwszy taki występ :) trwała pół godziny także uważam po pierwsze każdy wiedział na co się pisze, a po drugie... no jesli się nie podobało to nie taka duża strata :) gdyby ktos do mnie napisał że się bardzo nie podobało i nie spelniło oczekiwań to bym zwróciła żetony :) przyznaję że był zapowiedziany spust ale kolega się zestresował :(

Roleplay lubię, także nie uważam że scenki z dostawcami i innymi takimi to lipa i akurat to mamy w planie :) :sarcastic:
Byłam na dwóch grupach jedna tania bez zapowiedzianego orgazmu (wiesloo), druga droga 111ż *JagMat777), skosili kilka(naście) tys żetonów (conajmnie 8000 na promo po 100ż) i nie było ani jedengo spustu od dwóch facetów, także no rozczarowanie :(
A weż teraz jeszcze pisz płatne wiadomości bo przecież od razu po transmisji się zmywają....
https://showup24.tv/malalysasuczka

Miłośniczka transmisji publicznych :dance3:

Lubię prowadzić lekcje wychowania seksualnego dla prawiczków :blush:
Awatar użytkownika
dziewczynawkapeluszu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 03 sty 2024, 15:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SuzyBloow
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: malalysasuczka


Re: Para - proszę o porady
09 sty 2024, 18:33
Musisz próbować i urozmaicać na własnej skórze się najlepiej przekonasz.
Awatar użytkownika
wimi6969
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2024, 14:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Suzisu
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Para - proszę o porady
09 sty 2024, 18:46
dziewczynawkapeluszu,

Co do Waszej grupowej "pierwsze koty za płoty", ale już wiem że fisting to kompletnie nie moje klimaty.

Roleplay lubię, także nie uważam że scenki z dostawcami i innymi takimi to lipa i akurat to mamy w planie


Jak wpiszesz w opisie grupy, że to roleplay to obstawiam, że mało kto kupi bilet, a jak nie wpiszesz tego to potem uznają Cię za oszustkę. Ludzie chodząc na takie grupy oczekują, że to nie będzie ktoś podstawiony, bo to jest wtedy interesujące. Tu przychodzi mi do głowy Cristal, jedni ją lubią inni nie, ale u niej odbiory(przynajmniej większość) nie są ustawione.

druga droga 111ż *JagMat777), skosili kilka(naście) tys żetonów (conajmnie 8000 na promo po 100ż) i nie było ani jedengo spustu od dwóch facetów, także no rozczarowanie


A to kolejny rodzaj moim zdaniem naciągactwa na SU. Niby wszystko fajnie, ładna laska, do tego jeden lub więcej facetów, ale wszystko takie wymuszone. Taśmowo robione grupy i ruchanie bez żadnych emocji. Nie wiem czy im w ogóle ten seks sprawia jakąkolwiek przyjemność jeszcze...
Ale oni mają ten atut, że są widzowie co kupują bilety, a potem pewnie masowo wypisują na PW licząc na swój własny udział w takiej grupowej z nimi. No ale to już zupełnie inna para kaloszy i zupełnie inne podejście do występów na SU.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 279
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Para - proszę o porady
09 sty 2024, 20:44
dziewczynawkapeluszu pisze:Roleplay lubię, także nie uważam że scenki z dostawcami i innymi takimi to lipa i akurat to mamy w planie :) :sarcastic:

dziewczynawkapeluszu, Wszystko rozumiem tylko musisz bądź musicie zrozumieć rozumowanie widzów z SU. Za 1, max 2 razem dwie grupy z odbiorem czegoś tam od tego samego faceta przejdą - potem będziecie mieli łatkę, że grupowe to ciągle z tym samym chłopem etc. Cristal czyli nasza Malwinka też kiedyś robiła odbiory ze swoim kolegą ale ludzie ją jebali za to, że ciągle ten sam "kutas" no i na pewien okres przestała robić. Teraz powróciła z robieniem odbiorów i faktycznie są różni faceci ale w jej przypadku to mnie nie dziwi bo ona sama daje dupy za $$$ xD.

Musicie zdecydować co dla was będzie lepsze, maszynowe robienie grupy, w których twój kolega ma tysiąc zawodów i mieć łatkę na SU, że "to jest podstawiony chłop a nie prawdziwy taksówkarz" czy pisać prawdę, że to jest RP grupowa czy coś w tym stylu. I widziałem nie raz, nie dwa dobre grupowe lata temu w tematyce RP i się to dziewczynie opłacało finansowo. Tylko jeśli zdecydujecie się na prawdę to możecie nie liczyć na AŻ taką widownię i żetony jak przy 1 metodzie. Wasz wybór, spróbujecie to zobaczycie.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 233
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 48 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Para - proszę o porady
14 mar 2024, 12:17
transmisje z facetem zawsze sa lepsze niz solo
Awatar użytkownika
lolaxxx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 mar 2024, 13:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Para - proszę o porady
15 mar 2024, 02:44
Brodacz pisze:Cristal czyli nasza Malwinka też kiedyś robiła odbiory ze swoim kolegą ale ludzie ją jebali za to, że ciągle ten sam "kutas" no i na pewien okres przestała robić.


Dziwna sprawa, bo Malwina miała konkretny przemiał kutasów w historii showupa. Te różne lody w pewnym okresie to były z innymi partnerami i to chyba w ciągu miesiąca było ich z 10.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Pary, Trójkąty, Lesbijki ...



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości