ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
06 kwie 2016, 02:37
jakis 'ZBYSIU' teraz rzucił toxic 15 zet i prosi nutke o zbyśku..a toxic 'zbysiu i co przyszedłeś podkręcic sytuacje' :laugh3:

nowy ss z antytrans :geek:

Obrazek


https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
06 kwie 2016, 13:39
Zbyś to zaraz bana dostał
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 kwie 2016, 13:50
Jepier..... kabaret >_< Zbyszko3Cytryny szykuj się, możesz już się zaPOznać co cie czeka --->
https://www.youtube.com/watch?v=cfrpMKE ... tml5=False
https://www.youtube.com/watch?v=FqWP40i ... tml5=False
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 kwie 2016, 19:38
My tu się śmiejemy a Toxic jeszcze wygra sprawy i poustawia sobie cały SU na swój rozkaz :lol:
Jeszcze mogą przyjść takie czasy że strach będzie o niej źle pisać na forum :lol:
Chociaż nie chce mi sie wierzyć w tą wersje wydarzeń. To jednak Toxic może się okazać pierwszą laską co nie pozwoli sobie żeby ją opluwano na innych transmisjach.
Toxic tylko weź daj znać gdzie odbędzie sie sprawa jak sie będziesz sądzić z ann albo z tym tranzostorem. Bo to aż szkoda tego nie zobaczyć jacy mocni bedą w sądzie twarzą w twarz. Szczególna beka może być z tego tranzystora. Jak będziesz opowiadać że Cie zniesławia kręcąc kutasem i macając sie za swoje sylikonowe piersi :lol: A sędzia na to Co kurwa???? Prosze powtórzyć bo chyba niedosłyszałam/em. Oby sie nie trafił katolicki sędzia bo z miejsca tranzystor jest na przegranej pozycji :lol:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 kwie 2016, 19:54
W czoraj wesoło było u niej.Moze ona celowo robi taki zamęt koło siebie zeby widownie przyciągnąć.Trzepie tymi kudłami jak nawiedzona , szkoda ze jej te dopinki nie odpadną hehe , a rzesy sprawdza co chwila czy sie trzymają.Nikt nie złamał regulaminu bo te parodie to jest prawda o niej, to o co chodzi? hehe
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 15:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 kwie 2016, 21:37
Co Ty, nie jest skończonym pojebem żeby takie historie opowiadać :lol:
Przecież jakby wyszło że to sobie wymyśliła to już byłaby kompletnym zerem w Polsce. W internecie cisnęliby z niej beke a na youtube robili filmiki z tox debilką 2016 roku. Totalnie by ją zniszczyli.
Tam musi coś być, chociażby mocno kolorowane przez tox. Bo historia chociaż pełna głupot to jednak są pewne poszlaki że coś sie dzieje.
Myśle że tox jeszcze nas zaskoczy :D Tylko ona sobie nie zdaje sprawy że narobi sobie tym dużo śmiertelnych wrogów. Potem jak ktoś jej będzie wypierdalał co miesiąc szybe w mieszkaniu, to nawet nie będzie wiadomo kto. Bo podejrzanych będzie tyle ile na tej liście co wkleił msn powyżej.
Niejeden przejebał sobie w ten sposób życie.
Tox powinna ujebać łeb problemu czyli ann i tranzystora. A reszta by sie zesrała ze strachu lub zwyczajnie odeszła myśląc logicznie że nie warto sie w to pakować. W ten sposób miałaby tyle samo wrogów co wcześniej ale ujebanych. A tak to rzuca sie z motyką na słończe i może to sie dla niej bardzo źle skończyć.
Z ann to poszłoby jej łatwo. Bo nawet jakby nie udało sie jej udowodnić że coś jej zrobiła. To mogłaby pokazać jak ann dopierdalała innym, a takich nagrań i screenów to jest od chuja. Nie byłoby wątpliwości że to tox jest ofiarą i jej sie należy kilka tys odszkodowania :lol:

Zresztą informacje o tox może sprzedać malkox i narobić jej problemów. Bo np cała ekipa ann ma mocnego bata na malkox i trzymają ją w szachu. Myślę że tylko jak ktoś zacznie wyciągać pewne informacje o malkox to ta od razu sypnie informacjami o tox. A obie panie się dość dobrze poznały, zdecydowanie zbyt dobrze...
Tox dużo krzyczy, może i nawet poszła do sądu z tym. Ale nie myśli że to nie jest gra w tetrisa tylko realne życie. Na każdego cwaniaka znajdzie się większy...
A i na tox są ujebujące ją materiały. Ale ona ma to szczęście że mam swoje porachunki z ann za PureDream. I nawet nie zamierzam wspominać o co chodzi i gdzie tego szukać. Tox dobrze zrobi jak ją nauczy żeby się odpierdoliła od innych lasek.
Ja kupuje popcorn i oglądam co sie będzie działo kibicując tox :lol: Chociaż mam większe nadzieje że uwali tego tranzystora bo nienawidze go tak samo jak tox.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 kwie 2016, 01:40
Wszedłem dzisiaj do toxic z ciekawości co tu przeczytałem. No i załamałem ręce, co ona gada.
Cytatuje: Jak ktoś będzie niewypłacalny to będę wznawiać. No jestem ciekawy co ona zamierza wznawiać :lol:
Dużo gadania ale nic z tego nie wynika same ogólniki padają. Coś mi to śmierdzi i do kupy sie nie składa. Toxic zdecydowanie nie powinna sie wypowiadać na tematy o których nie ma pojęcia.
Już nie mówiąc że ona mówi że będzie ścigać tych co byli na antytransmisjach. To jest kpina, może im naskoczyć. Jedynie ci co ją ośmieszali mogą być pociągnięci do odpowiedzialności. A to tylko jeden krzaczek z wielu.
Mój wniosek jest taki, toxic nie konsultowała tego z prawnikiem. Nie gadałaby wtedy takich głupot.
Co najwyżej porobiła screnny i to wysłała do sądu. Ona nawet nie wie z jakich faktycznie artykułów będzie wytaczać sprawe... Czyli moim zdaniem nie gadała z prawnikiem...

W końcu chyba po 20 minutach dopiero padło że chodzi o mafie showupową i antytransmisje. Niby do przewidzenia ale z tego jej gadania to niewiele wynikało. W gruncie rzeczy to ja bym na jej miejscu pozywał showup. Przecież jak to zgłaszała to te antytransmisje leciały za ich przywoleniem dla zysku. Czyli mogłaby nieźle ujebać kasy za takie coś bo z firmą (która posiada osobowość prawną) zupełnie inaczej sie sądzi niż z osobą fizyczną. Od SU to toxic by i mogła kilkadziesiąt tysięcy wyrwać.
Ogólnie marnie to widzę. Ale jakby tox dojechała tych hejterów latajacych po transmisjach i antytransmisjach. To byłby to z pewnością bardzo dobry krok. Pamietam początki tox ze 3-4 lata temu. To co ona gada że SU zeszło na psy to akurat prawda. Narobiło sie takich cwaniaczków z wirtualnego świata i sie panoszą. Jakby tox przycieła im nosa to może by wróciły stare czasy. Gdy ludzie robili transmisje a nie wyzywali sie nawzajem i prowadzili wojenki o żetony.
Ale moim zdaniem to sie skończy tak że przyjdą na rozprawe wszyscy pozwani. I opowiedzą że to tox zaczeła zaczepiać a gdy zebrało się dużo osób przeciwko niej. To teraz próbuje zrobić z siebie ofiare i jeszcze pieniądze od nich chce że sie bronili.
Tox Ty lepiej zainwestuj w prawnika, bo inaczej tylko dostaniesz bolesną lekce życia. Popełniasz tyle błędów że aż sie łapie za głowe. A szkoda by było jakbyś przegrała. Chociaż za antytransmisje to przegrać nie możesz. Ale nie ten artykuł i kodeks cytujesz :lol:

A na koniec pozytywny akcent + 100 punktów dla toxic za Rafalala zapierdala :lol:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 kwie 2016, 01:54
jurek_chujek pisze:Co Ty, nie jest skończonym pojebem żeby takie historie opowiadać :lol:
Przecież jakby wyszło że to sobie wymyśliła to już byłaby kompletnym zerem w Polsce. W internecie cisnęliby z niej beke a na youtube robili filmiki z tox debilką 2016 roku. Totalnie by ją zniszczyli.
Tam musi coś być, chociażby mocno kolorowane przez tox. Bo historia chociaż pełna głupot to jednak są pewne poszlaki że coś sie dzieje.
Myśle że tox jeszcze nas zaskoczy :D Tylko ona sobie nie zdaje sprawy że narobi sobie tym dużo śmiertelnych wrogów. Potem jak ktoś jej będzie wypierdalał co miesiąc szybe w mieszkaniu, to nawet nie będzie wiadomo kto. Bo podejrzanych będzie tyle ile na tej liście co wkleił msn powyżej.
Niejeden przejebał sobie w ten sposób życie.
Tox powinna ujebać łeb problemu czyli ann i tranzystora. A reszta by sie zesrała ze strachu lub zwyczajnie odeszła myśląc logicznie że nie warto sie w to pakować. W ten sposób miałaby tyle samo wrogów co wcześniej ale ujebanych. A tak to rzuca sie z motyką na słończe i może to sie dla niej bardzo źle skończyć.
Z ann to poszłoby jej łatwo. Bo nawet jakby nie udało sie jej udowodnić że coś jej zrobiła. To mogłaby pokazać jak ann dopierdalała innym, a takich nagrań i screenów to jest od chuja. Nie byłoby wątpliwości że to tox jest ofiarą i jej sie należy kilka tys odszkodowania :lol:"


Zresztą informacje o tox może sprzedać malkox i narobić jej problemów. Bo np cała ekipa ann ma mocnego bata na malkox i trzymają ją w szachu. Myślę że tylko jak ktoś zacznie wyciągać pewne informacje o malkox to ta od razu sypnie informacjami o tox. A obie panie się dość dobrze poznały, zdecydowanie zbyt dobrze...
Tox dużo krzyczy, może i nawet poszła do sądu z tym. Ale nie myśli że to nie jest gra w tetrisa tylko realne życie. Na każdego cwaniaka znajdzie się większy...
A i na tox są ujebujące ją materiały. Ale ona ma to szczęście że mam swoje porachunki z ann za PureDream. I nawet nie zamierzam wspominać o co chodzi i gdzie tego szukać. Tox dobrze zrobi jak ją nauczy żeby się odpierdoliła od innych lasek.
Ja kupuje popcorn i oglądam co sie będzie działo kibicując tox :lol: Chociaż mam większe nadzieje że uwali tego tranzystora bo nienawidze go tak samo jak tox.


ty się tak nie śmiej bo ona własnie ciebie cytuje ,że chcesz jej wybić okna , że to niby podrzeganie do nienawiści... wejdz i posłuchaj :D
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
07 kwie 2016, 02:03
WielkieNieba pisze:ty się tak nie śmiej bo ona własnie ciebie cytuje ,że chcesz jej wybić okna , że to niby podrzeganie do nienawiści... wejdz i posłuchaj :D


Myśle że ją to lepiej omijać z daleka. Widocznie jej sie pomieszało w głowie.

Taki smaczek na temat toxic która mnie tutaj oskarża o jakieś podżeganie do nienawiści. Zrobiła zdjęcia monitora jako dowody... Prokuratura co innego każe robić.
Ja to chyba jednak musze popytać o te nagrania rozmówek toxic zanim jeszcze zamilkła :lol:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 kwie 2016, 02:14
jurek_chujek pisze:
WielkieNieba pisze:ty się tak nie śmiej bo ona własnie ciebie cytuje ,że chcesz jej wybić okna , że to niby podrzeganie do nienawiści... wejdz i posłuchaj :D


Myśle że ją to lepiej omijać z daleka. Widocznie jej sie pomieszało w głowie.

Taki smaczek na temat toxic która mnie tutaj oskarża o jakieś podżeganie do nienawiści. Zrobiła zdjęcia monitora jako dowody... Prokuratura co innego każe robić.
Ja to chyba jednak musze popytać o te nagrania rozmówek toxic zanim jeszcze zamilkła :lol:

tak czy inaczej staniesz przed sądem za to...! jesteś kolejnym hejterem nic poza tym! teraz tox cię wyśmiała ,że niby kogoś zaczepiała?! kilka osob atakuje ją "to kto jest ofiara" szkoda mi ciebie jurek!"dalej chcesz mnie jurek chujek sądzić,pytam się, jeszcze mi punkty bedzie przynawac ibecyl... uśmiałam się " bedziesz cieńko piszczał przed sądem!
"oni myśla ,że mnie na prawnika nie stać, zapomieli ,że mój eks ma w chui pieniedzy i my wyłoży" takze jurek twoje oskrzenia są bezpodstawne, mam z ciebie beke, tox ma racje!
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
07 kwie 2016, 11:35
Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2095
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: ToxicAngel
07 kwie 2016, 21:07
WielkieNieba czytając Twoją wypowiedź i mając na uwadze poprzednie, zastanawiam się. Czy to jakiś kiepski sarkazm, wkręcanie mnie, czy tak jak powiedziała toxic niktórzy narobili w spodnie i zmienili strony. Wczoraj oglądałem ją w nocy ze 30 minut bo rano musiałem wstać, i nic takiego nie słyszałem
Ale chyba to środkowe możemy wyeliminować bo znając toxic to może być prawda.
Tak więc zakładam że to słowa toxic i je skomentuje:

WielkieNieba pisze: uśmiałam się " bedziesz cieńko piszczał przed sądem!

Toxic ma nikłą wiedze prawną jak pisałem wczoraj. W sądzie odpowiada sie na pytania a nie siedzi i piszczy. Niestety tam nie ma przycisku ban. Tylko to sędzia każe zamknąć mordę tym co mówią nie na temat i zadaje pytania. Ewentualnie inni zadają pytania a przesłuchiwany odpowiada. Natomiast pozostali mają zamknąć w tym czasie morde i nie utrudniać procesu.
Ja to byłem na rozprawach jak tox jeszcze nie wiedziała co to jest SU. A ją widze tutaj od 4 lat co najmniej. Niedługo też będe na rozprawie więc mam na bieżąco praktyke.
I wbrew nadziejom nigdy nie byłem karany. Niestety moje akta są czyste jak łza a dlaczego to za chwile...

WielkieNieba pisze:"oni myśla ,że mnie na prawnika nie stać, zapomieli ,że mój eks ma w chui pieniedzy i my wyłoży"


Określenie w chuj pieniędzy znaczy tyle co nic. Nie jest to żadna wartość liczebna a jedynie wulgarna odzywka. Używana szczególnie przez ludzi którzy pieniędzy nie mają. Bo co to jest w chuj? I co to znaczy ma? Bo jak ktoś jest majętnym człowiekiem to nie ma pieniędzy ale je zarabia. To zarabianie pozwala wydawać, trzymanie kasy powoduje spadek jej wartości poprzez inflacje. A kilka tysięcy które jest dla typowego człowieka w chuj kwotą. Ogarnięci ludzie potrafią wydać miesięcznie na paliwo czy wynajem lokum. Przykładowo dobre mieszkanie w stolicy kosztuje 3000zł miesięcznie.
Natomiast ja widzę że pomimo tych zapewnień nie była u prawnika. I opowiada o majętnym ex (serio ma czelność leźć do ex po pieniądze???). Jeśli by poszła to pierwsze co by zrobił prawnik to wylał jej na łeb wiadro lodowatej wody za to co ona wyrabia.


A teraz do rzeczy. Bo zakładam że to prawdziwy cytat i toxic mi obiecuje pozew. Jeśli tox myśli że mnie przestraszy to grubo sie myli. Od dawna nie biore jej wypowiedzi na serio. Ale ja wręcz czekam na taki pozew. Chociażby dlatego że jak wielu sie przekonało posiadam dużą wiedze na temat SU. Ta wiedza jest tak gruba że wielu rzeczy nie pisałem pomimo że mnie o to proszono. Powód prosty, gula by skoczyła pewnym osobom i próbowały udowodnić że to kłamstwa. Ale jest jeden haczyk w takich sytuacjach. Jak coś napiszesz/powiesz to Cie mogą oskarżyć o kłamstwo i musisz udowadniać dowodami. Jak wkleisz film z dowodami to go usuną sądowo, bo takie jest prawo w tym dziwnym kraju że nie można wizerunku bez zgody publikować.
Ale jak pójdziesz do sądu i zeznasz to czy tamto. To będziesz miał dowód że tak zeznawałeś czy pokazywałeś dane nagranie. I już wtedy nie mówisz że to czy tamto miało miejsce, ale że Ty tak zeznawałeś na danej sprawie. To jest haczyk prawny pozwalający wyciągnąć różne fakty. Oczywiście tylko te związane z daną sprawą. Bo sąd pyta a Ty odpowiadasz, i pierdołów nie na temat nikt nie będzie słuchał.
A wyciągać jest co, ale to zachowam na razie dla siebie. Ale pewnie większości opadnie szczęka jak poznają te fakty. Bo takiej grubej afery to jeszcze nikt na SU nie słyszał. W każdym razie weznę na rozprawe dyktafon żeby mieć nie tylko pismo ale i każde słowo które zostało tam powiedziane. A wiedząc o co będzie się pytanym, można dobrze ułożyć odpowiedzi aby jak najwięcej faktów zostało w nich ujawnione.
Pisanie co zamierzam zrobić w sądzie jest dla mnie wyjątkowo głupie i nierozsądne. Ponieważ zdradza moją linie obrony. Ale podam 3 ogólnikowe przykłady, bo chyba nie sądzicie że piszę posty nie mając jakiegoś dowodu. Chociażby:

1.Nagranie z 5 października 2015 o godzinie 1:00 w nocy. Gdzie mówi na temat annpearl bardzo ciekawe z prawnego punktu widzenia rzeczy. O obiegu zamkniętym na który pewnie nie ma żadnego dowodu. Oraz prowadzi bardzo ciekawą prawnie rozmowe z jednym ze sponsorów annpearl. To jest właściwie filmik który pozwoliłby annpearl wygrać pozew przeciwko toxic na kilkadziesiąt tysięcy.

2. Nagranie z 26 maja 2015 o godzinie 2:00, które mocno daje do myślenia. Czy toxic faktycznie jest jakaś poszkodowana, czy jedynie nakręca specjalnie niestworzone historie o sobie, aby było więcej widzów i żetonów. I jest to prawie rok temu! Rok szczycenia się takimi opowiadaniami z uśmiechem na twarzy. A teraz nagle żądanie kasy za to że ktoś powtórzył to co padło z jej ust :lol:

3. Nagranie z 28 kwietnia 2015 o godzinie 22:00. Czyli to którym właściwie toxic zwróciła na siebie moją uwage. Bardzo ciekawa wypowiedź o prywatnym życiu... PureDream. Tak! Nie tylko annpearl mi podpadła podobnym czynem. Ale annpearl bardziej zawiniła i do dnia dzisiejszego uważałem że to ona jest gorsza. Jednak właśnie sie to zmieniło.

Toxic może i myślała że nikt nie nagrywał jej nocnych transmisji w 2015 roku. Ale jak widać ja takie filmy posiadam i będę je pokazywał w sądzie. A tak w ogóle to jest automat (prywatny) co nagrywa niemal wszystko. Jak sie zna nick tego gościa to można kupić większość nagrań transmisji.

Podsumowując koniec dnia dziecka dla toxic. Od dzisiaj nie udzielam jej absolutnie żadnej rady, bo teraz każdy jej błąd zostanie wykorzystany przeze mnie podczas rozprawy.
I choć u prawnika nie byłem ani nim nie jestem. To doskonale wiem że każe zamknąć mi mordę w tym wątku. Więc jest to ostatni mój post do czasu rozprawy i zdobycia potwierdzenia pisemnego oraz nagrania jego treści. Aby niczego nie zanegowała co zostało tam ujawnione.
Tymczasem przejrzę sobie ściągnięte przed chwilą prawie 10GB nagrań z 3 kwartału 2015. Zapewne takich smaczków znajdę tam więcej.
Jak ktoś ma interesujące z prawnego punktu widzenia nagrania transmisji toxic, których nie będę posiadał. To dajcie znać na PW. Dla mnie to nie jest problem zapłacić za udostępnienie dobrych dowodów do sprawy 200zł (jest to legalne). Bo tyle to prawnik bierze za godziną konsultacji na temat jak można słabszy dowód wykorzystać ;)
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 kwie 2016, 21:26
Otóż mylisz się w tej kwestii Jurku gdyż określenie "w chuj" oznacza "bardzo dużo", określenie "cały chuj" oznacza bardzo mało
"-Ile masz hajsu uskładane?
-W chuj i w opór, kilka ładnych dużych kokosów przytuliłem ostatnio, baksy się mi kleją do łapy w chuj"

"-Ile tego jest?
-Cały chuj, tak mało że nawet jedno wiadro się nie uzbiera"
To pisałem ja, Miodek :)

Dla większości ludzi określenie "w chuj" to znaczy naprawdę konkretne pieniądze, przeważnie wyrażane kilkoma miesięcznymi pensjami, dla może 1, może 2% społeczeństwa "dużo" to dopiero kwoty zzaczynające się w setkach tysięcy zł a i taka osoba raczej jak ma wywalić kilka tysięcy "w błoto" to się dwa razy zastanowi
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: ToxicAngel
07 kwie 2016, 22:10
Ta kobieta niech najpierw sie zastanowi ze to ona obrazala pierwsza kobiety z SU . Kocurka , malkox szalona19 , sexy chice , joannepl, cukierkowa ktorej podala dane i tytul programu . A teraz robi z siebie niewiniatko ?, jak one wszystkie zbiora dowody i pojda do tego sadu , to tox nie ma szans na wygrana. Wiec lepiej niech siedzi cicho na dupie i zarabia , dopoki SU ja jeszcze trzyma.
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 kwie 2016, 00:12
Również się zastanawiam po co trzymać ją na szołapisku ......wielka mi gwiazda ze swoimi mądrościami,a na tak naprawdę to jeden wielki bełkot tej jakże pięknie wyglądającej jak transwestyta pani !!!

pozdrawiam serdecznie zwolenników jak i przeciwników :)
Awatar użytkownika
santaigo_bernabeu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2016, 23:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 kwie 2016, 00:39
Jaka to jest oszustka brakowalo jej do celu 204 po czym wylaczyla lapka i udaje ze celu nie bylo . A teraz nie ma celu bo usunela , masakra co te mody robia ? Dawno juz powinna bana przylapac !! .

https://showup24.tv/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 kwie 2016, 01:30
mało tego ze zrestartowała cel to jeszcze pomówiła "ich",że to ktoś ja wyrzucił, jaki tego co jej dał żetony wyrzuciło "niebieski ekran na tablecie mi sie zrobił" wql wszystkich wyrzuciło , schiza zbiorowa (ona i jej trzech stałych bywalców):shock2: bo "oni" ludzie.... rece mi opadły... jestem w szoku. Panie adminie jak i wszystkie kobiety pomawiane czy ludzie którzy to widzą, czemu nie zgłaszacie... dzis przeczytała maila jakoby showup zabrał oficjalne staniwisko i poda dane jaki ip wszystkich hejterów. i generalnie jest na wygranej choć miesiące temu "moderator walił dla ann ta go nagrała i dlatego jest bezkarna"haha ale dzisiejszego numeru z tymi zetonami to nie podbije nic, czysta hipokryzja. ja osobiscie zgłaszam . ps. dziwne ,że nas ludzi których masz banowanych lub tacy którzy oglądają szkopkę bo jak wiecie głupota przyciaga, nie to że się tłumacze ale wstyd mi czasem pisać ,że tam zaglądam ... nie czasem zawsze ale cóż hity youtube też są tak głupie,że aż smieszne :laugh3: :laugh3: nawet to wcześniej się tam dzieje jak nikt z nia nie gada ,a ona wysła priv albo daje 10 zet na pisanie ,a druga osoba od razu rzuca i oddaje . to też zaznaczyłem głownie w mailu do moderacji.
Jurku chujku dziś znowu jesteś na tapecie u tox. :) przeginasz i bolą cie jej żetony ,tyle w temacie :laughingnew:
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
08 kwie 2016, 02:06
Ech Faceci bez pieniędzy tu
wtrącają nas do nędzy..
jak zarobić te żetony??
każdy tylko napalony...
każda się po głowie drapie
a on za penisa łapie...
zamiast rzucić te żetony
męczą freda korniszony:)
Gdyś już na showupie jest,
miejże klasę i miej gest.:)

ToxicAngel:)
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: ToxicAngel
08 kwie 2016, 02:18
Obrazek

z ostatniej chwili, prosto z antytransmisji Toxic https://showup24.tv/Wazne_wazne
Awatar użytkownika
agent007
SU-holik
SU-holik
Posty: 101
Rejestracja: 29 mar 2016, 07:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 kwie 2016, 02:35
Jak mozna zadawac sie z taka kobieta nie znajoma z neta , ktora to co uslyszy od kogos wywleka na SU? Przeciez to od razu widac ze to straszna konfidentka . Predzej czy pozniej te jej koniki Polne tez zostana na lodzie . Bo kto ma schizy tak wlasnie sie zachowuje , jeszcze troche poczekamy doczekamy .


http://pp.showup.com.pl
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości