ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 04:13
Toxic przebija wszystko dosłownie, takiego czegoś to jeszcze nie widziałem, od pewnego czasu to jest MATKA TERESA SZOŁAPOWSKA NUMER JEDEN.

jak ona pie.doli... a jak tymi palcami strzela :lol2:
co z nią się stało, to nie mam pojęcia. Powinni to zablokować w uj. Moderacja w końcu tak zrobi, bo to już przechodzi wszystkie dobre smaki. Wladca czy Piczka, albo Dominik to małe piwo przy tym toxycznym farmazonie.
a o tym towarzystwie na czacie nie wspomnę.

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 05:31
e-Laski.pl pisze:
ShowUp.tv pisze:Ranking dzisiejszego dnia
ToxicAngel 7065
slodkarizkosz 4551

Była jakaś akcja?


tak prosze państwa to działa teraz tylko z mniej "przypałowymi" liczbmi, niechaj showup to ogarnie... bo żenada że portal na którym swego czasu zostawiałem po 500-2000 zł miesiecznie daje pozwolenie na takie akcje... nie dla lewej oglądalnosci! Moja wiara w portal jednak dalej jest abym nie czul sie wydymany, dziś Wiśna druga Tox przed nia? ! liczba widzów stała... no prosze was :mocking:
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 09:01
WielkieNieba pisze:
e-Laski.pl pisze:
ShowUp.tv pisze:Ranking dzisiejszego dnia
ToxicAngel 7065
slodkarizkosz 4551

Była jakaś akcja?


tak prosze państwa to działa teraz tylko z mniej "przypałowymi" liczbmi, niechaj showup to ogarnie... bo żenada że portal na którym swego czasu zostawiałem po 500-2000 zł miesiecznie daje pozwolenie na takie akcje... nie dla lewej oglądalnosci! Moja wiara w portal jednak dalej jest abym nie czul sie wydymany, dziś Wiśna druga Tox przed nia? ! liczba widzów stała... no prosze was :mocking:

przecież już nie płacą za najlepszy wynik to co ich to obchodzi, że ktoś sobie nabija wynik, dla SU to chyba lepiej bo na reklamach więcej zarobią
romario


Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 11:01
Zazwyczaj jak widziałem, że w nocy nadaje to miała po kilkadziesiąt oglądających, do 100 maksymalnie. Teraz po 300 spokojnie, a nawet więcej się zdarza. I to podczas gdy nadają inne naprawdę fajne dziewczyny. Wydaje mi się, że właściciele SU powinni coś w końcu zrobić z tym podbijaniem wyświetleń. No bo nie wierzę, w to, że znajduje się co noc po 300+ osób słuchających tego pseudointelektualnego bełkotu :lol:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 19:33
Podbijając publiczność tylko robią jej, że tak powiem dobrze. Toxic lubi być w centrum uwagi.
Awatar użytkownika
Mięsny_Jeż
SU-holik
SU-holik
Posty: 126
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 19:55
Mięsny_Jeż pisze:Podbijając publiczność tylko robią jej, że tak powiem dobrze. Toxic lubi być w centrum uwagi.

za przeproszeniem masz rację :lol2:
romario


Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 20:13
To Jej jeszcze ktoś słucha? :shock: Ja jak Ją słyszę, to mam "za przeproszeniem" odruch wymiotny, o Jej pierdolamento nie wspomnę. I jak już ktoś wcześniej wspomniał, te Jej strzelanie palcami, niezły ubaw :lol2: Komedia na showupie :lol:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 20:38
NoMoreMoney pisze:Komedia na showupie :lol:


Tu się nie ma co śmiać, bo wydaje mi się, że ona naprawdę wierzy w to co mówi na swoich transmisjach :|
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 20:46
ps. wczoraj jak widzialem ją o 24 na pierwszym miejscu abstrachujac od moich ulubienic, te wszystkie laski co sie staraja etc. a zapocona , starsza kobieta majaca pstro w glowie nad nimi to az mi przykro bylo... takie mam odczucia, nie dla lewej ogladalnosci!
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
09 mar 2016, 01:30
Co tu dużo mówić, dzień kobiet a tox siedzi cały wieczór na SU. Taka z niej atrakcyjna i rozchwytywana kobieta że pewnie nawet kwiatów nie dostała. Siedzi i wygłasza te swoje farmazony, nic tylko współczuć...
Z drugiej strony jakoś specjalnie gorzej od ann nie wypadła wśród inteligentnych ludzi. Ann 3 lata pod rząd taki sam wielki bukiet róż na walentynki ustawiała przed kamerą. Już całe SU leje z niej że sama sobie kwiaty kupuje.

I taka rada czysto neutralna, bo ja neutralny jestem jak narazie. Tox nie wciskaj gęby w kamere jak ann. Bo wcale ładna nie jesteś i tylko tym odrzucasz. Ann też ładna nie jest w zbliżeniu co pisałem wcześniej. Ale ona jednak jakiś tam wygląd ma i da się na to machnąć ręką...
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
09 mar 2016, 18:23
jej madrosci scietej glowy sa asluchalne, strasznie brzydka, zaniedbana twarz
Awatar użytkownika
gssxdd
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 23 sty 2016, 00:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
09 mar 2016, 23:01
gssxdd pisze:jej madrosci scietej glowy sa asluchalne, strasznie brzydka, zaniedbana twarz

Zgadzam sie,twarz wyglada na zmeczona,takiej przyslowiowej "Grazynki" z miesnego.Podobno taka bogata a zeby srednio biale :mocking:
Awatar użytkownika
itsSHOWtime
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 08 mar 2016, 00:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
10 mar 2016, 18:30
itsSHOWtime pisze:
gssxdd pisze:jej madrosci scietej glowy sa asluchalne, strasznie brzydka, zaniedbana twarz

Zgadzam sie,twarz wyglada na zmeczona,takiej przyslowiowej "Grazynki" z miesnego.Podobno taka bogata a zeby srednio biale :mocking:


zęby może i nie są białe jak u AnnPearl ale jej mądrości życiowe mogę słuchać bez końca :)
Awatar użytkownika
Koturbasz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
10 mar 2016, 22:15
Abstrahując od lewej oglądalności ,którą nabija co wynika z kompleksów (przecież byłam w Anglii pokazać ci butleke napoju, który tam kupiłam ?-cytat z samej w/w a :lol2: ). Klikam czasem tam jak ma ta podbitą oglądalność, bo fascynuje mnie to ze administracja nic z tym nie robi... ta kobieta jest wstrętna pod każdym względem, widzicie te zapudrowane pryszcze? te zaskórniki , i zalepione rzęsy klejem od nasady jak zawsze się nachyla do komputera? pali papierosa co 20 min zaważając na to ze ma te same ciuchy na sobie 2-trzy dni pod rząd ,bo nie często zmienia swoje kreacje jak widać. Jej pokoik ma ok 12m2 , siedzi od 20 do 5 rano , to jest 9godzin a pali 3-4 fajek na godzinę daje to wynik ok 36 fajek w ciągu jednego posiedzenia , tak to można nazwać bo nic nie robi tylko siedzi , pali i poraża swoja inteligencją i doświadczeniem życiowym :hypnotized: Wyobraźcie sobie jak tam musi "pachnąć" te jej włosy jak muszą "capić", to żywa popielniczka jak idzie ulicą zapewne. straszne :blink: . zajrzałem tam tylko przez to ze ma lewą widownie, SU pokazując ją obnaża swoje wszelki błędy w systemie :lol: :lol: :lol: :lol:
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
10 mar 2016, 22:20
WielkieNieba pisze:Abstrahując od lewej oglądalności ,którą nabija co wynika z kompleksów (przecież byłam w Anglii pokazać ci butleke napoju, który tam kupiłam ?-cytat z samej w/w a :lol2: ). Klikam czasem tam jak ma ta podbitą oglądalność, bo fascynuje mnie to ze administracja nic z tym nie robi... ta kobieta jest wstrętna pod każdym względem, widzicie te zapudrowane pryszcze? te zaskórniki , i zalepione rzęsy klejem od nasady jak zawsze się nachyla do komputera? pali papierosa co 20 min zaważając na to ze ma te same ciuchy na sobie 2-trzy dni pod rząd ,bo nie często zmienia swoje kreacje jak widać. Jej pokoik ma ok 12m2 , siedzi od 20 do 5 rano , to jest 9godzin a pali 3-4 fajek na godzinę daje to wynik ok 36 fajek w ciągu jednego posiedzenia , tak to można nazwać bo nic nie robi tylko siedzi , pali i poraża swoja inteligencją i doświadczeniem życiowym :hypnotized: Wyobraźcie sobie jak tam musi "pachnąć" te jej włosy jak muszą "capić", to żywa popielniczka jak idzie ulicą zapewne. straszne :blink: . zajrzałem tam tylko przez to ze ma lewą widownie, ShowUp.tv pokazując ją obnaża swoje wszelki błędy w systemie :lol: :lol: :lol: :lol:


Dobrze napisane, wódki Ci trzeba dać ;)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ToxicAngel
10 mar 2016, 22:28
sadistik pisze:
WielkieNieba pisze:Abstrahując od lewej oglądalności ,którą nabija co wynika z kompleksów (przecież byłam w Anglii pokazać ci butleke napoju, który tam kupiłam ?-cytat z samej w/w a :lol2: ). Klikam czasem tam jak ma ta podbitą oglądalność, bo fascynuje mnie to ze administracja nic z tym nie robi... ta kobieta jest wstrętna pod każdym względem, widzicie te zapudrowane pryszcze? te zaskórniki , i zalepione rzęsy klejem od nasady jak zawsze się nachyla do komputera? pali papierosa co 20 min zaważając na to ze ma te same ciuchy na sobie 2-trzy dni pod rząd ,bo nie często zmienia swoje kreacje jak widać. Jej pokoik ma ok 12m2 , siedzi od 20 do 5 rano , to jest 9godzin a pali 3-4 fajek na godzinę daje to wynik ok 36 fajek w ciągu jednego posiedzenia , tak to można nazwać bo nic nie robi tylko siedzi , pali i poraża swoja inteligencją i doświadczeniem życiowym :hypnotized: Wyobraźcie sobie jak tam musi "pachnąć" te jej włosy jak muszą "capić", to żywa popielniczka jak idzie ulicą zapewne. straszne :blink: . zajrzałem tam tylko przez to ze ma lewą widownie, ShowUp.tv pokazując ją obnaża swoje wszelki błędy w systemie :lol: :lol: :lol: :lol:


Dobrze napisane, wódki Ci trzeba dać ;)


Dodam jeszcze to jej drapanie się po głowie , wycieranie nosa rękawem - co 30 sekund , w sumie się nie dziwie pewnie drapie w nos ten odór jak i głowa swędzi bo gdzieś musi się osadzać ten cały sadz...
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
10 mar 2016, 23:03
WielkieNieba pisze:Abstrahując od lewej oglądalności ,którą nabija co wynika z kompleksów (przecież byłam w Anglii pokazać ci butleke napoju, który tam kupiłam ?-cytat z samej w/w a :lol2: ).


Bo bilety lotnicze do Glasgow są tańsze niż kolejowe na drugi koniec Polski...
Jakim debilem z Koziej Wólki trzeba być żeby wierzyć w takie teksty. O tym że na allegro jest pełno produktów spożywczych z innych krajów też pewnie taki debil nie wie?
Pomiędzy tox i ann stawiam znak równości. Obie mają identycznie nędzny szpan. Z tym że ann nikt nie wyśmiewa okienko obok. Oraz ona mimo wszystko jakoś wygląda do pasa, bo poniżej to wiadomo jaki prostokąt :lol:
Ann jeszcze coś tam osiągnie, ale tox może już tylko zostać ofiarą losu.


A i odnośnie mojego poprzedniego postu. Muszę zwrócić trochę honoru tox. Nie ona jedna siedziała w dzień kobiet samotnie na SU. Ann też siedziała tak samo, a do tego sie obnażała czyli jeszcze gorzej. Jedna z drugą mogłaby założyć grupę wsparcia, dla starych samotnych bab których nikt normalny nie chce słuchać. Jak ktoś by pytał, tak oglądam ann w 90% z wyłączonym głosem. A tox wcale ostatnio nie oglądam, bo nic ciekawego tam dla mnie nie ma.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
10 mar 2016, 23:40
jurek-hujek nie ogląda ale ocenia... Nie rób tak bo już w paru tematach widziałem twoją nad gorliwość . Ciągle Ann i jakieś teorie snujesz:P ogarnij chłopie, piszesz że wodę pokazała piszesz o wszystkim ale nie wiesz, że 30 sekund po tym pokazała bilet ze swoimi danymi ( spamuj nam tu ) parę kobiet już cie upominało wcześniej, zainwestuj swoją energie w prace ,a potem kup żeton i wspomagaj biznes, w którym jesteś takim znawcą , strasznie się zawsze mi czytało twoje posty :blink: , nie mogłem się powstrzymać. Jak wiemy Tox straciła prace i utrzymuje się z SU , ale jak nawet przez 9 h zarobi po 100 zł wchodząc codziennie to 3 tysiące ma , nie wynajmuje mieszkania tylko pokój wiec starcza jej i obojętnie jak nie obstawisz, czy naplujesz jej w twarz ona będzie udawać , że deszcz pada... musi tu siedzieć ... takie życie przewrotne.
Właśnie pokazałem ją kumpeli jako 1 laskę w rankingu - podkreślam i jeszcze raz to powtórze-Lewymi botami, to stwierdziła ,że mam spojrzeć na nią tak z boku nie słuchając, na tą twarz na której jest wypisane całe klubowe życie i te spuchnięte oczy , pewnie codziennie płacze nad swoim losem do poduszki a nam udaje taka twardzielkę bo ma podbitą nie uczciwie kosztem nawet mojej ulubienicy Wiśni :acute: i się poczuwa...
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
11 mar 2016, 00:39
Problem jest nie w moich postach ale w Twoich. Piszesz w tonie prześmiewczym i niekompletnie a potem masz wrażenie że mylnie oceniam sytuacje.

WielkieNieba pisze:ogarnij chłopie, piszesz że wodę pokazała piszesz o wszystkim ale nie wiesz, że 30 sekund po tym pokazała bilet ze swoimi danymi


To Ty sie ogarnij bo ja nic takiego nie pisałem. I jest to jedynie jedno z kilku kłamstw w powyższym poście. Za to Ty pisałeś o napoju a nie wodzie, więc ogarnij się. A jeśli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to przestań sie udzielać dla dobra innych.

A i co do ann, to nie pierdol mi tu o jakichś teoriach. Toxic wypowiedziała wojne ann robiąc jej antytransmisje. Nawet nieźle jej to wyszło bo zleciało się ze 30 innych lasek żeby ją podkręcać. A że ann sobie nie da w chuja lecieć, to teraz bierze odwet. A Toxic zobaczyła jaka to solidarność jest na SU pomiędzy laskami. Jak widzą okazje to nakręcają gównoburze, a potem spierdalają i sie cieszą że ann ma przejebane. Mało było takich ataków na ann z konkurencją w tle? Wystarczy przypomnieć cutecalypso...
Ale ann jest twarda, i dojedzie teraz tox tak jak i dojechała cutecalypso. Nie da sobą pomiatać i to jest 90% jej uroku. Bo faceci lubią twarde laski co potrafią pyskować. I tak dojebać innym żeby sie poryczały. W końcu co to za atrakcja mieć laske co daje sobą pomiatać, tylko wstyd dla faceta. A ann jest przeciwieństwem takich nędznych laseczek.
Tox też taka ostatnia nie jest pod tym względem. I nawet jej kibicowałem na początku. Potrafiła dojebać kilka konkretnych słówek o ustawianiu konkursu na SU. Ale szybko podkuliła ogon jak doszło do otwartej konfrontacji z ann. Jednak silniejszy charakter zawsze wygrywa. Chyba że tox szykuje po cichu ofensywe sądową, i jest to cisza przed burzą.
Jednak biorąc pod uwagę co teraz gada tox. I jaki ubaw mają z niej oglądajacy. Nie chce mi sie wierzyć że tox jeszcze odzyska twarz. Raczej pozostanie takim pośmiewiskiem SU... A miała szanse zaistnieć...
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
11 mar 2016, 00:55
"Potrafiła dojebać kilka konkretnych słówek o ustawianiu konkursu na ShowUp.tv. Ale szybko podkuliła ogon jak doszło do otwartej konfrontacji z ann. Jednak silniejszy charakter zawsze wygrywa. Chyba że tox szykuje po cichu ofensywe sądową, i jest to cisza przed burzą.
Jednak biorąc pod uwagę co teraz gada tox. I jaki ubaw mają z niej oglądajacy. Nie chce mi sie wierzyć że tox jeszcze odzyska twarz. Raczej pozostanie takim pośmiewiskiem ShowUp.tv... A miała szanse zaistnieć...[/quote]"



Afera konkursowa ,a teraz nie powinna być afera jak się podbija do 400-800 widzów ,apiękne kobiety co się starają na tym tracą ? Proponuje żeby laski się zmówiły i jej taka rewolucje zrobiły jak ona za konkurs kiedyś!!!! zrobiła z gęby szmatę! co za postawa bez honoru. A z afera sądową niech cię nie ponosi... nikt koniec końców nic złego nie zrobił a ty się nakręcasz
WielkieNieba


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość