ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
22 kwie 2016, 17:24
To, że mis3 to jurek_prawiczujek (expert od wszystkiego oprócz gramatyki i interpunkcji) to chyba widzi nawet Steve Wonder. Znowu wypuścili go na popołudniowy spacer i spier***ł... cos czuje że następnym razem to nie będzie już otwarty oddział dzienny, tylko zamknięty, i stylizacja w białym wdzianku bez rękawów.
NoMoreMoney pisze:Jakież to ciekawe persony można spotkać na forum, kto by pomyślał :derisive:

Przecież na ShowUp.tv 75% to są prawnicy, neurochirurdzy i byznesmeni - to niby dlaczego na forum miałyby się te statystyki diametralnie różnić ?

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 kwie 2016, 17:36
ExxonValdez pisze:Przecież na ShowUp.tv 75% to są prawnicy, neurochirurdzy i byznesmeni - to niby dlaczego na forum miałyby się te statystyki diametralnie różnić ?
bo on nie mają czasu na wypisywanie tutaj różnych rzeczy, tylko wchodza na transmisje, privki do dziewczyn by :fap: po ciezkiej pracy..... :P
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 kwie 2016, 17:45
Wiszu pisze: bo on nie mają czasu na wypisywanie tutaj różnych rzeczy, tylko wchodza na transmisje, privki do dziewczyn by :fap: po ciezkiej pracy..... :P

Jurek zadaje kłam tej tezie, bo ponoć nie kupił jeszcze ani 100żetonów, za to dzieli się charytatywnie z nami na forum swoją wiedza specjalistyczną.
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 kwie 2016, 23:07
fakt 1:
Nowo założony nick przeprowadza atak na mnie. Jak śmieszna jest jego wypowiedź można sobie łatwo zweryfikować. A cel wygrzebywania starej wypowiedzi jest dość prosty to odgadnięcia

fakt 2:
ExxonValdez nakręca aferke sypiąc oszczerstwami w moją strone.


Pasowałoby zapytać kto tak naprawdę nakręca ten wątek? Osoby zbulwersowane zachowaniem ToxicAngel. Czy... no własnie kto? Każdy chyba sobie sam potrafi odpowiedzieć na to pytanie.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 kwie 2016, 23:56
Jakie sądy? Jak Ona żarówki kupić nie umie. Szczyci się "Ale kupić kupiłam", jak by to był szczyt możliwości i wyczyn na skalę światową. Nie ważne, że zupełnie nie taką, która jest jej potrzebna. Ważne, że kupione. Ja nawet bym się nie przyznała, bo to trochę siarczan.

Ale dziś jak morduje lapka waląc w klawisze bez litości, twarz stara się chować poza kadrem.
Nie ma się co dziwić. Worki pod oczami są dziś wyjątkowo uwydatnione.
Awatar użytkownika
Tamaris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 18 mar 2016, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
23 kwie 2016, 01:17
Tamaris pisze:Ale dziś jak morduje lapka waląc w klawisze bez litości, twarz stara się chować poza kadrem.
Nie ma się co dziwić. Worki pod oczami są dziś wyjątkowo uwydatnione.


Co się dziwić z nikim się nie kłuci, nikogo nie zwyzywała to energii nie ma, przecież to jest wampir energetyczny, wyzywając i gnojąc innych odbiera im energie witalną.
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
23 kwie 2016, 16:06
Zauwazyla ze te kobiety juz maja ja w Zadku , to zmienila taktyke ze niby je dojechala . Siedzialem wczoraj u Joannypl i nic nie gadala , ani te inne na toxa . Publika spada to musi robic aferke :dance3: kiedys na kam miala normalne cele a teraz to juz przesadza posunieta czasem ropucha . A i ta nute to juz slyszalem u fuck puszczala to na toxa ze jest dwulicowa kür: . Ale ona zawsze musi miec niby nowosci :yahoo: tox zmien te czerwone swiatelko bo wygladasz w nim jak babcia klozetowa zbierajaca na papier :sarcastic: :biggrin: .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
24 kwie 2016, 23:11
Już ją ogólnie zlewam, ale dzisiaj chwile posłuchalem.. i coraz bardziej brzydze sie jej podejściem do facetów, Toxic chciałaby żyć jak królewna, sięgać gór i facet powinien zarabiać 20tyś... tylko co ona może zaoferować? jest mnóstwo lepszych kobiet niz taka Tox, a jej mania wyższości to poraża i to jej nastawienie do pieniądza.. biedny ten facet ktory na nia trafi.

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
25 kwie 2016, 01:46
Ale za szybko to pewnie raczej nie nastąpi.
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
25 kwie 2016, 03:58
Taaaak.

Dziś założyła szpilki i chwilę później przy schodzeniu z kanapy wywinęła soczystego orła, po czym skwitowała to słowami "Chyba każdy zrozumie, że to przez szpilki". Ale innych potrafi objechać, że wywijają orła przez pijaństwo. Tylko Ona naturalnie przez buty, w których nie umie się poruszać.

Zresztą dzisiejsze stwierdzenie "Mniejsza połowa" już mi całkowicie nakreśliło "ynteligencję". Co to w ogóle jest mniejsza połowa? Nie ma czegoś takiego. Mniej niż połowa... tu jak najbardziej, ale mniejsza połowa? Jedno drugie wyklucza.

Sexi dens, nagi biust i... No własnie. ... i JEB.

Wywaliło korki.

Tyle z transmisji.
Awatar użytkownika
Tamaris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 18 mar 2016, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
25 kwie 2016, 15:01
Tamaris pisze:Taaaak.

Dziś założyła szpilki i chwilę później przy schodzeniu z kanapy wywinęła soczystego orła, po czym skwitowała to słowami "Chyba każdy zrozumie, że to przez szpilki". Ale innych potrafi objechać, że wywijają orła przez pijaństwo. Tylko Ona naturalnie przez buty, w których nie umie się poruszać...

Sexi dens, nagi biust i... No własnie. ... i JEB.

Wywaliło korki.

Tyle z transmisji.


:laugh3: nie widziałem tego Jej upadku ale mam nadzieję, że zobaczę to w najbliższym antytransie :mocking:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
26 kwie 2016, 03:19
Nie sądziłem że kiedys to napisze, Tox dala czadu i calkiem fajnie zatanczyla, cyca tez ma dobrego:D
dzis zarobila niezla sumkę 4111 zetonów :D najwiecej rzucał koleś ktory wczesniej zostawil u kocura 5000 zetonow:) czyżby miały wspolnego adoratora?


Co Cie nie zabije to wzmocni i Ona chyba jest tego przkładem::DD
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
26 kwie 2016, 03:19
Toxic zwykła mówić o sobie , że ma rozum i nie musi cycków pokazywać a dziś na ogólnym cyckami wymachuje, czyżby rozum utraciła, a może tylko zauważyła jego brak ?

https://showup24.tv/ToxicAngel


Polin pisze:Nie sądziłem że kiedys to napisze, Tox dala czadu i calkiem fajnie zatanczyla, cyca tez ma dobrego:D
dzis zarobila niezla sumkę 4111 zetonów :D najwiecej rzucał koleś ktory wczesniej zostawil u kocura 5000 zetonow:) czyżby miały wspolnego adoratora?


Co Cie nie zabije to wzmocni i Ona chyba jest tego przkładem::DD


Wielbiciela wspólnego mają, wielbiciela procentu od zarobionych żetonów speca od robienia sztucznego szumu i zamieszania żetonowego.
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
26 kwie 2016, 03:31
Mano_Negra pisze:
Polin pisze:Nie sądziłem że kiedys to napisze, Tox dala czadu i calkiem fajnie zatanczyla, cyca tez ma dobrego:D
dzis zarobila niezla sumkę 4111 zetonów :D najwiecej rzucał koleś ktory wczesniej zostawil u kocura 5000 zetonow:) czyżby miały wspolnego adoratora?


Co Cie nie zabije to wzmocni i Ona chyba jest tego przkładem::DD


Wielbiciela wspólnego mają, wielbiciela procentu od zarobionych żetonów speca od robienia sztucznego szumu i zamieszania żetonowego.



a mnie to jebie:D zeta nie dałem, na sepa wpadlem to sie przypierdalac nie bede :laughingnew: lepsze to jak ma siedziec i znowu pierdolic bezsensu!
:beg:
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
26 kwie 2016, 07:17
Heeheh, to juz drugi dzien z rzedu taka trans u niej z cyckami i tancem :good3: wreszcie nie bylo schizofrenicznej transmisji, tylko ta madzia cala, po cholere tak hejtuje i ciagle jej pisze co j_pl wyprawia, ech baby :haha:
Awatar użytkownika
NiezlyKutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 26 kwie 2016, 07:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
26 kwie 2016, 14:19
Pyskata ale z wyglądu fajna. Ja bym ruchał :P
Awatar użytkownika
sexual229
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 26 kwie 2016, 14:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: laura2600
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
26 kwie 2016, 14:22
Koles daje jej do celu a u innej ma z niej beke . Ale wiadomo zetoniara cieszy sie z kazdej zlotowki :biggrin: :lol2: . Show to ona by nawet nie zrobila nago , bylem na privé i wiem ze nie warto !!!! ale kto ciekawy niech sam sie przekona :laugh3: . Ten szatan to dobrze zrobil ze odbil od scierwa !!!!! Ale pewnie bedzie jeszcze dlugo o nim gadala tak jak i o reszcie . Taniec tez do dupy widac ze probuje ale jej nie wychodzi :lol2: smiala sie z ann a sama sie jebla ahhhhah szpilki nie dla kobiet ktore nie potrafia w nich chodzic a juz wogole tanczyc w nich mialem ubaw po pachy :yahoo: .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 kwie 2016, 04:21
Bentley77 pisze:Koles daje jej do celu a u innej ma z niej beke . Ale wiadomo zetoniara cieszy sie z kazdej zlotowki :biggrin: :lol2: . Show to ona by nawet nie zrobila nago , bylem na privé i wiem ze nie warto !!!! ale kto ciekawy niech sam sie przekona :laugh3: . Ten szatan to dobrze zrobil ze odbil od scierwa !!!!! Ale pewnie bedzie jeszcze dlugo o nim gadala tak jak i o reszcie . Taniec tez do dupy widac ze probuje ale jej nie wychodzi :lol2: smiala sie z ann a sama sie jebla ahhhhah szpilki nie dla kobiet ktore nie potrafia w nich chodzic a juz wogole tanczyc w nich mialem ubaw po pachy :yahoo: .


Co prawda to prawda, uroda dawne wspomnie a rozum, jeśli w ogóle był, jeszcze dawniejsze wspomnienie.
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
27 kwie 2016, 04:53
Jej ad-hd i wyrachowanie to jednak sięga zenitu... a tych co jej dają zetony to ma za zwykłych ciuli.
bardzo nie lubie takiego podejscia, bardzo.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
27 kwie 2016, 12:52
orientuje się ktoś czy ona jest naprawde z Gliwic? widziałem antytransmisje z avkiem "Gliwice przepraszają za Toxic" i się zastanawiam bo bywam czasem biznesowo w tych rejonach :P


ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość