_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
15 lis 2015, 13:41


A co, prawda boli L.K?

Mam w poważaniu wasze opinie, jesteście kółkiem wzajemnej adoracji, do którego Ty też należysz.
Jak to się mówi - uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Awatar użytkownika
LoverOfCats
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 01 sie 2015, 19:20
Lokalizacja: Kuweta
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pussycat
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...:*


Re: KOCUREK272
15 lis 2015, 13:48


LoverOfCats pisze:Nigdy nie była waszą forumową cipeczką, nie lizała wam tyłków na czacie, więc jest be.
Forumowe kółko wzajemnej adoracji wynosi na piedestał jedynie te panie, które się na nim udzielają.
Wzajemne mizdrzenie się na czacie w nadziei, że forumowa panna da wam w realu - żałosne, to była norma na poprzednim forum i na tym robi się to samo.


hehe dobre dobre to jest :)
Awatar użytkownika
Zibi1987_CK
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2015, 09:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: loloalolal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lis 2015, 13:50


Nie należę do żadnego kółka, nawet różańcowego, ale stwierdzam z przykrością, że tym co piszesz LoverOfCats, wykonujesz tzw. krecią robotę i sam przysparzasz Kocurkowi wrogów.
Trochę więcej dyplomacji, nie można w obronie jednej panny, tłuc po głowach wszystkich innych.
szary


Re: KOCUREK272
15 lis 2015, 13:52


Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: KOCUREK272
15 lis 2015, 14:25


Mierzysz wszystkich swoją miarą LOC?

Nie odpowiadaj :)
Awatar użytkownika
Kiedysl
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lis 2015, 14:34


LoverOfCats pisze:Wzajemne mizdrzenie się na czacie w nadziei, że forumowa panna da wam w realu - żałosne, to była norma na poprzednim forum i na tym robi się to samo.

Mam słabą pamięć, kto mi podpowie z kim Val poszła do hotelu?
Awatar użytkownika
laik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 69
Rejestracja: 26 sie 2017, 10:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lis 2015, 15:17


Ja się do niej nie mizdrzyłem zazdrośniku, poza tym to było czysto koleżeńskie spotkanie.
Awatar użytkownika
LoverOfCats
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 01 sie 2015, 19:20
Lokalizacja: Kuweta
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pussycat
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...:*


Re: KOCUREK272
15 lis 2015, 15:41


Zazdrościć nie ma czego, a w koleżeńskie spotkania mężczysny i kobiety w hotelu nie wierzę
Awatar użytkownika
laik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 69
Rejestracja: 26 sie 2017, 10:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lis 2015, 16:51


Loc, musisz chyba wystawić białą flagę, chcą Ci Kocurka wyplenić siłowo z umysłu.. :lol:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KOCUREK272
15 lis 2015, 22:16


LoverOfCats pisze:Nigdy nie była waszą forumową cipeczką, nie lizała wam tyłków na czacie, więc jest be.
Forumowe kółko wzajemnej adoracji wynosi na piedestał jedynie te panie, które się na nim udzielają.
Wzajemne mizdrzenie się na czacie w nadziei, że forumowa panna da wam w realu - żałosne, to była norma na poprzednim forum i na tym robi się to samo.


To było słabe LoC, szczególnie ostatnie zdanie. Tym razem pomimo całej sympatii odpowiem złośliwością : nie mierz innych swoją miarą. :P
Awatar użytkownika
PanOwieczek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 lis 2015, 19:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lis 2015, 04:09


LoverOfCats pisze:Nigdy nie była waszą forumową cipeczką, nie lizała wam tyłków na czacie, więc jest be.
Forumowe kółko wzajemnej adoracji wynosi na piedestał jedynie te panie, które się na nim udzielają.
Wzajemne mizdrzenie się na czacie w nadziei, że forumowa panna da wam w realu - żałosne, to była norma na poprzednim forum i na tym robi się to samo.

LOC ma racje ! props !
Awatar użytkownika
T-bone
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2015, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocuras
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lis 2015, 15:33


Oj kocie ogarnij już te dupsko :) i zmądrzej już. Dobrze wiesz ze ona i tak ci poruchać nie da i nie wiem co ty za to masz ale nie moja sprawa ale daruj sb tanie teksty jaka to ona jest zajebista jak by tak było to by każdy ja uwielbiał i żebyś mi nie pisał ze ja to pozłości pisze czy coś bo wiesz ze nie ale no trochę przesadzasz może i jest w jakimś stopniu fajna no ale bez przesady boginią to ona nie jest :)
Awatar użytkownika
Badam
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 03 wrz 2016, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lis 2015, 18:45


badam pisze:Oj kocie ogarnij już te dupsko :) i zmądrzej już. Dobrze wiesz ze ona i tak ci poruchać nie da i nie wiem co ty za to masz ale nie moja sprawa ale daruj sb tanie teksty jaka to ona jest zajebista jak by tak było to by każdy ja uwielbiał i żebyś mi nie pisał ze ja to pozłości pisze czy coś bo wiesz ze nie ale no trochę przesadzasz może i jest w jakimś stopniu fajna no ale bez przesady boginią to ona nie jest :)

To ci wyjaśnię dlaczego LoC to robi, bo widzisz prawdziwy mężczyzna broni honoru ukochanej kobiety bez względu na to kim ona jest i jaka jest.
romario


Re: KOCUREK272
16 lis 2015, 22:05


Zawsze wesoła usmiechnieta,fajna dziewczyna.
Awatar użytkownika
gizmomp
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 06 wrz 2015, 09:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweet_raspberry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 lis 2015, 12:40


Ja bym chciała spytać dlaczego dziewczyna wzbudza takie emocje w Was? co ona takiego zrobiła, że ma tylu wrogów?

Dziewczyny rozumiem, że mogą ujadać, bo ona się nie rozbiera a mimo to, otrzymuje sporo żetonów i zawsze ma sporą publikę. Mogą być wściekłe, że one muszą sie upokorzyć by zarobić a ona nie? Ale o co chodzi facetom?
cycków, cipek, dupeczek macie tam aż nadmiar. Kocurowa jednym może się podobać, drugim nie. Nie chcesz, nie lubisz = nie wchodzisz.

Ja widzę wrogość do dziewczyn, które sie nie rozbierają bez względu na jej urodę. Najlepiej zapakować wszystkie razem i w kosmos wysłać. co Was facetów tak bardzo drażnią dziewczyny, które nic nie pokazują?
sususu85


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 17:40


sususu85 pisze:Ja bym chciała spytać dlaczego dziewczyna wzbudza takie emocje w Was? co ona takiego zrobiła, że ma tylu wrogów?

Dziewczyny rozumiem, że mogą ujadać, bo ona się nie rozbiera a mimo to, otrzymuje sporo żetonów i zawsze ma sporą publikę. Mogą być wściekłe, że one muszą sie upokorzyć by zarobić a ona nie? Ale o co chodzi facetom?
cycków, cipek, dupeczek macie tam aż nadmiar. Kocurowa jednym może się podobać, drugim nie. Nie chcesz, nie lubisz = nie wchodzisz.

Ja widzę wrogość do dziewczyn, które sie nie rozbierają bez względu na jej urodę. Najlepiej zapakować wszystkie razem i w kosmos wysłać. co Was facetów tak bardzo drażnią dziewczyny, które nic nie pokazują?


Tu masz racje! akurat, ma grono swoich wielbicieli wyrobila sobie marke w srod osob ktrzy najwidoczniej nie potrzebuja nagosci, raczej towarzystwa kobiety tak po prstu z bycia samotnym, zakompleksionym, wielu jest samtnych facetow ktorzy niestety beda skazani tylko i wylacznie na wirtualne znajomosci z paniami nawet za pieniadze, co jest bardzo smutne, bo gdybyscie jej nie utrzymywali, nie zostalaby na SU bo po co tracic czas jak mozna wziac sie za prace, skkoro SU nie przynosi dochodow, bo nie wierze ze ona gdzies pracuje, przesiadujac co dziennie na SU do rana, i szybko poszlibyscie w odstawke taka prawda niestety:(
Tak czytam tego loc... to sie nazywa obsesja na jej punkcie masz bzika stary, idz sie ogarij wyjdz do ludzi i poznaj normana dziewczyne, z ambicjami , przez takie zachowanie na forum bardzo jej zagrazasz i robisz antyreklame, to wzbudza skrajne emocje, bo pchasz ja wszedzie w kazdym temacie, najladniejsze nogi pupa cycki itp... to sie robi irytujace i nudne, czlowiek tylko mysli"zmowu ten idiota"
nic nie pokazuje ta panna, a do tego narzucasz czesto swoje poglady i gusta ze jest naj i naj. To sie robi nudne i do zzygania.
Loc... musze cie oswiecic i wiekszosc rowniez delikatnie daje Ci do zrozumieninia, ze w mniemaniu innych osob i oczach ta dziewczyna jest niezykle przecietna.
Awatar użytkownika
newsweek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 18:07


Przecież Loc troluje z tym uwielbieniem kocurka. Nie uwierze, że ktoś ma obsesje na punkcie tak przecietnej laski.
Awatar użytkownika
woooj
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 15 lis 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nicak.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 18:11


jak ona lezy gapi sie w tv nawet nie ma interakcji z widzami, glos wylaczony.

Ani ciekawego pomyslu w sumie nie ma na siebie, rozmowna nie jest z bytnio, lezy z jakims misiem stara baba po 30 kreujac sie na slodko lolite. Troche nie rozumiem co Ona tam robi? czy naprawde tak slabo plata praca jest, ze dziewczyna tyle ryzykuje? autorytet? no przeciec to nie jest normalne ze ktos siedzi na sexcam i utrzymuje sie z tego, co za wiocha?
Strasznie infantylna wegetacja
Gdyby choc rozmawiala na jakies tematy ciekawe, konkursy, priv z tancem? co kolwiek- a co zauwazylem, gapi sie w laptop robi maslane oczy i wyciaga ile sie da zetonow prowokujac czesto tekstami, "juz sie tak nie wysilaj"nie chce twoich zetonow""
hahaha!
Awatar użytkownika
fon.fann
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 02 lis 2015, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 18:16


dobra dajcie jej juz spokoj, no bo jeszcze zamknie sie w sobie i przestanie nadawac;p :ok: :hi: :hi: :fap: i
Awatar użytkownika
zxcvbn
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 11 lis 2015, 15:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
19 lis 2015, 18:22


moze uroda nie powala, ale ma cos w sobie ze chce sie czasem wracac do niej
:P
Awatar użytkownika
szlachcic_cyc
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2015, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości