_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
25 wrz 2016, 21:47
coś się dzieje złego z kocurkiem ze olewa swoich fanów :D

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
fire998


Re: KOCUREK272
26 wrz 2016, 09:58
Za mało żetonkufff
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
26 wrz 2016, 10:03
Przejadła się ludziom, ile można patrzeć na leżącą kłode :D
_boss_


Re: KOCUREK272
27 wrz 2016, 14:38
Kocurku, "już czas, już czas, myć żeby i iść spać" jak to śpiewał kiedyś jakiś artysta w fajnej pioseneczce :ugeek: Ta sława trwała stanowczo zbyt długo. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - pokonanym ;)
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 wrz 2016, 16:14
Pewnie nie zarabia tyle co kiedyś , ale to i tak nadal opłacalny dla niej business
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 wrz 2016, 16:41
Jeszcze dużo wody (czytaj złota) upłynie zanim Kocurek odejdzie z showup`a :D



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 wrz 2016, 17:12
NoMoreMoney pisze:Jeszcze dużo wody (czytaj złota) upłynie zanim Kocurek odejdzie z showup`a :D


Takie jak ona czy toxic odejda wraz z koncem portalu;)
Awatar użytkownika
mozart
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 17 wrz 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: cycki
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
27 wrz 2016, 17:58
mozart pisze:
NoMoreMoney pisze:Jeszcze dużo wody (czytaj złota) upłynie zanim Kocurek odejdzie z showup`a :D


Takie jak ona czy toxic odejda wraz z koncem portalu;)



Ustawianie toxic i Kocurka w jednym szeregu to przegięcie, takich jak ty boli to że Kocurek nie chce pokazać wam cycków ale jak widać niektórym wystarczy że leży :D
jest popyt jest podaż, nauczcie się czegoś wreszcie jak powiedział jeden dokrór ekonomii :D
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
27 wrz 2016, 18:37
mozart pisze:
NoMoreMoney pisze:Jeszcze dużo wody (czytaj złota) upłynie zanim Kocurek odejdzie z showup`a :D


Takie jak ona czy toxic odejda wraz z koncem portalu;)


na Mozarta to Ty mi nie wyglądasz !
Kundelek szczekający zza węgła, albo bulterier w kagańcu...Długo jeszcze będziesz się ośmieszał ?
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 01:49
ona kiedys tanczyla na rurce na transmisjach??? czy mi sie cos poje...?? bo cos mi sie kojarzy...ktos zorientowany? ;) ;)
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 02:10
poker123 pisze:ona kiedys tanczyla na rurce na transmisjach??? czy mi sie cos poje...?? bo cos mi sie kojarzy...ktos zorientowany? ;) ;)


Kocurek jest z tych panień, które pamiętam od początku SU. Na pewno dawniej była bardziej ruchliwa i pamiętam, że coś tam tańczyła, a zdjęcia z rurą to miała w profilu. Nieraz nawet stringi odsłaniała, które miała na sobie, a dzisiaj u niej to niedopomyślenia. Jedno jest pewne, że kiedyś było trochę więcej polotu na jej transmisjach. Teraz jest raczej kameralna. Generalnie nic do niej nie mam, choć oglądając kogoś tyle lat, to można się znużyć, tym bardziej, że to 'KAMERKI-EROTYCZNE'... jednak Kocurka mimo wszystko da sie lubić, ale nie wolno przedawkować pobytu na jej transmisjach, bo może to nam wyjść bokiem.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 17:30
msn pisze:
poker123 pisze:ona kiedys tanczyla na rurce na transmisjach??? czy mi sie cos poje...?? bo cos mi sie kojarzy...ktos zorientowany? ;) ;)


Kocurek jest z tych panień, które pamiętam od początku SU. Na pewno dawniej była bardziej ruchliwa i pamiętam, że coś tam tańczyła, a zdjęcia z rurą to miała w profilu. Nieraz nawet stringi odsłaniała, które miała na sobie, a dzisiaj u niej to niedopomyślenia. Jedno jest pewne, że kiedyś było trochę więcej polotu na jej transmisjach. Teraz jest raczej kameralna. Generalnie nic do niej nie mam, choć oglądając kogoś tyle lat, to można się znużyć, tym bardziej, że to 'KAMERKI-EROTYCZNE'... jednak Kocurka mimo wszystko da sie lubić, ale nie wolno przedawkować pobytu na jej transmisjach, bo może to nam wyjść bokiem.


To Kocurek siedzi na SU od początku jego istnienia? :shock2:
แมวตัวผู้


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 20:00
Miałem na myśli mój początek..


ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 20:33
Kiedyś była bardziej ambitna bo myślała, że samą ładną buzią się nie da zarabiać na SU, że trzeba pokazać Januszom rurkę i stringi (a kilku szczęśliwców się ponoć nawet na goliznę na priv w pierwszych dniach jej działalności załapało) żeby hajs się zgadzał, potem zaczeła eksperymentować z opcją leżenia w pozycji "na rozjechaną żabę" i zdało to egzamin bo była caly czas najładniejszą wśród nierozbieralnych i każdy Janusz-zakochaniec marzył że coś się wydarzy jeżeli przysypie żetonem
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 20:37
ruger44 pisze:Kiedyś była bardziej ambitna bo myślała, że samą ładną buzią się nie da zarabiać na ShowUp.tv, że trzeba pokazać Januszom rurkę i stringi (a kilku szczęśliwców się ponoć nawet na goliznę na priv w pierwszych dniach jej działalności załapało) żeby hajs się zgadzał, potem zaczeła eksperymentować z opcją leżenia w pozycji "na rozjechaną żabę" i zdało to egzamin bo była caly czas najładniejszą wśród nierozbieralnych i każdy Janusz-zakochaniec marzył że coś się wydarzy jeżeli przysypie żetonem

i tak jak Ruger napisał ona już nigdy nic nie pokaże chyba ze będzie bieda :) z żetonami
fire998


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 20:42
poker123 pisze:ona kiedys tanczyla na rurce na transmisjach??? czy mi sie cos poje...?? bo cos mi sie kojarzy...ktos zorientowany? ;) ;)


Nie tańczyła na transmisjach ale chodziła na lekcje tańca na rurce.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 20:45
fire998 pisze:
ruger44 pisze:Kiedyś była bardziej ambitna bo myślała, że samą ładną buzią się nie da zarabiać na ShowUp.tv, że trzeba pokazać Januszom rurkę i stringi (a kilku szczęśliwców się ponoć nawet na goliznę na priv w pierwszych dniach jej działalności załapało) żeby hajs się zgadzał, potem zaczeła eksperymentować z opcją leżenia w pozycji "na rozjechaną żabę" i zdało to egzamin bo była caly czas najładniejszą wśród nierozbieralnych i każdy Janusz-zakochaniec marzył że coś się wydarzy jeżeli przysypie żetonem

i tak jak Ruger napisał ona już nigdy nic nie pokaże chyba ze będzie b
ieda :) z żetonami

Czasami pokaze wam stopy w promocji za 6666 :lol: :lol:
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 20:47
fire998 pisze:
ruger44 pisze:Kiedyś była bardziej ambitna bo myślała, że samą ładną buzią się nie da zarabiać na ShowUp.tv, że trzeba pokazać Januszom rurkę i stringi (a kilku szczęśliwców się ponoć nawet na goliznę na priv w pierwszych dniach jej działalności załapało) żeby hajs się zgadzał, potem zaczeła eksperymentować z opcją leżenia w pozycji "na rozjechaną żabę" i zdało to egzamin bo była caly czas najładniejszą wśród nierozbieralnych i każdy Janusz-zakochaniec marzył że coś się wydarzy jeżeli przysypie żetonem

i tak jak Ruger napisał ona już nigdy nic nie pokaże chyba ze będzie bieda :) z żetonami


Biedy nigdy nie będzie bo z tego co ludzie mówią jej partner życiowy zarabia kasę a ona SU traktuje jako dodatkowe źródło kasy "na waciki" a nie jednyny sposób opłacenia rachunków i przeżycia od 1ego do 1ego. Nie wiem jak tam jest naprawdę u niej na chacie, ale skoro przez 2 lata się opierała pokusom typu "1000 żet za pokazanie piersi na priv"to raczej nie ma co oczekiwać nagości na ogólnym. A przez te wszystkie lata chyba nawet najwieksi zakochańcy odpuścili, jest tysiące lasek na kamerkach o podobnej urodzie i sporo młodszych, co by tam nie chowała pod sweterkiem to na pewno nie jest już tyle warte

Książe_showupa pisze:
poker123 pisze:ona kiedys tanczyla na rurce na transmisjach??? czy mi sie cos poje...?? bo cos mi sie kojarzy...ktos zorientowany? ;) ;)


Nie tańczyła na transmisjach ale chodziła na lekcje tańca na rurce.


Raz tańczyła bo pamiętam na starym forum chyba ktos jebnął hasło, że to pierwsza laska w historii która tańczyła na rurce bez rozbierania się :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 21:01
a tego nie widziałem nigdy jak tańczy
fire998


Re: KOCUREK272
28 wrz 2016, 21:09
ruger44 pisze:
Książe_showupa pisze:
poker123 pisze:ona kiedys tanczyla na rurce na transmisjach??? czy mi sie cos poje...?? bo cos mi sie kojarzy...ktos zorientowany? ;) ;)


Nie tańczyła na transmisjach ale chodziła na lekcje tańca na rurce.


Raz tańczyła bo pamiętam na starym forum chyba ktos jebnął hasło, że to pierwsza laska w historii która tańczyła na rurce bez rozbierania się :)


Zapytam się jej czy miała kiedyś taką transmisję ale ktoś twierdził, że miała tą transmisję z tego miejsca, w którym uczyła się tańczyć na tej rurce?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość