ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
ruger44 pisze:Jedno jest pewne - jebaniutki tarocista jest nam krewny sporo hajsów za, delikatnie mówiać, nietrafioną wróżbę i straty moralne związane z nagłym pojawieniem się Toxa!


Tarocista ma talent i jego wróżby się sprawdzają ! nawet nie wiesz ile ta wróżba kosztowała :) po prostu w tym przypadku admini odbanowali ją pod jakmś tam warunkiem,bo się bali jej :)
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wasza ukochana nadaje właśnie ze Słodką :sarcastic:


https://showup24.tv/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik pisze:Wasza ukochana nadaje właśnie ze Słodką :sarcastic:


https://showup24.tv/ToxicAngel?


Grupensexy :beach:
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wunderbaum pisze:
Sadistik pisze:Wasza ukochana nadaje właśnie ze Słodką :sarcastic:


https://showup24.tv/ToxicAngel?


Grupensexy :beach:


Raczej zlot pustaków :laugh3:
Mano_Negra


Widziałem tylko kawałek na nielogu... ale Pani Toxic Angel, zachowywała się dość powściągliwie, wręcz onieśmielająco - zupełnie tak jakby przestrzeń mieszkalna, wypełniona przedmiotami służącymi do organizacji życia domowego - zrobiła na niej spore wrażenie, które w konsekwencji zawstydziły naszą Toksyczną..... Zawstydziły do tego stopnia, aż umilkła....., jakby skrępowana przebywaniem w normalnym mieszkaniu - w wyposażenie którego nie wchodzi jedynie łóżko i ściany....
Zuch dziewczyna!!! Znaczy się potrafi też zachować się w normalnym biotopie.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Faktycznie czuła się jak mieszkaniec Syberii w hotelu Sheraton. :lol:

Potem przyjechał jakiś - używając terminologii toxa - produkt mężczyznopodobny. Około 40 lat. Otyły kolo w wygniecionej koszuli. Żadnej rzeźby ani erupcji intelektu. :(
No, ale może chociaż zarabia 10 tysięcy, chociaż laska, z którą przyjechał też nie wyglądała na sort odpowiedni dla gliwickiej legendy nocnego życia.

Wcześniej stara raszpla chwaliła się, że ma opaskę VIPa z jakiegoś baru na Targówku.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeton pisze:Faktycznie czuła się jak mieszkaniec Syberii w hotelu Sheraton. :lol:

Potem przyjechał jakiś - używając terminologii toxa - produkt mężczyznopodobny. Około 40 lat. Otyły kolo w wygniecionej koszuli. Żadnej rzeźby ani erupcji intelektu. :(
No, ale może chociaż zarabia 10 tysięcy, chociaż laska, z którą przyjechał też nie wyglądała na sort odpowiedni dla gliwickiej legendy nocnego życia.

Wcześniej stara raszpla chwaliła się, że ma opaskę VIPa z jakiegoś baru na Targówku.


Opaskę vip-a :lol2: :lol2: :lol2:
Mano_Negra


Mano_Negra pisze:Opaskę vip-a :lol2: :lol2: :lol2:



Ty wiesz jaką polewkę mieliśmy? :rofl: Osiem osób lało ze śmiechu, a wszystko oglądaliśmy na wielkim ekranie TV, bo kumpel ma zajoba na punkcie wielkich telewizorów. :lol:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sadistik pisze:Wasza ukochana nadaje właśnie ze Słodką :sarcastic:


https://showup24.tv/ToxicAngel?


Widziałem przez chwilę tą transmisję i tak się zastanawiałem, która z nich bardziej wygląda jak kobieta i doszedłem do wniosku, że żadna :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Widziałem przez chwilę tą transmisję i tak się zastanawiałem, która z nich bardziej wygląda jak kobieta i doszedłem do wniosku, że żadna :)


Ta jej znajoma, mimo że ma wielkie cyce, to wygląda aseksualnie jak po zmianie płci.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeton pisze:
Książe_showupa pisze:Widziałem przez chwilę tą transmisję i tak się zastanawiałem, która z nich bardziej wygląda jak kobieta i doszedłem do wniosku, że żadna :)


Ta jej znajoma, mimo że ma wielkie cyce, to wygląda aseksualnie jak po zmianie płci.


Właśnie wszyscy twierdzą, że ona jest po zmianie płci :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Uspokoila sie ostatanio to sie chwali, pewnie boi sie odezwac dostala ultimatum, ze tylko pod takim warunkiem moze wroicc na SU.
Co z tego ze wrocila, jak co raz gorzej u niej, na priv brak chętnych, fanow tez już nie ma.
Tox się skonczya, lepiej szukac jakies innej alternatywy, bo jak tak dalej pojdzie to bedzie wpierdalac kit z okna!
Awatar użytkownika
obiektywny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2016, 15:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: natalixa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


czy wraz z tox powróciła anty transmisja?????Jej twórca zarzekał sie , ze powróci jeśli tox ponownie zagości na SU Ja nic takiego nie wiedziałem, może bardziej bolał ja fakt ant trans w roli głównej z jej osobą niż mogło by się wydawać- koniec końców to nic miłego jak ktoś Cię publicznie wyśmiewa :bad:
Awatar użytkownika
lubie_69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 20 paź 2016, 19:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szparkaReaktywacja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Jest nudna i przewidywalna. Smutek starzejącego się brzydactwa, które maskuje swoje niedostatki sztucznymi kudłami i rzęsami oraz samoopalaczem. Jedyny plus to niezłe wymiona, ale wyłącznie na tym trudno zbudować swoją atrakcyjność.

Całe życie czeka na gościa z rzeźbą, który będzie zarabiał minimum 10 tys. i spełniał jej zachcianki w bogato wyposażonym apartamencie. Ona będzie leżała i pachniała, bo przecież nawet nie odgrzeje obiadu swojemu facetowi (jej własne słowa, bo nie jest niczyją służącą).
O wartościach wykraczających poza poziom bankomatu ani słowa.

Dramat i beznadzieja. Plus bida, gdzie kanapa i dwa laptopy oraz jakieś szmaty z sex-shopów, to całe jej wiano... A szczyt lansu i ambicji, to opaska VIP-a z burdelowego klubu dla podtatusiałych "biznesmenów" i karków z siłowni.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeton pisze:Jest nudna i przewidywalna. Smutek starzejącego się brzydactwa, które maskuje swoje niedostatki sztucznymi kudłami i rzęsami oraz samoopalaczem. Jedyny plus to niezłe wymiona, ale wyłącznie na tym trudno zbudować swoją atrakcyjność.

Całe życie czeka na gościa z rzeźbą, który będzie zarabiał minimum 10 tys. i spełniał jej zachcianki w bogato wyposażonym apartamencie. Ona będzie leżała i pachniała, bo przecież nawet nie odgrzeje obiadu swojemu facetowi (jej własne słowa, bo nie jest niczyją służącą).
O wartościach wykraczających poza poziom bankomatu ani słowa.

Dramat i beznadzieja. Plus bida, gdzie kanapa i dwa laptopy oraz jakieś szmaty z sex-shopów, to całe jej wiano... A szczyt lansu i ambicji, to opaska VIP-a z burdelowego klubu dla podtatusiałych "biznesmenów" i karków z siłowni.



Bez urazy dla Toxic ale z takim charakterem nie mi można się dziwić że jest stara Pana, nikt nawet nie chce pozostawić po sobie z nią potomka. Samotna i bezdzietna.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


lubie_69 pisze:czy wraz z tox powróciła anty transmisja?????Jej twórca zarzekał sie , ze powróci jeśli tox ponownie zagości na ShowUp.tv Ja nic takiego nie wiedziałem, może bardziej bolał ja fakt ant trans w roli głównej z jej osobą niż mogło by się wydawać- koniec końców to nic miłego jak ktoś Cię publicznie wyśmiewa :bad:


Jak do tej pory ani razu nie pojawiła się antytransmisja.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik pisze:
lubie_69 pisze:czy wraz z tox powróciła anty transmisja?????Jej twórca zarzekał sie , ze powróci jeśli tox ponownie zagości na ShowUp.tv Ja nic takiego nie wiedziałem, może bardziej bolał ja fakt ant trans w roli głównej z jej osobą niż mogło by się wydawać- koniec końców to nic miłego jak ktoś Cię publicznie wyśmiewa :bad:


Jak do tej pory ani razu nie pojawiła się antytransmisja.


Zapewne wkrótce się pojawi i się zacznie kabaret od nowa :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moim zdaniem nastąpiło jakieś zawieszenie broni. Toksyczna się wyciszyła i nie bluzga już na nikogo, Ann i Joanka też nic nie mówią o Toksycznej. Szefowa również milczy. Jakby się umówiły. No i Zbysio zniknął.

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeton pisze:Moim zdaniem nastąpiło jakieś zawieszenie broni. Toksyczna się wyciszyła i nie bluzga już na nikogo, Ann i Joanka też nic nie mówią o Toksycznej. Szefowa również milczy. Jakby się umówiły. No i Zbysio zniknął.

Bo SU uczy, bawi i wychowuje :dance3: :lol:
Energetyczna Lilia


obiektywny pisze:Co z tego ze wrocila, jak co raz gorzej u niej, na priv brak chętnych



To ona miała chętnych na privy? :ugeek:
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości