_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
31 mar 2016, 15:06
ruger44 pisze:Tak mnie zastanawia czy jakby ktoś puścił w świat nagranie z czasów MFC Kotzura (jeżeli takie istnieje - w co wątpie niestety bo to jeden z szołapowych Świętych Graali o których każdy marzy a nikt ich na oczy nie widział) to ilość jej fanów-zakochańców by wzrosła czy wprost przeciwnie - zmalała, bo wszak "zakazany owoc smakuje najlepiej" i chyba 3/4 ludzi którzy wchodzą do niej na priv albo się pucują rzucając żetony liczy że będzie "tym jedynym" który zajrzy pod kotzurkowe ubranie :) i tylko to ich nakręca.

http://pp.showup.com.pl


W gruncie rzeczy Kocurek to fajna dziewczyna i nie jest taka jak się co poniektórym wydaje - jest całkiem ogarnięta. Ale też nie rozumiem tych nieszczęśliwie zakochanych, rzucających takie sumy żetonów w sumie to za nic, którzy liczą, że nie wiadomo co dostaną w zamian. A Kocurek potrafi to wykorzystać, nie jest głupia.

Jestem prawie pewien, że gdyby okazało się, że Kocurek jest rozbieralna (choć uważam, że do tego raczej nie dojdzie, bo to Jej się najzwyczajniej w świecie nie opłaca), to liczba zakochańców drastycznie by zmalała.


https://showup24.tv/KOCUREK272?
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272?
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
31 mar 2016, 15:25
NoMoreMoney pisze:Jestem prawie pewien, że gdyby okazało się, że Kocurek jest rozbieralna (choć uważam, że do tego raczej nie dojdzie, bo to Jej się najzwyczajniej w świecie nie opłaca), to liczba zakochańców drastycznie by zmalała.


Wtedy zwiększyła by się liczba widzów bo każdy chciałby zobaczyć ją nago co wiąże się z datkami żetonów na czysto, albo na priv.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
31 mar 2016, 15:32
abradababra pisze:Wtedy zwiększyła by się liczba widzów bo każdy chciałby zobaczyć ją nago co wiąże się z datkami żetonów na czysto, albo na priv.


Też mi się wydaje, że Kocurek zaliczyłaby wielki wzrost zarówno widzów, jak i żetonów.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: KOCUREK272
31 mar 2016, 16:11
sadistik pisze:
abradababra pisze:Wtedy zwiększyła by się liczba widzów bo każdy chciałby zobaczyć ją nago co wiąże się z datkami żetonów na czysto, albo na priv.


Też mi się wydaje, że Kocurek zaliczyłaby wielki wzrost zarówno widzów, jak i żetonów.
tyle że krótkotrwały , wydaje mi się że długoterminowo dla niej akurat nie byłoby to opłacalne ( a poza tym są dosyć ciekawe materiały z nią w roli głównej)
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
31 mar 2016, 16:35
abradababra pisze:Wtedy zwiększyła by się liczba widzów bo każdy chciałby zobaczyć ją nago co wiąże się z datkami żetonów na czysto, albo na priv.


To na pewno,choć tak do końca nie wiadomo ile by to potrwało, bo mogłoby się zdarzyć tak, że po jakimś czasie ludziom by się to znudziło lub okazałoby się, że to nie to czego oczekiwali ( tak jak już wspomniano "zakazany owoc" lepiej smakuje ).

Ale póki co Kocurek zgarnia niezły hajs, bo z pewnością nie wszystko pochodzi z lewego obiegu. Więc raczej wątpliwym jest, by w najbliższym czasie charakter Jej transmisji miałby ulec zmianie.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
31 mar 2016, 20:05
NoMoreMoney pisze:
abradababra pisze:Wtedy zwiększyła by się liczba widzów bo każdy chciałby zobaczyć ją nago co wiąże się z datkami żetonów na czysto, albo na priv.


To na pewno,choć tak do końca nie wiadomo ile by to potrwało, bo mogłoby się zdarzyć tak, że po jakimś czasie ludziom by się to znudziło lub okazałoby się, że to nie to czego oczekiwali ( tak jak już wspomniano "zakazany owoc" lepiej smakuje ).

Ale póki co Kocurek zgarnia niezły hajs, bo z pewnością nie wszystko pochodzi z lewego obiegu. Więc raczej wątpliwym jest, by w najbliższym czasie charakter Jej transmisji miałby ulec zmianie.


Zgadzam się, trafne stwierdzienie, mysle ze tez stali zakochance mogliby sie rozczarowac ze kocurek nie jest juz taka skryta i grzeczna, a wiekszosc chyba po to przychodzi? zeby ją odkrywać! dodaje jej to w jakims stopniu uroku, co nie ukrywam ze miło byłoby ja ujrzeć w odaważniejszej odsłonie :)
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: KOCUREK272
31 mar 2016, 20:25
ja myślę ze ci jej fani dobrze wiedza ze jej nagie zdjęcia krążą po necie :)
fire998


Re: KOCUREK272
31 mar 2016, 20:49
fire998 pisze:ja myślę ze ci jej fani dobrze wiedza ze jej nagie zdjęcia krążą po necie :)


I liczą by zobaczyć nie tylko na zdjęciach:D
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
31 mar 2016, 20:57
abradababra pisze:
fire998 pisze:ja myślę ze ci jej fani dobrze wiedza ze jej nagie zdjęcia krążą po necie :)


I liczą by zobaczyć nie tylko na zdjęciach:D


I pewnie jeszcze więcej niż na zdjęciach ;)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: KOCUREK272
31 mar 2016, 21:16
fire998 pisze:ja myślę ze ci jej fani dobrze wiedza ze jej nagie zdjęcia krążą po necie :)


Wiedzą czy też nie wiedzą :roll: , pewnym jest to, że to temat tabu :biggrin:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
01 kwie 2016, 00:32
Ktoś tam wspominał o lewym obiegu, nie wiem jak inne nicki działają, ale nicki takie jak - wielka_torpeda czy cyckowielbiciel33 to wątpie, że to lewy obieg, nieraz widziałem jak sypali różnym laskom
i nawet tym mało znanym ponad 1000 zet.
a Cyckowielbiciel33 to już z tych wybitnych 'złotników'... i raczej mało prawdopodobne żeby prowadził lewy obieg z 12 laskami z SU.

a ten ostatni 'Kocurkowy splash' z oblewaniem.. mocny :blind:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KOCUREK272
05 kwie 2016, 14:24
Nie podoba mi sie. Bez obrazy... troche kojarzy mi sie z laska mojego kumpla , jakby była cofnięta ... Byłem raz a moze dwa razy. Długo nie posiedzialem. Sorry jesli uraziłem ... :nea:
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
05 kwie 2016, 14:34
msn pisze:Ktoś tam wspominał o lewym obiegu, nie wiem jak inne nicki działają, ale nicki takie jak - wielka_torpeda czy cyckowielbiciel33 to wątpie, że to lewy obieg, nieraz widziałem jak sypali różnym laskom
i nawet tym mało znanym ponad 1000 zet.
a Cyckowielbiciel33 to już z tych wybitnych 'złotników'... i raczej mało prawdopodobne żeby prowadził lewy obieg z 12 laskami z SU.

a ten ostatni 'Kocurkowy splash' z oblewaniem.. mocny :blind:


Też często widuję Torpedę i Cyckowielbiciela na innych transmisjach gdzie sypią żetonami jak Escobar koksem xD Może u Kocurka i jest ten obieg faktycznie, ale na pewno nie ze strony tych 2 panów.

A to oblewanie się wodą rzeczywiście było całkiem fajne :yes4:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: KOCUREK272
05 kwie 2016, 16:04
sadistik pisze:
msn pisze:Ktoś tam wspominał o lewym obiegu, nie wiem jak inne nicki działają, ale nicki takie jak - wielka_torpeda czy cyckowielbiciel33 to wątpie, że to lewy obieg, nieraz widziałem jak sypali różnym laskom
i nawet tym mało znanym ponad 1000 zet.
a Cyckowielbiciel33 to już z tych wybitnych 'złotników'... i raczej mało prawdopodobne żeby prowadził lewy obieg z 12 laskami z SU.

a ten ostatni 'Kocurkowy splash' z oblewaniem.. mocny :blind:


Też często widuję Torpedę i Cyckowielbiciela na innych transmisjach gdzie sypią żetonami jak Escobar koksem xD Może u Kocurka i jest ten obieg faktycznie, ale na pewno nie ze strony tych 2 panów.

A to oblewanie się wodą rzeczywiście było całkiem fajne :yes4:


Zgadzam się, dobre nawet było to show z oblewaniem :yes4:

Uważam, że jeśli nawet ten 'ewy obieg występuje, to nie wszyscy biorą w nim udział, a już z pewnością nie wymienieni wcześniej panowie.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
06 kwie 2016, 18:02
I ja zajrzałem do Kocurka pierwszy raz na dłużej niż 2 minuty. I szczerze mówiąc nie poczułem klimatu, nic mnie u niej nie porwało. Laska już niemłoda, niebrzydka ale też i niepiękna. Leży nonstop na kanapie ubrana , czasami zdecyduje się lekko podnieść na chwilkę i to by było na tyle. Co do złotników, tacy są potrzebni na SU ale nie mogę sie powstrzymać od troche złośliwej dygresji. Czy normalnie myślacy kolesie, którzy nawet zarabiają powyżej 20 tysiecy zł miesiecznie ale za to ciężko na to pracujący zostawialiby 5-7 tysiecy złotych u swoich camgirl? Prędzej to są jakieś cymbały którzy dostali jakiś spadek albo w inny sposób coś przyszło im łatwo i nie musieli cieżko pracować na żetony, sorry taka moja opinia.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
07 kwie 2016, 14:35
sliskiTroll pisze:I ja zajrzałem do Kocurka pierwszy raz na dłużej niż 2 minuty. I szczerze mówiąc nie poczułem klimatu, nic mnie u niej nie porwało. Laska już niemłoda, niebrzydka ale też i niepiękna. Leży nonstop na kanapie ubrana , czasami zdecyduje się lekko podnieść na chwilkę i to by było na tyle. Co do złotników, tacy są potrzebni na ShowUp.tv ale nie mogę sie powstrzymać od troche złośliwej dygresji. Czy normalnie myślacy kolesie, którzy nawet zarabiają powyżej 20 tysiecy zł miesiecznie ale za to ciężko na to pracujący zostawialiby 5-7 tysiecy złotych u swoich camgirl? Prędzej to są jakieś cymbały którzy dostali jakiś spadek albo w inny sposób coś przyszło im łatwo i nie musieli cieżko pracować na żetony, sorry taka moja opinia.


Również nie rozumiem fenomenu Jej transmisji ale skoro znajdują się tacy, którym się to podoba i sypią takim hajsem to dlaczego by Kocurek miała z tego nie korzystać :D któż by nie chciał zarabiać kasy za leżenie :biggrin:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 kwie 2016, 00:13
wie jak hajsik krecic :D nigdy sie nie rozebrała ? :D
Awatar użytkownika
jam.james
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 kwie 2016, 23:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: carmen
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 kwie 2016, 07:08
jam.james pisze:wie jak hajsik krecic :D nigdy sie nie rozebrała ? :D


Nic mi o tym nie wiadomo, by się rozbierała :roll: :biggrin:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
14 kwie 2016, 12:00
jam.james pisze:wie jak hajsik krecic :D nigdy sie nie rozebrała ? :D

rozbierała rozbierała są dowody :D
fire998


Re: KOCUREK272
14 kwie 2016, 12:07
fire998 pisze:rozbierała rozbierała są dowody :D


Dokładnie, tylko trzeba wiedzieć gdzie się owe dowody znajdują i jak je znaleźć ;)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości