ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 20:27
MRX_SU pisze:trochę mnie nie było a temat rośnie i rośnie :D ktoś już został wezwany do sądu? :smoke0:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Jeszcze chyba nikt nie został wezwany ale słyszałem jak wczoraj toxic opowiadała, że bardzo dużą część pieniędzy, które zarabia na showupie przeznacza na adwokatów :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 20:31
Książe_showupa pisze:słyszałem jak wczoraj toxic opowiadała, że bardzo dużą część pieniędzy, które zarabia na showupie przeznacza na adwokatów :)


Toksyczna nigdy nie stała nawet pod żadną kancelarią. To jakieś kolejne brednie wyssane z palca na potrzeby transmisji, aby czymś zainteresować swoich słuchaczy.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 20:38
tasmanx pisze:
Książe_showupa pisze:słyszałem jak wczoraj toxic opowiadała, że bardzo dużą część pieniędzy, które zarabia na showupie przeznacza na adwokatów :)


Toksyczna nigdy nie stała nawet pod żadną kancelarią. To jakieś kolejne brednie wyssane z palca na potrzeby transmisji, aby czymś zainteresować swoich słuchaczy.


Kiedyś też myślałem, że to są bajki ale biorąc pod uwagę to z jak wielką zajadłością załatwia bany poszczególnym osobom na showupie to być może uwierzyła w to, że prawnie też może coś zdziałać.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 20:45
Ta jej władza nad banami i "wytresowanie moderatorów" to jej kolejny wymysł.
Obczajcie jej minę i panikę w oczach jak przez 5 minut nikt do niej nie pisze. Zaczyna się wtedy słowotok i ślinotok, a przez półcentymetrową warstwę samoopalacza na twarzy widać upiorną bladość wywołaną strachem przed odrzuceniem.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 21:06
Toxynko, w ten sposób to ja nie będę z Tobą rozmawiała.

Czy ty myślisz, że ja nie wiem, kto napisał Tobie - za Ciebie, niezwykle poskładane słowa - jako odpowiedź dla mnie? Ja budowę tych zdań znam doskonale.

Otóż informuję wszystkich, że to najbardziej znany adwokat światowej klasy i nie tylko showupa, niezwykle błyska inteligencją, jest najmądrzejszy, najbardziej obeznany w każdej dziedzinie życia i to nie tylko showupowskiego, ale każdej innej także. Posiada cudowne orędzie, wyposażone w mega wielką zajebistą pałę oraz dwa piękne i bardzo delikatne jajeczka. Z impotencją on nigdy nie miał nic wspólnego.
Zwiedził już cały świat, bo jest niezwykle bogaty, pochodzi z rodziny adwokackiej i stąd ma baaaardzo dużo pieniądzy..... oczywiście takich, które nazbierał w dzieciństwie, gdy firmy z chipsami, wkładały do opakowań walutę ;-) Nie będę już Ci więcej miłych słów tu pisała - tyczy się to adwokata.

Otóż Asi adwokatem jest:

ROCIK JA TEŻ CIEBIE BARDZO KOCHAM
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 21:27
O ja pierdu !
Opanujta się..
Viki napierdalasz enigmę, opisujesz przez nas niewidziane, a widziane tylko przez Ciebie na niebieskim !!!!
Co my o tym wiemy i jakie stanowisko mamy zająć ? Za kim, albo przeciw komu ?
A WEŹTA do siebie zadzwońta i se porzygajta, a nie pierdolita jak do dupy Hipolita. Nie zawracajta kijem wody z odpływu sedesu, lecz jebnijta argumenta i nie udawajta wydziału szyfrów w Africa Corps. Odtajnijta szyfr i piszta łotwartym tekstem, albo przejdźta na gorącą linię w stylu KREML - BIAŁY DOM i nie zawracajta gitary.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 21:28
Żebym w tym temacie się pomyliła prawdopodobieństwo jest bardzo nikłe.

Aska czytaj. Rozumiem, że miałaś prawo się w nim zakochac, zadurzyć itp. Obydwoje jesteście hejterzy. Pokaż Rotowi to, co do mnie napisałaś.

Rot a teraz do Ciebie. Przestań tą dziewczynę wkręcać i ją buntować, bo to , że jest nieszczęśliwa to widać. Nauczyłeś ją nieźle swoich sztuczek a ty zawsze niewinny i pod przykrywką. Cały showup się z niej nabija a o tobie kit , nic nie wie.

Jesteś zwykła prosta szuja, świnia parszywa, czerpiąca zadowolenie z nieszczęscia innych. Cieszy Cię to, że ona Ci ufa, namawiasz ja do takich zachowań, do jakich namawiasz.

Ty pierdolony psi zwisie, rybi frędzlu, wsza gnido, świński cycu.
Aską już jest nie do uratowania przez Ciebie ......

Powiem wam tylko jakie rozwiązanie, byłoby dla Was najlepsze.

Rot, obowiązkowo, powinien zostać zamknięty w nalepiej strzeżonym szpitalu psychiatrycznym w Gostyninie.
Aską z racji swojej niespełnionej miłości do niego, mogłaby do niego pojechać, wzięli by sobie tam ślub
Dostaliby piękne lokum, wygodne małżeńskie łóżko, nowoczesne meble, funkcjonalną kuchnie, telewizor mega dobrej klasy i baczną i zawsze czujną opiekę psychiatryczną.

Byście podzieli jednego z najbardziej niebezpiecznych przestępców ostatnich lat - Pana Trynkiewicza

Tylko wtedy świat by sie od was uwolnił
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 21:31
Ręce opadowywują, jaja zwisują ;( Marne szanse na powrót do normalności. brak szacunku dla forum.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 21:35
Na wszystko będzie czas Merlin. To byłoby zbyt proste merlin, bo jak ja bym to pokazała Wam w pierwszej kolejności, to ona by tego juz nie przeżyła i z hejtem w życiu nie skończy

Aska ja Cie ostrzegam, zacznij hejt a to co napisałaś, tak jak napisałaś w czystej formie zobaczą wszyscy. Skończ z tym jebanym hejtem idiotko i kochajcie się z Mateuszkiem dalej na odległośc
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 21:42
No i w chuj, dalej będą lecieć inkaskie hieroglify zrozumiałe tylko dla znawców kultury prekolumbijskiej
To coś to mi się kojarzy z propagandą PRL-U, albo obecną indoktrynacją teraźniejszej propagandy dobrej zmiany.
Taka TVP-1 w pigułce na naszym forum.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 21:46
vikibrunetka pisze:ma baaaardzo dużo pieniądzy..... oczywiście takich, które nazbierał w dzieciństwie, gdy firmy z chipsami, wkładały do opakowań walutę ;-)


:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Ale toksyczna nie mogła się zabujać w Rocie. On rzeźby nie ma przecież.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 21:49
NIe chciałaś ze mną negocjacji, posłuchałaś sie Rota. To Twój wybór. Nie będziemy negocjować. Ale przysięgam Ci, jeśli kogokolwiek wspomnisz na swojej transmisji, kiedykolwiek, to pozna go cały showup, wraz z Twoimi bogatymi klientami. Ja to przekaże w odpowiednie ręcę także. ty sie dziewczyno sama doprowadzisz do takiego stanu, że sie zgłosisz do lekarza, bo będziesz miała taką dwubiegunową depresję z powodu braku żetona, bo i oni zrozumieją sens inteligentnych Twoich wypowiedzi w porównaniu z Twym tekstem pisanym.

Słuchaj dalej swojego Rota albo zacznij myśleć

Ja cie nie hejtuje, tylko chce by coś do Ciebie dotarło. Każdy ma dośc Twoich smętnych transmisji i dlatego nie masz ludzi. Rot, ty jebany kurwikłaku

Aską ja sie sama zdziwiłam i nie moge w to uwierzyć, jak mogłaś się dac mu aż tak wkręcić
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 21:53
Nie wierzę! - To wszystko za sprawą tych kilku herbat i odrobiny cukru? :girl_haha:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 21:58
Aha, jeszcze jedno!!!!!!!!

Miło by było gdybyś odbanowała wszystkich , których zbanowałaś za niewinność, tylko dla kaprysu rocika.

I na transie nie mów, ze to nie rocik, i ze pierdole głupoty, bo ja zawołam mojego adwokata, z którym Rocik nie ma najmniejszych szans. I odzywaj sie z pełną Asiu kulturą i nie przeklinaj gdybyś chciała jakieś popisy do mnie robić
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 22:03
Ale że toksyna się spiknęła z rotem, takim żałosnym frędzlem - intrygantem?
No... właściwie swój do swego ciągnie...

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 22:15
pussycat pisze:Nie wierzę! - To wszystko za sprawą tych kilku herbat i odrobiny cukru? :girl_haha:

Puśka :))) Pewnie to był cukier puder z KUBY...
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 23:15
ten temat dla dobra wszystkich należałoby wy..bać do kosza, a tą Panią zostawić samą na trans i niech umrze śmiercią naturalną..

żal mi tych, którzy przesiadują u niej godzinami, żeby wyłowić jakieś ciekawe zdanie, które można obgadać na forum :D

żal mi jej, bo jak z taką brzydką mordą można siedzieć godzinami na szołapie.. :D



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 22:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 23:38
vikibrunetka pisze:Żebym w tym temacie się pomyliła prawdopodobieństwo jest bardzo nikłe.

Aska czytaj. Rozumiem, że miałaś prawo się w niej zakochac, zadurzyć itp. Obydwie jesteście jebięte hejterki. Pokaż Pusieczce973to, co do mnie napisałaś.

Pusieczka973 a teraz do Ciebie. Przestań tą dziewczynę wkręcać i ją buntować, bo to , że jest nieszczęśliwa to widać. Nauczyłas ją nieźle swoich sztuczek a ty zawsze niewinny i pod przykrywką. Cały showup się z niej nabija a ciebie, nawet Rot nie zna.

Jesteś zwykła prosta szuja, świnia parszywa, czerpiąca zadowolenie z nieszczęscia innych. Cieszy Cię to, że ona Ci ufa, namawiasz ja do takich zachowań, do jakich namawiasz.

Ty walnięta wywłoko, śliska zwiędła cipo
Aską już jest nie do uratowania - przez Ciebie ......

Powiem wam tylko jakie rozwiązanie, byłoby dla Was najlepsze.

Aska, obowiązkowo, powinna zostać zamknięty w nalepiej strzeżonym szpitalu psychiatrycznym w Gostyninie.
Pusiecka973 z racji swojej spełnionej miłości wobec niej, mogłaby do niej pojechać, wzięłyby sobie tam ślub
Dostałyby piękne lokum, wygodne małżeńskie łóżko, nowoczesne meble, funkcjonalną kuchnie, telewizor mega dobrej klasy i baczną i zawsze czujną opiekę psychiatryczną.

Byście podzieliły je obie jednego z najbardziej niebezpiecznych przestępców ostatnich lat - Pana Trynkiewicza

Tylko wtedy świat by sie od was uwolnił
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 23:43
Zobaczcie jaka ona jest grzeczna i oby tak na zawsze zostało:-) Jak wam to teraz dam, żeby kilka osób w pierwszej kolejności oko nacieszyli, to bedzie sto razy gorzej. A ja bede miała zapierdol. Badźcie cierpliwi, temat był, ona sie skarzy, grzecznie tylko coś półsłówkami między soba. Jej zachowanie jest inne. NIe zrobie tak bez powodu. Temat pomżecie wyrzucić do kosza. Grunt, że ona wie, co ja mam

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 23:48
vikibrunetka pisze:Aska czytaj. Rozumiem, że miałaś prawo się w niej zakochac, zadurzyć itp. Obydwie jesteście jebięte hejterki. Pokaż Pusieczce973to, co do mnie napisałaś.


Toksa zakochała się pusieczce? :hypnotized:
Ja wiem, że lizała cipę kumpeli, ale to ona naprawdę jest lesbą? :hypnotized:


Viki, masz przesrane. Toxa znów na Ciebie nawija i zapowiada kolejne bany :lol: :lol: :lol:

Dawaj co napisała na niebieskim.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości