_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 21:16
Książe_showupa pisze:
ruger44 pisze:
Książe_showupa pisze:
poker123 pisze:ona kiedys tanczyla na rurce na transmisjach??? czy mi sie cos poje...?? bo cos mi sie kojarzy...ktos zorientowany? ;) ;)


Nie tańczyła na transmisjach ale chodziła na lekcje tańca na rurce.


Raz tańczyła bo pamiętam na starym forum chyba ktos jebnął hasło, że to pierwsza laska w historii która tańczyła na rurce bez rozbierania się :)


Zapytam się jej czy miała kiedyś taką transmisję ale ktoś twierdził, że miała tą transmisję z tego miejsca, w którym uczyła się tańczyć na tej rurce?


Hahaha jesteś niepoważny? :D mowa o jej transmisji kolego :)

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 22:14
ruger44 pisze:
fire998 pisze:
ruger44 pisze:Kiedyś była bardziej ambitna bo myślała, że samą ładną buzią się nie da zarabiać na ShowUp.tv, że trzeba pokazać Januszom rurkę i stringi (a kilku szczęśliwców się ponoć nawet na goliznę na priv w pierwszych dniach jej działalności załapało) żeby hajs się zgadzał, potem zaczeła eksperymentować z opcją leżenia w pozycji "na rozjechaną żabę" i zdało to egzamin bo była caly czas najładniejszą wśród nierozbieralnych i każdy Janusz-zakochaniec marzył że coś się wydarzy jeżeli przysypie żetonem

i tak jak Ruger napisał ona już nigdy nic nie pokaże chyba ze będzie bieda :) z żetonami


Biedy nigdy nie będzie bo z tego co ludzie mówią jej partner życiowy zarabia kasę a ona ShowUp.tv traktuje jako dodatkowe źródło kasy "na waciki" a nie jednyny sposób opłacenia rachunków i przeżycia od 1ego do 1ego. Nie wiem jak tam jest naprawdę u niej na chacie, ale skoro przez 2 lata się opierała pokusom typu "1000 żet za pokazanie piersi na priv"to raczej nie ma co oczekiwać nagości na ogólnym. A przez te wszystkie lata chyba nawet najwieksi zakochańcy odpuścili, jest tysiące lasek na kamerkach o podobnej urodzie i sporo młodszych, co by tam nie chowała pod sweterkiem to na pewno nie jest już tyle warte

Książe_showupa pisze:
poker123 pisze:ona kiedys tanczyla na rurce na transmisjach??? czy mi sie cos poje...?? bo cos mi sie kojarzy...ktos zorientowany? ;) ;)


Nie tańczyła na transmisjach ale chodziła na lekcje tańca na rurce.


Raz tańczyła bo pamiętam na starym forum chyba ktos jebnął hasło, że to pierwsza laska w historii która tańczyła na rurce bez rozbierania się :)

Kocurek i partner zyciowy?? :shock2: :lol: to nie idzie w parze... choc kto wie ;)
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 23:20
jaki życiowy partner ludzie o czym wy piszecie jak nie macie sprawdzonych info to się nie udzielajcie
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
29 wrz 2016, 00:04
a Ty faraon masz te sprawdzone info? ;)
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
29 wrz 2016, 00:21
to nieistotne
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
29 wrz 2016, 00:34
faraon pisze:jaki życiowy partner ludzie o czym wy piszecie jak nie macie sprawdzonych info to się nie udzielajcie


widziałem go ostatnio u niej na transmisji, taki włochaty z dużym łbem :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
29 wrz 2016, 00:41
faraon pisze:to nieistotne

jak sam zaczołes, a teraz nieistotne :o
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
29 wrz 2016, 04:23
Tak, uczyła się kiedyś tańczyć pole dance. Fotki ze szkoły tańca, do której uczęszczała też były swego czasu na jej profilu. Na transmisji nie przypominam sobie by kiedykolwiek tańczyła (rączej to wątpliwe) jak już to prędzej na priv (ale to tylko domysły).

Hm..czy Kocurek ma partnera życiowego..może ma, może nie ma. Tak prawdę powiedziawszy guzik mnie to interesuje.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
29 wrz 2016, 23:28
Ja czekam już tylko na to, aż ktoś napisze, że Kocurek jest córką Jarosława Kaczyńskiego :)



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
30 wrz 2016, 15:24
Książe_showupa pisze:Ja czekam już tylko na to, aż ktoś napisze, że Kocurek jest córką Jarosława Kaczyńskiego :)



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

a nie jest ?? 0o :D
fire998


Re: KOCUREK272
30 wrz 2016, 18:35
fire998 pisze:
Książe_showupa pisze:Ja czekam już tylko na to, aż ktoś napisze, że Kocurek jest córką Jarosława Kaczyńskiego :)



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

a nie jest ?? 0o :D


jeśli tak, to urodę musi mieć po mamusi i całe szczęście :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
01 paź 2016, 23:44
Wzrost za to pewnie po tatusiu :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 paź 2016, 14:52
33 strony o Kocurku...w tym momencie czuje się jak nieudacznik, który musi chodzić do pracy aby zarabiać kase a przecież wystarczy tylko odpalić kamerkę i parę razy się uśmiechnąć. Nawet dupy nie trzeba wypinać :laugh3:
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 paź 2016, 16:39
MRX_SU pisze:33 strony o Kocurku...w tym momencie czuje się jak nieudacznik, który musi chodzić do pracy aby zarabiać kase a przecież wystarczy tylko odpalić kamerkę i parę razy się uśmiechnąć. Nawet dupy nie trzeba wypinać :laugh3:


Myślisz, że w Twoim czy moim przypadku by to zadziałało i też by nam rzucali żety :laugh3: Jestem pewny, że w moim na pewno nie, nie potrafiłbym jednak tak się zachowywać - to nie dla mnie. Wolę jednak swoją nudną pracę bez głupich uśmieszków ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 paź 2016, 18:58
NoMoreMoney pisze:
MRX_SU pisze:33 strony o Kocurku...w tym momencie czuje się jak nieudacznik, który musi chodzić do pracy aby zarabiać kase a przecież wystarczy tylko odpalić kamerkę i parę razy się uśmiechnąć. Nawet dupy nie trzeba wypinać :laugh3:


Myślisz, że w Twoim czy moim przypadku by to zadziałało i też by nam rzucali żety :laugh3: Jestem pewny, że w moim na pewno nie, nie potrafiłbym jednak tak się zachowywać - to nie dla mnie. Wolę jednak swoją nudną pracę bez głupich uśmieszków ;)


Nie chodzi o to, że nie potrafiłbyś się tak zachowywać tylko nie potrafiłbyś tak wyglądać, Ty w lateksie wyglądałbyś komicznie :haha: a Kocurek seksownie i tu jest jej cały sekret, że ona wygląda choć nie jest żadną wielką pięknością. ;)
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
04 paź 2016, 19:17
แมวตัวผู้ pisze:
NoMoreMoney pisze:
MRX_SU pisze:33 strony o Kocurku...w tym momencie czuje się jak nieudacznik, który musi chodzić do pracy aby zarabiać kase a przecież wystarczy tylko odpalić kamerkę i parę razy się uśmiechnąć. Nawet dupy nie trzeba wypinać :laugh3:


Myślisz, że w Twoim czy moim przypadku by to zadziałało i też by nam rzucali żety :laugh3: Jestem pewny, że w moim na pewno nie, nie potrafiłbym jednak tak się zachowywać - to nie dla mnie. Wolę jednak swoją nudną pracę bez głupich uśmieszków ;)


Nie chodzi o to, że nie potrafiłbyś się tak zachowywać tylko nie potrafiłbyś tak wyglądać, Ty w lateksie wyglądałbyś komicznie :haha: a Kocurek seksownie i tu jest jej cały sekret, że ona wygląda choć nie jest żadną wielką pięknością. ;)


Mam alergię na lateks :lol: i z pewnością wyglądałbym kretyńsko :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 paź 2016, 19:38
Jestem "gościem " na SU prawie od samego początku jego istnienia ,kiedyś kocur był niczym nie wyróżniającą się z tłumu (mam na myśli urodę ) "modelką" , teraz w moim rankingu jest zdecydowanie wyżej . Wynika to z faktu , że z urodą pań transmitujących na SU jest coraz gorzej , starzy wyjadacze na pewno przyznają mi rację :(

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 paź 2016, 19:51
faraon pisze:Jestem "gościem " na ShowUp.tv prawie od samego początku jego istnienia ,kiedyś kocur był niczym nie wyróżniającą się z tłumu (mam na myśli urodę ) "modelką" , teraz w moim rankingu jest zdecydowanie wyżej . Wynika to z faktu , że z urodą pań transmitujących na ShowUp.tv jest coraz gorzej , starzy wyjadacze na pewno przyznają mi rację :(

https://showup24.tv/KOCUREK272?
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272?

Ja widzialem jej fotki za mlodu i wedlug mnie teraz jest bardziej doinwestowana ;)
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
04 paź 2016, 19:55
faraon pisze:Jestem "gościem " na ShowUp.tv prawie od samego początku jego istnienia ,kiedyś kocur był niczym nie wyróżniającą się z tłumu (mam na myśli urodę ) "modelką" , teraz w moim rankingu jest zdecydowanie wyżej . Wynika to z faktu , że z urodą pań transmitujących na ShowUp.tv jest coraz gorzej , starzy wyjadacze na pewno przyznają mi rację :(


Co raz gorzej na tym ShowUp`ie naprawdę mało jest dziewczyn, na których można byłoby "zawiesić oko". Wiadomo są różne gusta jeśli chodzi o urodę i to co podoba się jednemu nie koniecznie musi drugiemu. Jednak co by nie powiedzieć Kocurek może się podobać, pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że teraz wygląda korzystniej niż kilka lat wstecz.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 paź 2016, 19:56
poker123 pisze:Ja widzialem jej fotki za mlodu i wedlug mnie teraz jest bardziej doinwestowana ;)


Tak jak mówią ... nie ma brzydkich ludzi, są tylko biedni. Kocurkowa zarobiła nie mało na swoim leżakowaniu, to i wygląda dużo lepiej.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość