slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Syndrom_Apollo pisze:
A ja prędzej zaufam Słodkiej niż tobie

Robciu, twoje zaufanie koło :fap: mi lata! :mocking:

Ale jak może Ci latać koło czegoś czego nie masz? Już ustaliliśmy to na czacie, że Ty masz pusie :laughingnew:


https://showup24.tv/pola_patola
https://showup24.tv/profile/pola_patola
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co mnie zastanawia, to to, że ona dysponuje danymi teleadresowymi DECYDENTA. Nie znam tam tych milicyjnych procedur, ale chyba to nielegalne, i zdobyła to, np. za loda kapralowi pod biurkiem, który pamięta jeszcze Gomułkę. Jeśli tak, idzie się ze skargą wyżej, do komenda a właściwie do prokuratury z zażaleniem. Bo nic nie robienie, to jak przyznawanie się do błędów, a wiadomo, że te leniwe kurwy nic wysiłku nie włożą własnego, więc pójdą po najmniejszej linii oporu i staną po stronie osoby najbardziej aktywnej tu. Ja gdy miałem włamanie do mieszkania, to po miesiącu otzymałem umorzenie, a sprawcę znalazłem sam na Naszej-Klasie, to się dziwili jak ja tego dokonałem. Z ich strony nie ma co liczyć na jakiekolwiek działanie, kroki i sprawiedliwość.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze: Jeśli tak, idzie się ze skargą wyżej, do komenda a właściwie do prokuratury z zażaleniem. Bo nic nie robienie,

Poszła skarga do wojewódzkiej i teraz też pójdzie
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


lala123455 pisze:Oczywiście chinaski Ty nic nigdy nie masz wspólnego.
To może porozmawiamy o tym jak się śmiałeś w tym samym czasie na czacie forumowym o mojej ciąży kiedy ja specjalnie o tym mówiłam z znajomym u siebie w mieszkaniu? Potem dziwnym trafem przeszliśmy specjalnie na inne tematy które też poruszałeś. Emocjonalna jestem ale urojeń i zaburzeń wybacz nie mam.
Nie martw się w pozwie nie będziesz osamotniony gdyż w Toronto są serwisy pewnej strony i aktualnie będę posiadać dane właściciela tych serwerów. Skoro administracja sama brała czynny udział w artykule 212 kk, łamaniu RODO co oczywiście niemieszkal zawrzeć mój przedstawiciel w ostatnim piśmie do Was do którego się nie ustosunkowaliście. W takim razie swoją wypowiedz już skończyłam, a chinaski niewiniątko i psychicnzie choroba osobę rób z siebie, a nie z człowieka świadomego i wiedzącego co się dzieje w jego życiu. Nie zamierzam już wchodzić z Wami polemikę dawałam Wam wiele szans i czekałam cierpliwie, ale cierpliwość się wyczerpuje także powodzenia



Jak już odnosisz się chinaski publicznie to odnieś się do tego, gdyż wystąpienie prawdopodobieństwa treści padających rozmów poza showup z tym co pisałeś o moim życiu tutaj była 100%. Nie jesteś wróżbitą ani bogiem więc za przeproszeniem tak samo jak pisałeś do prokuratora, że nic nie zrobiłeś tak samo tym razem odwagi cywilnej nie masz by się przyznać do tego, że któryś z Was podrzucił mi coś do mieszkania gdyż przy wyczyszczonym sofice w telefonie istnieje małe prawdopodobieństwo przejęcia kontroli nad telefonem. Żyj sobie dalej w złudnej nadziei wraz z kolegami, że nie jestem w stanie nic zdziałać. Ba! Dla mnie to i lepiej, czym więcej tego tym bardziej uda mi się wyprowadzić Was z błędu w końcu jestem aż tak upartą, silną i dążącą do celów osobą (jeśli czegoś chce), że zawsze to dostanę.
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


lala123455 pisze:Syndrom, problemy psychiczne?
Wypraszam sobie. Wymyślanie ruger. W takim razie może wytłumaczycie mi w końcu skąd P. Chinaski, cichodajka, Ty i kilka innych osób wiedzieliście o moich rozmowach poza transmisjami oraz przy wyłączonym komputerze itd.. Jakim cudem wchodząc na moją transmisje (Wy) z innych nicków wiedzieliście która mi się żarówka na suficie nie świeci skoro tego nigdy nie podawałam. Skąd Chinaski wiedział jak wyglądała łazienka na moim poprzednim mieszkaniu, a Ty co miałam powywalane na podłodze? Czyżby przypadek nadawałam z dwóch pomieszczeń gdzie było głównie widać łózko, ścianę i mnie. A Wy mieliście dość szczegółowe informacje. Podam przykład rozmowa z bankiem o odblokowanie kont- P. cichodajka po dokładnie 3 minutach podała panieńskie nazwisko mojej matki, wytłumaczysz gdzie było ono podane? Może dodaj najlepiej link do strony gdzie to jest uwzględnione z chęcią to zobaczę. Publikowanie adresu zamieszkania i nie tylko przez Was to jest to? Zauważ, że nie wchodziłam tutaj a ataki były. Ostatni atak przebił moje siły gdyż włamaliście się naprawdę do mieszkania pod moją nieobecność a potem znaliście każdy mój krok. W pewnym momencie na moim aktualnym mieszkaniu też tak było. Ciekawa jestem ruger skąd wiedziałeś, że płakałam i w tym samym czasie opisałeś całą sytuacje na forumowym czacie, bo szczerze to są dość interesujące wątki zwłaszcza, że znajomi z którymi prowadziłam konwersacje poza komputerem i nadawaniem na showu są w stanie to potwierdzić. Z dupy tych rzeczy nie mieliście. A Twoja wypowiedź na moje pytania to jest ban bądź że mi wpierdolisz wielokrotnie. I tego zaczynam się bać najpierw straszyłeś mnie 3 lata temu że mnie zadusisz, teraz pobiciem, potem innymi rzeczami razem z Twoimi Koleszkami. Ja Wam się nie wpierdalam w życia realne każdy dostaje to co siał, czyli skoro goldie wydzwaniał do mnie z groźbami i wciągnął w to chinaskiego to było wiadome że o tym wspomnę (zdecydowałam się w końcu na prywatnoskargowy akt oskarżenia by mieć od Was spokój do tej pory tylko straszyłam a teraz zaczęłam działać) na policji. Teraz to nie dość, że zmieniałam 4 razy numer tel bo Wy wydzwaniacie z VOIP po nocach, zamawiacie jedzenie na byłe adresy które znacie to jeszcze próbujecie mnie pomawiać i mieszać moje życie realne z błotem. To, że Wy jesteście przegrywali życiowymi bez przyszłości to nie znaczy, że dziewczyna z kamerek nie może mieć normalnego życia. Zazdrościcie, że innym się udaje i poza showu potrafią coś robić jednocześnie się bawiąc. A jeszcze jedna kwestia do waszych chorych wydarzeń to nie ja przychodzą Was prowokować tylko Wy mnie, ja czasem tego już nie wytrzymuje bo wyszliście już poza internet więc darujcie sobie robienie z siebie ofiar bo tym razem nie odpuszczę tego wszystkiego bo to nie realne by znać każdy krok osoby która nie siedzi 24/24 przy kompie przez kamerkę internetową. Nawiązując jeszcze konto słodka to fejk konto który pewnie jeden z Was zrobił w celu by pokazać, że nie mam życia poza SU.


Napiszę w skrócie, choć wiem że to nic nie da ale chuj, dla zasady: "Prywatne rozmowy" zawsze toczysz z włączonym "przypadkiem" dźwiękiem (i przeważnie na wyłączonym telefonie :) tak foro dowiedziało się o urojonej ciąży, tak kilka razy latały dane Henia - bite 2-3 godziny bez głosu na transmisji a akurat "przypadkiem" jak podajesz jego dane to dźwięk włączony... Żenada. Z lodówką było śmiesznie bo już było cicho o Tobie a tu nagle jebs, wchodzisz i piszesz, że Ci się włamałem do domu, że wyłączyłem światło w lodówce i pozakładałem wszędzie pluskwy, pośmieliśmy się z tego trochę na foro (zmieniając pluskwy na pajonki szpiegowskie żeby było jeszcze bardziej abstrakcyjnie) ale potem wlazłem i już na serio poprosiłem o pokazanie tej lodówki i wyłączonego światła uświadamiając Ci tym samym, że od kilkunastu lat w lodówkach nie montuje się już żarówek tylko światła LED których przewidywany czas pracy jest dłuższy niż żywotność lodówki i montuje się je w sposób niewymienialny przeważnie z całą elektroniką w korpusie. Natychmiastowo zmieniłaś front pisząc o świetle w przedpokoju i wtedy dałem sobie spokój z dalszym tłumaczeniem bo nie chciało mi się strzępić klawiatury na wariatkę... Podobnie jak reszcie foro dlatego zamieniliśmy to w żart. Cichodajka znała Twoje dane z googla (BTW: z ciekawości sobie je wpisz w google bo chyba nigdy tego nie robiłaś żeby zobaczyć w ilu miejscach "latają" i to bynajmniej nie na naszym foro) gdyż, przypominam, ludzie z Chana wystalczyli Twoje pełne dane (łącznie z panieńskim matki) gdy spróbowałaś kupić u nich dane Kotzurasa zapominając, że na Chanie jest w chuj osób które kochają trolling jak koń owies i dla sportu i z czystej przekory zamiast gnębić Kotzura postanowiły gnębić Ciebie. To drobne wydarzenie odbiło się na całą Twoją bytność w internecie ale Ty nie nadałaś mu jakiejś rangi (a wręcz wyparłaś to wydarzenie ze świadomości gdyż stawia Ciebie w złym świetle) wiedząc, ze osoby siedzące tam są w zasadzie nietykalne bo namierzenie tam kogoś jest trudne nawet dla policji a co dopiero dla "szaraczka" z netu, postanowiłaś więc skupić się na najłatwiejszym celu - Heniu, ktorego dane miałaś. I to pomimo tego, że na czacie wiele osób pisało wielokrotnie, że to one Cię prześladują, to one zamawiają na Twój adres pizze i one dzwonią setki razy na Twój telefon - ignorowałaś to idąc w zapartę w winę Henia który siedział cicho i pisał coś na blogu albo na PW gdy Ty go pierwsza zaczepiałaś. Nie udało Ci się udowodnić tej winy na policji a mimo to ciśniesz temat w zaparte i stąd podejrzenie o chorobę psychiczną. Zgłoś się do lekarza, powiedz mu co Cię trapi, opowiedz o tych wszystkich szpiegujących Cię osobach, o nocnych wizytach, włamaniach ddo domu, on Ci pomoże. Wchodzenie na foro i męczenie przypadkowych osób na pewno nie pomoże, choć może usprawnić odrobinę drogę do lekarza - niekoniecznie w sposób jaki Ci się spodoba.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:
lala123455 pisze:Syndrom, problemy psychiczne?
Wypraszam sobie. Wymyślanie ruger. W takim razie może wytłumaczycie mi w końcu skąd P. Chinaski, cichodajka, Ty i kilka innych osób wiedzieliście o moich rozmowach poza transmisjami oraz przy wyłączonym komputerze itd.. Jakim cudem wchodząc na moją transmisje (Wy) z innych nicków wiedzieliście która mi się żarówka na suficie nie świeci skoro tego nigdy nie podawałam. Skąd Chinaski wiedział jak wyglądała łazienka na moim poprzednim mieszkaniu, a Ty co miałam powywalane na podłodze? Czyżby przypadek nadawałam z dwóch pomieszczeń gdzie było głównie widać łózko, ścianę i mnie. A Wy mieliście dość szczegółowe informacje. Podam przykład rozmowa z bankiem o odblokowanie kont- P. cichodajka po dokładnie 3 minutach podała panieńskie nazwisko mojej matki, wytłumaczysz gdzie było ono podane? Może dodaj najlepiej link do strony gdzie to jest uwzględnione z chęcią to zobaczę. Publikowanie adresu zamieszkania i nie tylko przez Was to jest to? Zauważ, że nie wchodziłam tutaj a ataki były. Ostatni atak przebił moje siły gdyż włamaliście się naprawdę do mieszkania pod moją nieobecność a potem znaliście każdy mój krok. W pewnym momencie na moim aktualnym mieszkaniu też tak było. Ciekawa jestem ruger skąd wiedziałeś, że płakałam i w tym samym czasie opisałeś całą sytuacje na forumowym czacie, bo szczerze to są dość interesujące wątki zwłaszcza, że znajomi z którymi prowadziłam konwersacje poza komputerem i nadawaniem na showu są w stanie to potwierdzić. Z dupy tych rzeczy nie mieliście. A Twoja wypowiedź na moje pytania to jest ban bądź że mi wpierdolisz wielokrotnie. I tego zaczynam się bać najpierw straszyłeś mnie 3 lata temu że mnie zadusisz, teraz pobiciem, potem innymi rzeczami razem z Twoimi Koleszkami. Ja Wam się nie wpierdalam w życia realne każdy dostaje to co siał, czyli skoro goldie wydzwaniał do mnie z groźbami i wciągnął w to chinaskiego to było wiadome że o tym wspomnę (zdecydowałam się w końcu na prywatnoskargowy akt oskarżenia by mieć od Was spokój do tej pory tylko straszyłam a teraz zaczęłam działać) na policji. Teraz to nie dość, że zmieniałam 4 razy numer tel bo Wy wydzwaniacie z VOIP po nocach, zamawiacie jedzenie na byłe adresy które znacie to jeszcze próbujecie mnie pomawiać i mieszać moje życie realne z błotem. To, że Wy jesteście przegrywali życiowymi bez przyszłości to nie znaczy, że dziewczyna z kamerek nie może mieć normalnego życia. Zazdrościcie, że innym się udaje i poza showu potrafią coś robić jednocześnie się bawiąc. A jeszcze jedna kwestia do waszych chorych wydarzeń to nie ja przychodzą Was prowokować tylko Wy mnie, ja czasem tego już nie wytrzymuje bo wyszliście już poza internet więc darujcie sobie robienie z siebie ofiar bo tym razem nie odpuszczę tego wszystkiego bo to nie realne by znać każdy krok osoby która nie siedzi 24/24 przy kompie przez kamerkę internetową. Nawiązując jeszcze konto słodka to fejk konto który pewnie jeden z Was zrobił w celu by pokazać, że nie mam życia poza SU.


Napiszę w skrócie, choć wiem że to nic nie da ale chuj, dla zasady: "Prywatne rozmowy" zawsze toczysz z włączonym "przypadkiem" dźwiękiem (i przeważnie na wyłączonym telefonie :) tak foro dowiedziało się o urojonej ciąży, tak kilka razy latały dane Henia - bite 2-3 godziny bez głosu a akurat "przypadkiem" jak podajesz jego dane to dźwięk włączony... Z lodówką było śmiesznie bo już było cicho o Tobie a tu nagle jebs, wchodzisz i piszesz, że Ci się włamałem do domu, że wyłączyłem światło w lodówce i pozakładałem wszędzie pluskwy, pośmieliśmy się z tego trochę na foro (zmieniając pluskwy na pajonki szpiegowskie żeby było jeszcze bardziej abstrakcyjnie) ale potem wlazłem i już na serio poprosiłem tej lodówki i wyłączonego światła uświadamiając Ci tym samym, że od kilkunastu lat w lodówkach nie montuje się już żarówek tylko światła LED których przewidywany czas pracy jest dłuższy niż żywotność lodówki. Natychmiastowo zmieniłaś front pisząc o świetle w przedpokoju i wtedy dałem sobie spokój z dalszym tłumaczeniem bo nie chciało mi się strzępić klawiatury na wariatkę... Podobnie jak reszcie foro dlatego zamieniliśmy to w żart. Cichodajka znała Twoje dane gdyż, przypominam, ludzie z Chana wystalczyli Twoje pełne dane (łącznie z panieńskim matki) gdy spróbowałaś kupić u nich dane Kotzurasa zapominając, że na Chanie jest w chuj osób które kochają trolling jak koń owies i dla sportu i z czystej przekory zamiast gnębić Kotzura postanowiły gnębić Ciebie. To drobne wydarzenie odbiło się na całą Twoją bytność w internecie ale Ty nie nadałaś mu jakiejś rangi (a wręcz wyparłaś to wydarzenie ze świadomości gdyż stawia Ciebie w złym świetle) wiedząc, ze osoby siedzące tam są w zasadzie nietykalne bo namierzenie tam kogś jest trudne nawet dla policji a o dopiero dla "szaraczka" z netu, postanowiłaś skupić się na najłatwiejszym celu - Heniu, ktorego dane miałaś. I to pomimo tego, że na czacie wiele osób pisało wielokrotnie, że to one Cię prześladują, to one zamawiają na Twój adres pizze i one dzwonią setki razy na Twój telefon - ignorowałaś to prąc w zapartę w winę Henia. Nie udało Ci się udowodnić tej winy a mimo to ciśniesz temat w zaparte i stąd podejrzenie o chorobę psychiczną. Zgłoś się do lekarza, powiedz mu co Cię trapi, opowiedz o tych wszystkich szpiegujących Cię osobach, o nocnych wizytach, włamaniach ddo domu, on Ci pomoże. Wchodzenie na foro i męczenie przypadkowych osób na pewno nie pomoże, choć może usprawnić odrobinę drogę do lekarza - niekoniecznie w sposób jaki Ci się spodoba.



Źle to rozgrywasz posiadam zdjęcia z karaczanow wiec wiem co tam wrzuciliście-pierwszy fakt tego nie było.
Drugi fakt na transmisji jak próbowaliście mnie zastraszyć i zmusić do rozbierania była żarówka ledowa w żerandoze- tez jest na to zdjęcie.
Trzeci fakt sam pisałeś ruger intensywnie jak wyglada moje mieszkanie a zwłaszcza części których nie pokazywałam na showup- zdjęcia z czata zrobione.
Wariatkę i psychicnzie chora zrób z siebie bo jak widać nawet kłamanie Ci nie wychodzi. Rozmowy które prowadziłam
Były prowadzone poza SU co osoby które prowadziły je ze mną tez maja urojenia po przeczytaniu ich u Was na czacie?
Dziwnym trafem próbujecie mnie wjebac w coś czego nie robiłam i na to już sobie nie pozwolę. Jak pisałam z życia gowna przegrywa nie pozwolę sobie zrobić, dlatego teraz będę działać ze dwojona siła i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jaka ciąża? Jakie śmiechy? Jakie rozmowy?
Poddaje się.
Teraz to już za chuja nie wiem o co chodzi?
Że ja się śmiałem?
Gdzie? Jak? Kiedy?
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


lala123455 pisze:
ruger44 pisze:
lala123455 pisze:Syndrom, problemy psychiczne?
Wypraszam sobie. Wymyślanie ruger. W takim razie może wytłumaczycie mi w końcu skąd P. Chinaski, cichodajka, Ty i kilka innych osób wiedzieliście o moich rozmowach poza transmisjami oraz przy wyłączonym komputerze itd.. Jakim cudem wchodząc na moją transmisje (Wy) z innych nicków wiedzieliście która mi się żarówka na suficie nie świeci skoro tego nigdy nie podawałam. Skąd Chinaski wiedział jak wyglądała łazienka na moim poprzednim mieszkaniu, a Ty co miałam powywalane na podłodze? Czyżby przypadek nadawałam z dwóch pomieszczeń gdzie było głównie widać łózko, ścianę i mnie. A Wy mieliście dość szczegółowe informacje. Podam przykład rozmowa z bankiem o odblokowanie kont- P. cichodajka po dokładnie 3 minutach podała panieńskie nazwisko mojej matki, wytłumaczysz gdzie było ono podane? Może dodaj najlepiej link do strony gdzie to jest uwzględnione z chęcią to zobaczę. Publikowanie adresu zamieszkania i nie tylko przez Was to jest to? Zauważ, że nie wchodziłam tutaj a ataki były. Ostatni atak przebił moje siły gdyż włamaliście się naprawdę do mieszkania pod moją nieobecność a potem znaliście każdy mój krok. W pewnym momencie na moim aktualnym mieszkaniu też tak było. Ciekawa jestem ruger skąd wiedziałeś, że płakałam i w tym samym czasie opisałeś całą sytuacje na forumowym czacie, bo szczerze to są dość interesujące wątki zwłaszcza, że znajomi z którymi prowadziłam konwersacje poza komputerem i nadawaniem na showu są w stanie to potwierdzić. Z dupy tych rzeczy nie mieliście. A Twoja wypowiedź na moje pytania to jest ban bądź że mi wpierdolisz wielokrotnie. I tego zaczynam się bać najpierw straszyłeś mnie 3 lata temu że mnie zadusisz, teraz pobiciem, potem innymi rzeczami razem z Twoimi Koleszkami. Ja Wam się nie wpierdalam w życia realne każdy dostaje to co siał, czyli skoro goldie wydzwaniał do mnie z groźbami i wciągnął w to chinaskiego to było wiadome że o tym wspomnę (zdecydowałam się w końcu na prywatnoskargowy akt oskarżenia by mieć od Was spokój do tej pory tylko straszyłam a teraz zaczęłam działać) na policji. Teraz to nie dość, że zmieniałam 4 razy numer tel bo Wy wydzwaniacie z VOIP po nocach, zamawiacie jedzenie na byłe adresy które znacie to jeszcze próbujecie mnie pomawiać i mieszać moje życie realne z błotem. To, że Wy jesteście przegrywali życiowymi bez przyszłości to nie znaczy, że dziewczyna z kamerek nie może mieć normalnego życia. Zazdrościcie, że innym się udaje i poza showu potrafią coś robić jednocześnie się bawiąc. A jeszcze jedna kwestia do waszych chorych wydarzeń to nie ja przychodzą Was prowokować tylko Wy mnie, ja czasem tego już nie wytrzymuje bo wyszliście już poza internet więc darujcie sobie robienie z siebie ofiar bo tym razem nie odpuszczę tego wszystkiego bo to nie realne by znać każdy krok osoby która nie siedzi 24/24 przy kompie przez kamerkę internetową. Nawiązując jeszcze konto słodka to fejk konto który pewnie jeden z Was zrobił w celu by pokazać, że nie mam życia poza SU.


Napiszę w skrócie, choć wiem że to nic nie da ale chuj, dla zasady: "Prywatne rozmowy" zawsze toczysz z włączonym "przypadkiem" dźwiękiem (i przeważnie na wyłączonym telefonie :) tak foro dowiedziało się o urojonej ciąży, tak kilka razy latały dane Henia - bite 2-3 godziny bez głosu a akurat "przypadkiem" jak podajesz jego dane to dźwięk włączony... Z lodówką było śmiesznie bo już było cicho o Tobie a tu nagle jebs, wchodzisz i piszesz, że Ci się włamałem do domu, że wyłączyłem światło w lodówce i pozakładałem wszędzie pluskwy, pośmieliśmy się z tego trochę na foro (zmieniając pluskwy na pajonki szpiegowskie żeby było jeszcze bardziej abstrakcyjnie) ale potem wlazłem i już na serio poprosiłem tej lodówki i wyłączonego światła uświadamiając Ci tym samym, że od kilkunastu lat w lodówkach nie montuje się już żarówek tylko światła LED których przewidywany czas pracy jest dłuższy niż żywotność lodówki. Natychmiastowo zmieniłaś front pisząc o świetle w przedpokoju i wtedy dałem sobie spokój z dalszym tłumaczeniem bo nie chciało mi się strzępić klawiatury na wariatkę... Podobnie jak reszcie foro dlatego zamieniliśmy to w żart. Cichodajka znała Twoje dane gdyż, przypominam, ludzie z Chana wystalczyli Twoje pełne dane (łącznie z panieńskim matki) gdy spróbowałaś kupić u nich dane Kotzurasa zapominając, że na Chanie jest w chuj osób które kochają trolling jak koń owies i dla sportu i z czystej przekory zamiast gnębić Kotzura postanowiły gnębić Ciebie. To drobne wydarzenie odbiło się na całą Twoją bytność w internecie ale Ty nie nadałaś mu jakiejś rangi (a wręcz wyparłaś to wydarzenie ze świadomości gdyż stawia Ciebie w złym świetle) wiedząc, ze osoby siedzące tam są w zasadzie nietykalne bo namierzenie tam kogś jest trudne nawet dla policji a o dopiero dla "szaraczka" z netu, postanowiłaś skupić się na najłatwiejszym celu - Heniu, ktorego dane miałaś. I to pomimo tego, że na czacie wiele osób pisało wielokrotnie, że to one Cię prześladują, to one zamawiają na Twój adres pizze i one dzwonią setki razy na Twój telefon - ignorowałaś to prąc w zapartę w winę Henia. Nie udało Ci się udowodnić tej winy a mimo to ciśniesz temat w zaparte i stąd podejrzenie o chorobę psychiczną. Zgłoś się do lekarza, powiedz mu co Cię trapi, opowiedz o tych wszystkich szpiegujących Cię osobach, o nocnych wizytach, włamaniach ddo domu, on Ci pomoże. Wchodzenie na foro i męczenie przypadkowych osób na pewno nie pomoże, choć może usprawnić odrobinę drogę do lekarza - niekoniecznie w sposób jaki Ci się spodoba.



Źle to rozgrywasz posiadam zdjęcia z karaczanow wiec wiem co tam wrzuciliście-pierwszy fakt tego nie było.
Drugi fakt na transmisji jak próbowaliście mnie zastraszyć i zmusić do rozbierania była żarówka ledowa w żerandoze- tez jest na to zdjęcie.
Trzeci fakt sam pisałeś ruger intensywnie jak wyglada moje mieszkanie a zwłaszcza części których nie pokazywałam na showup- zdjęcia z czata zrobione.
Wariatkę i psychicnzie chora zrób z siebie bo jak widać nawet kłamanie Ci nie wychodzi. Rozmowy które prowadziłam
Były prowadzone poza SU co osoby które prowadziły je ze mną tez maja urojenia po przeczytaniu ich u Was na czacie?
Dziwnym trafem próbujecie mnie wjebac w coś czego nie robiłam i na to już sobie nie pozwolę. Jak pisałam z życia gowna przegrywa nie pozwolę sobie zrobić, dlatego teraz będę działać ze dwojona siła i tyle w temacie.


Twoje życie to już od dawna gówno odkąd wlazłaś pierwszy raz na SU, jeżeli tego nie dostrzegasz to bym musiał chyba wylądować na czole helikopterem z napisem "Twoje życie to GÓWNO!". A i tak byś nie dostrzegła. Posiadasz wiele zdjęć i dowodów ale żadnego nie pokazujesz, tak samo jak nie pokazałaś slynnych spalonych żarówek, jak nie pokazałaś papierów z policji o rzekomym znalezieniu pluskw, tak samo jak nie posiadasz dowodów na "szpiegowany iPhone" który tak zanosiłaś policji do ekspertyzy, że cały czas mialaś go przy sobie. Nikt Cię nigdy nie próbował zmusić do rozebrania bo jest to niewykonalne przez kabelek. Nigdy nie napisałem ani słowa detali o Twoim mieszkaniu poza tym, że masz lodówkę, kanapę i światło. Jak 99,99% zamieszkałych mieszkań w Polsce. Nigdy w życiu na foro nie wyciekła żadna rozmowa ktorej by któryś z czatowiczów (a przeważnie nawet kilku na raz) nie zobaczył albo nie usłyszał u Ciebie na transmisji. Jeżeli uważasz, ze takie rozmowy nie odbywały się na transmisjach - masz urojenia, podobnie jak fikcyjne osoby które ponoć te rozmowy z Tobą prowadzą a których, nie wiedzieć czemu, nie wezwałaś na świadka - ich zeznania wszak pogrążyłyby "nas " i posłały do paki natychmiast, czemuż to mając tak silnego asa w rękawie go nie wykorzystujesz?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


:? Serio?
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Piszesz ruger o swoim życiu? Zważywszy na to, że nie wszyscy ludzie są źli i poznałam wiele wartościowych osób tutaj, to nie uważam.
Gówno próbujecie Wy zrobić z życia dziewczyn z showup które nie dostosowują się do Waszych żądań udając potem głupich i manewrując faktami tak by przedstawić je jak najgorszym świetle.
Wiele dziewczyn przemilcza fakty o Waszych wyczynach. W tym jeśli już piszesz jakieś argumenty to pisz dokładnie gdyż żarówkę która mi się nie paliła wskazałeś dokładnie wraz z innymi rzeczami które znajdują się niestandardowym wyposażeniu mieszkania, ale tak tak twierdź sobie dalej, że nie wiesz o co chodzi. W końcu to jest Twój poziom na nim i tak nie wygram! Naucz się manewrować faktami i tym, że wszystkie materiały (zdjęcia, zamówienia, dane telefoniczne osób które niby do mnie wydzwaniały gdzie pisaliście te numery wraz z peronsaliami ja sobie składam dokładnie) są. Usunąć je możesz z historii jako mod ale raczej ciężko jest usunąć komentarz z czyjegoś przenośnego dysku "wźąść tą umęczoną istotę zamknąć w plastikowy worek z biedronki, zadusić i wrzucić do Wisły" cytat ruger44 3 lata temu od tamtego czasu stał się pogromcą słodkiej! Dziewczyny z internetu gdyż ma tak ciekawe i bogate życie, że śledzi każdy ślad na temat mojego życia. Ba! Informacja dla niego to skarb który przytula sobie do serduszka publikując wszędzie gdzie tylko się da. Tak samo jak jego najlepszy przyjaciel henry-costamzciechocinka. Ba! Nawet jak się próbowałam odciąć od tego to i tak nie mogę gdyż moje życie jest aż tak przegrane, że to ja szukam kontaktu z Wami.. aaa to nie był ten fakt racja na odwrót! Przy nie przebywaniu na showup Wy i tak działacie przeciwko mnie ale w realnym życiu więc raczej gówno wy robicie i nim jesteście i się babracie. Jestem ponad to. Odpusciłabym Ci chinaski bo było mi Cie naprawdę szkoda- nie rozumiem jak człowiek może doprowadzić się do takiej rujny w życiu, ale sam wybrałeś drogą którą podążyłeś pomimo próśb, moich zgłaszań, pisma od prawnika brniecie w to, więc pójdę o kilka kroków dalej. Mnie to nic nie kosztuje a gorzej już narobić mi nie możecie niż robiliście więc do czasu aż nie zostaną skasowane wszelkie materiały znieważające i nie tylko spodziewajcie się sprawy sądowej bo litość już dla Was mi przeszła.
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Serio laska masz smutne życie skoro jedyne co nadaje mu sens to łażenie po sądach i policji w sprawie jakiegoś starego randoma z gównoforum oraz napierdalanie o tym na sexkamerkach podczas każdej transmisji. Znajdź sobie jakieś hobby, nie wiem kup se zestaw ogrodnika czy coś i skoncz uprzykrzać życie facetowi, którego w życiu na oczy nie widziałaś i który ma wyjebane w Twoją egzystencje.
Digi


R29 pisze:Ale jak może Ci latać koło czegoś czego nie masz? Już ustaliliśmy to na czacie, że Ty masz pusie :laughingnew:


Jak może cokolwiek ustalić ktoś, kto już dawno pozjadał wszystkie rozumy, łącznie ze swoim...
Zanim go jednak zjadł, to jego móżdżek wyglądał tak:

**Pokaż Spoiler**
Obrazek



lala123455 pisze:Wiele dziewczyn przemilcza fakty o Waszych wyczynach.


Nic dziwnego, większość z nich wie, że nie należy się narażać.


Digi, krótko:
- Brawo!
- Brawo!!
- Brawo!!!
Najnowszy żeński narybek, ale już doskonale wie, jak przypodobać się wierchuszce.

Obrazek
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tymczasem w nieodległej przeszłości!!!! Tłumaczenie słodkiej dlaczego zawiadomiła prokuraturę, że ją stalczę!!!!

Obrazek

Art. 234. KK
Kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo (...) fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Art. 233 KK
Składanie fałszywych zeznań, zwane krzywoprzysięstwem, jest jednym z przestępstw przeciwko wymiarowi sprawiedliwości. Stanowi występek, czyli przestępstwo mniejszego kalibru niż zbrodnia. Zgodnie z art. 233 KK krzywoprzysięzcy grozi kara pozbawienia wolności do trzech lat

a to nie wszystko!!!!
Słodka... pójdziesz pierdzieć w pasiaki albo czy nie wiem co gorsze w pasy :D
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Jpdl dalibyście już sobie z tym spokój.
Za długo chyba już trwa ta cała ''opera mydlana''
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Syndrom_Apollo,
Puśka jejejeje jebnij sie w łeb ewentualnie idz płakać do kieliszka wódki jaki świat jest zły i zrób z tego transmisje.
Digi


Digi, jejejeje jezzzuuuuu, jajajaja jaka tytytyty ty jesteś wulgarna, nie gorączkuj się tak, bo ci oksy zaparują. To aż nie przystoi kobiecie, żeby tak brzydko się wyrażała. No chyba, że te bimbały i otwór w kroku, to zwykłe atrapy. A, nieeee, czekaj... ty prawdopodobnie jesteś jedną z tych młodych, niezależnych, wyzwolonych kobiet, którym wszystko wypada.
Jeśli zechcesz kogoś o coś pomawiać, to gdy znowu kiedyś odpalę transmisję, wtedy wpadnij do mnie (tym razem zalogowana) i tam mi popyskuj o Puśce, "jebaniu", płakaniu, wódce no i o złym świecie, bo kiedy ostatnio zapraszałem do siebie - tylko 4 osoby miały odwagę wejść na kontach, reszta wolała filować z przyczajki. Taka to u was w grupie panuje odwaga.
No i... prośba... panuj nad językiem, bo kiedy się ciebie czyta na czacie, to aż oczy bolą. :*
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo,
Wypierdalaj :laughingnew:
Digi


Digi, znowu się popisałaś:
- Brawo!
- Brawo!!
- Brawo!!!

Obrazek

Cóż za:
- Elokwencja
- Bezradność
- Desperacja

BRAWOOO!
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ZbyszekCiechocinekSex pisze:Tymczasem w nieodległej przeszłości!!!! Tłumaczenie słodkiej dlaczego zawiadomiła prokuraturę, że ją stalczę!!!!



Art. 234. KK
Kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo (...) fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Art. 233 KK
Składanie fałszywych zeznań, zwane krzywoprzysięstwem, jest jednym z przestępstw przeciwko wymiarowi sprawiedliwości. Stanowi występek, czyli przestępstwo mniejszego kalibru niż zbrodnia. Zgodnie z art. 233 KK krzywoprzysięzcy grozi kara pozbawienia wolności do trzech lat

a to nie wszystko!!!!
Słodka... pójdziesz pierdzieć w pasiaki albo czy nie wiem co gorsze w pasy :D


Podniecaj się czytając to, gdyż tak stalkujesz mnie przez środki masowego przekazu od 2 lat. Tak sprawa miała na celu ustalenie Twoich danych gdyż policja musi je ustalać nie pokrzywdzona, więc podniecaj się swoimi fałszywymi artykułami prawnymi gdyż jesteś naprawdę starszym a głupim człowiekiem, współczuje Ci. Aktualnie na Twoim koncie jest więcej niż 2 paragrafy, ale nie będę chwalić publicznie jakie. Ciesz się, myśl, że wygrałeś trolla już nie zamierzam karmić. Jak pisałam w powyższych postach nie będę się teraz tym zajmować tylko mój przedstawiciel. Ta wiadomość chinaski jest skierowana nie tylko do Ciebie ale do całej reszty fałszywe pomowienia które podałeś w tym pozwie czy fałszywe pomowienia dotyczące mojej pracy i kwalifikacji oraz profesji spokojnie można pod to zapisać. Nie czuje potrzeby rozmowy o swoim życiu i o tym co będzie się dziać w Waszej sprawie dalej rób to co robisz a ja drobnymi kroczkami z pewnymi ludzmi będziemy robić swoje. Zwłaszcza, że dziękuje ruger za podpowiedz na wezwanie świadków a) z rozmów b) telefonu goldiego z groźbami i nie tylko, sama bym na to nie wpadła plus oczywiście Wasze fascynujące poczynania tu, na showup i w moim realnym życiu. Bo przypominam tam gdzie kończy się kabelek tam to jest realne życie ale co niektórzy z Was tego nie dowiedzą. Miłego dnia życzę :) :D
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości