Anka92xx/Mama92/Mama92xx/MamusiaSynusia/Kira16/Kira07

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Rachmistrz gdzie grasuje ta oszustka? Na SU jakoś jej nie widać. W ogóle to czapki z głów za Twoją krecią robotę, którą wykonujesz zupełnie nieodpłatnie. Kierują Tobą jakieś prywatne pobudki? Czy po prostu piętnujesz oszustów?



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Od 18 marca działa na Zbiorniku, chociaż, 23 sierpnia nadawała równolegle na showup.tv (jako Mama92), ale to był tylko 30-min. wyjątek.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chciałbym aby ktoś ją przypadkiem rozpoznał i doniósł rodzicom co w internecie wyprawia ich pociecha. Uchroniło by to potencjalne osoby przed tą oszustką.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


tasmanx pisze:Chciałbym aby ktoś ją przypadkiem rozpoznał i doniósł rodzicom co w internecie wyprawia ich pociecha. Uchroniło by to potencjalne osoby przed tą oszustką.

Ty się z choinki urwałeś ? Bez urazy, ale w procederze Anki uczestniczy cala jej rodzina i wspiera ją duchem i ciałem. Mnie zastanawia to jak ona może z domu wyjść, toż te jej Skoki są niewielkie,a ludzie internet mają. Podejrzewam, że wszyscy już wiedzą kto zacz, metoda "ta Pani tej Pani powiedziała" zapewne zadziałała i całe Skoki są dumne ze swojej reprezentantki na showup. Tylko jak trzeba się nie szanować i ile mieć tupetu, żeby z domu wyjść jak wszyscy pokazują palcami chlubę Skoków.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wychodzi po zmierzchu , kaptur na blond włosie zarzuci i w teren . A za dnia to ten z wiaderka audicą podrzuci . Swoją drogą musi miec nowe kanały zarobkowe . Częstotliwośc jej wystąpień drastycznie spadła . Do pracy na 8h/dzień nie możliwe żeby poszła . Możlwe że znalazła cichych stałych sponsorów .Obecne zbiórki to jej na waciki i paczkę fajek starczy .

Ewentualnie ekolog ją adoptował :rofl:
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


tasmanx pisze:Chciałbym aby ktoś ją przypadkiem rozpoznał i doniósł rodzicom co w internecie wyprawia ich pociecha. Uchroniło by to potencjalne osoby przed tą oszustką.

Wladca Smieci doniosl mamusi zebranki, piszac na fb co wyprawia jej pociecha, niestety odpowiedz przyszla, ze jej corka jest dorosla i sama kieruje swoim zyciem -takze musze Cie zmartwic
ale ktos rok temu zrobil dobra robote z antytrans
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


NELUSZEK pisze:ale ktos rok temu zrobil dobra robote z antytrans


Oby robił to też teraz, bo chyba przymierza się do powrotu z wakacji i znów zarabianiu łatwych "pieniążków" z żebrania i oszukiwania. Ma chyba w zanadrzu nowe pomysły na jeleni, bo na razie odświeżyła metodę na szpital, tyle że z "małym" i jego nowymi chorobami, no i hit z domu na tle odrapanej ściany. Pewnie będzie coś mocnego - na dworcu z kartonu lub pod mostem.
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Max pisze: Pewnie będzie coś mocnego - na dworcu z kartonu lub pod mostem.
na mobilnym internecie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wiszu pisze:
Max pisze: Pewnie będzie coś mocnego - na dworcu z kartonu lub pod mostem.
na mobilnym internecie :mrgreen:


to pewnie będzie internet brata :D
LEON LXIX


NELUSZEK pisze:Wladca Smieci doniosl mamusi zebranki, piszac na fb co wyprawia jej pociecha, niestety odpowiedz przyszla, ze jej corka jest dorosla i sama kieruje swoim zyciem


Dla mnie to nie jest żadne wytłumaczenie od strony rodzica. Odpowiadając w ten sposób daje przyzwolenie córce do złego postępowania. Widocznie mamusia przekazała jej to w genach. Cała ich rodzinka musi być ładnie postrzelona.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


tasmanx pisze:
NELUSZEK pisze:Wladca Smieci doniosl mamusi zebranki, piszac na fb co wyprawia jej pociecha, niestety odpowiedz przyszla, ze jej corka jest dorosla i sama kieruje swoim zyciem


Dla mnie to nie jest żadne wytłumaczenie od strony rodzica. Odpowiadając w ten sposób daje przyzwolenie córce do złego postępowania. Widocznie mamusia przekazała jej to w genach. Cała ich rodzinka musi być ładnie postrzelona.


a może nie widziała potrzeby tłumaczenia się jakiemuś debilowi z internetu a pasy Ance wymierzyła po cichu :D
LEON LXIX


jay pisze:a może nie widziała potrzeby tłumaczenia się jakiemuś debilowi z internetu a pasy Ance wymierzyła po cichu :D


Tłumaczenie się to swoją drogą, lecz niestety jej rodzinka dobrze wie, co ona wyprawia. To jest chyba ta sama krew i im się podoba, że córcia może kosić bardzo dobre siano, siedząc po 1-2h przed kamerką i nawet nie codziennie. A uczciwość itp. zostały w tym domu chyba dawno spalone wraz z "węglem" sponsorowanym od jeleni z S.U
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


tasmanx pisze:
NELUSZEK pisze:Wladca Smieci doniosl mamusi zebranki, piszac na fb co wyprawia jej pociecha, niestety odpowiedz przyszla, ze jej corka jest dorosla i sama kieruje swoim zyciem


Dla mnie to nie jest żadne wytłumaczenie od strony rodzica. Odpowiadając w ten sposób daje przyzwolenie córce do złego postępowania. Widocznie mamusia przekazała jej to w genach. Cała ich rodzinka musi być ładnie postrzelona.

o czym wy piszecie, laska jest pelnoletnia i ma juz swoje dziecko...
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Od 3 miechów nie mogłem jej trafić teraz się nawinęła. Kabaret co tam się dzieje. Nawet dzieciaka pokazała w tym szpitalu ale mały musiał zasłonić twarz misiem :sarcastic: Hejty lecą niezłe a gdzie Ekolog on jeszcze bywa u łoszustki?
Awatar użytkownika
Jonss89
SU-holik
SU-holik
Posty: 74
Rejestracja: 08 lis 2015, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale jej jedzie jakaś PolaPPP A Żebraczka w szpitalu z aniołkiem :P Iza sie wkurzyła i pokazała małego zakrywając mu buzię ...pazury zrobione, nie spodziewała się, że ręce pokaże
Awatar użytkownika
ArielON
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 25 maja 2016, 06:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hahhaa to trzeba zupełnie nie mieć honoru, ładuje kobieta jej prawdę w oczy, a ta siedzi i twierdzi,że nikogo nie oszukała. No tak, za godzinę jeszcze 12 zł, dostanie za tyle osób tam siedzacych :D
Awatar użytkownika
ArielON
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 25 maja 2016, 06:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Honor i ambicja Izabeli nie ma dna . Jej upodlenie jest na poziomie zacpanego na głodzie narkomana . Granice jakiegokolwiek szacunku nie są znane żebraczce . Widocznie takie wychowanie jest zgodne z zasadami w jej najbliższej rodzinie .
Państwo nie jest nic lepsze pozwalając na wychowanie dzieciaka w takiej patologi . Przydałby się jakiś kurator rodzinny , jeszcze młodego można wycofac z tej ścieżki . Dorastając przy takie matce jego przyszłośc wygląda na nieciekawą .
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


690
PolaPPP10
I FB
PolaPPP10
IZABELA GACA
PolaPPP10
GDYBYS BYLA TAKA UCZCIWA
PolaPPP10
TO BY NIKT STORNY O TOBIE NIE ZROBIL
PolaPPP10
A MIMO TO ŻE MASZ DZIECKO W SZPITALU
PolaPPP10
TO CI JEŻDZA
PolaPPP10
wiec cos na rzecyz jest
PolaPPP10
i że pisze do mnie tyle osob
Mama92
Co człowiek zrobi z nienawiści i zazdrościi żeby nikt drugiemu nie pomógł masakra
PolaPPP10
hahahah ja bym ci w zyciu nie pomogla
PolaPPP10
bo za duzo razy w huja ludzi zrobilas
PolaPPP10
i kazdą osobe ktora ci przelala kase'
powroty7320
**********
powroty7320
zobacz sobie to
PolaPPP10
a to wasza mama92 ********** tu jej brat ********** a tu jej mama z mama92 synem ********** tu mamy92 chłopak ********** tu drógi brat mamy92 ********** ********** ********** ********** http://ask.fm/mama92x jak sobie ccyccki robila tez sie odpalila w szpitalu po czym mowila ze jest straszliwie chora!!! laska ktora jest biena to nie stac ja na zrobienie włosów ani brwi.. chciałam dodac ze za kazda dodatkowa godzine dziecka w przedszkolu dop;aca sie 1zl wiec jest mozliwosc zeby isc ddo pracy, ja mam 4 dzieci i chodze do pracy i jakos nie koliduje mi to z przedszkolem i szkola, rownierz jezrzeniem z dziecmi na treningi,wiec albo jesstescie tak naiwni albo tak niesamowicie uposledzeni zeby wierzyc w te jej naciaganie was na kazda zlotowke... pozdrawiam i nie dajcie robic z siebie idiotow naiwnych bo ci co ja ogladaja a nie pisza to tylko dla tego ze maja z was beke ze Iza znalazla kolejnego frajera na kase !!! to kazdemu bede wysylac jak beda mama92 dawac kredyty
PolaPPP10
ona ma na imie izabela gaca Kisiel_W_Majtach · 3 minuty temu wiem mam jej fb 3 minuty temu wkurwia mnie ta dzifka Kisiel_W_Majtach · 2 minuty temu masalon fryzjerskii jezdzi audi
PolaPPP10
masz salon jezdzisz audi:)
PolaPPP10
powodzi ci sie
PolaPPP10
nie masz co narzekać
Mama92
hahaha
PolaPPP10
Zapytaj jej teraz czy moze pokazac dokumenty na leczenie synka w szpitalu ;p skoro jest 13 dni to powinna miec wszytko ;) zobaczysz ze ucieknie bo pada ze zmeczenia xDD RozpruwaczKRK · 6 minut temu hahaha a co człowiek zrobi dla pieniedzy, nawet wymysli choroby i dziecko do szpitala wstawi za 100 zl dziennie xDD
PolaPPP10
pomaga sie ludziom uczciwym,a nie obibokom z paznokciami na pomaranczowo ,co w zyciu nic nie robili,oprócz podtarcia sobie tyłka
PolaPPP10
pola racja ja też się na niej poznałam
PolaPPP10
a wiec widzisz
Afrodyzjak1982
+10
PolaPPP10
jakoś na wkurwialas duzo osob
PolaPPP10
wiec taka świeta nie jestes
Mama92
dziekuje
PolaPPP10
robilas se cycki
PolaPPP10
wszystko jest
PolaPPP10
każdy ma teraz twojego fb
PolaPPP10
wszystko moze zobaczyc
PolaPPP10
prosze panstwa po wszelkie dowody zapraszam na priv wiadomosc
PolaPPP10
wszystko moge udokumentowac
PolaPPP10
po wklejac nawet wiadomosci od innych osob poszkodoanych
PolaPPP10
a nawet zrobić screena
PolaPPP10
jesli ktos mysli że robie kopiuj wklej
Afrodyzjak198210
dajcie jej spokoj
Afrodyzjak198210
nie widzicie ,ze w szpitalu
PolaPPP10
afrodyzak to oszustka
PolaPPP10
no ona od 4 lat w szpitalu
PolaPPP10
lepiej o niej poczytaj
Mama92
nie dadzą, zrobią wszystko żeby nikt mi nie pomógł
PolaPPP10
DZIWKO JEBANA O TOBIE SA STRONY W NECIE
PolaPPP10
MASZ BOGATEGO NARZECZONEGO
PolaPPP10
WOZISZ SIE AUDI
PolaPPP10
MASZ SWOJ SALON
Afrodyzjak198210
a pokaz no mnie ten szpitalkochanana
PolaPPP10
JESTES LEGENDA SU
PolaPPP10
pokaże ci dziecko z wenflonem
Afrodyzjak198210
Z jakim wenflonem?To na co zbierasz an operacje?
PolaPPP10
ta cyckow
Mama92
nie nie na operacje
PolaPPP10
Patrz Kochana co matka Gacy wstawiła na fejsa ********** Biedny Filipek taki chory...
Mama92
zbieram na życie, na antybiotyki do małego
Mama92
możliwe że jutro wyjdziemy
Afrodyzjak198210
acha
Afrodyzjak198210
spoko
Afrodyzjak198210
dobra jestes .aparatka...haha
Mama92
;/
PolaPPP10
hahahahah
PolaPPP10
boże kobieto przestan walic sciemy ocknij sie tu nikt jjuz w nic nie wierzy
PolaPPP10
Ilez tez ona i te dziecko zerzre skoro ciagle zebra na jedzenie rachunki i leki? nie wiem gdzie w szpitalu trzeba placic leki? Zbiera na tatuaze farbowanie wlosow kosmetyczke i imprezy z chlopakiem..naiwni jej dawaja a ona ciagle oszukuje ciagle ma czyste sumienie i nie klamie to wprost smieszne co pisze ...ludzie jej zazdroszcza? ciekawe co kiedys powie dziecku ze zbiornik go zywil ???nie moge pojac tego ze do admina juz wplynelo kilka a moze kilka dziesiat petycji na jej temat i ja nie banuje? bo ZB ma korzysc z tych kredytow...niestety takim oszustem trzeba sie urodzic i jeszcze jedno powinna isc do pracy ludzie z rakiem pracuja a ona zdrowa nie moze lesrer do potegi
Afrodyzjak198210
Nie smutaj ..przeciez chyba jescze nie umiera
powroty7320
teraz jestes w szpitalu
Afrodyzjak198210
dzieck
Awatar użytkownika
fikumiku55
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 08 wrz 2016, 23:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nic
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


swingers40 pisze:Honor i ambicja Izabeli nie ma dna . Jej upodlenie jest na poziomie zacpanego na głodzie narkomana . Granice jakiegokolwiek szacunku nie są znane żebraczce . Widocznie takie wychowanie jest zgodne z zasadami w jej najbliższej rodzinie .
Państwo nie jest nic lepsze pozwalając na wychowanie dzieciaka w takiej patologi . Przydałby się jakiś kurator rodzinny , jeszcze młodego można wycofac z tej ścieżki . Dorastając przy takie matce jego przyszłośc wygląda na nieciekawą .


Tak się zawsze zastanawiam nad podobnymi ludźmi. Jak po latach będę na siebie patrzeć. Nie chciałbym być w takiej skórze, psychika potrafi 'wyniszczać' człowieka (i nie mam na myśli, że kogoś gryzie sumienie, bo za dzieciaka dokuczał innemu). Znam takie przypadki. Ale gorsze jest to, że znam przypadki, którzy potrafią przez lata karmić się swoimi wymysłami i nie widzieć w sobie nic złego. Hm, może u schyłku swojego życia "trzeźwieją".
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Bilans czwartku 08.09.2016 (ze szpitala):

77 zł (w tym 6 zł bonus) w 1,5 godz. od 15 osób (30 zł od malenka_bis)
We wrześniu: 168 zł w 6 godz.
Wczoraj, w celu nastąpiła zmiana, miejsce rachunków zajęły leki.
Dzięki wczorajszej transmisji, wszyscy ją oglądający ( i czytający to forum) mogli i mogą zobaczyć zdjęcie uśmiechniętego Filipka w szpitalnym łóżeczku.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość