ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
02 mar 2016, 13:28
Byłem u Niej kilka razy, ale już tam nie wchodzę, to nie dla mnie. Dziwna osoba i te Jej teorie spiskowe, beka. :biggrin:

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 mar 2016, 00:01
ja tam lubie sie z niej posmiac czasem dla odmóżdżenia :p
Awatar użytkownika
rewiz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 16 wrz 2015, 18:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: RudaXX
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 mar 2016, 04:49
:lol: Toxic dzisiaj wrocila o 3 rano z imprezy w cudownym nastroju,do poki zauwazyla ze nikt się nie odzywa do niej :D :D jakiś koles zapytal czy była za granica bo ponoc miała być..Ona ze oczywisice ... gość do niej " pokaz zdjecie" a ta wielce oburzona i mowi " pocałuj mnie w dupe " hahahaha , była była..chyba palcem po mapie :lol:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 mar 2016, 13:44
Kiedy do niej nie wejdę to wiecznie to samo,teorie spiskowe i rozkminki o innych dupach :mrgreen: Chyba największa plotkara SU :lol2:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 mar 2016, 18:00
Bawią mnie te showupowe wojenki. To jak oglądanie Anny Marii Wesołowskiej albo Trudnych Spraw. Trzeba mieć mocną głowę by to śledzić i analizować :laugh3:
Awatar użytkownika
cygańskie_kubaro
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 23 lut 2016, 19:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 mar 2016, 20:25
Awatar użytkownika
Maczuga_Lang
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 05 mar 2016, 15:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 mar 2016, 20:59
cygańskie_kubaro pisze:Bawią mnie te showupowe wojenki. To jak oglądanie Anny Marii Wesołowskiej albo Trudnych Spraw. Trzeba mieć mocną głowę by to śledzić i analizować :laugh3:

ja nie mogę jej słuchać a co dopiero analizować jej wojenki z ann :wacko2:
LEON LXIX


Re: ToxicAngel
06 mar 2016, 21:49
czy wy to widzicie slyszycie, tox przez ostatni miesiac grozila ABW i wszelkimi innymi konsekwencjami z tym swoim JASTRZEBIEM Ann i calej reszcie , dzis go wyzywa ze on pisal takie rzeczy teraz ona jest czysta a on to wszystko sam rozpetal... co za kobieta , ten nia zaslepiony takie pośmiewisko z siebie zrobil a to go zwyzywala przy wszystkich, dziwna tez jej ogladalonosc 700 osob?! u toxic wtf? SHOWUP OGRANIMY PROBLEM LEWYCH BOTÓW !!!! JAK NAJSZYBCIEJ BO JAK KTOS NAGRA TE SKOKI OGLADALNOSCI I OPUBLIKUJE TO PORTAL BARDZO STRACI W OCZACH JAK ZA CZASÓW KONKURSÓW !!!
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
06 mar 2016, 22:15
Jak tak gadała to już możecie cisnąć beke. Ja miałem przerwę 2 tygodnie w oglądaniu i nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Jedynie o tym jastrzębiu przeczytałem z forum.
Jak wpadłem do tox to widać wyraźnie dobrą minę do złej gry. Każdy pamięta co mówiła, i ann najwyraźniej też pamięta skoro ciśnie z niej bekę na profilu.
Ja tam na razie daję tox szansę. Jakieś sprawy sądowe trwają tak z 3 miechy minimum. Poczekajmy pół roku a będziemy mieć pewność. Albo tox faktycznie ujebie ann, albo tox zostanie pośmiewiskiem całej polski.
Ann jest twarda zawodniczka. Kiedyś zaczęła z nią wojenke cutecalypso. Minęło co prawda 2 lata ale w końcu ann dojechała cute. I ta skończyła wręcz tragicznie przez podobne zachowanie jak toxic teraz. Zresztą wspominałem o tym w odpowiednim wątku i powodach dlaczego do tego doszło.
Czy Tox skończy podobnie jako ogólnopolskie pośmiewisko ? Poczekamy, zobaczymy. Akurat z ann wygrać jest łatwo, do geniuszy to ona nie należy. Ale trzeba być charakternym człowiekiem a nie pizdą ujadającą mordą. Jaka jest tox okaże się za kilka miesięcy. Jak na razie zakłady ann-Tox mają stawke 10:1.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 mar 2016, 00:43
WielkieNieba pisze:czy wy to widzicie slyszycie, tox przez ostatni miesiac grozila ABW i wszelkimi innymi konsekwencjami z tym swoim JASTRZEBIEM Ann i calej reszcie , dzis go wyzywa ze on pisal takie rzeczy teraz ona jest czysta a on to wszystko sam rozpetal... co za kobieta , ten nia zaslepiony takie pośmiewisko z siebie zrobil a to go zwyzywala przy wszystkich


jestem ciekaw co tam się jeszcze nie odyebie u niej, moderator z SU odparł na to zamieszanie, że Toxic to ostatnio wybrała drogę afer, bo sądzi, że tak więcej zarobi... :lol2:


jurek_chujek pisze:Jak wpadłem do tox to widać wyraźnie dobrą minę do złej gry.


nic dodać, nic ująć :yes4:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
07 mar 2016, 01:04
" jestem ciekaw co tam się jeszcze nie odyebie u niej, moderator z ShowUp.tv odparł na to zamieszanie, że Toxic to ostatnio wybrała drogę afer, bo sądzi, że tak więcej zarobi... :lol2: "
MYŚLICIE ZE TO MODERACJA SIE BAWI W TO ZE TOX JEST CALY WIECZÓR PODBITA DO 530 OSÓB? nie wydaje mi sie....
taka reklama ze tak PIĘKNA twarz jest w czołówce? niech lepszego speca od marketingu zatrudnia...
JESZCZE RAZ APEL, ZROBIE COS Z TYMI LEWYMI WIDZAMI! :nono:
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
07 mar 2016, 02:03
msn pisze: jestem ciekaw co tam się jeszcze nie odyebie u niej, moderator z ShowUp.tv odparł na to zamieszanie, że Toxic to ostatnio wybrała drogę afer, bo sądzi, że tak więcej zarobi... :lol2:


Leże i rycze ze śmiechu :lol:


WielkieNieba właśnie że podbijanie było dobre. Tox strollowała ann taką samą liczbą widzów co ona. Ale ann pokazała cycki i tox została dalekoooo w tyle :D Znów ann spuściła wpierdol tox na wizji.
Ostatnio Tox jest wieeeelką przegraną jak dla mnie. Oby jednak miała to działo na ann, bo inaczej zmyje sie z SU z podkulonym ogonem i skomleniem kundelka.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 mar 2016, 02:38
jurek_chujek pisze:Oby jednak miała to działo na ann, bo inaczej zmyje sie z ShowUp.tv z podkulonym ogonem i skomleniem kundelka.


Jurek, przecież Toxic to nas wszystkich przeżyje, nawet już swojego giermka 'nocnego przydupasa jastrząmba' zjebała solidnie i umyła ręce, a ona wyszła z 'twarzą'
więc powtórzę się raz jeszcze, Toxic nas wszystkich przeżyje :beach:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
07 mar 2016, 22:50
Musze, musze i chce zwrócić UWAGE moderacji SU na ten problem! TOX DZIŚ ZNOWU NA PIEDESTALE... CZEMU NIE ROZIWAZECIE TEGO PROBLEMU SZTUCZNIE NABIJANEJ OGLADALNOSCI????????????? AKURAT CHYBA TO JUZ WSZYSCY WIDZA JAK PANNA TOX DO 6 RANO MA OD 315-DO 1000(!) OSÓB , niektóre laski sie męczą chca zadowolic widzów a takie coś jest sztucznie promowane? przeciez to szkoda dla wszystkich!!! tracicie mnóstwo kasy przez takie akcje bo portal jest nie wiarygodny, ja od wczoraj postanawiam nie kupować żetonów!
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
07 mar 2016, 23:01
Myślisz, że jak napiszesz dużymi literami to kogoś to ruszy? :) Proponuję spamować skrzynkę biura obsługi SU, a nie forum. Szybciej uzyskasz odpowiedź i coś wskórasz.
Awatar użytkownika
Krystyna_z_Gazowni
SU-holik
SU-holik
Posty: 86
Rejestracja: 23 lut 2016, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Lusesita
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 mar 2016, 23:09
1) Caps - off
2) "nie" z przymiotnikami piszemy razem.
Co do tematu, to kto w ogóle kto napisał, że Tox ma podbijaną oglądalność >_< Sam przyznaje się do tego, że często puszczam jej transmisje w tle, bo są mocno osobliwe i na pewnych polach ekscentryczne na nieznajdowalnym nigdzie indziej POziomie, a historie o informatykach...? z NASA, prokuratorach & antyterrorce i siedzeniu KGB na jej ogonie to jedna z lepszych dostępnych komedii dostępnych w Internecie, która idzie oglądnąć live, więc nie wieszczyłbym tutaj teorii spiskowych w tej kwestii - ona swoja nieoszukiwaną głupotą, której nie zauważa, robi sobie niezłą reklamę i fejm spływa na nią z całą mocą showupa >_< Wiele można jej zarzucić, ale na pewno nie to, że sound jej transmisji jest nudny i nieodprężający - to przynajmniej moja opinia.
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 mar 2016, 23:19
ExxonValdez pisze:1) Caps - off
2) "nie" z przymiotnikami piszemy razem.
Co do tematu, to kto w ogóle kto napisał, że Tox ma podbijaną oglądalność >_< Sam przyznaje się do tego, że często puszczam jej transmisje w tle, bo są mocno osobliwe i na pewnych polach ekscentryczne na nieznajdowalnym nigdzie indziej POziomie, a historie o informatykach...? z NASA, prokuratorach & antyterrorce i siedzeniu KGB na jej ogonie to jedna z lepszych dostępnych komedii dostępnych w Internecie, która idzie oglądnąć live, więc nie wieszczyłbym tutaj teorii spiskowych w tej kwestii - ona swoja nieoszukiwaną głupotą, której nie zauważa, robi sobie niezłą reklamę i fejm spływa na nią z całą mocą showupa >_<


Boje się myśleć co sobą reprezetujesz, że odmóżdżasz sie w taki sposób, dobrze wiemy ze tam sie wchodzi na 10-30 min bo ma sie dość... reklama dla portalu to słaba , zwłaszcza kosztem takiej np. Imgine_cherry która sobą coś reperezntuje , stara się a Toxa historyjki gdyby nie lewe podbicia nawet nie doszłyby do ciebie gdyby nie te lewe boty, pisze z duzej aby ktoś nie tylko ja zaczął pisać do moderacji o tym procederze, bo nie tylko u niej to sie dzieje... co prawda liczby nie sa jak za czasów konkursu po 5000 i wiecej ale dalej to sie dzieje... nie długo jak tak dalej pójdzie o swoich ulubieniach bedziemy pisac na forum ale dotyczącym innego portalu, ktory dba o osoby które dla nich robia pieniadz! ja cieżko pracuje na kazdy kupiony żeton i takie zagrywki mi tez szkodzą , kupuje to aby co ? koniec koncow ktos kto zamiast kupic 10 k i robic dobrze ogolem, kupil lub stworzył jakis scrypt do podbiajania? słabe to....
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 01:56
Toxic znowu w czołówce :shock: czy ludzie aż tak lubią głupotę oglądać i słuchać...
romario


Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 02:02
ExxonValdez pisze:1) Caps - off
2) "nie" z przymiotnikami piszemy razem.
Co do tematu, to kto w ogóle kto napisał, że Tox ma podbijaną oglądalność >_< Sam przyznaje się do tego, że często puszczam jej transmisje w tle, bo są mocno osobliwe i na pewnych polach ekscentryczne na nieznajdowalnym nigdzie indziej POziomie, a historie o informatykach...? z NASA, prokuratorach & antyterrorce i siedzeniu KGB na jej ogonie to jedna z lepszych dostępnych komedii dostępnych w Internecie, która idzie oglądnąć live, więc nie wieszczyłbym tutaj teorii spiskowych w tej kwestii - ona swoja nieoszukiwaną głupotą, której nie zauważa, robi sobie niezłą reklamę i fejm spływa na nią z całą mocą showupa >_< Wiele można jej zarzucić, ale na pewno nie to, że sound jej transmisji jest nudny i nieodprężający - to przynajmniej moja opinia.


Dobrze ujęte, jak słysze to co gada o włamywaniu na kompa to aż mi zwieracze ze śmiechu puszczają.
Zresztą kilka postów wyżej pokazałem jaką wiedzę ma ta gromadka intelektualistów. A hakier ze mnie żaden, ot człowiek co potrafi przeczytać dokumentacje i zrozumieć. Co jak widać przekracza możliwości intelektualne co niektórych.

Akurat podbijanie oglądalności mi nie przeszkadza. Tox dobrze robi, jak SU da się ruchać to trzeba go ruchać jak dziwke.
Ciekawie będzie jak zechce robić wała z listą najpopularniejszych. Bo chyba wiecie że ann jest pierwsza nie dlatego że ją ktoś ogląda czy lubi. Ale dlatego że w chuj komentarzy załatwia sobie na profilu. A ta lista najpopularniejszych to identyczny szajs jak reszta. Ten co ma najwięcej komentarzy w porównaniu do czasu założenia konta, jest pierwszy na liście. Jakby jakaś laska założyła sobie nowe konto i załatwiała 1-2 komentarze dziennie to pierwsze miejsce gwarantowane a ann wypierdala w dół listy bardzo szybko.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 mar 2016, 02:35
Ta Toxic to w każdej dziedzinie ma coś do powiedzenia, Antoś wielki śledczy Rzeczypospolitej jeszcze o niej nie słyszał ale jak się tylko dowie to od razu ją jako eksperta do komisji śledczej weźmie :biggrin: :lol2:
Mano_Negra


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości