_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
23 lis 2016, 19:34
Loc pisze:Kotzurek nie jest żetoniarką, lecz zacną pierogarką.
Mogę o niej napisać jedynie dobre rzeczy, bo to piękna i inteligentna dziewczyna.
Nie wiem, jak można nie kochać Kotzurka.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

co to jest pierogarka?

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: KOCUREK272
23 lis 2016, 20:17
123 pisze:
faraon pisze:
123 pisze:Kicia272 to wyjątkowo rzadko spotykane stworzenie kiedy to w parze z pięknym ciałem idzie piękna dusza. Piękna i dojrzała która w waszym najczęściej wykolejonym i zawistnym świecie na wasz jad odpowiada dobra intencją. Pewnie nigdy tego nie zakumacie. Jej bezbłędna intuicja wszystkich dystansuje a was huj strzela i piszecie tu bzdury o niej. A jeśli to ja pisze bzdury a ona jest wyrafinowaną aktorką to i tak uwielbiam ja obserwować. Gdy gości na moim monitorku pieści me oczy koi psyche i fjołki mi kwitną tralallllalla.
Dziękuję za uwagę. Niech moc będzie z Wami koniojebcami i zazdrosnymi dziwkami.

Skoro my jesteśmy koniojebcami kim ty jesteś ??? Kolejnym beznadziejnie zakochanym idiotą ??? Myślę że tak :D :D :D :D :D



Te Twoje myślenie zamieni Cie w myśliwego. "Niech moc będzie z Wami koniojebcami" odebrałeś jako ironie bo sam jesteś taką ironią losu jak widać po niektórych wpisach. A to były szczere życzenia :) Przecież w tym burdeliku "po naszej stronie" chodzi głównie o walenie co nie :D Ja do walenia napiszę coś miłego, nie mam potrzeby się wyzywać i oskarżać z każdym na około. Kocurka jest piękna i intrygująca. Ty też jesteś ciekawy i masz coś w sobie. Pomyśle o Tobie przyjemniaczku podczas walenia. Kończąc nasz krótki romansik pożegnam się Twoim językiem żebyś zrozumiał - A poszedł Ty w buraki ;)
A co cie tak w niej intryguje , leżenie na lewym boczku ,leżenie na prawym boczku a może trzymanie pluszowego misia za krocze ?
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 lis 2016, 20:39
123 pisze:Te Twoje myślenie zamieni Cie w myśliwego. "Niech moc będzie z Wami koniojebcami" odebrałeś jako ironie bo sam jesteś taką ironią losu jak widać po niektórych wpisach. A to były szczere życzenia :) Przecież w tym burdeliku "po naszej stronie" chodzi głównie o walenie co nie :D Ja do walenia napiszę coś miłego, nie mam potrzeby się wyzywać i oskarżać z każdym na około. Kocurka jest piękna i intrygująca. Ty też jesteś ciekawy i masz coś w sobie. Pomyśle o Tobie przyjemniaczku podczas walenia. Kończąc nasz krótki romansik pożegnam się Twoim językiem żebyś zrozumiał - A poszedł Ty w buraki ;)


Może i jestem koniojebcą, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie dorabiam do tego żadnej żałosnej teorii. Jak na mój gust, biorąc pod uwagę Twój 2 wpis to:
- Witaj Kotzurku :sarcastic:
albo
- Witaj V kolumno robiąca Kotzurkowi koło pióra. :sarcastic_blum:
Oba przypadki są żałosne i oszczania warte....DZIECINADA :blink:
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
23 lis 2016, 21:29
NELUSZEK pisze:
Loc pisze:Kotzurek nie jest żetoniarką, lecz zacną pierogarką.
Mogę o niej napisać jedynie dobre rzeczy, bo to piękna i inteligentna dziewczyna.
Nie wiem, jak można nie kochać Kotzurka.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

co to jest pierogarka?

https://showup24.tv/KOCUREK272?
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272?

Taka maszyna do robienia pierogów :D

Merlin pisze:
123 pisze:Te Twoje myślenie zamieni Cie w myśliwego. "Niech moc będzie z Wami koniojebcami" odebrałeś jako ironie bo sam jesteś taką ironią losu jak widać po niektórych wpisach. A to były szczere życzenia :) Przecież w tym burdeliku "po naszej stronie" chodzi głównie o walenie co nie :D Ja do walenia napiszę coś miłego, nie mam potrzeby się wyzywać i oskarżać z każdym na około. Kocurka jest piękna i intrygująca. Ty też jesteś ciekawy i masz coś w sobie. Pomyśle o Tobie przyjemniaczku podczas walenia. Kończąc nasz krótki romansik pożegnam się Twoim językiem żebyś zrozumiał - A poszedł Ty w buraki ;)


Może i jestem koniojebcą, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie dorabiam do tego żadnej żałosnej teorii. Jak na mój gust, biorąc pod uwagę Twój 2 wpis to:
- Witaj Kotzurku :sarcastic:
albo
- Witaj V kolumno robiąca Kotzurkowi koło pióra. :sarcastic_blum:
Oba przypadki są żałosne i oszczania warte....DZIECINADA :blink:

Jesteś koniojebcą :shock2: zoofil, zgłaszam Cię na Animals :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
23 lis 2016, 23:09
faraon pisze:
123 pisze:
faraon pisze:
123 pisze:Kicia272 to wyjątkowo rzadko spotykane stworzenie kiedy to w parze z pięknym ciałem idzie piękna dusza. Piękna i dojrzała która w waszym najczęściej wykolejonym i zawistnym świecie na wasz jad odpowiada dobra intencją. Pewnie nigdy tego nie zakumacie. Jej bezbłędna intuicja wszystkich dystansuje a was huj strzela i piszecie tu bzdury o niej. A jeśli to ja pisze bzdury a ona jest wyrafinowaną aktorką to i tak uwielbiam ja obserwować. Gdy gości na moim monitorku pieści me oczy koi psyche i fjołki mi kwitną tralallllalla.
Dziękuję za uwagę. Niech moc będzie z Wami koniojebcami i zazdrosnymi dziwkami.

Skoro my jesteśmy koniojebcami kim ty jesteś ??? Kolejnym beznadziejnie zakochanym idiotą ??? Myślę że tak :D :D :D :D :D



Te Twoje myślenie zamieni Cie w myśliwego. "Niech moc będzie z Wami koniojebcami" odebrałeś jako ironie bo sam jesteś taką ironią losu jak widać po niektórych wpisach. A to były szczere życzenia :) Przecież w tym burdeliku "po naszej stronie" chodzi głównie o walenie co nie :D Ja do walenia napiszę coś miłego, nie mam potrzeby się wyzywać i oskarżać z każdym na około. Kocurka jest piękna i intrygująca. Ty też jesteś ciekawy i masz coś w sobie. Pomyśle o Tobie przyjemniaczku podczas walenia. Kończąc nasz krótki romansik pożegnam się Twoim językiem żebyś zrozumiał - A poszedł Ty w buraki ;)
A co cie tak w niej intryguje , leżenie na lewym boczku ,leżenie na prawym boczku a może trzymanie pluszowego misia za krocze ?



Jesteś głupi tępy ciągle ci stoi? masz 12lat czy co jest z Tobą? Napiszę Ci jeszcze raz bez "dodatków" o waleniu konia bo to Ci nie ułatwiło zakumania że warto nieraz coś miłego napisać i tyle i nie wyzywaj ludzi od idiotów ot tak sobie nie znasz mnie. Ciebie może nic poza trzymaniem się za krocze nie interesuje ale niektórzy widzą więcej i interesuje ich więcej. Dziwne? a jednak prawdziwe Showup to miejsce dla każdego nawet dla pojebanego :D
123


Re: KOCUREK272
24 lis 2016, 11:26


Termin pierogarka zaczerpnąłem od Takti, to ona ma na niego patent i pierwsza go kiedyś użyła, co podchwyciłem.
Mężczyzna to fapacz (nie muszę tłumaczyć), a kobieta pierogarka (gdyż nie fapie, lecz męczy pierożka).
To tak na marginesie, a odnośnie tematu pragnę przypomnieć, że Kotzurek się nie rozbiera na ogólnym, ani na priv.
I jest zacna.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 22:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats


Re: KOCUREK272
24 lis 2016, 13:33
Loc pisze:


Termin pierogarka zaczerpnąłem od Takti, to ona ma na niego patent i pierwsza go kiedyś użyła, co podchwyciłem.
Mężczyzna to fapacz (nie muszę tłumaczyć), a kobieta pierogarka (gdyż nie fapie, lecz męczy pierożka).
To tak na marginesie, a odnośnie tematu pragnę przypomnieć, że Kotzurek się nie rozbiera na ogólnym, ani na priv.
I jest zacna.



A czy na transmisji "nieKotzurkowej" tej której nie ma zacna kocurka rozbiera się z wartości które tutaj są nic nie warte??
123


Re: KOCUREK272
24 lis 2016, 14:25
123 pisze:
Loc pisze:
NELUSZEK pisze:[...]co to jest pierogarka?


Termin pierogarka zaczerpnąłem od Takti, to ona ma na niego patent i pierwsza go kiedyś użyła, co podchwyciłem.
Mężczyzna to fapacz (nie muszę tłumaczyć), a kobieta pierogarka (gdyż nie fapie, lecz męczy pierożka).
To tak na marginesie, a odnośnie tematu pragnę przypomnieć, że Kotzurek się nie rozbiera na ogólnym, ani na priv.
I jest zacna.


A czy na transmisji "nieKotzurkowej" tej której nie ma zacna kocurka rozbiera się z wartości które tutaj są nic nie warte??


Weź to napisz jeszcze raz po polsku i wielkimi literami :hmm0: :roll: :dontknow:
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
25 lis 2016, 00:26
แมวตัวผู้ pisze:
123 pisze:
Loc pisze:
NELUSZEK pisze:[...]co to jest pierogarka?


Termin pierogarka zaczerpnąłem od Takti, to ona ma na niego patent i pierwsza go kiedyś użyła, co podchwyciłem.
Mężczyzna to fapacz (nie muszę tłumaczyć), a kobieta pierogarka (gdyż nie fapie, lecz męczy pierożka).
To tak na marginesie, a odnośnie tematu pragnę przypomnieć, że Kotzurek się nie rozbiera na ogólnym, ani na priv.
I jest zacna.


A czy na transmisji "nieKotzurkowej" tej której nie ma zacna kocurka rozbiera się z wartości które tutaj są nic nie warte??


Weź to napisz jeszcze raz po polsku i wielkimi literami :hmm0: :roll: :dontknow:



Już Ci piszę dużymi literami i po polsku - SPIERDALAJ
123


Re: KOCUREK272
25 lis 2016, 01:53
Kocurek dalej słuchaj googla, a daleko zajdziesz hue hue hue ;)


http://www.ShowUp24.tv

P.S. un4given to pedał :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
25 lis 2016, 16:18
NoMoreMoney pisze:
P.S. un4given to pedał :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
fire998


Re: KOCUREK272
25 lis 2016, 17:15
fire998 pisze:
NoMoreMoney pisze:
P.S. un4given to pedał :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

Czyżby NoMoreMoney to było inne wcielenie popka, bo to jego tekst :D
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
25 lis 2016, 19:19
jay pisze:
fire998 pisze:
NoMoreMoney pisze:
P.S. un4given to pedał :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

Czyżby NoMoreMoney to było inne wcielenie popka, bo to jego tekst :D


Nie, nie jestem innym wcieleniem Popka. A tekst jest rzeczywiście jego, ale posłużyłem się nim bo jest zacny :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
25 lis 2016, 23:32
NoMoreMoney pisze:
jay pisze:
fire998 pisze:
NoMoreMoney pisze:
P.S. un4given to pedał :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

Czyżby NoMoreMoney to było inne wcielenie popka, bo to jego tekst :D


Nie, nie jestem innym wcieleniem Popka. A tekst jest rzeczywiście jego, ale posłużyłem się nim bo jest zacny :D

...ja pierdole............tyle tematu ,o niczym.
Awatar użytkownika
opeth65
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 16 maja 2016, 21:59
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: opeth65


Re: KOCUREK272
26 lis 2016, 13:26
Loc pisze:


Termin pierogarka zaczerpnąłem od Takti, to ona ma na niego patent i pierwsza go kiedyś użyła, co podchwyciłem.
Mężczyzna to fapacz (nie muszę tłumaczyć), a kobieta pierogarka (gdyż nie fapie, lecz męczy pierożka).
To tak na marginesie, a odnośnie tematu pragnę przypomnieć, że Kotzurek się nie rozbiera na ogólnym, ani na priv.
I jest zacna.

ale cycki kiedys wyplynely chyba na szerokie wody internetu
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: KOCUREK272
26 lis 2016, 17:41
NELUSZEK pisze:
Loc pisze:
NELUSZEK pisze:[...]
ale cycki kiedys wyplynely chyba na szerokie wody internetu

Słaba jakość same piksele tych zdjęć ...
fire998


Re: KOCUREK272
26 lis 2016, 20:25
fire998 pisze:
NELUSZEK pisze:
Loc pisze:
NELUSZEK pisze:[...]
ale cycki kiedys wyplynely chyba na szerokie wody internetu

Słaba jakość same piksele tych zdjęć ...


No *ujnia po całości te foty :D Mógłby ktoś wrzucić na neta coś lepszego :P
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
26 lis 2016, 22:45
fire998 pisze:
NoMoreMoney pisze:
P.S. un4given to pedał :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

haha
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: KOCUREK272
26 lis 2016, 22:49
❤️1000 wstaje ❤️ 9898 przebieranka śmieszna :P
tylko brac :D

https://showup24.tv/KOCUREK272
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: KOCUREK272
27 lis 2016, 00:05
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 15:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość