ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
16 kwie 2016, 01:42
Heheheh to mozliwe ze panie moze wyczuly zety ,chodziaz i tak ma marne grosze . Ale tox wam nie da poszalec bo ja strasznie zety bola i wie to kazda dama z ShowUp.tv . Zalosna jest ten sad to ja wysmieje jak tylko zobaczy ten ryjek z profilu :lol2: :lol2: . Smieje sie z kogos a sama wyglada z bliska jak obsrana miska a z daleka jak powojenny kaleka i tez jej sie robi sadlo pod broda .


https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
16 kwie 2016, 01:50
Wkurwia niemiłosiernie na tym ShowUp.tv. Jedyny jej plus to beka z tych trans co mają na celu cisnąć z niej beke :P
Awatar użytkownika
tsubasa28
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
16 kwie 2016, 02:57
Zdecydowanie wybrala droge afer! na tym bazuja bo Uja sie u niej dzieje:D transmisję hejtując wszystkich i wszystko dookoła bo nie ma nic innego do zaoferowania!:ok:
:ok: przytoczyla historie ktora nie byla zgodna z prawda, a pozniej na sile próbowała odkrecic i w mówić ze chodzi o inna laske! co za parodia
! :laughingnew: ze pomyłka!? co za żenada :D :ok: do tego zbanowala vikivu, bo ta jej grzecznie stara sie uzmysłowic jaką jest debilka:D

Tox zdrowo jestes pojebana:D:D:D
Awatar użytkownika
trzynaszynach
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2016, 18:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: AnnPerl JoannaPl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
16 kwie 2016, 09:12
Tam gdzie sie dwie kłócą tam trzecia niech sie nie wpierdala i prawidłowo ze zostala zbanowana. :)
Awatar użytkownika
Badam
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 03 wrz 2016, 22:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
16 kwie 2016, 15:09
Byłem wczoraj jak była akcja z Miss-Stripper, Słodka zrobiła zamieszanie ze byly razem na wakacjach. Nie wiem czym Słodka chciała zapunktowac i u kogo, bo na pewno nie u samej Miss, która wczoraj chciała wyjaśnić ta sytuacje, nawet poszła ze Słodka na priv, to słodka sie wypierała, ze nic takiego nie mowila :laugh3: ale z tego co widziałem i zrozumiałem, to Słodka nie potrafiła sie z Tox wytłumaczyć z tego kłamstewka i zmyślily, ze chodziło o Miss Strips :rofl: :laughingnew: :lol2: Ubaw po pachy. Do tego zbanowala VikiVu, która dla dobra Miss chciała poświadczyć za nia. Tox juz zgłupiała i nie wiedziała jak sie z tego wykręcić :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
16 kwie 2016, 16:17
Ten goldiee to jest smieszny ta mu jedzie po zonie jak po kür..e a ten jej sypie :lol2: . A z ta miss to o nia chodzilo tylko dwie plotkary zlapaly sie na klamstwie , i jedna druga sprzedala tox wszystkich sprzeda za zety :haha: . Viki zbanowala zeby nie bylo wiecej swiadkow bo kto zna prawde zaraz kosi u siebie , a potem ma z tego radoche . Wstretny babsztyl i glupie to jak but . :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
16 kwie 2016, 16:25
trzeba jej przyznac umie zrobic kolo swojej osoby zamieszanie,wkrecajac jeszcze innych :laugh3: :laugh3: ale jak by tak kazdy z nas wysluchal tego co mowi i zaprzestal by na tym bo by w koncu Forum sie nie krecilo :sarcastic:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:41
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
16 kwie 2016, 19:20
Uśmiałem się do łez wczoraj słuchając transmisji Toxic i czekam z utęsknieniem na kolejny odcinek tej tragifarsy o tragicznych losach hejtowanej i atakowanej przez wszystkich w około podstarzałej camgirl.
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
16 kwie 2016, 23:21
Wiecie co robi osoba, której jest strasznie głupio i nie ma nic do powiedzenia?

Powiem Wam.


Taka osoba: "Dziękuję za reklamę ... hejterzy...:P" -------> Dokładnie tak. Taka osoba dziękuje za reklamę hejterom.

Wciąż nie rozumiem o jaką reklamę chodzi, ale zapewne sama zainteresowana nie ma pojęcia :D

Czas na kolejny odcinek "nigdy nie obgadującej i nie hejtującej" bohaterki telenoweli.

EDIT:

Przepis na Carbonarę, który podała Toxic. Pieczarki, śmietana, mięso, cebula, kurczak, ser gouda, czosnek, przyprawy.

Carbonara to głownie 4 składniki... Makaron, parmezan, jajko i boczek. Śmietana nie ma dla siebie miejsca w spaghetti carbonara.

Pani, która co chwilę jak twierdzi chodzi do restauracji ;) Toż to jakiś sos misz masz, a nie carbonara.

Kucharka...

Znów mówi coś na temat, o którym nie ma zielonego (ani innej barwy) pojęcia. Czyli norma.



Moderator: Proszę o edycję postów zamiast pisania jeden pod drugim. Jest to możliwe w ciągu godziny od wysłania posta.
Awatar użytkownika
Tamaris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 18 mar 2016, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
16 kwie 2016, 23:48
Tamaris pisze:Przepis na Carbonarę, który podała Toxic. Pieczarki, śmietana, mięso, cebula, kurczak, ser gouda, czosnek, przyprawy.


Padłem i wstać nie mogę :rofl: Przecież to jakieś chujwieco a nie Carbonara. WTF Toxic? Przestań już robić z siebie pośmiewisko wypowiadając się na tematy o których nie masz żadnego pojęcia. To już nawet nie jest śmieszne, a wręcz żenujące. Nie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ToxicAngel
17 kwie 2016, 00:25
Sama nie potrafi ugotowac dla siebie a co dopiero dla faceta :haha: .wstret mnie do niej bierze , :mrgreen: . Smieje si z transow kalek i innych a sama wyglada jak pol nieszczescia . Tylko narzeka i udaje ze jest fest .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
17 kwie 2016, 03:37
Awatar użytkownika
izinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 06 lis 2015, 00:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xXxCandy_93xXx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
17 kwie 2016, 05:31
Dzisiejsza transmisja byla przesmieszna jak wyzywala inne , chyba dostala fuzjii . Bo wymieniala nicki w takim tepie ze nie mozna bylo zrozumiec o co jej chodzi . Telepala sie jak sucha lodyga , takie ma uklady ze mod nawet nie przyszedl do niej na transmisje . Pewnie mieli sami z niej polewke , burdelos mamitos ten fuck to trafil w deche pasuje do niej :laugh3: :. Czemu te kobiety to nie zrobia z ta drakula porzadku , i sie nie zemszcza za jej gadanie trzy po trzy . Kazda taka sraka i owaka , a ona to jaka najgorsza .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
17 kwie 2016, 10:38
SweetFAN pisze:
Komentarz do postu: To są po prostu chamskie żarty takie dopisywanie zmyślonej historii do osoby

"Pracuję w aptece. Od jakiegoś czasu zauważyłem Tox , która przychodziła robić zakupy. Niby przypadkiem zawsze trafiała do mnie. Była bardzo miła, prosiła nieraz o poradę w sprawach zażywania leków, doboru kosmetyków itp. Wyczułem, że mnie lubi.

Pojawiała się co dwa, trzy dni i między słowami proponowała wspólne wyjście do kina, bo akurat ma dwa bilety, pytała, o której kończę dyżur, bo może pojechalibyśmy gdzieś na kawę... Chciała się umówić. Delikatnie ją zbywałem, obracałem jej propozycje w żart, wreszcie między słowami dałem do zrozumienia, że nie jestem nią zainteresowany. Była zupełnie nie w moim typie zarówno ze względu na urodę, jak i sposób bycia i życia. Taka "klubowa" dziewczyna, krzykliwa, lekko wyzywająco ubrana. Zupełnie nie moja bajka.
Nie trafiało do niej, że nie jestem zainteresowany bliższą znajomością, a delikatne odmowy przynosiły wręcz odwrotny efekt. Jej propozycje stawały się bardziej jednoznaczne... Zaczęło mnie to śmieszyć i trochę ciekawić, co następnym razem może wymyślić, aby zainteresować mnie swoją osobą...

Przyszła któregoś razu na wieczorną zmianę z receptą na globulki dopochwowe. Zrealizowałem receptę, wyjaśniłem sposób dawkowania i zapytałem, czy to wszystko. Na to moja adoratorka zastrzeliła mnie pytaniem, czy przewidziana jest jakaś promocja... Najchętniej aplikacja gratis...

Był to najbardziej aseksualny tekst podczas podrywu jaki usłyszałem, biorąc pod uwagę, że globulki były na przewlekłe stany grzybicze" -Na taki post dzis trafiłem ... :to_take_umbrage: nie sądziłem ,że taka z niej GRZYBIARKA :laughingnew:


Jak to było na Anonimowym Wyznaniu na fb, a to to przeróbka :D
Oryginał:

Pracuję w aptece. Od jakiegoś czasu zauważyłem dziewczynę, która przychodziła robić zakupy. Niby przypadkiem zawsze trafiała do mnie. Była bardzo miła, prosiła nieraz o poradę w sprawach zażywania leków, doboru kosmetyków itp. Wyczułem, że mnie lubi.
Pojawiała się co dwa, trzy dni i między słowami proponowała wspólne wyjście do kina, bo akurat ma dwa bilety, pytała, o której kończę dyżur, bo może pojechalibyśmy gdzieś na kawę... Chciała się umówić. Delikatnie ją zbywałem, obracałem jej propozycje w żart, wreszcie między słowami dałem do zrozumienia, że nie jestem nią zainteresowany. Była zupełnie nie w moim typie zarówno ze względu na urodę, jak i sposób bycia i życia. Taka "klubowa" dziewczyna, krzykliwa, lekko wyzywająco ubrana. Zupełnie nie moja bajka.
Nie trafiało do niej, że nie jestem zainteresowany bliższą znajomością, a delikatne odmowy przynosiły wręcz odwrotny efekt. Jej propozycje stawały się bardziej jednoznaczne... Zaczęło mnie to śmieszyć i trochę ciekawić, co następnym razem może wymyślić, aby zainteresować mnie swoją osobą.
Przyszła któregoś razu na wieczorną zmianę z receptą na globulki dopochwowe. Zrealizowałem receptę, wyjaśniłem sposób dawkowania i zapytałem, czy to wszystko. Na to moja adoratorka zastrzeliła mnie pytaniem, czy przewidziana jest jakaś promocja... Najchętniej aplikacja gratis...
Był to najbardziej aseksualny tekst podczas podrywu jaki usłyszałem, biorąc pod uwagę, że globulki były na przewlekłe stany grzybicze.
Awatar użytkownika
Aro9511
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 mar 2016, 10:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
17 kwie 2016, 15:56
masz racje na fb musieli bardziej ananimowo napisać bo za podanie nazwy własnej (imię nazwisko) pewnie ban by poleciał. w kazdym razie historia dobra... choć znając ja to pewnie wróci do tej apteki i potraktuje tego magistra siarczystym policzkiem albo naśle jakiegoś karka z dyskoteki
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: ToxicAngel
17 kwie 2016, 20:53
Kiedyś mój dziadek mawiał, że kobieta przed trzydziestym najdalej trzydziestym piątym rokiem życia powinna urodzić dziecko. Teraz chyba rozumiem o co mu chodziło :) . Sam sie dziwię że często tu zaglądam, bo ten wątek jest zjebany ale niektóre posty rozbawiły mnie do łez :)

jurek_chujek, jesteś kosmitą ale nie przestawaj :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
18 kwie 2016, 00:14
Patrzać na jej morde opuchnieta, nie chce myslec jakby wygladała bez tych ulepszaczy, ktore i tak nic nie dają!
Jestem pewien ze musiała juz swoje w zyciu wypić, skoro tak stroni od alkoholu! dziwne?podejrzana sprawa:D przy jej wyglądzie!

A wygląda tak, jakby waliła do ryja przez całe życie! taka typowa patola:)co niejednego żula przepiła, moze się zaszyłą?

Uwielbiam Cie JoannePl :) za to ze ma takie jaja mowiac na swojej transmiji "TOX TY KURWO" :laughingnew: :laughingnew: Joanno podbilas moje serce!

Tox, aż się telepała ze strachu, kopciła tego papierosa jakby miała sie zaraz zesrac:) i w koncu puściły nerwy!-nie wytrzymała i objechala Joanne od
brudasów? no grubo musze przysznac! joanno nic sie nie przejmuj przy tej Tox wyglądasz jak gwiazda :ok:

Tox i tu sie myslsz, tobie nie wolno nic! a napewno obrażać Joanne.Pl
zreszta co ja bede sie meczyl jak i tak moderacja zajela sie sprawa ToxicAngel, za jej toxycznosci na Showupie!
Awatar użytkownika
trzynaszynach
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2016, 18:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: AnnPerl JoannaPl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
18 kwie 2016, 01:06
To jest dopiero pojebany człowiek, za przeproszeniem :hypnotized:
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
18 kwie 2016, 01:37
Niech ktos cos z nia zrobi... :shock2:
Zamiast dac sobie spokój juz to dzień w dzień siedzi i pie...oli na temat każdego.
Stara a głupia. Ciekawi mnie to czy ma dzieci i męża bo jesli tak, to współczuje wstydu.
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
18 kwie 2016, 01:42
Sebastian74 pisze:Niech ktos cos z nia zrobi... :shock2:
Zamiast dac sobie spokój juz to dzień w dzień siedzi i pie...oli na temat każdego.
Stara a głupia. Ciekawi mnie to czy ma dzieci i męża bo jesli tak, to współczuje wstydu.


Niestety w jej przypadku może pomóc tylko i wyłącznie bardzo dobry psychiatra sięgając po silne leki przeciwpsychotyczne.

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Mano_Negra


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości