ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
23 mar 2016, 23:53
Kiedyś rajem pojebów był YouTube, nagrywali filmiki z dupy i szukali przyjaciół. Ale tam można komentować i dawać minusy więc raj sie szybko skończył...
Teraz najazd pojebów widzimy na SU. Tutaj mogą banować i usuwać komentarze. Dosłownie raj dla wszelkiego śmiecia społecznego, który dostaje w morde jak tylko wyjdzie na ulice.

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
24 mar 2016, 03:39
Toxic ktoś właśnie podał link do profilu jej znienawidzonej trasoliny :D aż wszedłem.... a tam co foto jak to coś obciaga i opis "ROBIE LODA BYŁEMU TOXIC ! Dobrze ,że znalazłam się z nim tu :) PS. TO NIE MOJA REKA :) ONA MI TRZYMA :) ........"
datezone.com/*** :lol: :lol: :lol: nie wierze :D widać tranzystowi niczym Ann nie odpuści za ten numek z Ex :lol: :lol: :lol: chciała ośmieszyć trazystora ,że ciagnie lachy, ośmieszyła sama sie :D ahh ta tox jak nie podbicia lewe , teorie spiskowe to jakieś sciemy że ktoś sie sprzedaj :D Jurek jak to czytasz 10-0 dla ann i jej przydupasów :ok: :lol:
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
24 mar 2016, 22:02
Jeśli ten facet z sylikonowymi cyckami udający kobietę czyli szalona19latt. Wyruchał byłego chłopaka ToxicAngel. A z tego co tu piszecie to nie ma co do tego wątpliwości...
To nie jest to żadne 10:0 pomiędzy Toxic a ann, ale całkowita przegrana Toxic. Bo i jak inaczej niż totalne zero, można określić kobietę której facet odszedł od niej ruchać sie z takim przebierańcem.
Gdyby Toxic jeszcze nie miała cycków, to możnaby powiedzieć że poleciał na cycki :D Ale toxic ma wielkie cycki, widziałem je setki razy ze 2 lata temu :D Normalnie jak dla mnie to jest totalne dno.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
25 mar 2016, 02:51
WielkieNieba pisze:Toxic ktoś właśnie podał link do profilu jej znienawidzonej trasoliny :D aż wszedłem.... a tam co foto jak to coś obciaga i opis "ROBIE LODA BYŁEMU TOXIC ! Dobrze ,że znalazłam się z nim tu :) PS. TO NIE MOJA REKA :) ONA MI TRZYMA :) ........"
datezone.com/*** :lol: :lol: :lol: nie wierze :D widać tranzystowi niczym Ann nie odpuści za ten numek z Ex :lol: :lol: :lol: chciała ośmieszyć trazystora ,że ciagnie lachy, ośmieszyła sama sie :D ahh ta tox jak nie podbicia lewe , teorie spiskowe to jakieś sciemy że ktoś sie sprzedaj :D Jurek jak to czytasz 10-0 dla ann i jej przydupasów :ok: :lol:


Nie do konca zrozumialem Twoj post a zdjecia nie widzialem... Skad wiadomo, ze facet na zdjeciu to ex Toxic? Czy widac na nim twarz? Czy potwierdzila to sama Toxic? Czy opieramy sie na twierdzeniach tego nieszczesliwego stworzenia z nieprawidlowo skierowanym libido? Jesli to ostatnie, to troche slabe przeslanki do orzekania, kto wygral a kto przegral. Dla mnie jedynym loserem tutaj, jest facet, ktory dal dotknac innemu facetowi swojego ptaka.
Awatar użytkownika
scoorviel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 05 gru 2015, 06:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszystkie MILF-y
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Literacki


Re: ToxicAngel
25 mar 2016, 14:26
Jakby nie patrzeć to myślę ,że to "nieszczęsne stworzenie" ma w tym układzie najgorzej, bo jak określić kogoś kto jest tak zdesperowany i rucha faceta ,który wytrzymał z toxem 8 lat na pewno każdy się domyśla jak to mu musiało spaczyć psychike...
Reasumując, to co napisał kolega wyżej, a pewnie nawet całej sytuacji nie widział , tak najprościej oceniać :P widziałeś sytuacje od początku jak to wyszło na jaw? , jak tox sama mataczyła się w zeznaniach, wczoraj nawet stwierdziła ,że jej były nie był na pewno bramkarzem(wcześniej mówiła ,że był kiedys,zanim stał się bogaczem :lol: ) i ,że faktyczne "transolinie" mógł się pomylić z jej kolegom :P poza tym koleś piszesz skąd wiemy ? no na pewno toxic skoro ma o to wielki ból dupy powie wprost :tak to moj ex! jest bartek ta powie szymon-(twoje rozumowanie),a i tak nikt z nas nie wie ,jak ma na prawde :) (raczej w słowa toxa w jakiejkolwiek kwesti nie ma co wierzyc w nawet 60%), widziałem reakcje obu "pań" i wiem na pewno,że się nie myle...Poza tym tak staram się szydzić "transolina "itd. ale szczerze jak podała ten link do porfilu to nasza trasolina szołapowa na tamtej stronie jest 1/ w ogólno polskim rankingu :shock: w swojej kategri :shock2: więc myśle ,że to żadne osiagniecia dla niej nawet było by kogoś wyrwać i nie jeden dał się"nabrać" choć nabrać to raczej złe słowo skoro się nie kryje z tym co ma... bardziej skusić , patrze obiektywnie .... chociaż, wiece co jak toxic nie ma podbitej oglądalności to nawet czuje się zażenowany pisząc o takiej osobie :P wypada z obiegu nie ta liga na forum raczej,żeby o niej pisać tyle...
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
25 mar 2016, 16:04
Dobrze prawisz ! Ta kobieta jest denna i nawet pewnie afere z szaloną bedzie pogrzewać ,aby być w centrum uwagi,dodając kolejne bzdury.
W każdym razie jestem zadowlony ,że nastał porządek i kobieta tego pokroju jest na swoim miejscu, 45-50 osób,a piękne kobiety są na swoim miesjcu *Sweet :heart: ! 500-1000 całe nocy :laugh3: , uczciwość to podstawa Panno toxic .
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: ToxicAngel
26 mar 2016, 05:04
Mądra osoba by zrobiła tak na miejscu toxic - a uj nie lubią mnie na tym portalu, prześwietlili mnie, jestem spalona, to usunę się w cień i znikne, po co robić iditokę z siebie.
Ale nie toxic, ona to będzie siedzieć do usranej śmierci, byłe coś tam żet wpadnie..
brak honoru
wstydu
i samokrytyki...
i te jej pierdolenie, że wszyscy są zjebani tylko nie ona, wbiłem teraz i wystarczyło 10 min i już mam dość. To o czym ona tam pier.doli to kupi tylko ciemna owca nowo zarejestrowana na SU.

Toxic, tak się robi transmisje jak dzisiaj Amnesia666 i twoje byłe kolezanki, a nie takie twoje ślęczenie na transmisji, żebranie i udawanie barana.
Ale dziwię się, że można tak się błaźnić mając tyle lat, za kilka głupich stów miesięcznie... porażka, ja bym ją zbanował w uj już dawno jakbym mógł, strasznie irytujące transmisje odpierdala ostatnio.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
26 mar 2016, 08:25
Zastanawia mnie jedno ciągle ta ToxicAngel podkreśla na swoich transmisjach jakich to ma zajebistych, wspaniałych przyjaciół na, których zawsze może liczyć . Tylko dziwne, że całymi nocami żali się na transmisji jak ją na showup.tv straszliwie hejtują, jak jej się włamują do komputera i konta na SU, jak to się boi psychopatów z SU. Czemu nie poprosi o pomoc tych wspaniałych przyjaciół ? :lol2:
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
26 mar 2016, 10:46
msn pisze:Mądra osoba by zrobiła tak na miejscu toxic - a uj nie lubią mnie na tym portalu, prześwietlili mnie, jestem spalona, to usunę się w cień i znikne, po co robić iditokę z siebie.
Ale nie toxic, ona to będzie siedzieć do usranej śmierci, byłe coś tam żet wpadnie..
brak honoru
wstydu
i samokrytyki...


Otóż to, nikt normalny z odrobiną mózgu, nie siedziałby na tym portalu w tej sytuacji. Ale widocznie toxic ma takie osiągnięcia życiowe, że nie przeszkadza jej bycie pośmiewiskiem. Nabijała się z ann, a teraz to z niej wszyscy się śmieją...
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
28 mar 2016, 16:33
Ostatnio często gęsto ma anty-transmisje https://showup24.tv/Toks-Syffffff
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2099
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: ToxicAngel
28 mar 2016, 16:38
ToxicAngel zeszła na same dno. :(
Awatar użytkownika
DzikaKotka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2016, 16:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
28 mar 2016, 19:30
Przyznać trzeba że Tox irytuje chyba juz wszystkich, Ale, ale :D
ostatanio wyglądała całkiem Sexownie, sukienka czarna wyglądała w niej niezle!:D

Więcej takich transmisji w takim wydaniu wygląda naprawde OK

figury nie ma najgorszej :D :dontknow: :fap:
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: ToxicAngel
28 mar 2016, 23:46
lol pisze:figury nie ma najgorszej :D :dontknow: :fap:


Jak możesz traktować tak inteligentną kobietę jak przyrząd do onanizacji ?!!! :laugh3: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :lol2: :rofl:
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
28 mar 2016, 23:55
Wstyd i hańba przy Toxic nie wolno sobie trzepać , bo ona ma mózg i kusi nim.
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 mar 2016, 04:13
BasiazLodzikowa pisze:Wstyd i hańba przy Toxic nie wolno sobie trzepać , bo ona ma mózg i kusi nim.


Ale Toxic mózg jest taki seksowny :laughingnew:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 mar 2016, 06:33
NoMoreMoney pisze:
BasiazLodzikowa pisze:Wstyd i hańba przy Toxic nie wolno sobie trzepać , bo ona ma mózg i kusi nim.


Ale Toxic mózg jest taki seksowny :laughingnew:

Wstaję do roboty a Tu kto? Własnie nadaje:D Tox, chyba straciła pracę skoro do tej godziny siedzi jeszcze. https://showup24.tv/ToxicAngel
stan konta ledwo 100 żetona, oj jak pójdzie tak dalej to długo tu nie zabawi.
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: ToxicAngel
29 mar 2016, 06:43
Bedzie siedziała do upadłego bo ona chyba nie zna innego zycia niż to na SU
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: ToxicAngel
29 mar 2016, 06:52
ruger44 pisze:Bedzie siedziała do upadłego bo ona chyba nie zna innego zycia niż to na ShowUp.tv



Ona zaczyna mi przypominac Anke-żebraczkę, chyba już nawet Anke wole jak Ją i tego jej gadania :shock2:
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: ToxicAngel
29 mar 2016, 07:44
Toxic tak całą noc nawija jak nakręcona, tragedia .
Kobieta jest w mani jakiejś albo coś wciąga.
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
29 mar 2016, 07:49
Mano_Negra pisze:Toxic tak całą noc nawija jak nakręcona, tragedia .
Kobieta jest w mani jakiejś albo coś wciąga.



od godz robi sobie reklame, ze stroni od używek, jest taka porządna - haha ciekawe!
jesli będzie tak dalej wyląduje na zbiorniku jak wiekszosc upadłych showupowiczek, a tam to tylko bliżej do.... :nea:
Awatar użytkownika
agent007
SU-holik
SU-holik
Posty: 101
Rejestracja: 29 mar 2016, 07:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości