slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Obrazek
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


:hi: Moje dane też poznała i nagle zaczęły się pojawiać te profile z moimi danymi i fotami. I to dręczenie mnie do dziś. Uczepiła się teraz innych tu dziewczyn, bo po prostu są lubiane. Dobrze, ze ich danych nie zna, bo pewnie i inne miały by problemy z takimi profilami robione przez tą osobę czy jej ziomali. Tak jak było w moim przypadku. Zajmij się swoim życiem, swoimi bliskimi, znajomymi, a nie szukasz afer z każdej strony. Piszecie, że to choroba psychiczna otóż nie to zło które ma w sercu do innych ludzi. Za ten wpis mi się też dostanie z jej strony, ale to żadna nowość, bo od początku od kiedy pojawiła się na SU to ataki na mnie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 21:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Matko jaka tepa dzida mysli ze uzywajac vpn jest w pelni anonimowa a juz tym bardziej vpn opery ktory jest tak naprawde serwerm proxy hahahah padam plackiem :laughingnew:


https://showup24.tv/pola_patola
https://showup24.tv/profile/pola_patola
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 15:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Jeszcze żeby ona była kimkolwiek wartym namierzania i podsłuchiwania... A tak nawet pajonki szpiegowskie u niej usychają z nudów bo nic się nie dzieje
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Spokojnie Ruger... ostatnio jak Słodka gdzieś wyszła - widziałem przez drona - to podrzuciłem im trochę alkoholu.. na miesiąc zabawy starczy.. za miesiąc je wezmę na detoks i na święta wrzuci się jej z powrotem
Na razie chleją i się nagrywają nawzajem

Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Awatar użytkownika
ilunka7
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 26 paź 2020, 10:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No wiec Słodka...
300 zł to początkowy koszt postępowania prywatnoskargowego jaki poniesiesz.. a teraz krótko... jeżeli przegrasz ponosisz kolejne koszty w tym

będziesz musiała zwrócić oskarżonemu - czyli mnie - poniesione koszty

a ja oszczędzać nie będę, troszkę mi jeszcze znajomości w tych amerykańskich sieciówkach zostało.. będę miał oczywiście na wszystko rachunki.. sprawdź sobie w necie ile kosztują konsultacje np w Linklaters lub Weil, Gotshal & Manges
a ja mimo charakteru samarytanina i gołębiego serca - mogę być też złośliwy
a sprawę w tym zakresie co piszesz czyli prawa autorskie(???????) i 212 KK - przegrasz,
i jak Ty wtedy odejdziesz z showup.tv?, z którego btw odchodziłaś już ze 30 razy

a wgóle o jakie prawa autorskie Ci chodzi :D ? heh

Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


W takim razie zaserwuje Ci wykład Twoje poczynania na blogsu.org (w formie artykułów) są pisane w sposób znieważający moja osobę. Nie wyraziłam zgody na publikacje także swoich zdjęć ;zgodnie z regulaminem showup nagrywania są nielegalne chyba, ze wyrażę na to zgodę, a takiej nie otrzymałeś. Zgodnie z artykułem 212 k.k. Zniesławiałes moja firmę i osobę nakładając zdjęcia np. na książki hitlerowskie, posądzając o prowadzenie usług seksualnych (oczywiście nie omieskalisfie się podać do tego dokładnych danych) co tez jestem osoba fizyczna nie funkcjonariuszem publicznym co zgodnie z definicja tych osób jest policjant, prawnik, sędzia, prokurator, aktorka (wybacz nią tez nie jestem bo zgodnie z tym bym musiała mieć podpisana umowę/kontrakt na to, a prowadzę jedynie działalność usługowa). Na oficjalnym forum pod nickiem który wskazywał moje dane personalne publikowałeś link do swoich wypocin (artykułów) które miały na celu mnie szykanować i nie tylko. Materiał dowodowy jest zebrany poza umorzeniem sprawy gdzie tez podludzasz ludzi przeciwko mnie i zalisz się wiele razy nie tylko publicznie na trans ale tu przeciwko mnie co tez jest jako zniewaga. Nie mówiąc ze na forum padały zwroty ze jestem złodziejka i nie tylko co zgodnie z tym ze kilku użytkowników pod opieka moda w tym ciebie bo masz takie uprawnienia dały temu publikowało dane i nie tylko. Materiały są bardzo obszerne ze to Ty szukałeś kontaktu ze mną (poza sprawdzeniem Czy to jesteś Ty na sympati gdzie to ja faktycznie zainicjowałam kontakt) od tamtej pory to Ty mnie nękasz i prześladujesz w internecie i namawiasz inne osoby do robienia tego tu jak i w życiu realnym, co tez jest ładnie wskazane w późniejszym materiale dowodowym. Wiec proszę strasz siebie. Pisma prawnicze mam za darmo, a na opłatę sądowa już uzbierałam dowidzenia!
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Myli Ci się osoba publiczna i funkcjonariusz publiczny z osobą powszechnie znaną

reszta to bełkot

btw w szerokopojętym zakresie zajmujesz się sexworkingiem
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Znajomy poleca Ci i Twoim koledze lekturę
Pozwany wydawca dopuścił się natomiast naruszenia dobra osobistego w postaci wizerunku powódki. Prawo do wizerunku człowieka ma dwoisty charakter i podlega ochronie w kilku reżimach: jako dobro osobiste (art. 23 kc), jako dobro niematerialne chroniące przed formalnym naruszeniem prawa do rozpowszechniania wizerunku (art. 81 pr.aut. ustanawia monopol eksploatacyjny na gruncie prawa autorskiego), a także jako element prywatności gwarantowanej prawem prasowym (art. 13 ust. 2, art. 14 ust. 1 i ust. 6 pr.pras.). Sęk w tym, że pełniąca funkcje w OIL i zabierająca głos w publicznej dyskusji powódka jest osobą publiczną — ale nie jest przez to osobą powszechnie znaną w rozumieniu art. 81 ust. 2 pkt 1 pr.aut. Pojęcie osoby powszechnie znanej jest węższe i ogranicza się do osób, które godzą się na podawanie do publicznej wiadomości szczegółów dotyczących swego życia — zaś w przypadku tego rodzaju kolizji między swobodą wypowiedzi a prawem do prywatności górę bierze prywatność jednostki (zwłaszcza, że zdjęcie zostało w pewnym stopniu zmanipulowane). Oznacza to, że tylko publikując wizerunek powszechnie znanej osoby publicznej działamy w warunkach zezwolenia ustawowego — natomiast planując rozpowszechnienie nieznanej osoby publicznej należy uzyskać jej zgodę.

Gdzie podawałam informacje na temat swojego życia? Gdzie pozwoliłam Ci na publikowanie moich danych personalnych i innych faktów życia? Gdzie pozwoliłam Ci na upowszechnianie zdjęć.
Pozdrawiamy to ostatni post ;D
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


skopiowałas coś co dotyczyło pani z Okręgowej Izby Lekarskiej
i nijak ma się do Ciebie
naucz się kopiować tak, żeby choć trochę się to kupy trzymało - obnażasz swoją ignorancję po raz kolejny, pomijam fakt, ze zarzuty wobec mnie są fałszywe i nie masz na to dowodów a do sprawy karnej wplatasz przepisy z kodeksu cywilnego
nie chce mi się dyskutować z tym Twoim bełkotem i odpowiadać argumentami na Twoje fantazje, urojenia, sofizmaty szyte nawet nie gruba nicią a dratwą i wishful thinking, zwłaszcza, ze ja po prostu wiem, ze dowodów nie masz......zresztą już ja znam te Twoje dowody w sumie z już 2 spraw.
Z chęcią wszystko opiszę znów na blogu..
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Znajomy radzi Ci się zapoznać z odpowiedzią prokuratury na Twojego maila. :)
Myśl tak dalej, my działamy na Wasze działania. Życzę udanego dnia
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


to ta odpowiedź?

Obrazek

swoją drogą Ciekawe skąd znasz odpowiedz prokuratury do mnie... pewnie znowu znowu konfabulujesz urojeniowo....
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Słodka... nasz prawnik odpowiada Twojemu prawnikowi.. Zapoznaj sie z tym i Bój sie Boga!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


wiem ze w pacanowie kozy kują ale ze i kilka baranów się trafiło to zaskoczenie xd
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 17:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Kocurka pisze: :hi: Moje dane też poznała i nagle zaczęły się pojawiać te profile z moimi danymi i fotami. I to dręczenie mnie do dziś. Uczepiła się teraz innych tu dziewczyn, bo po prostu są lubiane. Dobrze, ze ich danych nie zna, bo pewnie i inne miały by problemy z takimi profilami robione przez tą osobę czy jej ziomali. Tak jak było w moim przypadku. Zajmij się swoim życiem, swoimi bliskimi, znajomymi, a nie szukasz afer z każdej strony. Piszecie, że to choroba psychiczna otóż nie to zło które ma w sercu do innych ludzi. Za ten wpis mi się też dostanie z jej strony, ale to żadna nowość, bo od początku od kiedy pojawiła się na SU to ataki na mnie.


Nadal robi te profile z moimi danymi i daje żetony na profil ogarnij się dziewczynko i swoich ziomali ogarnij. Ale czego się tu spodziewać jak to nie dorosłe do zachowywania się jak Kobieta tylko jadem i zawiścią, że ktoś kogoś lubi. Baw się dalej. Ale kiedyś to wszystko wróci do ciebie i tych twoich ziomali.
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 21:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nadal robi te profile z moimi danymi i daje żetony na profil ogarnij się dziewczynko i swoich ziomali ogarnij. Ale czego się tu spodziewać jak to nie dorosłe do zachowywania się jak Kobieta tylko jadem i zawiścią, że ktoś kogoś lubi. Baw się dalej. Ale kiedyś to wszystko wróci do ciebie i tych twoich ziomali.


Wczoraj otrzymalem 10 zetonow z twoimi danymi dla mnie to chore zachowanie i malo tego imie i nazwisko w nicku to trzeba miec beret zryty
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 17:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Kocurka pisze:
Kocurka pisze: :hi: Moje dane też poznała i nagle zaczęły się pojawiać te profile z moimi danymi i fotami. I to dręczenie mnie do dziś. Uczepiła się teraz innych tu dziewczyn, bo po prostu są lubiane. Dobrze, ze ich danych nie zna, bo pewnie i inne miały by problemy z takimi profilami robione przez tą osobę czy jej ziomali. Tak jak było w moim przypadku. Zajmij się swoim życiem, swoimi bliskimi, znajomymi, a nie szukasz afer z każdej strony. Piszecie, że to choroba psychiczna otóż nie to zło które ma w sercu do innych ludzi. Za ten wpis mi się też dostanie z jej strony, ale to żadna nowość, bo od początku od kiedy pojawiła się na SU to ataki na mnie.


Nadal robi te profile z moimi danymi i daje żetony na profil ogarnij się dziewczynko i swoich ziomali ogarnij. Ale czego się tu spodziewać jak to nie dorosłe do zachowywania się jak Kobieta tylko jadem i zawiścią, że ktoś kogoś lubi. Baw się dalej. Ale kiedyś to wszystko wróci do ciebie i tych twoich ziomali.


Kobieto weź Ty ze swoimi przydupasami odwalcie się już od mojej osoby! Czy Ty masz na tyle już zaburzenia rzeczywistości, że próbujesz wmówić coś innym? Szczerze polecam psychoterapię gdyż skoro Twój facet zakłada takie konta i robi u wszystkich nagonkę (aby nie było zwie się opium taki łysy z zaćpanymi oczami jakbyś zapomniała) byś miała obrót to nie moja wina. Mnie w to nie wciągaj chora kobieto
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości