ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
29 mar 2016, 23:10
nie wierze, piszecie ze wczoraj siedziała 12 h dziś juz znowu jest online, robi wiecej godzin niż showupowy dj vertex swego czasu, czasem dla mnie to smutne ,że ma taki los, ale jak dziś znów tam kliknąłem a ona obraża kolejna laskę i nie przybiera w słowach to nie da się nawet mieć szczerego współczucia dla niej, ta kobieta to przestroga dla wszystkich kobiet oby ich nie spotkał takich los jak w młodości się bawiły tylko po klubach i myślały,że są takie watrościowe przez to. toxic żywy przykład tego jak uroda przemija,a co za tym idzie styl życie bazujący tylko na tym się nie sprawdza... smutne to takie ale prawdziwe. samotność i żal jakim pluje do świata za zmarnowane życie aż w oczy kole..., a od czasu tego jak wyszło na jaw ,że jej jedyna miłość nie tyle co zdradziła ją, bo podbono razem po 9 latach od pół roku nie byli razem ale jej chłop zrobił to z szaloną -najwiekszym trazystorem na SU, przepraszam Shemale :blink: :D jeszcze bardziej pokazuje w jakim to zakłamnym świecie żyje i żyła...


https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
29 mar 2016, 23:43
chyba w nochala musi ostro dawać, bo nie sądzę że w wieku 40tu lat jest się na chodzie bez snu! jest w dobrej konycji? niesądze, patrząc na jej twarz musiała kiedys sporo chlać... :p

i znowu obgaduje :derisive:
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: ToxicAngel
29 mar 2016, 23:55
lol pisze:chyba w nochala musi ostro dawać, bo nie sądzę że w wieku 40tu lat jest się na chodzie bez snu! jest w dobrej konycji? niesądze, patrząc na jej twarz musiała kiedys sporo chlać... :p

i znowu obgaduje :derisive:


szybko została sprowadzona na ziemię
FtaIan_2oktylu: ale wiesz co ? kurwa zal Ciebie .... że o dzieciach tutaj mowisz nie swoich , takie laski jak Ty to bym do śmietniska wrzucał ;)
Awatar użytkownika
agent007
SU-holik
SU-holik
Posty: 101
Rejestracja: 29 mar 2016, 07:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 mar 2016, 23:57
Wlasnie wsłuchałem sie w to co mowi i kogo obgaduje , nawet linki do archiwum pewnego reportażu podała , ze jakies lasce z SU dziecko odebrali , a obejrzałem ten reportaż "bił mnie zabrał mi dziecko , a tamta laska z domu dziecka wyszła i prostym mechanizmem do zrozumienia jest ze znalazła starszego faceta zeby poczuć choc namiasteke domu , zaruchali i jeste dziecko on ja krzywdził tak wskazuje reportaż na którym tox bazuje ...nawet o nożu i przemocy w tym programie wpomina, toxic na tym sie opiera i mowi ze "ojciec dziecko wychowa, co ona może mu dać , dupa zarobić" straszne ta historia pogrzebała tox zupełnie jak ona śmie wyśmiewać takie historie , tamta dziewczyna jej przez pół roku potakiwala jak sie na niej poznała zaczęła mowić ze tox jest nie fajna , jak my wszyscy juz wiemy od dawna !, toxic to co dzis zrobiłaś ... Kobieta z domu dziecka , bez rodziny , z jednej skrajności w druga popadła koles ja bił , zabrał dziecko wie co może sie mu (dziecku)stać z nim , walczy a ty ja obśmiewasz ??? Jak to przeczytasz to pewnie i tak nie zrozumiesz o co mi chodzi ale jesteś dla mnie przegrana po takich słowach ! Juz zupełnie !!!!!
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
30 mar 2016, 00:34
WielkieNieba pisze:Wlasnie wsłuchałem sie w to co mowi i kogo obgaduje , nawet linki do archiwum pewnego reportażu podała , ze jakies lasce z ShowUp.tv dziecko odebrali , a obejrzałem ten reportaż "bił mnie zabrał mi dziecko , a tamta laska z domu dziecka wyszła i prostym mechanizmem do zrozumienia jest ze znalazła starszego faceta zeby poczuć choc namiasteke domu , zaruchali i jeste dziecko on ja krzywdził tak wskazuje reportaż na którym tox bazuje ...nawet o nożu i przemocy w tym programie wpomina, toxic na tym sie opiera i mowi ze "ojciec dziecko wychowa, co ona może mu dać , dupa zarobić" straszne ta historia pogrzebała tox zupełnie jak ona śmie wyśmiewać takie historie , tamta dziewczyna jej przez pół roku potakiwala jak sie na niej poznała zaczęła mowić ze tox jest nie fajna , jak my wszyscy juz wiemy od dawna !, toxic to co dzis zrobiłaś ... Kobieta z domu dziecka , bez rodziny , z jednej skrajności w druga popadła koles ja bił , zabrał dziecko wie co może sie mu (dziecku)stać z nim , walczy a ty ja obśmiewasz ??? Jak to przeczytasz to pewnie i tak nie zrozumiesz o co mi chodzi ale jesteś dla mnie przegrana po takich słowach ! Juz zupełnie !!!!!


Ona to zrobiła, bo ta dziewczyna ją wyzywała na innych transmisjach i na swojej, sam widziałem :P Ma nick na C. Tak więc po prostu Toxic się za to zemściła. Widocznie nie jest taka święta jak nie ma co robić i napierdziela ciągle wywłoka wywłoka :P
Awatar użytkownika
Aro9511
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 mar 2016, 10:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 mar 2016, 04:34
Co z was za idioci nie widzicie ze ona ma nasrane ,tak sie nie robi nie zauwazyliscie ze to ona gada na inne a z siebie robi niewiniatko. Nie powinna gadac takich rzeczy na kam , niech sie zajmie swoja dupa a nie czyjas . Tak jak gada na SU tak pewnie podpierdala znajomych w realu , i wez jej zaufaj jak ona wszystko na kam gada . Pomysl i wtedy pisz cos sensownego .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
31 mar 2016, 03:32
Komuś musiała nagrabić, skoro ktoś puszcza jej transmisje a w opoise: Kurwisko ktore ujawnilo dane innej laski z SU i wysmialo jej tragedie zyciowa

https://showup24.tv/ToksoDajka
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: ToxicAngel
31 mar 2016, 07:31
No w koncu ktos jej morde skrocil bravo dla tej ktora jako jedyna potrafila zrobic na ta suke trans moze cos z nia zrobia i nie bedzie juz tak fikac
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
31 mar 2016, 13:39
Wydaje mi sie, ze SU odbiło sie na jej zdrowiu.
Ta kobieta z każda transmisja jest coraz dziwniejsza.
Wczoraj wszedłem do niej na chwile, ale po dwoch minutach zwątpiłem i wyszedłem :nea:
Zastanawia mnie to, czy ma w ogole swoje prywatne życie, jakaś prace, rodzine czy znajomych...
Ale to jej sprawa :dontknow:
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
31 mar 2016, 14:30
Sebastian74 pisze:Wydaje mi sie, ze ShowUp.tv odbiło sie na jej zdrowiu.
Ta kobieta z każda transmisja jest coraz dziwniejsza.
Wczoraj wszedłem do niej na chwile, ale po dwoch minutach zwątpiłem i wyszedłem :nea:
Zastanawia mnie to, czy ma w ogole swoje prywatne życie, jakaś prace, rodzine czy znajomych...
Ale to jej sprawa :dontknow:


Przed wejściem do ToxicAngel skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każda nieprzemyślane wizyta zagraża Twojemu życiu bądź zdrowiu...zwłaszcza psychicznemu :biggrin:

A tak całkiem serio,to oczywiste jest, że ten kto siedzi po całych nocach przed kamerką i gada w sumie sam do siebie i na dodatek takie bzdury nie jest zdrowy umysłowo. Jak się przebywa tyle czasu na showup`ie to brakuje czasu na pracę, znajomych i dla rodziny. W przypadku Toxic to widać, że kobieta zatraciła granicę pomiędzy życiem realnym a wirtualnym.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
31 mar 2016, 16:25
na Zbiorniku by ją wyprostowali, bo na SU to jak ktoś coś nie tak napisze to banuje, a na Zbiorniku nie może banować :D uciekała by jak Anka92xx :D
Awatar użytkownika
enox
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 26 lis 2015, 23:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 00:27
Zerknąłem do niej teraz na 10 min, urwa tam u niej to jest czeski film i cyrk na kółkach :suicide2:
w ciągu 10 min - 100 razy
- tak na dobrą sprawę
- za przeproszeniem
- że tak powiem
- ustalmy to
to co ona tam wygaduje to ona chyba opisuje swoją osobę i ten jej spektakl, bo wszystko do niej pasuje.
i generalnie, to się nie doczepiam do tego jak ktoś się ubiera, no ale żeby taką 'żarówkę' zajebać :lol2:
- http://i.imgur.com/rRekJ7E.jpg?1
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 00:37
msn pisze:Zerknąłem do niej teraz na 10 min, urwa tam u niej to jest czeski film i cyrk na kółkach :suicide2:
w ciągu 10 min - 100 razy
- tak na dobrą sprawę
- za przeproszeniem
- że tak powiem
- ustalmy to
to co ona tam wygaduje to ona chyba opisuje swoją osobę i ten jej spektakl, bo wszystko do niej pasuje.
i generalnie, to się nie doczepiamdo tego jak ktoś się ubiera, no ale żeby taką 'żarówkę' zajebać :lol2:
- http://i.imgur.com/rRekJ7E.jpg?1


Widzisz, jak ktoś ma ubogie słownictwo, a chce grać mądrzejszego niż jest, to często powtarza te same zwroty. A Toxic to nawet używa pewnych zwrotów w w zdaniach, do których one zupełnie nie pasują.

A co do ubioru Toksycznej to wolę się nie wypowiadać...
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 01:05
msn pisze:i generalnie, to się nie doczepiamdo tego jak ktoś się ubiera, no ale żeby taką 'żarówkę' zajebać :lol2:
- http://i.imgur.com/rRekJ7E.jpg?1


Obawiam sie że to nie żarówka ale poczucie stylu owej Pani. Tak kiczowate różowe wdzianko zakłada tylko specyficzny typ ludzi.

Ale co tu dużo pisać. Pamiętacie drugi komentarz na tej stronie?
http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/prob ... 40846.html
Toxic tak wygrażała annpearl a jakoś nie widać żeby to znikło :D Cała toxic...

sadistik pisze:Widzisz, jak ktoś ma ubogie słownictwo, a chce grać mądrzejszego niż jest, to często powtarza te same zwroty. A Toxic to nawet używa pewnych zwrotów w w zdaniach, do których one zupełnie nie pasują.

A co do ubioru Toksycznej to wolę się nie wypowiadać...


A to jest tak oczywiste że aż brak mi słów. Toxic jest osobą mało inteligentną. Tak mało że uważa się za inteligentną nie widząc że typowy człowiek znacznie ja przewyższa w tej kategorii.
Wiecie kogo mi przypomina toxic? Takiego lokalnego matoła co zawsze cie zaczepia i próbuje nawiązać rozmowe. Ale ty zawsze nie kumasz o co takiemu człowiekowi chodzi. Bo jest ona na znacznie niższym poziomie intelektualnym niż ty i nie da sie nawiązać komunikacji.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 07:03
Nie no slyszalem jak mowila ze nie jest z bylym od 2 lat ,a na SU siedzi od 5 gadala ze jakby miala faceta to by jej nie bylo na SU . Klamie i juz sama nie wie co jest prawda a co klamstwem . Ciagle drazy ten temat z ta laska co jej faceta zaliczyla . Tox juz czas zejsc ze sceny bo skleroza dopada , i kilo tapety nie pomoze na zmarszczki . A swoja droga to widac ilu glupkow tego slucha .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 13:11
To nie jest żadna skleroza. Po prostu jak ktoś jest głupi i kłamliwy. To kłamie tak dużo że nie jest w stanie ogarnąć tego swoim niskim intelektem. A co za tym idzie jedno kłamstwo przeczy drugiemu, ot zwykły pokaz debilizmu.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 15:24
Bentley77 pisze:Nie no slyszalem jak mowila ze nie jest z bylym od 2 lat ,a na ShowUp.tv siedzi od 5 gadala ze jakby miala faceta to by jej nie bylo na ShowUp.tv . Klamie i juz sama nie wie co jest prawda a co klamstwem . Ciagle drazy ten temat z ta laska co jej faceta zaliczyla . Tox juz czas zejsc ze sceny bo skleroza dopada , i kilo tapety nie pomoze na zmarszczki . A swoja droga to widac ilu glupkow tego slucha .


A tox ponoć nie jest taka jak inne i nikogo nie obgaduje :geek:
W sumie nawet nie dziwię się że jej facet zdradził ją z transem, pewnie miał zrobione pranie mózgu przez toxa.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 17:19
Tiago pisze:...W sumie nawet nie dziwię się że jej facet zdradził ją z transem, pewnie miał zrobione pranie mózgu przez toxa.


Każdy kontakt z Toxem w jakiejkolwiek formie, czy to w realu czy poprzez internet pozostawia jakiś uraz w psychice faceta ( i nie tylko ) . Dlatego ja wolę nie wchodzić na Jej transmisję, dla swojego dobra :D


http://pp.showup.com.pl
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 19:39
wiecie co tak czytam te posty z ciekawości i zastanawiam się kto u niej siedzi na trans ? bo chyba nikt normalny tylko każdy wpada dla beki spr co sie dzieje …. serio dziwi mnie, co ona TU jeszcze robi i co i komu chce udowodnić ? cieszy mnie, że chociaż wróciła na dół listy a nie siedzi z podbitą oglądalnościa to chyba sex kamerki a nie porady "psychologa"


http://pp.showup.com.pl
Awatar użytkownika
nowy12
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 25 sty 2016, 15:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
03 kwie 2016, 20:23
nowy12 pisze:wiecie co tak czytam te posty z ciekawości i zastanawiam się kto u niej siedzi na trans ? bo chyba nikt normalny tylko każdy wpada dla beki spr co sie dzieje …. serio dziwi mnie, co ona TU jeszcze robi i co i komu chce udowodnić ? cieszy mnie, że chociaż wróciła na dół listy a nie siedzi z podbitą oglądalnościa to chyba sex kamerki a nie porady "psychologa"


http://pp.showup.com.pl

widzisz rozne sa transmisje, moze czas na porady "psychologa", w sumie nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia i ogladania
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości