Anka92xx/Mama92/Mama92xx/MamusiaSynusia/Kira16/Kira07

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Duchu pisze:Helo ramole, uwaga szykuje sie wielki powrot na kam :D , tak jak pisalem wczesniej-miala swoja szanse i nie wykorzystala....,ale co sobie..,to moje. :lol: . Pozdro dla wszystkich


A na ile tym razem Cię oskubała :?: :D


https://natsu.pics
แมวตัวผู้


Można było pooglądać foteczki teraz już się nie da , przypadeg ? :D
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Duchu pisze:.... uwaga szykuje sie wielki powrot na kam ....... miala swoja szanse i nie wykorzystala....,ale co sobie..,to moje.... Pozdro dla wszystkich


Że powróci to było wiadomo ,to tylko kwestia czasu . Miała szansę ? i jej nie wykorzystała ? hahaha :laugh3: jesteś taki naiwny ? Wykorzystała i zapewne dobrze . Sponsor na wakacje dla niej i żetonka wyłapany . Drogo Ci wyszło to bzykanie patologicznej królewny pustej tacy i lodówki .

Nowośc , pozdrowienia przesyłasz ? przecież tu same chamy , napaleńce i psychole .

EDIT:

Zróbcie duecik na kam. :romp_69r: pobijecie rekordy na zbiorniku! :lmao: :lool:
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


skowronek100 pisze:jej instagram pokazuje jak jak pucuje swe BMW... jak jest odjebana...
poogladajcie jej insta i sami zobaczycie


Pewnie kupiła sobie to BMW za żetonów frajerów, którzy wierzyli w te jej wszystkie kłamstwa.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


W sumie to żal mi tego Ducha, taki naiwniak zakochaniec od naprawiania panienek. Chciał pewnie wierzyć, że to nie był układ oparty na kasie a na uczuciu. Wtargnął w jej ustabilizowany świat bazujący na żebrach na kamerkach i tam pewnie czymś jeszcze....usłyszał w końcu Show me the money i królewna wróciła na stary, rozpoznany rewir łowiecki. Ty sie Duchu ciesz, że trwało to tak krótko, wracaj do swojego życia i na przyszłość nie wyrywaj takich panienek z ich naturalnego biotopu ani nie wiąż sie emocjonalnie bo się z Ducha zmienisz w Nazgula.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:
skowronek100 pisze:jej instagram pokazuje jak jak pucuje swe BMW... jak jest odjebana...
poogladajcie jej insta i sami zobaczycie


Pewnie kupiła sobie to BMW za żetonów frajerów, którzy wierzyli w te jej wszystkie kłamstwa.


za żetony i dobrowolne datki na konto, mogłaby ją tak skarbówka prześwietlić, byłoby wesoło :D
LEON LXIX


Duchu pisze:Helo ramole, uwaga szykuje sie wielki powrot na kam :D , tak jak pisalem wczesniej-miala swoja szanse i nie wykorzystala....,ale co sobie..,to moje. :lol: . Pozdro dla wszystkich


Do przewidzenia, tylko czekałem na taki post lub jej pierwsze pojawienie. I nie mam też na myśli, że wierzę, że cokolwiek było, nawet wasz wspólny wyjazd chociażby do sąsiedniej wsi. Według mnie takie dziewczyny gardzą takimi naiwniakami i chcą ich doić jak tylko się da, a pójść do łóżka mogłyby szybciej z jakimś przypadkowym gościem z ulicy, który w miarę dla nich wygląda.
Ale jak był wyjazd i w ten sposób się odwdzięczyła, to mamy kolejny obraz naszej kochanej... :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Duchu pisze:Helo ramole, uwaga szykuje sie wielki powrot na kam :D , tak jak pisalem wczesniej-miala swoja szanse i nie wykorzystala....,ale co sobie..,to moje. :lol: . Pozdro dla wszystkich





Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

kasę od ciebie wzięła to teraz nara ale idiota jesteś aż mi cie szkoda a pukać takie coś to .... lepiej sobie ręka zrobic pozdro
fire998


Duchu pisze:Helo ramole, uwaga szykuje sie wielki powrot na kam :D , tak jak pisalem wczesniej-miala swoja szanse i nie wykorzystala....,ale co sobie..,to moje. :lol: . Pozdro dla wszystkich

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

to się jeszcze przebadaj :D
i nie ma co się chwalić pukaniem takich Anek bo to chluby nie przynosi tylko wstyd

ps. mam nadzieję, że zmajstrowałeś jej kolejnego żetonka :D
LEON LXIX


Oszustka aktualnie wypoczywa w Rosji za ciężko uzbierane pieniądze od frajerów na leczenie i jedzonko :beach: :smoke: :sarcastic:
Awatar użytkownika
Jonss89
SU-holik
SU-holik
Posty: 74
Rejestracja: 08 lis 2015, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niedługo sie okaże czy jest aż tak zdesperowana.


https://natsu.pics
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ehhhhh, to byla jedna wielka sciema z ta Anka. tak dla zabawy to zrobilam :lol: ,a zescie sie nakrecili....,sami widzicie ze mozna wami manipulowac jak sie chce. ja jej na oczy nie widziaalam. pozdrawiam naiwniaki :laugh3: :laugh3: :taunt.:
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


Duchu pisze:Ehhhhh, to byla jedna wielka sciema z ta Anka. tak dla zabawy to zrobilam :lol: ,a zescie sie nakrecili....,sami widzicie ze mozna wami manipulowac jak sie chce. ja jej na oczy nie widziaalam. pozdrawiam naiwniaki :laugh3: :laugh3: :taunt.:


Tak, a kim jesteś?
Awatar użytkownika
for your eyes only
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2016, 14:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Duchu pisze:Ehhhhh, to byla jedna wielka sciema z ta Anka. tak dla zabawy to zrobilam :lol: ,a zescie sie nakrecili....,sami widzicie ze mozna wami manipulowac jak sie chce. ja jej na oczy nie widziaalam. pozdrawiam naiwniaki :laugh3: :laugh3: :taunt.:

fire998


Duchu pisze:Ehhhhh, to byla jedna wielka sciema z ta Anka. tak dla zabawy to zrobilam :lol: ,a zescie sie nakrecili....,sami widzicie ze mozna wami manipulowac jak sie chce. ja jej na oczy nie widziaalam. pozdrawiam naiwniaki :laugh3: :laugh3: :taunt.:


Bez dowodów nikt ci nie wierzył, głąbie, chyba to zostało napisane wcześniej. Poza tym bym się nie dziwił, jeśli ty naprawdę zostałeś przez nią wydymany, ale że jeszcze cię pojechaliśmy, to teraz tak piszesz. :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


KIM JESTEŚ DUCHU?
Obrazek

hue, hue
Żałosny trochę kolega. Pan z Nim.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hahaha dziś się tutaj zarejestrowałem i w życiu nie sądziłem że ona gdziekolwiek się jeszcze pojawia :lol: No nie wierze :D
Awatar użytkownika
WKS
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 16 maja 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


WKS pisze:hahaha dziś się tutaj zarejestrowałem i w życiu nie sądziłem że ona gdziekolwiek się jeszcze pojawia :lol: No nie wierze :D

a co znasz nasza kochana Anke ?? :D
fire998


ehhh,cwele,a co il nie ma Anki. pierdielicie te swoje wypociny a swiat i Anka z was sie smieje. jestescie zaalosne cwele i pajace ktore nakrecaja sie malolata ktora robi kase i was wali. wam pzostalo trzepanie kapucyna. trzeba troche inteligencji aby szczzai o co biega. ale to nie dla ws. jest tuta kila kacaapow wkreconych i tak wypisuja te swoje wypociny a my sie bawimy. piszcie dalej durnie,tak durnie bo czlowiek z odrobina inteligeencji by nie dal sie wkrecic. jakim trzeba byc durniem i smierdzielem zeby walic sobie konia przy temacie o Ance. ona sie smieje z tego i was wali kacapy.. nooooo popiszzcie sobie zboki co tylko moga potrzepac smierdzila. walcie mamuski roazle brudasy zafajdane.. nooooo i ggdzie ta Anka koltuny zawszone. jebnijcie sie w te lby,zrobilam was jak trzeba brudasy. :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości