ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
13 lut 2016, 23:56
Czy ona robi tylko transmisje zeby ponarzekac na inne, powyzywac?

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
ManeusaN1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 13 lut 2016, 23:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
14 lut 2016, 14:38
Ostatnio jak ją oglądała to nikogo nie wyzywała. Nabijała sie tylko z tego szalona19latt co jest facetem z dorobionymi cyckami. I były to jedynie celne uwagi np że podaje sie za kobiete a ma spracowane łapy. Czyli wywnioskowała że to zwykły przebieraniec co ma w papierach płeć męską i w robocie robi za fizycznego. Nas deser dodała że twarzy też pewnie nie pokazuje dlatego że kobiety wcale nie przypomina :lol:
Dla mnie to żadne wyzywanie a jedynie bardzo sensowna dyskusja o ludziach z którymi nikt normalny nie chce mieć styczności. Ale fakt faktem że toxic poukładało się w główce w ostatnich dniach. Wcześniej to była prawdziwa masakra podczas słuchania jej sucharów.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
14 lut 2016, 15:14
I co z tego Jurku, i tak toxic jest juz ujowa, a jej transmisje sa nudne jak flaki z olejem. Nie wiem skad we mnie ta awersja do niej, znam ja od poczatku, ale jest jako jedyna z calego SU dla mnie, bardzo marna od 4 miesiecy. Siedzi na tych transmisjach jakby siedziala na sile i sie usmiecha sama do siebie.

Beka w uj. Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
14 lut 2016, 15:56
Masz rację, straszna lipa u niej. Ale jak przez ostatnie 4 miechy nie dało sie u niej usiedzieć 2 minut. To teraz nawet da sie jej posłuchać przez 30 minut. Oczywiście nadal poziom transmisji niewiele różni się od miodowych lat w polsacie. Bo chyba własnie stamtąd toxic dorwała ten swój słynny tekst który powtarza co 5 minut.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
14 lut 2016, 16:11
ManeusaN1 pisze:Czy ona robi tylko transmisje zeby ponarzekac na inne, powyzywac?

Już wiem do kogo powędruje nagroda Nobla w 2016.

Co do Tox, to może nie jest najtępsza wpi**u dziura z SU, ale w świetle tego czym jest ta strona - nie można powiedzieć że to pozytywna rekomendacja w kontekście walorów mentalnych. Jadnak czasami mówi do rzeczy jak o tym transformatorze19lat i kwestiach z życia wziętych, jednak większość czasu jej transmisji to smuty o tym jacy faceci są źli, beznadziejni, nieudaczni i chcą tylko poruchać; o prześladowaniach jej trans ze strony MOSADu; rozmowy z jej personalnym dżordanem na rencie inwalidzkiej - Nocny_Sodomita_Powrót, gdzie na wzór janka biednej92 - ekologa, każde kiwniecie palcem i odpalenie kiepa przez Tox kończy się: "hahahahah", "hohohohoho", "ale to było dobre wch*j". Ogólnie Tox z takimi laskami jak Cute_Błaznixo wypełnia w pełni znamiona definicji sentencji: "nikt nie jest zadowolony ze stanu swojego kota, natomiast każdy z rozumu" i trochę sprawdza się tu prawidłowość, że stare panny z wiekiem robią sie coraz bardziej zgorzkniałe i przykre :D Paradoksalnie jednak polecam trans tox do puszczenia sobie w tle zamiast jakiejś byle jakiej muzyki, odgłosu lejącej się wody czy pracującego silnika autobusu - na swój dziwny sposób wyłącza i relaksuje.
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
15 lut 2016, 00:31
ExxonValdez pisze:Co do Tox, to może nie jest najtępsza wpi**u dziura z ShowUp.tv.


Raczej jest. Właśnie czytam co pierdoli u niej sekendhend. Mądrości że po adresie MAC mogą jej rozłączać transmisje.
Nie wiem jak tępym chujem/pizdą trzeba być żeby pierdolić takie głupoty. Jak widać jak ktoś jest tak głupi że nie potrafi nawet poczytać pierwszej lepszej książki o sieciach. To pierdoli oby pierdolić i udawać mądrego. Jak sie takich widzi to tylko pozostaje https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U

Ale żeby nie było, podobne twierdzenia słyszałem z ust ann, chociażby ten o chlebie. Czyli w tym temacie mają remis. Szkoda że nagrodą w tej konkurencji jest tylko oberwanie cegłą w łeb za głupote :blink:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
15 lut 2016, 01:00
ExxonValdez pisze:
ManeusaN1 pisze:Czy ona robi tylko transmisje zeby ponarzekac na inne, powyzywac?

Już wiem do kogo powędruje nagroda Nobla w 2016.

Co do Tox, to może nie jest najtępsza wpi**u dziura z ShowUp.tv, ale w świetle tego czym jest ta strona - nie można powiedzieć że to pozytywna rekomendacja w kontekście walorów mentalnych. Jadnak czasami mówi do rzeczy jak o tym transformatorze19lat i kwestiach z życia wziętych, jednak większość czasu jej transmisji to smuty o tym jacy faceci są źli, beznadziejni, nieudaczni i chcą tylko poruchać; o prześladowaniach jej trans ze strony MOSADu; rozmowy z jej personalnym dżordanem na rencie inwalidzkiej - Nocny_Sodomita_Powrót, gdzie na wzór janka biednej92 - ekologa, każde kiwniecie palcem i odpalenie kiepa przez Tox kończy się: "hahahahah", "hohohohoho", "ale to było dobre wch*j". Ogólnie Tox z takimi laskami jak Cute_Błaznixo wypełnia w pełni znamiona definicji sentencji: "nikt nie jest zadowolony ze stanu swojego kota, natomiast każdy z rozumu" i trochę sprawdza się tu prawidłowość, że stare panny z wiekiem robią sie coraz bardziej zgorzkniałe i przykre :D Paradoksalnie jednak polecam trans tox do puszczenia sobie w tle zamiast jakiejś byle jakiej muzyki, odgłosu lejącej się wody czy pracującego silnika autobusu - na swój dziwny sposób wyłącza i relaksuje.


Genialnie ujęte, Exxon.
Z dzisiejszego jej hejtu na Kocurka do końca życia nie zapomnę przejęzyczenia: "Będę wszystkich zgłaszać do prokuratora...będę WSZYSTKIM CIĄGNĄĆ, hm, to znaczy, wszystkich pociągać do odpowiedzialności za te telefony". :lol:
Awatar użytkownika
KatarinaFoster
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
15 lut 2016, 01:45
KatarinaFoster pisze:...będę WSZYSTKIM CIĄGNĄĆ, hm, to znaczy, wszystkich pociągać do odpowiedzialności za te telefony". :lol:

Z obfitości serca usta mówią >_<
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
15 lut 2016, 21:46
ExxonValdez pisze:
KatarinaFoster pisze:...będę WSZYSTKIM CIĄGNĄĆ, hm, to znaczy, wszystkich pociągać do odpowiedzialności za te telefony". :lol:

Z obfitości serca usta mówią >_<

że tak powiem, za przeproszeniem popisała się :lol2:
romario


Re: ToxicAngel
16 lut 2016, 03:11
A ja powiem że nawet lubię Toxic
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
17 lut 2016, 05:19
Jurekhujek, debilu. Piszac apke pod flasha mozesz pobierac takie info jak macadress, nie mozna blokowac dostepu do www, mozna za to precyzyjnie powiazac ip (nawet dzieci neo z dynamicznym ip) z konkretnym urzadzeniem. Android moze pobierac z twojego urzadzenia niezaleznie od karty operatora czy sposobu laczenia z netem, to samo dotyczy adresu fizycznego sprzetu pobieranego i wysylanego jako indetyfikator.
Jest to debilu mozliwe. Nie napisalem ze tak jest, tylko tyle ze moze byc. Nie dodales tez ze probowalem sie dowiedziec jak tox "namierza".
Prawdodpodobnie przy pomocy wrozbity macieja, moze Ty wiesz lepiej:D
Awatar użytkownika
sekendhend5
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2016, 05:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nn
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: zjemciastko


Re: ToxicAngel
18 lut 2016, 06:57
Jak ona się mądrzy i kompromituje zarazem....... a może ktoś jej płaci za te występy za przeproszeniem?
Kiedyś była na yt taka Grażyna Żarko, też dobrze ryła banie..
Toxic, moderator może ma cie w 4 literach, i może dlatego nie reaguje? kiedyś nawet wyszedl z twojej transmisji i poszedl w uj, bo juz nie mogl sluchac tego pie.dolenia.
A Dziewczynka17 mają hajs i mają w w gruncie rzeczy wyjebane na ten twój 'ściągnięty' konkurs.

'Dramato-komedia' normalnie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
26 lut 2016, 23:02
Wczorajszy hit. Akcja kabaretu dzieje się "zimowej" nocy 2016. Monolog Toxic, supportowany przez prywatnego inwalidę - Nocny_Błaznstrząb_Sodomita. Temat naszpikowanej ekspresją pozawerbalną dyskusji to wizja ShowUpa po jego wyczyszczeniu przez Toxic, po ustaleniu AjPi, każdego jednego indywidualnego chöejtera i "złożeniu stosownego zawiadomienia do prokuratury" i CIA. W końcu zaczyna sodomita mówić, że on również miał włamanie na komputer osobisty z tego samego AjPi co Najpiękniejsza Dama III RP, na co Toxic wybucha śmiechem (chyba nawet szczery bo nie zasłaniała próchnicy jedynek), że teraz ten ktoś to ma już naprawdę kredki jak BekstritBoys bo Nocny_Spółkowator_Wodbyt to wysokiej rangi urzędnik, a włamanie do komputera takiego ViPa jest ścigane już z urzędu. Po wymianie wspólnych uśmiechów i podzieleniu skóry na niedźwiedziu z Painta, Toxic pyta Nocnego_Prywatnego_Janka (moment zaznaczony z czerwoną strzałką) - "a jaką karą zagrożone jest to prześtępstwo", na co Rozwiercona_Kicha_Powrót odpowiada, że" "wch*j lat świetlnych + 2", czyli o 1 więcej niż grac będzie Wielka Defraudacja Świątecznego Owsika, na co oboje kontynuują jeszcze czynność kaszlu świni do świtu - KONIEC.
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 lut 2016, 00:19
Screenshot do postu powyżej bo admin chyba boi się wjazdu kominów o 4.30 za upload facjaty toxic
Obrazek
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 lut 2016, 04:27
No poleciał jastrząb, niskim lotem :D
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
28 lut 2016, 01:58
https://showup24.tv/ToxicAngel

Toxic mówi, że mają zadzwonić na lotnisko aby ją skontrolować pod kątem narkotyków :lol:

ZuIigham: Aska ona go omotala i kazala podrzucic ci bialy proszek, rozumiesz????? pilnuj bagazu non stop, nawet na sek nie spuszczaj wzroku, bo wroci

ZuIigham: KURWA ASKA ALE TY JESTES NIE KUMATA, NIE OPUSZCZAJ BAGAZU NA NAWET NA SEKUNDE ZE WZROKU, BO WROCISZ JAK KAJETAN P. MASZ WIRA W TEL!

Nocny_Jastrzab_Powrot: ZuIigham zrobilem zdjećie jako dowod groźby ZuIigham wiec nie fisiuj mi tutaj rozumeim ze sracie tam od Ekipy Ann ale po co sobie dodawać

Nocny_Jastrzab_Powrot: ZuIigham: ONA WIE KIEDY JESTES W DOMU W ML, KIEDY W PRACY I GDZIE, A KIEDY NA LOTNISKU. GPS W TEL! ROZUMIESZ KURWA CZY ZROZUMIESZ PO ARESZTOWANIU
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: ToxicAngel
29 lut 2016, 00:20
Tak troche śledze ta mała wojenke spędzam na SU mnóstow czasu, ale wiekszość u mojej ulubienicy :) całuje Wisieńko:*
Wiec mam następujące wnioski, TOXIC nie bije rekordów popularności w nocy tylko ma podpiety scrypt jak pani Ann swego czasu , wygrywała konkursy na pstryk , sama Toxic to czesto podkresla , jednak z czasem zaczela chyba miec przeciwna rekacje bo cieszy sie z tego choc zdaje spobie sprawe jak jest na peawde i czuje sie taka wywyższona :rofl: przekonałem się o tym jak przydupas Annpearl tranzystor wołał moda na swoja trasmije ze ma bota na 24-30 osób a w rzeczywistosci wiecej osob na tras, jak widac mozna to robic w dwie strony... teraz mniej widac Ann i tak z ciekawosci klikam czy nie wchodzi do tej szalonej ale obu "Pań" brak , za to wszystke typki w pończochach mają podbitą licze widzów na stała liczbe ze sa w czołowce, wiec można jak widac degradowac i wybijac ludzi w góre :D cała ta śmietanka na tym zle wychodzi , dobrze ze moja ulubienica nie jest konfliktowa i nie traci na takich konflikatach :D
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
01 mar 2016, 20:27
Człowiek jedzie w delegacje i go nie ma przez kilka dni. A tu takie jaja się dzieją. To może na początek skomentuje ten atak na mnie.

sekendhend5 pisze:Jurekhujek, debilu. Piszac apke pod flasha mozesz pobierac takie info jak macadress, nie mozna blokowac dostepu do www, mozna za to precyzyjnie powiazac ip (nawet dzieci neo z dynamicznym ip) z konkretnym urzadzeniem.


Źródło? Bo pierdolić głupoty to sobie może każdy. A biorąc pod uwagę resztę Twoich słów to z uśmieszkiem czytam wszystkie Twoje wypociny.
Na początku to by pasowało dopisać, które ip i który mac bo jest ich w chuj... Ktoś kreujący się na takiego inteligenta powinien to chyba wiedzieć prawda? Chyba że jest zwykłym idiotą próbującym poszpanować tym co wyczyta z wikigówno. A potem wychodzą takie krzaczki.

sekendhend5 pisze: Android moze pobierac z twojego urzadzenia niezaleznie od karty operatora czy sposobu laczenia z netem, to samo dotyczy adresu fizycznego sprzetu pobieranego i wysylanego jako indetyfikator.


Każdy system operacyjny może pobrać mac. Jedno z pierwszych co każe ci zrobić serwisant z działu it, to wpisać tą magiczna komendę w konsoli. Która właśnie wyświetla wszysto łącznie z mac kart sieciowych.
Twierdzenie kompletnie z dupy. Tylko potwierdza że nic na ten temat nie wiesz.

sekendhend5 pisze:Jest to debilu mozliwe. Nie napisalem ze tak jest, tylko tyle ze moze byc.


Wśród poważnych i wykształconych ludzi panuje powiedzenie: Jak nie masz wiedzy na dany temat to zamknij morde.
Jednak ludzie niewykształceni i bez osiągnięć życiowych często próbują przyszpanować. Pomimo że zawsze gówno z tego wychodzi. Ale jak to się mówi, dureń z durniem zawsze znajdzie wspólną płaszczyznę porozumienia.

sekendhend5 pisze:Nie dodales tez ze probowalem sie dowiedziec jak tox "namierza".
Prawdodpodobnie przy pomocy wrozbity macieja, moze Ty wiesz lepiej:D


Nikt jej nie namierza, ann ciśnie beke z niej a ona łyka to jak pelikan. Niektórym powinni odciąć internet i wysłać spowrotem do szkoły podstawowej.



ExxonValdez pisze:Screenshot do postu powyżej bo admin chyba boi się wjazdu kominów o 4.30 za upload facjaty toxic
Obrazek


Ja pierdole, poryczałem sie ze śmiechu :rofl:
Od kiedy to kurwa mailem służby zawiadamiają o czynnościach operacyjnych ? :rofl:
Już nawet nie wspominając że ABW ma wyjebane nawet na przestępczość zorganizowaną niższego szczebla. Jak już coś ściemniasz to pasowałoby dowiedzieć sie czym dana instytucja sie zajmuje :rofl:
Niesamowite... Jednym tekstem Jastrząb sprawił że będę miał beke z niego do końca życia. Przecież za tak durny tekst, to nawet na rozmowie o prace usłyszy że osób niedorozwiniętych umysłowo nie zatrudniają.

Nie wiem co tam toxic gadała w ostatnich dniach. Ale jak tak dalej pójdzie, to każdy na SU będzie ją miał za niedorozwiniętą umysłowo podobnie jak Jastrzębia. Nic dziwnego że ann ciśnie z niej beke nawet na profilu.
Swoją drogą myślę że takie wyśmiewanie toxic na profilu ann. Jest skuteczniejsze niż nocne transmisje toxic. W końcu ann jest na pierwszym miejscu w profilach przez 24h na dobe. I dzięki temu więcej osób czyta jej profil niż słucha nocnych transmisji toxic.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 mar 2016, 00:02
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia o co chodzi w tej całej wojence bo za każdym razem co wejdę to rezygnuje po 2 minutach. Nie jestem w stanie słuchać tej kobiety... Jak będę potrzebował terapii szokowej to się udam na jej trans na dłużej(oczywiście na nielogu) :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 mar 2016, 05:56
jurek_chujek pisze:Ja pierdole, poryczałem sie ze śmiechu :rofl:


z tego to już nawet moderacja na SU pieje:)
mam pewne wiarygodne info i dość zabawne, odnośnie tego tematu, ale też nie będę ujawniać z wiadomych względów.
ogólnie to beka.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość