ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
11 mar 2016, 13:36
Nocny jaszczomp po ostatniej zyebce od toxic, to az nick zmienil na 'jarzembi tukan' czy jakos tak..
A toxic to juz mi sie powoli odechciewa komentowac nawet, jak wbijam na SU i przegladam avatary i jak widze jej face, to mam ochote sie wylogowac.. :blind:

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
11 mar 2016, 21:22
Mi to osobiście jebie to co tox robi z oglądalnością. Ale nie powiem, ciekawie by było gdyby to teraz na tox były antytransmisje innych lasek. Problem w tym że laski na SU są zainteresowane $$$ a nie uczciwością. Zauważcie że wszystkie showupowe wojenki pomiędzy laskami były o kase.

Swoja drogą tox obecnie robi to samo co zarzucała innym. To sie nazywa hipokryzja...
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
12 mar 2016, 02:35
jurek_chujek pisze:Mi to osobiście jebie to co tox robi z oglądalnością. Ale nie powiem, ciekawie by było gdyby to teraz na tox były antytransmisje innych lasek. Problem w tym że laski na ShowUp.tv są zainteresowane $$$ a nie uczciwością. Zauważcie że wszystkie showupowe wojenki pomiędzy laskami były o kase.

Swoja drogą tox obecnie robi to samo co zarzucała innym. To sie nazywa hipokryzja...

JUREK ale nasz tox właśnie gra o kase :P co idzie za ogladalnoscia kasa... zrywa nie czysto teraz ma 1000 widzów a gada to samo co przez caly tydzien byle by podbic Ann :P słaba jest to lewymi mocami się podbija i stara się równać z Wiśnia czy Ann :P gdyby nie lewe boty to z 45 oglądalnością by była gdzieś tam... oby przepadła czym prędzej a nie z biedy tu siedzi cały tydzień na lewej oglądaloności...wstyd TOX :rofl: :D
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
12 mar 2016, 02:38
Przykład z teraz zapocona Tox w ubraniach sprzed 2 dni przed WredNĄ Paulą , sweet lips i Wiśnia oraz Ann dno Toxie... dno... zamist sie podbijac lewa oglaalnoscia wyjdz stąd!
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
12 mar 2016, 03:17
He he, no właśnie dzisiaj siedze na SU i patrze z niedowierzaniem :lol: Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase :lol:

Ej a skoro o Ann mowa. To tak dziś patrze i sie zastanawiam co sie stało z jej cyckami??? Czy tylko ja mam wrażenie że zmieniły kształt? Oczywiście na dużo gorszy...
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
13 mar 2016, 12:13
Nie wiem, ale mi się tak trochę wydaje, że Toxic jest trochę jakby nienormana (niepoczytalna) jej wczuta na transmisjach ostatnio, te ruchy i częsta ekscytacja tematami, i to że nie śpi po nocach, a gdy zajrzę pod wieczór, to ta już znowu siedzi w tym swoim blasku fleszy i sie uśmiecha sama do siebie, to kojarzy mi się trochę jakby na jakimś dobrym towarze leciała, nie mówie że coś wciąga, ale tak się zachowuje. Kompletne odrealnienie, coś tam powie czasem mądrego, ale to nie zmienia faktu, że ma jakąś niezidentyfikowaną FAZĘ od kilku miesięcy :?


Zgłaszam do odpowiednich organów i służb, o zweryfikowanie stanu tej pani oraz wystawienie odpowiednich środków zapobiegawczych :to_keep_order: ----- :takenotes:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
13 mar 2016, 12:20
Czekam na komentarz od abradababra w stylu "A może najpierw zapytaj Toxic na transmisji czy jest normalna czy nie i czy coś bierze, a nie snujesz domysły" :laugh3:
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
13 mar 2016, 12:45
exxxtra pisze:Czekam na komentarz od abradababra w stylu "A może najpierw zapytaj Toxic na transmisji czy jest normalna czy nie i czy coś bierze, a nie snujesz domysły" :laugh3:


Nie interesuje mnie czy Toxic coś bierze czy nie, niech robi sobie co chce a ty zejdź ze mnie z łaski swojej.
Zabolało Cie, nie miałeś argumentów by się wytłumaczyć i teraz będziesz wytykał mnie w każdym poście.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
13 mar 2016, 14:06
Na moje oko laska cierpi też na chroniczną potrzebę bycia w centrum uwagi. Siedzi chyba całą noc za grosze ale wystarczy jej do szczęścia że może sie mądrzyć przy wiekszej widowni. Ale osobiście nie czuje do niej jakieś awersji, nie przeszkadza mi, jest mi całkowicie obojętna.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
13 mar 2016, 14:29
Ona toż to jest zyciowa porazka :laugh3:
wcale sie nie dziwie ze jest sama,jak by miala faceta to buzia by jej nie zamykala no moze jedynie jak by mu loda robila :laughingnew:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:41
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
13 mar 2016, 15:02
Eliza pisze:Ona toż to jest zyciowa porazka :laugh3:
wcale sie nie dziwie ze jest sama,jak by miala faceta to buzia by jej nie zamykala no moze jedynie jak by mu loda robila :laughingnew:


Eee tam,Toxic lepiej wychodzą minetki, najlepiej takie kilku sekundowe :biggrin:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
14 mar 2016, 21:39
Wczoraj podobno kocurek jej smsy wysyłała ...tox jak zwykle dodała do tego otoczkę grozy ale powiem wam ze kocurek ma racje jednak nie warto Kocurku jak to czytasz wchodzić z nią w dyskusje choc popieram cie, ze ona przegina ! Zarzuca Kocurkowi obieg żetona , głupotę oraz lewa oglądalność , przepraszam bardzo ale tox przez ostatni tydzien sama sobie podbijała ze w czasie gdy Wiśnia (uwelbiam cie wisienko !) sweet czy nawet Ann pokazywały cos wiecej tox miała scrypt na 500-1000 widzow do rana i górowała nad tymi pięknymi kobietami , teraz chyba po przeczytaniu naszych spostrzeżeń na swój temat znowu ma normalne liczby typu 40-55 osob !!!! Brawo tox chociaz za to ze zaczęłaś grać uczciwie masz plusa ! Kobieta fatalna
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
14 mar 2016, 22:40
Przestała podbijać bo nazwałem ją hipokrytką z tego powodu. Tox chociaż uparcie zaprzecza że czyta to forum. To jednak wie co tu ktoś o niej pisał kilka minut wcześniej.
Ja tam mam wyjebane na to co wygaduje tox. Za 2 miechy okaże się czy coś zrobiła ann i jej paczce. Ja to jestem coraz mocniej przekonany że skończy tak jak cutecalypso. Z dnia na dzień zwieje z portalu jak wycieknie to i owo na jej temat.
Tak kończą laski które wojują z ann. A ann niedługo wypierdoli sobie basen i będzie cieszyć ryja z showupowych ofiar losu.
Rozjebał mnie ostatni tekst ann o tox. Ryłem ze śmiechu dobre kilka minut. A nie było tam grama hejtu, tylko trafne spostrzeżenie na temat inteligencji tox.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
14 mar 2016, 23:09
jurek_chujek pisze:Przestała podbijać bo nazwałem ją hipokrytką z tego powodu. Tox chociaż uparcie zaprzecza że czyta to forum. To jednak wie co tu ktoś o niej pisał kilka minut wcześniej.


Jest taki nick na forum.
memberlist.php?mode=viewprofile&u=2065

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
14 mar 2016, 23:32
Coś mi tam świta że to jej. Ale równie dobrze mógł go założyć ktokolwiek. Na dobrym forum byłaby weryfikacja profilem na SU. A tak to każdy chuj może założyć drugiej osobie profil z jej nickiem.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
15 mar 2016, 00:55
Wlasnie Kocurek wolała TOx na konfrontacje ale Toxic jak zwykle cwana i nie skomtuje tego przy osobie która obraza ! Straszne , w kazdym razie kocurek oficjalnie wypowiedziała wojnę Tox !
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
15 mar 2016, 01:13
Był taki zakompleksiony kurdupel, nazywał się Adolf Hitler. Spał w przytułkach dla bezdomnych i hejtował żydów. Potem zebrał kilku podobnych sobie debili i wypowiedział wojne wszystkim dokoła. Ze skończyło sie to grupowym gwałtem analnym na jego dupie to każdy wie.
To samo czeka tox niebawem. Już widze jak jej kij w dupe wsadza kocurek z ann :D Tox juz jest raczej kompletnie przegrana, a na jej trupie powstaną nowe sukcesy kocurka i ann.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
15 mar 2016, 20:42
jurek_chujek pisze:To samo czeka tox niebawem. Już widze jak jej kij w dupe wsadza kocurek z ann :D

jurek_chujek pisze:a na jej trupie powstaną nowe sukcesy kocurka i ann.

Potem sie obudziles, a nad tobą stała mama: "Jurek, Jurek,, wstawaj juz 7.30, spoznisz sie na 1sza lekcje".
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
15 mar 2016, 22:56
ExxonValdez pisze:
jurek_chujek pisze:To samo czeka tox niebawem. Już widze jak jej kij w dupe wsadza kocurek z ann :D

jurek_chujek pisze:a na jej trupie powstaną nowe sukcesy kocurka i ann.

Potem sie obudziles, a nad tobą stała mama: "Jurek, Jurek,, wstawaj juz 7.30, spoznisz sie na 1sza lekcje".


Daj wykład z historii to pomyślą że chodzisz do szkoły, niezłą sieczkę ma ta dzisiejsza młodzież w głowach. Chyba co niektórzy powinni odstawić komputer i wrócić do książek. Tym bardziej że nieznana jest im definicja aluzji.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
16 mar 2016, 02:53
Tox znowu na podbitej ogladalnosci jedzie... pierwsza w czasie, gdy nadaja piekne kobiety :) straszne :D tox opamietaj się bo robisz antyREKLAME całemu SU :D tak samo widze teraz , że tox ma podbita i nasz dj vertex ginie wśród transów z widownia 50 osob a myśle ze nawet 3 osob realnie by takich zje... nie ogladała :D to chyba na pochybe tej znienawidzonej przez toxa trasolinie :D przed wczoraj ann, wczoraj kocurek, dziś szalona :D i niech ktos mi powie ze tox nie jest toksyczna w dosłownym tego słowa znaczeniu.... najlepszy cytat z dziś "walka o widza, rzucaja złotówka tu u mnie i myśla że bedą sławne" powiedziala to stara panna z nie wyjsciowa twarza której jak scrypt puści bedzie siedziala do 7 rano z widowania 40-50 osob :D a buduje swoja markę na obrażaniu innych lasek to słaby wynik tox :haha:
WielkieNieba


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości