ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
20 lip 2016, 18:45
Bez google niewiele by umiała powiedzieć. Myśli, że tego nie widać, jak mądrzy się podczytując różne rzeczy. Wczoraj był tego klasyczny przykład, gdy bleblała o filmach amerykańskich. Ktoś ją zapytał, czy widziała jakiś tam film - na co ona natychmiast: oczywiście, że tak, bardzo dobry film.

I teraz... następuje 20-30 sekund googlowania, widać jak przewraca ślepiami wpatrzona w drugiego laptopa i za chwilę odsuwa się w głąb kanapy i mówi: A jeśli dobrze pamiętam :lol: :lol: :lol: , to aktorka grająca główną rolę była nominowana do Oscara.

Innym razem mądrzyła się co oznacza termin "ignorancja". Szybko równocześnie z nią wrzuciłem ten wyraz w google i za chwilę słyszę jak Tox recytuje kropka w kropkę definicję ze słownika, która pokazała się w google. :lol2:

Tłumok daje takie popisy żenady dość często. I naiwini ludkowie dają się nabrać, że mają do czynienia z kimś więcej niż z pustą lalą, która nawet nie skończyła handlowej zawodówki w Gliwicach. Wyśmiewa Joankę, że ta nie umie poprawnie się wysławiać, a sama popełnia wsiuńskie błędy w postaci "ten perfum" albo "półtorej roku". :happy:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
20 lip 2016, 18:48
"Toxic przynajmniej jest lepsza dla widzów, nie banuje bez powodu i nie obrzuca błotem (co najwyżej zachęca do rozmowy) tych, którzy tylko zajrzą obejrzeć niekoniecznie się odzywając."
"A ta cała Joanna to gorszy koszmarek, robi z ShowUp.tv swój prywatny komunikator banując nieznane nicki na czacie i wyzywając niezalogowanych, że śmią siedzieć i słuchać jej trans. Fajna logika, wchodzić na portal z kamerkami gdzie przewijają się tysiące ludzi i marudzić, że wchodzą na jej publiczną trans."

Tak? a kto mnie wyzywał? kto wyczytuje sprawy które są osobiste i to chociaż żeby była prawda a nie kłamliwy bełkot wypisany w pozwie do sądu przez alkoholika i damskiego boksera, który chciał wymusić wycofanie zeznań o znęcanie. wszystko nagrałam..bo nic ToxicAngel nie zrobiłam a ona ni z gruchy ni z pietruchy zaczęła moim życiem się karmić i przy okazji karmiła też innych bezmyślnych. na temat jej wyglądu się nie będę wypowiadać bo kilka porównań by się znalazło...no cóż zaraz będzie text ze ważę 80 kg...przykro mi bo 99...i nie ubolewam nad tym, bo słyszałam że chudych jest łatwiej porwać...Co do blokowania to kto mnie zablokował kiedy ja nawet u niej nie pisałam...gdyby odblokowała to bym nie pisała u Joanki i temat ToxicAngel by był słabym echem na jej kam. ToixicAngel jak chcesz to mogę ci pozew o alimenty jaki napisałam przesłać i o pozbawienie praw rodzicielskich skoro tak bardzo interesujesz sie wokandą i jeżeli tak bardzo wierzysz we wszystko... nie zapominaj,że papier wszystko przyjmie....Żyd wszystko sprzeda a polak kupi bo tanio.... to tyle.
Awatar użytkownika
CichaMycha92
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2016, 19:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Cukierkowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
20 lip 2016, 20:21
Panie i Panowie proponuje skończyć te spory, wrzaski, wojny. SU to miejsce zabawy, a takie Panie jak ta, olewajmy, niech sobie istnieją, jak nikt nie będzie zwracał uwagi na nie, to umrą śmiercią naturalną coś w stylu "nie karmić trolla".

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Re: ToxicAngel
20 lip 2016, 22:17
lordfixu pisze:Panie i Panowie proponuje skończyć te spory, wrzaski, wojny. ShowUp.tv to miejsce zabawy, a takie Panie jak ta, olewajmy, niech sobie istnieją, jak nikt nie będzie zwracał uwagi na nie, to umrą śmiercią naturalną coś w stylu "nie karmić trolla".

Pozdrawiam

i to jest chyba najlepsze wyjście z tej gównianej sytuacji. Popieram i spieprzam...czasami coś napisze....od dzisiaj kawały i suche żarciki:D
Awatar użytkownika
CichaMycha92
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2016, 19:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Cukierkowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
21 lip 2016, 03:55
Prawda jest niestety taka, że im więcej ją wszyscy hejtują to ona dostaje tym więcej żetonów.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
21 lip 2016, 10:29
Książe_showupa pisze:Prawda jest niestety taka, że im więcej ją wszyscy hejtują to ona dostaje tym więcej żetonów.

w tym tygodniu dostała jakąś większą liczbę żetonów co oczywiście śmierdzi wałem(od jednej osoby i to dziewczyny według fotek profilowych) a tak standardowo ma problem żeby 300 przekroczyć przy znacznie większej publice i max 5 osobach piszących. Sorry ale laski co mają 30-50 osób na trans są w stanie wykręcić lepsza kasę. Czy to jest hejt? też mam wątpliwości, toxik po prostu prowokuje swoim prostackim i często obleśnym zachowaniem aby coś o niej napisać.
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
21 lip 2016, 12:48
Joasia S. po prostu do niczego innego poza ShowUp.tv się nie nadaje. Tępa prostaczka, brzydka z twarzy, coraz bardziej gruba, to musi siedzieć 24h na dobę aby się utrzymać.
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
21 lip 2016, 23:33
JEBLEM!!! Tox "tanczy", a gosciu jej pisze, "pieknie sie ruszasz, bralas lekcje, czy to wrodzony talent"....
Ruszaja, sie ruszaj Tox, bo beben nad majtkami juz zaczyna zwisac :haha:
Awatar użytkownika
NiezlyKutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 26 kwie 2016, 07:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 lip 2016, 01:43
Toxic ma wrodzony talent ale chyba do siedzenia na showupie :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 lip 2016, 12:03
Co by nie mowic, Toxik ma juz swoje miejsce w historii ShowUp.tv. Niech dalej tanczy i zaraza swoim optymizmem.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Terre.d.Hermes


Re: ToxicAngel
22 lip 2016, 21:18
toxicangel oglądam zawsze bez głosu, naprawde
Awatar użytkownika
andrzejwww
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2016, 20:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
23 lip 2016, 03:43
Ja sam nie wiem co jest gorsze oglądać ją czy jej słuchać :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
23 lip 2016, 04:10
Książe_showupa ?
A Ty curva widziałeś dzisiaj Toxa ?
Jak zawsze wlazłeś na forum, jebnąłeś grzywką o parapet i jesteś szczęśliwy jakbyś se w skarpetki naszczał.
Zaistniałeś....
JESTEŚ WIELKI :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap:
edit:
To samo cholerabz Anką żebranką...
Wlazłeś z marszu jak w krowie gówno i myślisz, że giewont zdobyłeś !
Lecz się CHŁOPIE..
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
23 lip 2016, 04:17
Ty chyba się naćpałeś albo najebałeś. Przeczytaj sobie jeszcze raz to co ja napisałem jak już wytrzeźwiejesz :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
23 lip 2016, 04:19
Książe_showupa pisze:Ja sam nie wiem co jest gorsze oglądać ją czy jej słuchać :)


Zarówno słuchanie jak i oglądanie jej z pewnością nie pozostaje bez uszczerbku na zdrowiu. Ja przestałem to robić już dawno i czuję się o niebo lepiej.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
24 lip 2016, 17:40
Książe_showupa pisze:Prawda jest niestety taka, że im więcej ją wszyscy hejtują to ona dostaje tym więcej żetonów.


Trafiłeś w sedno sprawy. Toxic potrzebuje różnych wojenek by utrzymać się jeszcze w szerokiej czołówce pod względem ogladalności. Tylko wzniecenie konfliktu, znalezienie jakiegoś wroga umożliwia skupienie na sobie uwagi i mobilizacje "elektoratu". Jest to też sposób na lepszy dochód, zmobilizowani uczestnicy wojenki bardziej skorzy są do rzucania żetonów na złość drugiej stronie :) .

Ja nic nie mam do toxic, jednak uważam, ze bez tych wojenek już by dawno showapowo umarła gdzieś tam na dnie tabeli z kilkunastoma widzami.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
24 lip 2016, 21:46
CichaMycha92 pisze:Tak? a kto mnie wyzywał? kto wyczytuje sprawy które są osobiste i to chociaż żeby była prawda a nie kłamliwy bełkot wypisany w pozwie do sądu przez alkoholika i damskiego boksera, który chciał wymusić wycofanie zeznań o znęcanie. wszystko nagrałam..bo nic ToxicAngel nie zrobiłam a ona ni z gruchy ni z pietruchy zaczęła moim życiem się karmić i przy okazji karmiła też innych bezmyślnych.


Widze że toxic (celowo, gardząco z małej litery) ostro sobie pozwala. A ja Wam powiem tylko tyle że Warszafka jest mniejsza niż myślicie :mrgreen: Któregoś dnia ktoś sie wypowie na temat toxic i to dopiero będzie sensacja na forum.
Szkoda mi tylko wspomnianej malkox bo wiem o co tam chodzi i mi jej troche szkoda.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
24 lip 2016, 23:54
toxic ja chciałem dać ci dobrą radę - powinnaś szukać mężczyzny tylko wśród meneli bo żaden normalny mężczyzna nigdy cię nie zechce :)

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
25 lip 2016, 00:19
Książe_showupa pisze:toxic ja chciałem dać ci dobrą radę - powinnaś szukać mężczyzny tylko wśród meneli bo żaden normalny mężczyzna nigdy cię nie zechce :)


No przecież dziś powiedziała, że nawet facet zarabiający 2 albo 3 tysiące to dla niej nieudacznik.
Bogaczka mieszkająca w wynajętej klitce 12 m2. :shock: Stare wysmarowane kremami próchno łudzi się, że jakiś milioner (koniecznie z rzeźbą na klacie!!!) wyciągnie ją z tej nory...
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
25 lip 2016, 00:31
Żeton pisze:
Książe_showupa pisze:toxic ja chciałem dać ci dobrą radę - powinnaś szukać mężczyzny tylko wśród meneli bo żaden normalny mężczyzna nigdy cię nie zechce :)


No przecież dziś powiedziała, że nawet facet zarabiający 2 albo 3 tysiące to dla niej nieudacznik.
Bogaczka mieszkająca w wynajętej klitce 12 m2. :shock: Stare wysmarowane kremami próchno łudzi się, że jakiś milioner (koniecznie z rzeźbą na klacie!!!) wyciągnie ją z tej nory...

Żeton przecież to jest krulefna ona musi mieć księcia, mało księcia królewicza :laugh3: :laughingnew: :laugh3: :laughingnew: :laughingnew: :laugh3:
Mano_Negra


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości