ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 20:43
Gada na inne a sama robi obieg , moim zdaniem to ona ma jakis uraz do tych dziewczyn i tyle . O sobie opowiada klamstwa a o innych gada z tego co uslyszy na ich kamerce . Bo gowno o nich wie , i tylko sieje zamet . Widocznie tak juz ma lubi obgadywac innych , normalny facet by ja olal.


https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 21:14
To jest model biznesowy o nazwie Kjutasjonizm. Polega na obrabianiu dupy pozostałym laskom. Żeby ludzie nie dawali im tylko tej która obsrywa pozostałe. Ale toxic jest tak mało inteligentna że robi to publicznie i osiągnęła efekt odwrotny od zamierzonego.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 21:50
Tiago pisze:
Bentley77 pisze:Nie no slyszalem jak mowila ze nie jest z bylym od 2 lat ,a na ShowUp.tv siedzi od 5 gadala ze jakby miala faceta to by jej nie bylo na ShowUp.tv . Klamie i juz sama nie wie co jest prawda a co klamstwem . Ciagle drazy ten temat z ta laska co jej faceta zaliczyla . Tox juz czas zejsc ze sceny bo skleroza dopada , i kilo tapety nie pomoze na zmarszczki . A swoja droga to widac ilu glupkow tego slucha .


A tox ponoć nie jest taka jak inne i nikogo nie obgaduje :geek:
W sumie nawet nie dziwię się że jej facet zdradził ją z transem, pewnie miał zrobione pranie mózgu przez toxa.


w sumie racja, cały czas coś... wczoraj faktycznie o tym mówiła jak wszedłem to już nie było argumentem , że to nie możliwe i to jej gubienie się w zeznaniach jak słusznie zauważyliście ,"facet co ma własną firmę zrobił by to z transem?"(akurat ten trans to jest ładniejszy od niej :laugh3: :laugh3: )-co ma piernik do wiatraka, sama nas jeszcze bardziej upewnia w tym,że była jednie utrzymanką,a koleś zapewne wyciągnął ja z tych klubów,po czym poznał się na niej i dał nogę, ale spokoju mu ona nigdy nie da ... fakt dla takiej emerytowanej gwiazdy klubu w małym miesteczku to pewnie jak szóstka w totka :rofl: , wszystko wskazuje na to że to prawda :D ona ma po prostu nienawiść w sobie za zmarnowane życie... nic poza tym, o tych klubach to przeczytałem na anty i myślę sobie , pewnie jakiś żart ale ona w to brnie i opowiada faktycznie tylko o klubach i imprezkach ...ludzie! że co ?niby była święta :rofl: i 3 razy w tyg w latach 90. chodziła na imprezki ,żeby posłuchać dobrej muzy?wszyscy pamiętamy (starsi)jak to wtedy było i co się wtedy działo=najczystszy towar, sex, laski w klatkach ,a parking to niczym burdel ,sex sex sex,na małomiasteczkowych techniawkach jak w tym jej mieście to już pewnie sodoma i gomora-rodzina pewnie dumna z córki :haha: , potem seks kamerki i ostre akcje, koleś wczoraj wymienił nick laski to tox potrafiła 5 lasek z którymi to robiła wymienić , ale oczywiście nie tą, o której pisał (chłopak się pomylił ,a ona jeszcze bardziej pogrążyła...), ten jej niby związek i zdrada z transem... to straszne,nie dziwie się ,że ma w sobie tyle żalu i nienawiści, ale tak tym zionąć tyle godzin codziennie, choć i na to jest wytłumaczenie, ona wchodzi zrobi dniówkę i będzie tyle siedzieć,aby mieć to 50-100 zł,a budżet na miesiąc się z tego tworzy, szkoda tylko ,że zamiast dawać przykład i powiedzieć jak się kończy takie życie szczerze :dontknow: ,ona uważa za swój sukces, dobrze wie ,że obudziła się z przysłowiowa rekom w nocniku :fap: :nono: ... i już nie ma ratunku, poza tym wymieniała te pierwszoligowe kluby :) wiecie jak tam "warszawka wygląda" ,jak dziewczyny na których miejscu ona była 10 lat temu? klasa sama w sobie, ubrania od projektantów ,klasyki chanel , przecież tox z tym stylem -np. ten w/w kombinezon, czy stylówka na prostytutkę- kabaretki, czerwone szpilki i sweter z niebieskim futrem ?! :laugh3: :laugh3: przez bramkę by nie przeszła, no chyba ,że właściel daje im takie przyzwolenie,aby starsi faceci mieli ew co poruchać, to jest desperacja ... jak ona się musi czuć wśród tych wszystkich młodych ,szykownych kobiet(mają to samo w głowie co ona, tylko opakowanie świeższe),które te kluby odwiedzają ,ale w sumie z jej wyczucia estetyki może tego nie widzieć, klasy za grosz, więc... sam nie wiem ,ale jak znowu wam wymieni jakiś pierwszoligowy warszawski klub gdzie teraz chodzi jak nawet z tej stolicy nie jesteście, zobaczcie zdjęcia z imprez i podstawcie sobie jej twarz i styl miedzy tymi laseczkami :sarcastic: i wszystko jasne będzie o co mi chodziło :) :hi:
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: ToxicAngel
04 kwie 2016, 04:51
Zachowuje sie jak nastolatka jak jej slodza to dyrny babsztyl ma kisiel w gaciach . Tym jeziorem ciagle jezdzi po tych czarnych zebach , niech lepiej za wczasu wyciagnie kolczyk bo jej calkiem to zeby zczarnieja . A moze ma pruchnica tox to sie leczy , nie robi sie kudlow i rzes tylko zeby .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 kwie 2016, 14:20
Ktos do nie pisze ze ma tatuaz chodzilo mu o skaze na psychice . Oczywiscie madralinska nie kumata i odpowiada ze ona tez ma tatto i lubi. Nawet nie zajarzyla o co kolesiowi chodzi , ona pomylila portale znowu byl obieg u niej ktos powinnien ja zglosic i ta slodka za obieg zetonami . Tak jak ona podpier...a inne bo jej malo , to ja tez powinna ktoras zglosic . Ale widac i slychac ze te ktora obraza i tak zle o nich gada to ogarniete i w porzadku kobiety . One nie siedza i gadaja o niej , widocznie nie maja zamiaru tykac gowna bo zacznie gorzej smierdziec.
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 kwie 2016, 00:49
Rzeczywiście większość to chyba naprawdę jest bezrobotna, siedzi na rentach inwalidzkich w 4ch ścianach - kto normalny pisałby takie referaty na forum. Tu akurat Toxicowa ma trochę racji strzelam w ciemno. Dzisiaj se wchodzę po całym tygodniu i co ? - widzę moja ulubienice, to odpalam i muszę przyznać, że dzisiejsza trans bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła ... (Tox wiem ze czytasz forum, także tak trzymaj) , mniej pierdolenia o urojeniach prześladowczych i aresztowaniu przeciwników przez DeltaForce i wyrokach 25lat + 500tys $ odszkodowania, a wprowadzenie w to miejsce elementu ciągnięcia beki z transformatora prądu stałego 3000V/20A - "Zbysia" >_< I akurat ten pionierski aspekt transmisji naprawdę jej wyszedł XD Cały czas miałem przed oczyma transformatora z obślinioną bluzką , cyckami na rzepa - z tym imieniem trafiła wpizdu :DXD

No i zniknęła ta spierdolina z pierwsza gr. inwalidzką i pozostałością wytrysków w odbycie - Nocny_Przypierdolistrząb >_< odkąd zgarnął opierdol za mitomanie.

Ogólnie musze przyznać, że zmiany na +
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 kwie 2016, 02:09
ExxonValdez pisze:No i zniknęła ta spierdolina z pierwsza gr. inwalidzką i pozostałością wytrysków w odbycie - Nocny_Przypierdolistrząb >_< odkąd zgarnął opierdol za mitomanie.

Ogólnie musze przyznać, że zmiany na +


Jaszczomp zmienił nick na 'jarzebi tukan' a ostatnio po tej kompromitacji to się chyba już wycofał na amen.

co do reszty to się nie wypowiem, bo czasem piszesz za bardzo chaotycznie, ciężko mi wyłapać tę ironię jaką chcesz przekazać.
Ale szanuje za poczucie humoru, często mnie rozpie.rdalasz pozytywnie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
05 kwie 2016, 04:55
Dzis urojeń ciąg dalszy :D wszedłem co prawda na ostanie 30 min transmisji ale szantażowała swojego największego przydupasa od czasu jastrzębia ze ma do niej zadzwonić i powiedzieć jej dobranoc ponieważ posadzą go o bycie w zmowie z Ann Hahaha co za babsztyl nawet nie docienia jedynej osoby która sie od niej nie odwróciła :D "Szatan masz dwie minuty, a jak nie to jutro powiem Ci po imieniu" ,_Szatan_VIP: bo moge zadzwonic ci powiedziec dobranoc , ale teraz mnie ciekawi czy bys sie dowiedziala moje imie hehe, To chyba jakiś super sprzęt jak szpieguje ajpi i do tego wskazuje imię na co tox :. "Nie będe zdradzać arkanów moich możliwości" kumacie ja ? Co za szpieg :laughingnew: kobieta ma juz chore jazdy do potęgi entej :D Hahaha ona skończy w kaftanie nie bawem :rofl: jak
Mówił
Koles wyżej , wiemy tox Ze to czytasz wiec lepiej przeproś przudupsa zanim faktycznie sie do
Nich przyłączy :D dobrze ze jest anty trans wlasnie , ten kto to puszcza trafia w samo
Sedno jej głupoty :D szacun koles :good3: :ok:
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
05 kwie 2016, 05:11
ExxonValdez pisze:Rzeczywiście większość to chyba naprawdę jest bezrobotna, siedzi na rentach inwalidzkich w 4ch ścianach - kto normalny pisałby takie referaty na forum. Tu akurat Toxicowa ma trochę racji strzelam w ciemno. Dzisiaj se wchodzę po całym tygodniu i co ? - widzę moja ulubienice, to odpalam i muszę przyznać, że dzisiejsza trans bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła ... (Tox wiem ze czytasz forum, także tak trzymaj) , mniej pierdolenia o urojeniach prześladowczych i aresztowaniu przeciwników przez DeltaForce i wyrokach 25lat + 500tys $ odszkodowania, a wprowadzenie w to miejsce elementu ciągnięcia beki z transformatora prądu stałego 3000V/20A - "Zbysia" >_< I akurat ten pionierski aspekt transmisji naprawdę jej wyszedł XD Cały czas miałem przed oczyma transformatora z obślinioną bluzką z tym imieniem trafiła wpizdu :DXD

No i zniknęła ta spierdolina z pierwsza gr. inwalidzką i pozostałością wytrysków w odbycie - Nocny_Przypierdolistrząb >_< odkąd zgarnął opierdol za mitomanie.

Ogólnie musze przyznać, że zmiany na +

napisałes tak samo długi post , a szydzisz z innych :D nie dziwie się ,że tox ci imponuje :biggrin: ja ma akurat przed oczyma mam transa ja rucha ex toxic ,a ta płacze po nocach a za dnia wymyśla coraz to durniejsze brednie by sama siebie oszukać ,że może nie jest aż tak beznadziejna,że to się stało :taunt.: ps. widzę nie tylko ja jestem nocnym markiem ... ale to zasługa Sweet bo zazwyczaj z nią tu noce spędzałem , teraz czytam forum o tox... to chyba strasznie nisko upadlem :mrgreen:
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: ToxicAngel
05 kwie 2016, 12:52
SweetFAN pisze:napisałes tak samo długi post , a szydzisz z innych :D

Dobra, nie przejawiaj prewencyjnej agresji w odruchu samoobrony - ciebie nie mam na mojej exkluzywnej liscie stulejarzy SUpowych, którym mama czesze wąsa, stawia na pianke z Szwarckopfa + prowadzi na zakupy; na razie nie mam, wiec mi tu CV nie POdsuwaj :D
SweetFAN pisze:nie dziwie się ,że tox ci imponuje :biggrin:

Nawet na showsu.pl/stulejroom zaskoczyloby mnie wystepowanie osob zdziwionych, tym ze w dzien jest jasno, w nocy ciemno, a woda jest mokra.
SweetFAN pisze:ja ma akurat przed oczyma mam transa ja rucha ex toxic

Akurat mozliwosc prawdziwosci tej ostatnio przewijajacej sie POwiesci oceniam nie wyzej niz to ze Vertex trenuje boks, a piersi Cats_girl sa 100% naturalne jak soki z Hortexa. Raczej Zbyszka3Cytryny poniosła mozliwosc strategicznego zastosowania blefu z masturbacyjnej fantazji na portalu, którego w 95% tworza mikrocefale - wiec podjecie proby ogolnie zasadne.
SweetFAN pisze:a ta płacze po nocach a za dnia wymyśla coraz to durniejsze brednie by sama siebie oszukać że może nie jest aż tak beznadziejna

Moze nie tyle sama siebie, co stale grono odbiorcow jej trans, z ktorymi spedza wiecej czasu niz statystyczna rodzina dzisiaj ze soba w domu, wiec o reputacje trzeba dbac na tyle na ile sie umie, a ze przy niskim skillu wiecej szkod niz pozytku.... zycie :D

Z wczorajszą oceną trochę sie POspieszyłem, bo po wątku Zbyszka, były standardowo opowiadania o "pociąganiu", sankcjach, AjPi, konsekVencjach i samochwalenie swoich... umiejetnosci ? - i to wszystko w formie jakby zaostrzonej objawowo >_< Ciekawa rzecz dostrzeglem - zauwazyliscie jak Tox stara sie w kazde zdanie wrzucic jakis niestandardowe slowo na sile, zeby podbic "prestiz intelektualny" nad budowaniem ktorego spedza 80% sil na swoich trans ? XD - Tocic z samego cementu w worku + piasku nic innego niz kopiec kreta nie zbudujesz.

edit.
Kurva, cos dlugi ten moj POst optycznie XD jak tak dalej POjdzie to sam siebie kwalifikne do grona przypierdolów zyciowych, 3243651156h w roku spedzajacych na SU, chcąc zachowac obiektywnosc kryteryjną :DXD
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 kwie 2016, 19:11
ExxonValdez pisze:Z wczorajszą oceną trochę sie POspieszyłem, bo po wątku Zbyszka, były standardowo opowiadania o "pociąganiu", sankcjach, AjPi, konsekVencjach i samochwalenie swoich... umiejetnosci ? - i to wszystko w formie jakby zaostrzonej objawowo >_< Ciekawa rzecz dostrzeglem - zauwazyliscie jak Tox stara sie w kazde zdanie wrzucic jakis niestandardowe slowo na sile, zeby podbic "prestiz intelektualny" nad budowaniem ktorego spedza 80% sil na swoich trans ? XD - Tocic z samego cementu w worku + piasku nic innego niz kopiec kreta nie zbudujesz


Widzisz pozytywnie wypowiedziałeś sie o toxic a nie dosluchales do końca jak mimo w twoim odczucia chwilego wzlotu znowu sie poniżała tymi teoriami :D dzis pewnie bedzie sie cieszyć ze jej schlebiales :p bo osoba jej pokroju nie przeczyta tego ze zrozumieniem , a nawet jak stanie sie cud to przeinaczy to na swoją korzyść :D obym mnie nie namierzyła ze pisze o niej na forum :D boje sie , ze ja bede musiał płacić odszkodowanie jak mnie namierzy :D
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
05 kwie 2016, 19:56
msn pisze:
ExxonValdez pisze:No i zniknęła ta spierdolina z pierwsza gr. inwalidzką i pozostałością wytrysków w odbycie - Nocny_Przypierdolistrząb >_< odkąd zgarnął opierdol za mitomanie.

Ogólnie musze przyznać, że zmiany na +


Jaszczomp zmienił nick na 'jarzebi tukan' a ostatnio po tej kompromitacji to się chyba już wycofał na amen.

co do reszty to się nie wypowiem, bo czasem piszesz za bardzo chaotycznie, ciężko mi wyłapać tę ironię jaką chcesz przekazać.
Ale szanuje za poczucie humoru, często mnie rozpie.rdalasz pozytywnie.


A co to za kompromitacja Jastrzębia właśnie dziwiłem się, jak do niej zaglądałem że ostatnio u niej go nie ma, dawniej to potrafił być jedynym piszącym na czacie.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 kwie 2016, 21:55
Za te rozpowszechnianie danych to powini k..e dojechac . Dziwie sie ze ona jeszcze po takich jazdach , wchodzi i udaje ze nic sie nie stalo . No i szatanowi tez sie dostalo oj biedy teraz bedzie szantazyk z jej strony . Bo uj wie co takiej jeszcze przyjdzie do lba , jak wszystko gada na SU co uslyszy od innych . Ta slodka to powinna jak najszybciej odbic od tego dna , bo jeszcze sie i jej dostanie za nic.
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 kwie 2016, 22:41
Przed chwilą pokazała jakąś ekspertyze i zdjęcia, ciekawe jak to się skończy :D
Awatar użytkownika
Aro9511
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 mar 2016, 10:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 kwie 2016, 23:28
Jaką ekspertyze ? :D
Mam nadzieje że nie z zakładu psychiatrycznego :D
Od toxic to już chyba każdy na SU ucieka. Dziwię sie że dajecie radę to oglądać. Ja wymiękłem już kilka tygodni temu po usłyszeniu jej wywodów.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 kwie 2016, 00:13
Jakieś cyferki tam były, może zapisy z danych albo co :P tak na oko ze 30 stron :P no i te zdjęcia z antytrasmisji i jakiś wypowiedzi z czatów :P
Awatar użytkownika
Aro9511
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 mar 2016, 10:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 kwie 2016, 00:23
Aro9511 pisze:Jakieś cyferki tam były, może zapisy z danych albo co :P tak na oko ze 30 stron :P no i te zdjęcia z antytrasmisji i jakiś wypowiedzi z czatów :P


Może do komisji smoleńskej ją wezmą nadaje się, tam kogoś potrzebują do raportów i ekspertyz.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 kwie 2016, 00:41
Tiago pisze:
Aro9511 pisze:Jakieś cyferki tam były, może zapisy z danych albo co :P tak na oko ze 30 stron :P no i te zdjęcia z antytrasmisji i jakiś wypowiedzi z czatów :P


Może do komisji smoleńskej ją wezmą nadaje się, tam kogoś potrzebują do raportów i ekspertyz.


Hehe no mówiła, że może za odszkodowanie kupi sobie autko, willę i będzie pić "szampejna" :D
Awatar użytkownika
Aro9511
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 mar 2016, 10:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 kwie 2016, 01:32
Kurwa usmialem sie bedzie pewnie sama se grala w monopol i kupowala hotele i niech przygarnie imigrantow to ja bedzie kazdy ruchal co godzine . Bo widac ze sie jej calkiem w glowie pozamienialo, a szare komorki z brakiem mozgu. Ona bedzie szampajna pila w wariatkowie , brak slow co ona robi z tego SU .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 kwie 2016, 02:04
A to widze że w końcu zaczyna gadać z sensem. Ale gadanie toxic niewiele jest warte.
1. Jak jest taki pozew to i przeważnie żąda się usunięcia spornych treści. A jakoś tego nie widać.. Chyba że antytransmisja ucichła ostatnio.
2. Żeby wziąć odszkodowanie to trzeba tak z 15% najpierw zainwestować w opłaty. Czyli jak powiedzmy tox marzy o 50 tyś odszkodowania to musiałaby zapłacić najpierw z 7,5 tyś.
Dodam że jeszcze potem trzeba mieć z czego ściągać to odszkodowanie. Jak dorwie jakiegoś gówniarza co robi te antytransmisje to może sie okazać że z tych 7,5 tyś odzyska może z 2000. A potem zobaczy jak gówniarz spierdoli za granicę gdzie chuj mu będzie mogła zrobić :lol:
Co innego jakby tox wytoczyła sprawe ann :D Od niej to jest z czego ściągać :D Samochód chyba sprzedała ale część wyposażenia dodatkowe laptopy i meble od razu pójdą pod młotek :D Jak mieszkanie (podobno po starych) ma przepisane na siebie to też pójdzie pod młotek :lol: Czyli tox mogłaby tak ze 100 tyś zgarnąć od ann. Chociaż żaden sąd nie zasądzi nawet połowy tej kwoty, max myśle ze 20 tyś.

Ale tox w gruncie rzeczy ma racje. Za te antytransmisje to ujebać autora przy samych jajach. Przecież tam było pełno kłamstw i strasznie chamskich docinek. Co innego jest napisać że ktoś jest głupi. Za co i nic zrobić zbytnio ci nie mogą. A co innego rozpierdalać jakieś kłamstwa że tox to czy tamto.
Ale najlepsze to będzie jak dojedzie tego transa :D Taki odważny kutasem macha po internetach a tu by wyleciało kim jest ten chłop z dorobionymi cyckami hahaha
Tylko niech sie tox nie zdziwi jak ktoś pokażę jej stare nagrania transmisji. Bo tam leciały nieciekawe teksty z jej ust.

A i na koniec ważny fakt, pisałem już wcześniej że puszczenie takiego pozwu w machine sądową trwa około 3 miechów. Czyli to akurat by sie zgadzało. Ann też jakaś nerwowa ostatnio była :P
Tox to tak poradze jako neutralny widz, że powinna się zainteresować nagraniami transmisji. Bo akurat ann to chyba nagrali każde słowo i miałaby niezłe przebicie :D A screeny to są gówno warte w sądzie. Dobry prawnik powinien ją o tym uświadomić, i dziwi mnie że ona coś tam nadaje że ma screeny. Przecież tzw obalenie dowodów w formie screenów trwa około 5-10 minut. Jak nie znajdzie nagrań to zostanie z przysłowiową ręką w nocniku zaraz po powołaniu biegłego z zakresu informatyki śledczej.


https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości